رفتن به مطلب

آبا بازی ها تا دو سال آینده غیرقابل کرک می شوند؟

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مرحله آخر آماده سازی به سختی انجام میشود و Jun (کرک کننده) تقریبا تسلیم شده است، اما چهارشنبه گذشته من او را تشویق به ادامه کردم!"

:D :D :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مرحله آخر آماده سازی به سختی انجام میشود و Jun (کرک کننده) تقریبا تسلیم شده است، اما چهارشنبه گذشته من او را تشویق به ادامه کردم!"

:D :D :D

نخند آقا... جو دوستانست... میفهمی؟ دوستانه :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

اینایی که میگن چون بازی ایرانی اشغاله ما واسش پول نمی دیم شرط میبندم ماهی 2برابر پول اون بازیرو صرف کشیدن سیگارو قلیونو چیزای دیگه میکنن

اکثر بازی های ایرانی قیمتشون نهایتا هفت تا ده تومانه. حاضر نیستن. این هفت تومان رو بدن یه بازی. هی با خودرو مقایسش میکنن. به ولله قیاس مع الفارقه اینا ربطی به هم ندارن.

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر بازی های ایرانی قیمتشون نهایتا هفت تا ده تومانه. حاضر نیستن. این هفت تومان رو بدن یه بازی. هی با خودرو مقایسش میکنن. به ولله قیاس مع الفارقه اینا ربطی به هم ندارن.

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

درود

خب دوست عزیز همون 10 تومن درسته پولی نیست اما وقتی بازی رو قرار نیست بازی کنی چرا بدی؟؟؟ خیلی چیزا زیر ده تومنه پولش اما نمی ری بخری چون لازم نداری بدردت نمی خوره دوس نداریش حال نمی کنی باهاش ... و اکثر بازی های ایرانی ای که دیدم همین بوده... بعد 5 دقیقه بازی اومدم بیرون پاکش کردم ... ادم یاد بازی های دوران بچگیش می افته با این بازی ها ، بخدا یاد اون بازی های قدیممون رو خراب کردن با این بازی ساختنشون دیگه ادم جرات نمی کنه بره سراغ خاطرات قدیمش...!  *dry#

لینک به دیدگاه

الان جی تی ای v رو سر کوچمون والا میدن ۱۲ مگه دیونه ام همچین شاهکاری رو ول منم بیان ارتش فرازمینی بازی کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

بازی ایرانه جالب باشه چرا نخرم ؟ چند بازی مثال میزنم اصلا گرافیک بالایی ندارن اما اگه ایرانی بودن میخریدم ! و به ایرانی بودنشون افتخار میکردم 

Machinarium  

http://gamefa.com/159081/%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D9%86%D9%82%D8%AF/

Valiant Hearts

http://gamefa.com/164920/%D8%AC%D9%8E%D9%86%DA%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D9%81-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-valiant-hearts-the-great-war/

limbo

http://gamefa.com/129077/%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-limbo/

این 3 بازی ببنید گرافیک شاخی ندارن  هنری هستن عادی اما واقعا حرف ندارن اینجور بازی ها دوستان بازی ساز نمیسازن 

یا اگه بسازن میان همین بازی ها دوباره سازی یا کپی میکنن 

من بیام ارتش فرازمینی بخرم بازی ترکیب گیررز اف وار وکریسیس هست هیچ حس جدیدی به گیمر نمیده چرا پولم حروم کنم نه ایده جدیدیی نه طرح جدیدیی 

این داستان مثل بازی ها خارجیم هست مثل اساین کرید فقط دوشمار اولش بازی کردم بقیه شمارها چون تکرار مکررات بودن نخریدم حتی کرکیشون هم ارزش بازی برای من نداشتن چه برسه ایرانی 

در کل من پول برا همچین اشغالی هایی نمیدم 

موفق باشید

اینایی که میگن چون بازی ایرانی اشغاله ما واسش پول نمی دیم شرط میبندم ماهی 2برابر پول اون بازیرو صرف کشیدن سیگارو قلیونو چیزای دیگه میکنن 

درود 

درست حدس زدید قلیون میزنم  :D نه اشتباه شد وقت ندارم قلیون بزنم بتلفیلد 4 انلاین میزنم  :cool:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

درود

خب دوست عزیز همون 10 تومن درسته پولی نیست اما وقتی بازی رو قرار نیست بازی کنی چرا بدی؟؟؟ خیلی چیزا زیر ده تومنه پولش اما نمی ری بخری چون لازم نداری بدردت نمی خوره دوس نداریش حال نمی کنی باهاش ... و اکثر بازی های ایرانی ای که دیدم همین بوده... بعد 5 دقیقه بازی اومدم بیرون پاکش کردم ... ادم یاد بازی های دوران بچگیش می افته با این بازی ها ، بخدا یاد اون بازی های قدیممون رو خراب کردن با این بازی ساختنشون دیگه ادم جرات نمی کنه بره سراغ خاطرات قدیمش...! *dry#

من تصدیق نمیکنم حرفتونو اما رد هم نمیکنم حق دارید ...

مخصوصا که معمولا!معمولا بازیسازای ایرانی از طرف یک مؤسسه مثلا فرهنگی فلان میان بازی میسازن و باید بازی معیارهای سیاسی و مذهبی اون موسسه وفق داشته باشه و میخوان بخورد ملت بدن! (نوشتم معمولا جبهه نگیرید چون اکثرشون بودجه بالا میخواد و پشتش کی میتونه باشه؟!..)

حالا یکیسری دیگه که اونطور نیست میان اسکی میرن رو موتور و ...

حالا موتور که هیچ اسکی برن مشکلی نیست اما متاسفانه زحمت ساخت یک تکسچر نمیدن!هیچ ،حتی مدل ها صداها و گیم پلی مشابه بازی ای که قبلا ساخته شده و حتی کاراکتر های کپی رو هم بهش اضافه میکنن(کپی پیست،مرج و... البته به سر و روی کاراکتر یکم دست میکشن یکم تغییر میدن ضایع نشن ) و فقط زحمت ساخت یک hud و دوبله و یا زیرنویس فارسی با داستان ابکی که داستان رو هم کمی از اینور اونور اسکی رفتن رو زحمت میکشند بعد این دو دسته نامبرده نمیدونم با چه رویی برای فروش جهانی هم عرضه میکنند !مانور هم میدن!...مثال زیاده اما جائز نیست...

بقیهء کمی! که تو این دسته ها جا نمیگیرن رو خدا خیرشون بده دمشون گرم حمایتشون میکنیم...

----میگم!خودمونیم بحث چی بود به کجا رفت :d

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

:Praying: :Praying: :Praying: خدانکنه اونموقع باید 200 هزار به گیم پول بدیم!!

لینک به دیدگاه

خدایا یه کاری کن بازی ها هک نشن دیگه

مزایای گیم اوژینال خیلی بیشتره

یه سری آدم یه سال مثل سگ کار میکنن بازی میسازند بعد ما بهشون هیچ پولی ندیدیم باسه این کارشون یک دزدی آشکار هست بازی اورژینال هم خود شما میتونید تهیه کنید نیازی به دلال هم نیست برید به سایت های خدمات PayPal بگید برای حساب شما انقدر پول بریزن مثل حساب steam والا

در ضمن بگم پولدار نیستم اصلا

یکم انصافم خوب والا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سری آدم یه سال مثل سگ کار میکنن بازی میسازند بعد ما بهشون هیچ پولی ندیدیم باسه این کارشون یک دزدی آشکار هست بازی اورژینال هم خود شما میتونید تهیه کنید نیازی به دلال هم نیست برید به سایت های خدمات PayPal بگید برای حساب شما انقدر پول بریزن مثل حساب steam والا

یکم انصافم خوب والا

نگران سازنده ها نباش

اونا پولشونو در میارن

ما بدبخت بیچاره ها باید 200 تومن پول یه بازی بدیم حقوق قانون کار 700 تومن یعنی با حقوق یک ماه 4 بازی میشه گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

داداش الان منطق این حرفت چیه؟

بعدشم اگه بازی ایرانیو 10 تومن درنظر بگیریم دوبرابرش بشه 20 تومن بازم چیز زیادی نمی شه  :laughing: 

نوش جونشون  :big hug: 

------------------------------

بعدشم تا دو سال دیگه 1001 اتفاق میفته زیاد فکرتونو درگیرش نکنین  @};- 

لینک به دیدگاه

یکم انصافم خوب والا

درود منم دوست دارم بازی اورجینال بخرم ولی وقتی تو استیم مارکتی برای ایران نیست نمیتونم درس درمون مولتیشو بازی کنم بازی که باید 60 هزار تومن باشه رو باید 200 تومن بخرم ترجیح میدم پایرت کنم به هیچ وجه این دزدی نیست 2 حالت داره یا من پول ندارم و بازی رو نمیخرم در نتیجه هیچی به سازنده اضافه نمیشه حالت دوم من بازی و پایرت میکنم بازم نه چیزی از سازنده کم میشه نه چیزی بش اضافه میشه
لینک به دیدگاه

یکم انصافم خوب والا

به نظر شما کسی که گیمره و پول نداره باید چکار کنه ؟ اگر ارزش ریال با دلار برابر بود بله حرف شما درست ، میشه بازی اورجینال خرید جدای بحث محدودیت ها برای خرید از استیم و اوریجین و سایت هایی مثل papal اما وقتی ارزش پول ما 1/3 شده واقعا" ارزش نداره بریم بازی اورجینال بخریم .

همه که پول دار نیستن زرتی 200 هزار تومان پول بدن برای یه بازی که کلا" بخش داستانیش 4 ساعت هم نیست !

جدای حال مرفهین بی درد که ماهی 12 تا 13 تا بازی اورجینال میخرن و قیمت سیستمشون با حقوق ده تا کارگر در ماه برابری می کند . و به کارت کمتر از GTX 980 Ti راضی نمیشن .

به قول دوستمون با پایرت کردن چیزی از سازنده کم نمیشه ، بازی GTA V که پرفروش ترین بازی تاریخ شد را چقدر در ایران کپی کردند ؟ آیا آسیبی به راکستار وارد شد ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیزم - خیلی از صحبت ها از سوی خود بازیسازان پخش میشه توی فضای مجازی !! خیلی از گفته ها رو تیم های کرک رد کرده اند- بااجازه شما تیم منتظر تامب رایدر است چون اگر جاست کاز سه کرکش عرضه میشد دنوو فقل تامب رایدر رو اپدیت میکرد!

ببنید این قفل ها به دست انسان ساخته شده اند و هرچیزی که انسان بسازه جایز الخطاست! شک نکنید که همون طور که انسان قفل رو ساخته باز هم یک انسان دیگه میشکنه !

لینک به دیدگاه

attachicon.gifimages.png

تیم چینی کرک کننده 3DM در فروم خود اخطار داد با توجه به وضعیت حال حاضر تکنولوژی های ضد کپی، تا دو سال دیگر ممکن است نتوان بازی ها را کرک کرد!

این ادعا از آنجا نشات میگیرد که تلاش این تیم برای شکستن قفل محافظ دنوو در بازی Just Cause 3  تا کنون بی نتیجه مانده. یکی از داغترین تاپیک ها که حول بازی منتشر شده شرکت Square Enix  و Avalanche Studios در اول دسامبر سال 2015 است، مبنی بر این است که علی رغم

تقاضای زیاد برای کرک این بازی، تلاش ها همچنان بی نتیجه مانده و به نظر میرسد مشکل در استحکام تکنولوژی محافظ بازی باشد!

بازی Just Cause 3 از آخرین نسخه دنوو بهره میبرد، یک تکنولوژی ضد مداخله که توسط شرکت نرم افزاری دنوو طراحی شده است. با وجود اینکه رازهای این سیستم در دست طراحان آن است، این موضوع مشخص است که دنوو یک سیستم رمزگذاری ثانویه است که از محصولات تحت DRM محافظت میکند.

در سال 2014 این قفل بعد از اینکه توانست به مدت تقریبا یک ماه از بازی Dragon Age: Inquisition محافظت کند که زمان نسبتا طولانی ای برای کرک هست، بحث های زیادی را به خود اختصاص داد.

در پایان این تیم چینی 3DM بود که موفق شد بر این سیستم چیره شود اما شرکت اتریشی همچنان به مقاوم سازی این قفل ادامه داد و توانست دوره مقاومت این بازی را در سری بازی های فیفا افزایش دهد. بازی فیفا 16 در حال حاضر تحت محافظت دنوو است و با وجود اینکه این بازی در ماه سپتامبر گذشته منتشر شد همچنان کرک نشده.

پایه گذار فروم 3DM  که با نام مستعار 'Bird Sister' (و نیز ققنوس) شناخته میشود در تایپک خود اعلام کرد:"در این اواخر با تعداد زیادی درخواست برای کرک بازی Just Cause 3 مواجه شدیم، اما گر خواسته باشم جواب مشخصی در این رابطه بدهم این است:مرحله آخر آماده سازی به سختی انجام میشود و Jun (کرک کننده) تقریبا تسلیم شده است، اما چهارشنبه گذشته من او را تشویق به ادامه کردم!"

منبع: Guru3D

نه داداش شدنی نیست!

دست بالای دست بسیار است

نمونش همین فیبوک و یاهو که چند وقت یک بار بهشون نفوذ میشه...

لینک به دیدگاه

خب بزارید یه چیزی بگم

لازم نیست شما گرون بخرید بدلیل فروشنده ها به بعضی سایت ها میتونید پول بدید براتون دلاری رو با پی پال 3.900 حساب میکنند که ارزون تر از فروشنده ها به حساب میاد حالا به جای استیم بگید پول رو برای شما بریزه تو g2a که میتونید بازی های جدید رو بگیرید ارزون تر وقتی اساسین جدید آومد بعد از دو هفته بک تخفیف خورد برای یک روز قیمتش شد 20$ و همینطور شما آگه بزارید شیش ماه از بازی بگزره خیلی ارزون تر میشه من که همیشه شیش ماه صبر میکنن تا قیمت ارزون بشه و آپدیت های جدید بده که بازی با fps بهتر گرافیک بهتر اجرا بشه در کل نظر من این

توی ایران 18 میلیون پلیر بازی میکنند که شما حساب کنید کلی پول میشه باسه بازی سازها

و یک دلیل دیگر که چرا بازی اورژینال بگیرید بهتر

تجربه ی خودتون هست چون وقتی باسه یک بازی 20 /30 دلار پول میدید حاضر نیستید حتی از یک mission اضافه هم بگزرید و مرحله های اضافه خیلی وقتها از خود بازی بهتره

مثل assasin ها مراحل خیلی خوبی داشت یا wicher 3 منتقد ها گفتند یکی از مراحل جانبی از خود داستان بازی قشنگ تر بود ولی تو ایران بدلیل اینکه شما همه ی بازی ها رو ارزون میخرید چی میشه؟

این بازی رو میکنید به آخر مرحله میرسید میگید ااا یه بازی جدید اومده یا بعضی ها توی یک مرحله گیر میکنن جوری که از بازی میگزرن بیشتر ایرانی ها که هیچی 99.99% ایرانی ها همه ی مراحل یک بازی رو نمیکنن dlc هاش رو بازی نمیکنن

ولی شما وقتی پول میدید نه حاضر هستید از بازی بگزرید و نه حتی از یک مرحله ی اضافی

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بزارید یه چیزی بگم

لازم نیست شما گرون بخرید بدلیل فروشنده ها به بعضی سایت ها میتونید پول بدید براتون دلاری رو با پی پال 3.900 حساب میکنند که ارزون تر از فروشنده ها به حساب میاد حالا به جای استیم بگید پول رو برای شما بریزه تو g2a که میتونید بازی های جدید رو بگیرید ارزون تر وقتی اساسین جدید آومد بعد از دو هفته بک تخفیف خورد برای یک روز قیمتش شد 20$ و همینطور شما آگه بزارید شیش ماه از بازی بگزره خیلی ارزون تر میشه من که همیشه شیش ماه صبر میکنن تا قیمت ارزون بشه و آپدیت های جدید بده که بازی با fps بهتر گرافیک بهتر اجرا بشه در کل نظر من این

توی ایران 18 میلیون پلیر بازی میکنند که شما حساب کنید کلی پول میشه باسه بازی سازها

و یک دلیل دیگر که چرا بازی اورژینال بگیرید بهتر

تجربه ی خودتون هست چون وقتی باسه یک بازی 20 /30 دلار پول میدید حاضر نیستید حتی از یک mission اضافه هم بگزرید و مرحله های اضافه خیلی وقتها از خود بازی بهتره

مثل assasin ها مراحل خیلی خوبی داشت یا wicher 3 منتقد ها گفتند یکی از مراحل جانبی از خود داستان بازی قشنگ تر بود ولی تو ایران بدلیل اینکه شما همه ی بازی ها رو ارزون میخرید چی میشه؟

این بازی رو میکنید به آخر مرحله میرسید میگید ااا یه بازی جدید اومده یا بعضی ها توی یک مرحله گیر میکنن جوری که از بازی میگزرن بیشتر ایرانی ها که هیچی 99.99% ایرانی ها همه ی مراحل یک بازی رو نمیکنن dlc هاش رو بازی نمیکنن

ولی شما وقتی پول میدید نه حاضر هستید از بازی بگزرید و نه حتی از یک مرحله ی اضافی

عزیزم پایرتینگ که مال فقط ایران و ایرانی نیست که مثال می زنید - تمام این بازی ها رو مردم خود کشور های سازنده همون بازی ها کرک میکنن!  در همه جا هست- بازی اصلی برای ایران خوب نیست -قیمت هاش منطقی نیست پشتیبانی نیست - شعار الکی میدن میگن بازی اصلی بیاین از ما بخرین تا یک مشکلی بود گوشی هاشون رو خاموش میکنن!! دوست من ما دارین 20 ساله بازی کرکی بازی میکنیم همه بازی هارو هم یکی 20 بار بردیم تا اخر و همه DLC ها ر هم بازی کردیم . این ها بستگی به فرد داره اینجور که شما میگید کلی نیست

لینک به دیدگاه

دوستان حقیقت اینه که ما باید به خودمون حق بدیم کرکی بازی کنیم

وقتی برای بازی اصلی باید 4 برابر ارزشش پول پرداخت کنیم(به علت دلار و غیره)

و اینکه واقعا حقوق یک شهروند خارجی با من ایرانی یکیه؟!

و در آخر اینکه مطمئن باشید که دست بالای دست بسیار است

همیشه سازنده ها از قوی ترین قفل ها برای بازی استفاده میکردند که بازم کرک میشدند

قبلا هم گفتم کرک هم نشه سی دی کی اشتراکی و در نتیجه پول رسانی به افرادی یک سی دی کی رو به هزار نفر بفروشن!

لینک به دیدگاه

اینم حرفی هست که شما میگید دلار گرون هست ولی یک سوال اساسی دارم تا جایی که بنده یادم هست وقتی دلار 1000 تومن هم بود ما داشتیم بازی کرکی میکردیم

حقوق هم که راست میگید پایین هست ابن حرف منطقی هست ولی نگاه کنید خارجی هام تو سال صد تا بازی نمیخرن من خودم کلا تو یوتیوب و توییچ و استیم با خارجی ها بیشتر بازی میکنم اونام واقعا میگن مام از پس هزینه ها بر نمیایم چون اونام خرج و مخارجشون خیلی بالاست دقیقا به نسبت حقوقی که میگیرن خرج و مخارج دارن به جز هزینه ی غذا

حتی هزینه ی مالیات خونه دارن خب کلی پول از اونام میره آخرش یه مقداری میمونه

مام اگه بیایم 100 دلار بازی اورژینال در سال بگیریم نمیگم همه ی بازی ها رو اورژینال بگیریم فقط اونایی که میدونیم از لحاظ قابلیت های multi-player خوب هستن و امکانات زیادی دارن رو بخریم

اینطوری تمامی تلاش خودمون هم کردیم ولی شرایط بیشتر از این نمیزاره

ولی تنها پیشنهادی که دارم این هست که از g2a خرید کنید آگه هم خواستید بدونید چطوری به من پخ بدید بهتون بگم با کمترین هزینه بازی اورژینال بخرید

لینک به دیدگاه

اینم حرفی هست که شما میگید دلار گرون هست ولی یک سوال اساسی دارم تا جایی که بنده یادم هست وقتی دلار 1000 تومن هم بود ما داشتیم بازی کرکی میکردیم

حقوق هم که راست میگید پایین هست ابن حرف منطقی هست ولی نگاه کنید خارجی هام تو سال صد تا بازی نمیخرن من خودم کلا تو یوتیوب و توییچ و استیم با خارجی ها بیشتر بازی میکنم اونام واقعا میگن مام از پس هزینه ها بر نمیایم چون اونام خرج و مخارجشون خیلی بالاست دقیقا به نسبت حقوقی که میگیرن خرج و مخارج دارن به جز هزینه ی غذا

حتی هزینه ی مالیات خونه دارن خب کلی پول از اونام میره آخرش یه مقداری میمونه

مام اگه بیایم 100 دلار بازی اورژینال در سال بگیریم نمیگم همه ی بازی ها رو اورژینال بگیریم فقط اونایی که میدونیم از لحاظ قابلیت های multi-player خوب هستن و امکانات زیادی دارن رو بخریم

اینطوری تمامی تلاش خودمون هم کردیم ولی شرایط بیشتر از این نمیزاره

ولی تنها پیشنهادی که دارم این هست که از g2a خرید کنید آگه هم خواستید بدونید چطوری به من پخ بدید بهتون بگم با کمترین هزینه بازی اورژینال بخرید

بله زمانی که دلار 1000 بود خیلیا در خواب خرگوشی بودن ، جدا گیمینگ اون زمان کمتر جدی بود!

والا عزیز من نه خارج رفتم نه فامیل خارجی دارم

ولی طبق تحقیقات همین دوستان :D خارجی هرسال کل وسایل زندگیشون رو نو میکنن

ولی در ایران میگن هزینه ی یک خانواده ی معمولی در ماه بین 2 تا 2.5 هست و از اون طرف حقوق شخص چقدره؟...1.5:|

ولی واقعا اگر ما هم قرار باشه اورجینال بگیریم سازنده ها نباید ما رو هم حساب کنن؟

وقتی طرف زبان افغانی و پاکستانی در بازی میزاره و ایرانی رو نمیزاره...:|

بله برای مولتی پلیر که صد در صد باید اورجینال تهیه بشه

بنده خودم یکمی دستم باز بشه احتمالا برم GTA V رو بگیرم

لینک به دیدگاه

عزیز آگه خواستی gta v رو ارزون تر بگیری یه پخ بده یه راه بهت بگم

لینک به دیدگاه

عزیز آگه خواستی gta v رو ارزون تر بگیری یه پخ بده یه راه بهت بگم

باشه داداش دمت گرم @};-

راهش رو برام پ.خ کن ببینم

تو هم اگر محصولات اورجینال خواستی به من پ.خ بده =))

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...