رفتن به مطلب

(نظر سنجی) برای ویندوز یا آنتی ویروس اورجینال حاضری هزینه کنی؟چقدر؟

ArminZol
 اشتراک گذاری

برای ویندوز یا آنتی ویروس اورجینال حاضری هزینه کنی؟  

39 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. برای ویندوز یا آنتی ویروس اورجینال حاضری هزینه کنی؟

• بله من هزینه میکنم و اورجینال بودن + قابلیت هاش برام مهمه
      18
    • خیر من هزینه نمیکنم و نسخه ی کرکی بهتره
      21

Recommended Posts

به نظر من windows Defender   خود ویندوزر 10 برای ویروس های پایه کفایت میکنه .

این مورد رو چند ماهی هست تست کردم .

بعدش یک انتی ویروس ارجینال Kaspersky Total  گرفتم یک چند تا مورد توی Program Data  پیدا کرد  حالا چه ویروسی هستند یا نیستند یا ساختار ویروس دارند خدا داند زیاد بررسی نکردم .

ولی یک مورد رو از زمانی که این رو نصب کردم فعلا اتفاق نیوفتاده  گاها میدیدم بعضی از نرم افزار ها به صورت خودکار روی سیستم نصب میشند  .

ولی با نصب انتی ویروس فعلا این مورد ها مشاهده نمیشه .

معمولا AdWare ها این کار رو میکنن و بعضا هم از بس که سخته حذف کردنشون و پاک کردن اثرشون، عین ویروس میمونن، گاها سرویس نصب میکنن برای نصب AdWare بعد از حذفش.

مو.قع نصب و دانلود نرم افزارها خوب دقت کنید، فرضا KMPlayer یه تولبار یا AdWare نصب میکنه تا جایی که یادمه و خیلی نرم افزارهای رایگان دیگه.

لینک به دیدگاه

تو این 10-15 ساله مخصوصا اون موقع ها که دنبال کارای هک بودم ویروس هایی میگرفتم که میخواستم سرمو بزنم به دیوار

مثل ویروس jeefo یا kazme gheyz خدا به جون کسی نندازه ، اون موقع بود که فهمیدم همیشه باید آنتی ویروس داشته باشی

این 2 ویروس بالایی اینقدر اذیت میکنن که براشون آنتی ویروس جدا ساخته شد خدا میدونه چه روزها و ساعت ها به صورت دستی و غیر دستی مشغول درگیری با این ویروس ها بودم

چه ویندوز ها که پشت سر هم عوض نکردم

ولی الان آنتی ویروس nod32 دارم با لایسنس 1 ساله پارسال خریدم 13 تومن به شخصه به شرکت Eset ایمان دارم و نوش جونش باشه چون کارش درسته

ولی ویندوز فعلا نیازی نیست اورجینال باشه دانلود منیجر هم اگر کرکتون خوب باشه تا وقتی که آپدیتش نکنید و اتوماتیک آپدیت ویندوز آف باشه مشکلی ایجاد نمیکنه

الان بیش از 2 ساله ویندوز عوض نکردم همه چی هم خوبه

لینک به دیدگاه

درود

به نظر من سیستم عامل باید قیمتی نداشته باشه مثل لینوکس و اندروید و از طریق فروش برنامه ها درآمد کسب کنه

من به هیچ وجه واس ویندوزی که الان شده 350 تومن پول نمیدم کرکی آپدیت شده نصب میکنم هزینش مثل لینوکس 0 هست تنها تفاوت نبود آپدیت و پشتیبانی انلاینه.

اما انتی ویروس رو موافقم که پاش باید پول داد بی دردسر استفاده کرد تنها چیزی که اپدیت و پشتیبانی نداشته باشه دهنت مسواکه انتی ویروسه

خدا رو شکر الان اویرا سه کاربره راحت با 60 تومن گیر میاد (یه سیستم و یه مک و یه اندروید) که مک نداریم میتونیم اندروید رو دو تا حساب کنیم و یه ویندوز که برای خانواده 2 نفره تازه تشکیل خانواده دادن عالیه هم گوشیاشون امنه هم سیستم خونه پاک میمونه

لینک به دیدگاه

به قیمت دلاری 1000 تومن آره 

و گرنه پولی که با مشقت دربیاری و یه عوضی بیاد ارزشو ثلث  کنه والله ستمه و ظلمه خرج این کارها کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...