رفتن به مطلب

فروش i7 950 نو ولی در جعبش باز شده اما استفاده نشده!

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام .. :-?

یه2 تا 950 از اون ور رسیده در جعبش باز شده یکیشو خودم ور داشتم یکیشم می خوام بفروشم :mad: در جعبش باز شده ولی به هیچ عنوان نه استفاده شده نه اذیتش کردن! :-S .

فرکانس 3.2GHZ با توربو. ضریب 24 روی 4 هسته.

بچ نامبر 3015A871

قیمت از شما. :-SS

لینک به دیدگاه

250برای شروع مناسبه(از اون ور رسیده باشه که خیلی ارزون باید خریده باشی!!!)

لینک به دیدگاه

قیمت 930 رو تو سایت 335 اونوقت شما 950 رو 250 میگی؟ :-? و در ضمن قیمت سی پی یو اینقدری با انور فرق نداره

ویرایش شده توسط shayan08
لینک به دیدگاه

قیمت ؟

خودتون یه قیمت بگید...

پای خودم ارزون در نیومده ولا...

قیمتش تو بازار چنه الانه؟ :-?

250برای شروع مناسبه(از اون ور رسیده باشه که خیلی ارزون باید خریده باشی!!!)

ببخشیدا من با بعضیا کلا خرید و فروش نمی کنم یکیش شما :mad: یه بار گفتی 5500 که بت دادم تو پست فنش شکست بعد اومدی تو یه فوروم دیگه فروختیش :-SS.

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان قیمتت که حرف نداره اگه سیستمم اجازه میداد حضوری میومدم و ازت برمی داشتم.باز بودن در جعبه هم برا من مشکلی نیست که بخوام بهش گیر بدم.ولی حیف

لینک به دیدگاه

ببخشیدا من با بعضیا کلا خرید و فروش نمی کنم یکیش شما :-? یه بار گفتی 5500 که بت دادم تو پست فنش شکست بعد اومدی تو یه فوروم دیگه فروختیش :mad:.

سعید جان مشکلی نسیت !!!

ولی کارتی شما برای من ارسال کردی آی سی 3 پایه و فنش شکسته بود و الان که الانه گوشه اتاق خابیده و سلام میرسونه!!!

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

برادر سعید جان

قیمتی که به من میدی رو برام پیغام خصوصی کن :-? :mad:

لینک به دیدگاه

بنده معمولا سعی میکنم در تاپیک فروش دوستان اگه میخوام خرید نکنم دخالت نکنم . ولی در مورد قیمت انجور کالاها باید بگم که فروشنده اگر از توی جوب هم پیدا کرده باشه کالاش یه ارزشی داره . اگه از خارج از کشور هم براش ارسال کرده باشن باید بر مبنای قیمت اینجا خرید و فروش بشه ( بجز در موارد خاص و اون هم اینه که شخصی بتونه کالا رو برای خودش وارد کنه و به قیمت جهانی بخره )

در کل موفق باشید سعید جان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...