رفتن به مطلب

ارتقاء گرافیک بازی ها به با بهبود دهنده های Reshade+ ENB

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

Cinematic Excellence  حالا با ENB !!!

اخطار :اگر Pc Gamer هستید این تایپک را  مطالعه کنید در غیر این صورت قبل از اینکه از بازی نسخه کنسولی خود زده بشوید و عطایش را به لقایش ببخشید  همین الان اینجا را ترک کنید ! فوری !!

دوستان اسم این تاپیک رو عوض کردم چون دوستان زیادی برای بازیهای دیگر هم تقاضای راهنمایی و نسخه های کاستوم از این ماد ها کرده بودند من هم نمیخواستم کلی تاپیک ایجاد بشه در همین تاپیک مادهای گرافیکی رواماده میکنم ُ تست میزنم و زیپ شده برای شما اپلود میکنم معمولا سعی میکنم بهترین ها رو بگذارم - و ضمنا شما هیچ دردسری نخواهید داشت چون اماده هستند - برای فالوت در این صفحه برای GTA در صفحه دوم و برای بازی های دیگر بروز رسانی میکنم- این مادها ممکنه برپایه ENB یا مستر افکت هم باشن که  این نوع مادها میتونن بازی رو برحسب نوع موتور کند کنن یا میتونن Sweet fx/reshade باشن که تاثیر خیلی کمی برفریم بازی میگذارند.

درود بر دوستان گرامی

امروز که نه دقیقاً دیشب اولین ENB  برای بازی فالوت 4 منتشر شد-تا الان تمام بهبود دهنده های گرافیکی بازی برپایه sweetfx یا reshadeیا مستر افکت بودند . من خودم از Reshade سینماتیک استفاده میکردم . برای دوستانی که نمیدانند این توابع چه هستند  این ها یک نوع اینجکتور یا تزریق کننده های افکت های پست پراسسینگی هستند که  افکت های بازی رو یا بوست میکنند یا کلا افکت های جدیدی را به بازی تزریق میکنند که نتیجه اکثر مواقع  بسیار عالی خواهد بود .

1l948f91mbbiipzvjfjr.jpg

من از ماد Cinematic Excellence ENB استفاده میکنم و به دلیل زیبا کردن  بسیار  خیره کننده بازی ، باید این را برای شما هم به اشتراک میگذاشتم - این ماد اپلود شده و اماده است برای هر کسی خواستید میتونید بفرستید -من کمی ویرایش روی  دپ تو فیلد انجام دادم که بازی  بهتر شود - این ماد بهترین نسخه برای reshade است  به چند دلیل :

اولاً خیلی بازی رو سنگین نمیکند البته سخت افزار من کمی قوی است ولی  فریم بازی روی 2k الترا با  نزیدک به 10 گیگ تکسچر و کلی افکت و TXAA در شلوغ ترین محیط ها زیر 40 دراپ نمیکند و در اکثر محیط ها هم 60 فریم قفل است  ، اگر فریمتان مشکل داشت  میتوانید از   فایلی که گذاشتم  استفاده کنید  اون  نسخه لایت شده ماد است -ولی در کل برای نهایت گرافیک بازی بهتر است همه افکت ها روشن باشند . من فایل رو اماده کردم و همه افکت ها نصب هستند و  کمی جلوتر برای شما راهنمای اسکرین شات گیری و غیر فعال کردن بخش های مختلف ماد رو خواهم گذاشت.

دلیل دوم استفاده از این نسخه این است که  سازنده یان ماد برای خاموش و با روشن کردن همه بخش های ماد(   reahde و افکت DOF و پلت رنگ تصویر ) از کلید میانبر استفاده کرده است شما به کلی تنظمیات دسترسی خواهید داشت.

jmbcun787jnetrzluok1.jpg

برای بهترین گرافیک از کنترل پنل انویدیا گزینه  Ambient occlusion  رو روی quality بگذارید .

خوب بهتر است شما رو گیج نکنم و کافی است ماد رو دانلود کنید و آن را اکسترکت کنید و تمام فایل های محتوی را داخل پوشه بازی  نصب کنید:

دانلود ماد سینماتیک نسخه نهایی reshade+ ENB ( - فقط انزیپ کنید و و محتویات رو در محل نصب بازی  در کنار Fallout.exe کپی کنید- به همین آسانی (من فایل ها رو از قبل یکپارچه کردم)

fqevo9w03kh4ck4w1bpw.jpg

راهنمایی های ماد:

با کلید scroll lock کل افکت خاموش روشن میشود و با کلید Pause break افکت دپ تو فیلد - افکت دپ تو فیلد روی اکثر سیستم ها مشکل ایجاد خواهد کرد پس اگر الترا بازی میکنید و امبینت اکلوژن انویدیا در کنترل پانل فعال است و از AA نسخه TAA استفاده میکنید و تسکچر 4k در بازی نصب کردید فقط و فقط با کارت 980 یا 390x به بالا برید سراغ مد سینماتیک با رزلوشن های  های بالا - وگرنه فریم ممکن است دراپ داشته باشد

با کلید page up هم میتونید بین  حالت تصویری سینماتیک و  نچرال یا طبیعی سوییچ کنید -

اسکرین شات های زیر با کمک  کنسول فرمان بازی گرفته شده -شما در هر لحظه ای از بازی کلید  مَد-همین آه کلا دار!) رو بزنید و بعد فرمان tfc ۱  تایپ کنید و بعد کلید مد رو بزنید دوباره -حالا بازی کلا متوقف شده و شما کنترل دوربین رو در اختیار دارید - از هرزاویه ای میخواهید عکس بگیرید دکمه پرینت اسکرین در پوشه بازی عکس هایی بسیار با کیفیت برای شما ذخیره میکند- بعد دوباره کلید مد و فرمان TFC خالی بازی رو عادی خواهد کرد-برای مخفی کردن و نشان دادن HUD بازی موفع اسکرین شات گیری فرمان tm رو تایپ کنید(حواستان باشد که این فرمان خود نوار کنسول فرمان رو هم مخفی میکند -برای عادی کردن یکبار دکمه مد رو بزنید و فرمان tm رو تایپ کنید و بعد همه چی ردیف است.!!!

اسکرین شات ها  از 10 مگابایت به کیلو بایت تبدیل شده اند پس انتظار کاهش کیفیت داشته باشید خود بازی دیوانه وار خواهد بود - ENB  با فشردن کمه Prt screen  دو تا عکس میگیرد یکی خام بدون افکت یکی فول با همه افکت ها + Reshade- چون reshade افکت های خود را به بازی اضافه میکند و ENB هم کار خود را انجام میدهد. عکس ها در سطح پوشه بازی  ایجاد می شوند.

اگر MSI   Afterburner نصب دارید ( چه کسی است که نصب ندارد؟)   میتونید  در بخش screen capture برنامه دکمه f8 با هر دکمه ای که دوست ارید رو با نوع فرمت ذخیره سازی انتخاب کنید.بهترین کیفیت برای این کار PNG است بعد با کمک فوتوشاپ بسیار با کیفیت فایل ها رو به JPG تبدیل میکنید اینجور کیفیت تا حد زیادی حفظ می شود .

5m6cb33illkb7wdwwur.jpg

برای نهایت کیفیت اسکرین شات گیری و ثبت تمام افکت ها از اسکرین شات گیری Fraps با پسوند TRAGA  یا TGA استفاده کنید نهایت جزییات ثبت خواهند شد - فرپس زیر که گذاشتم براتون فقط اکسترکت میخواد و اجرا تمام

دانلود Fraps بدون کرک 

اگر بازی  با این نسخه من سنگین بود یا فریم کم شد از فایل زیر استفاده کنید ، دانلود کنید و بعد داخل پوشه  Reshade بازی کپی و  بعد از پیغام جایگزین کنید :

لینک دانلود نسخه  با کارایی سبک تر ( تاثیر روی فریم کم است ولی کمی از  افکت ها خاموش شده اند -)

ماد احتمالا روی کارتهای AMD هم مشکلی نخواهد داشت- میگویم احتمالا چون خودم روی درایور ها و کارتهای  جدید AMD تست نزدم  اگر دوستان تست زدند، دیگر عزیزان استفاده کننده از کارتهای AMD رو راهنمایی کنند.

iyvkbvbahys5mlnx0sz.jpg

در خدمت دوستان در همین تاپیک خواهم بود با مادینگ بخش های دیگر ،  مسترریس با قدرت به جلو! - در همین بخش ماد های مخوف  و مهم را که گرافیک بازی را به حد جنون میرسانند  معرفی میکنم . فعلا تا بعد سئوالی بود در خدمتم البته توضیح کامل دادم .

برای enb:

http://enbdev.com/mod_fallout4_v0291.htm

برای resahde:

http://reshade.me/#download

برای پلت Reshade:

Cinematic Excellence ENB

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

با تشکر از مقاله خوبتون

خود این reshad & enb & ...  رو کدوم سایت ها میزارن ؟ یعنی چه سایتی منبع این جور چیزاست ؟؟

لینک به دیدگاه

من که کلا اهل بازی جهان باز نیستم ولی انصافا با پستهای آقا رضا حال میکنم آقا رضا از اون دست افرادی هستن که خوشیها و لذتهای زندگیشون رو با بقیه مخصوصا بچه های لیون تقسیم میکنن.واقعا دست مریزاد.

ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از مقاله خوبتون

خود این reshad & enb & ...  رو کدوم سایت ها میزارن ؟ یعنی چه سایتی منبع این جور چیزاست ؟؟

ممنون از شما

بله  enb باید از سایت خودش دانلود بشه اجازه ندارن ماد کننده ها که enb رو مستقیم  بیران اپلود کنن در سایتهای دیگه - من ماد بالا رو یکپارچه کردم برای نصب راحت وگرنه باید کلی فایل با هم ترکیب بشن

اضافه کردم لینک برای شما

من که کلا اهل بازی جهان باز نیستم ولی انصافا با پستهای آقا رضا حال میکنم آقا رضا از اون دست افرادی هستن که خوشیها و لذتهای زندگیشون رو با بقیه مخصوصا بچه های لیون تقسیم میکنن.واقعا دست مریزاد.

دوستان  لایون دیگه در این سالها مثل برادران بنده شده اند و خوب ادم با برادر گیمر  زندگی خواهد کرد واقعاً! شما لطف دارید  کاری نیمکنم فقط  ترجمه میکنم بنده و فایل ها رو آماده سازی میکنم-  در خدمتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اگر نصب کردند اسکرین شات بگذارن همین جا ببینم چه میکنن در این بازی دوست داشتنی

لینک به دیدگاه

این enb که اینجا مطرح کردین آیا به نظر شما بهترین مادی بوده که تا حالا برای fallout بیرون اومده ؟؟ اگه این enb رو در نظر نگیریم بهترین reshade یا mastereffect که برای این بازی بیرون اومده کدومه ؟؟

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از پستی که گزاشتین واقعا کارمونو اسون کردین تو سایتای خارجی باید یه چند ساعتی بگردی تا این چیزا رو پیدا کنی.دمت گرم.

و یه سوال داشتم:

بالا گفتین 10 گیگ تکسچر استفاده میکنین واسه Fallout 4 تکسچر های کاستوم اومده یعنی؟ چقدر تفاوت دارن و ارزش 10 گیگ دانلود رو دارن؟ از کجا دانلود کردین؟

تشکر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این enb که اینجا مطرح کردین آیا به نظر شما بهترین مادی بوده که تا حالا برای fallout بیرون اومده ؟؟ اگه این enb رو در نظر نگیریم بهترین reshade یا mastereffect که برای این بازی بیرون اومده کدومه ؟؟

درود - ببنید کلا  این اینجکتور ها  سلیقه ای هستند - زیاد امده برای بازی از یان جور مادها -منتها خوبهاشون که تنظمیات مناسبی دارند یا مثلا شبها رو  غیر قابل بازی کردن نمیکند یا خیلی فشار پردازشی ایجاد نمی کنند هدف ما هستند یک ماد دیگه هم هست اونم جالبه اسمش true wasteland است

لینک دانلود:

دانلود ماد ترویستلند مادیفای شده

مادترو ویستلند یک ماد برپایه ریشید است که کلی افکت خیره کننده به بازی اضافه میکنه و تقریبا همه نور پردازی بازی رو با کمک Bloom و دپ تو فیلید و  امبینت و موشن بلار عوض میکنه و کلا  تجربه بازی رو بسیار لذت بخش تر:

عکس های زیر در این ماد گرفته شده اند: بازی روی نهیات تنظمیات است و از TَAA استفاده شده و ضمنا در کنترل پانل انویدیا امبینت اکلوژن روی  Quality گذاشته شده است و گزینه تکسچر فیلترینگ هم روی  high quality دقت کنید این دو گزینه از کنترل پنل انویدیا به بوست گرافیکی بازی خیلی کمک میکنند.

ترو ویستلند به بازی تم سبز میده و یک هاله سبز رنگ روی کل بازی رو میگیره اکر نسخه های ریسمتر شده فیلم هایی مثل ترمیناتور یک بلوری و خوب بد زشت ریمستر 2014 رو دیده باشید متوجه یک تم سبز رنگر وی تصویر میشید که موقع ریمستر کردن با ابزار های خودشون به افزایش کیفیت بصری این فیلم ها کمک کردن

8f5i71sxg65lhurp4xd2.jpg

sv8xx0qig6tax00mi3y9.jpg

ضمن تشکر از پستی که گزاشتین واقعا کارمونو اسون کردین تو سایتای خارجی باید یه چند ساعتی بگردی تا این چیزا رو پیدا کنی.دمت گرم.

و یه سوال داشتم:

بالا گفتین 10 گیگ تکسچر استفاده میکنین واسه Fallout 4 تکسچر های کاستوم اومده یعنی؟ چقدر تفاوت دارن و ارزش 10 گیگ دانلود رو دارن؟ از کجا دانلود کردین؟

تشکر.

درود

ممنون

نه 10 گیگ ماد منظورمه گه الان  شده  نزدیک به 15 گیگ ! اره دیگه تسکچر های 90% ایتم های داخل بازی عوض شده- درد و دیوار لیوان تفنگ د رخت و کف زمین اب و خون گوشت و پوست و .......بگیر تا جعبه قرص و سیگار و  ....خو بمن هم بسیاری از این مادها رو نصب کردم که اکثرشون  فقط تکسچر هستند   ببنید باید برید سایت نکسوس

http://www.nexusmods.com/fallout4/?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ممنون از تاپیک عالیتون

فقط آقا رضا یکم گیج شدم الان واسه من ریشید نصبه. کارتم r9 290 هستش . بنده کدوم ماد رو دانلود کنم که بهترین گرافیک رو با کمترین افت فریم داشته باشم. ممنون @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا رضا نزار از اینا داغ دلمونو تازه نکن (شوخی)

من با 750 ti بازی میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ممنون از تاپیک عالیتون

فقط آقا رضا یکم گیج شدم الان واسه من ریشید نصبه. کارتم r9 290 هستش . بنده کدوم ماد رو دانلود کنم که بهترین گرافیک رو با کمترین افت فریم داشته باشم. ممنون @};-

درود

هرچ نصب داری پاک کن همون اولی رو دانلود و انزیپ کن تمام حله هیچ کاری نمیخواد - فریم البته نمیدونم روی 290 چطور میشه  -

اقا رضا نزار از اینا داغ دلمونو تازه نکن (شوخی)

من با 750 ti بازی میکنم

چاکریم

لینک به دیدگاه

گرافیک 970 رو دارم جور میکنم که بیام سمتش.

واقعا گیمر علاقه مند که میگن شما هستید!! کِیف بازی رو شما می کنید نه اونی که میاد همینجوری میره تمومش کنه.

لینک به دیدگاه

رضا جان ممنون جالب بود

میشه خواهش کنم برین تو کار ماد ENB برای GTA:V !!!!!

برای عموم منتشر شده یا نه ؟؟؟ هر دفعه فقط یه سری اسکرین شات فک انداز ازش دیدیم!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان ممنون جالب بود

میشه خواهش کنم برین تو کار ماد ENB برای GTA:V !!!!!

برای عموم منتشر شده یا نه ؟؟؟ هر دفعه فقط یه سری اسکرین شات فک انداز ازش دیدیم!!!

enb برای gta هنوز بتاست- ولی این مد روبریز لذت ببر:

دانلود reshadeکاستوم

,لود های GTA با این مادها مشکل دارند وقتی بازی اجرا شد با کلید scroll lock کیبورد  ماد را غیر فعال کن وقتی رفتی توی بازی باز بزن فعال میشه- این ماد با sweetfx و ریشید ساخته شده و مثل ENb یا مستر افکت روی فریم نداره

فقط دانلود کن اکسترکت کن کنار exe بازی

گرافیک 970 رو دارم جور میکنم که بیام سمتش.

واقعا گیمر علاقه مند که میگن شما هستید!! کِیف بازی رو شما می کنید نه اونی که میاد همینجوری میره تمومش کنه.

انشالله بیا به سلامتی

اگر خواستید گرافیک GTA رو زیباتر کنید این مادهم هست برپایه مستر افکت کار میکنه و نتیجش خیره کننده هست - طبق معمول ماد رو اماده کردم فقط دانلود و اکسترکت  کنید و کپی در کنارEXE بازی- دقت کنید موقع لود و یا نمایش دموی اولی بازی (لوگوی راک استار و....) این ویدئو ها با این ماد ها مشکل دارند باید این مادها رو Disable کنید -این یکی با کلید DEL غیر فعال میشه-

این مستر افکت است و خیلی زیبا میکنه بازی رو و روی فریم هم کمی تاثیر داره

دانلود مستر افکت اینلایتن اس  برای GTA V

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک Reshade  مخوف و سینمایی برای ویچر 43 که رسما بازی رو CGI میکنه - باور کنید بچه ها من الان دارم جای ویچر 3 یک دموی CGI بازی میکنم!!

لینک دانلود :ریشید سینماتیک برای ویچر 3 با نهایت کانفیگ و تنظمیات UBer! این  چکش کاری میکنه فریم رو ولی  باکی نیست تا 980 ti حضور داره!

طبق معمول دانلود- اکسترکت و کپی در ادرس زیر:

The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64

ماد اماده شده فقط اگر سنگین بود برای کسی پیغام بده تا بهش بگم  یکم لایت کنه ماد رو - ولی درکل دیوانه وار میشه بازی-

لینک به دیدگاه

یک Reshade  مخوف و سینمایی برای ویچر 43 که رسما بازی رو CGI میکنه - باور کنید بچه ها من الان دارم جای ویچر 3 یک دموی CGI بازی میکنم!!

لینک دانلود :ریشید سینماتیک برای ویچر 3 با نهایت کانفیگ و تنظمیات UBer! این  چکش کاری میکنه فریم رو ولی  باکی نیست تا 980 ti حضور داره!

طبق معمول دانلود- اکسترکت و کپی در ادرس زیر:

The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64

ماد اماده شده فقط اگر سنگین بود برای کسی پیغام بده تا بهش بگم  یکم لایت کنه ماد رو - ولی درکل دیوانه وار میشه بازی-

عالی یه ماد تکستچری بی نظیر هم هست کلا بازی رو می کنه انحصاری PC 

100 درصد فکر کنم دیده اید همین اواخر امد 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند نفر ازدوستان  گرامی پیغام داده بودند من امروز اونلاین نبودم اصلا، داشتم از ساعت 2 بعد از ظهر سیستم رو نظافت میکردم و  مثا روز اول هم شد در حد  آک!

vts938x4exxl4p8kks93.jpg

جالب اینجاست که الان خیالم راحته چون متوجه شدم دو عدد G1 gaming براحتی در کورسیر 230T بلک ادیشن جا میشن چون کارت در اسلات دوم هم براحتی   سوار شد حالا فقط مانده  خرید کارت دوم - !!!

بارو کنید دوستان   زمانه سختی شده ای زمانه سخت و طاقت فرسا!! :(

jiccio0savdql8hq18o.jpg

عالی یه ماد تکستچری بی نظیر هم هست کلا بازی رو می کنه انحصاری PC 

100 درصد فکر کنم دیده اید همین اواخر امد 

علی جان منتمام بازی ویچرم ماد شده اکثر تکسچر ها رو عوض کردم اون مادی که میگید اینه:

The Witcher 3 HD Reworked Project

اره  بازی رو فیلم میکنه:

a4yvusfa4o2fxoij4wz.jpg

لینک به دیدگاه

علی جان منتمام بازی ویچرم ماد شده اکثر تکسچر ها رو عوض کردم اون مادی که میگید اینه:

The Witcher 3 HD Reworked Project

اره  بازی رو فیلم میکنه:

بله دقیقا همین ماد 

واقعا عالی هست هم مش ابجکت ها رو زیاد کرده ( مثل ماد های skyrim و هم تکستچر رو دستکاری کردن ) کلا بازی رو عوض می کنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دقیقا همین ماد 

واقعا عالی هست هم مش ابجکت ها رو زیاد کرده ( مثل ماد های skyrim و هم تکستچر رو دستکاری کردن ) کلا بازی رو عوض می کنه 

الان دارم ورژن 2.2 رو میگیرم یعنی الان تمام شد ولی نسخه 1.12 ویچر رو میخواد اپدیت دیروز امده دارم اپ رو میرگیم که نسخه جدید ماد رو نصب کنم  تغییرات زیاد بودن حتما امتحان کن

لینک به دیدگاه

الان دارم ورژن 2.2 رو میگیرم یعنی الان تمام شد ولی نسخه 1.12 ویچر رو میخواد اپدیت دیروز امده دارم اپ رو میرگیم که نسخه جدید ماد رو نصب کنم  تغییرات زیاد بودن حتما امتحان کن

حتما 

بین ویچر و fallout مونده بودم کدوم رو بخرم ( برای استیم ) ولی fallout توی تخفیفات سال نو وارد نشد ( خیلی کم برای یک روز تخفیف خورد ) ولی به جاش ویچر همراه با تمام دی ال سی ها تخفیف شدید داشتن و باید تهیه می کردم خدایی اگر نمی گرفتم عذاب وجدان می گرفتم ( وقتی ادم وارد زمینه ی طراحی های 3 بعدی و این جور چیز ها می ره تازه می فهمه که چقدر سازنده ها برای ساخت بازی ضحمت می کشن ) 

البته fallout هم یه تخفیف درست بش بزنن می گیرم ( این هم باید هست ) 

راستی ورک شاپ fallout هم داره وارد استیم می شه و یعنی ابزار ساخت ماد برای fallout 4 خیلی نزدیک هست چه شود 

به نظر من ماد باعث می شه اون بازی انحصاری pc یا بهتره بگم انحصاری شخصی بشه  :D

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حتما 

بین ویچر و fallout مونده بودم کدوم رو بخرم ( برای استیم ) ولی fallout توی تخفیفات سال نو وارد نشد ( خیلی کم برای یک روز تخفیف خورد ) ولی به جاش ویچر همراه با تمام دی ال سی ها تخفیف شدید داشتن و باید تهیه می کردم خدایی اگر نمی گرفتم عذاب وجدان می گرفتم ( وقتی ادم وارد زمینه ی طراحی های 3 بعدی و این جور چیز ها می ره تازه می فهمه که چقدر سازنده ها برای ساخت بازی ضحمت می کشن ) 

البته fallout هم یه تخفیف درست بش بزنن می گیرم ( این هم باید هست ) 

راستی ورک شاپ fallout هم داره وارد استیم می شه و یعنی ابزار ساخت ماد برای fallout 4 خیلی نزدیک هست چه شود 

به نظر من ماد باعث می شه اون بازی انحصاری pc یا بهتره بگم انحصاری شخصی بشه  :D

100 در 100!!

فالوت 4 کولاک میشه والا همین الان کولاکه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی جان شما دیگه ویچر رو نمیخواد اصلی بخرید. اقا درسته زحمت کشیدن ولی ما هم برای پول هامون زحمت. میکشیم روز عرضه بازی سی دلاری رو میدادن دویست و بیست ! در حالی که بازی گوگ بود و اصلا کرک نداشت و قفل هم نداشت خود سی دی پراجکت هم اگر میفهمید میگفت نمیخواد بخرید! منتظر تامب رایدر باش اون مهم تره چون صد در صد drm داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...