رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید رم موبایل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیز

میگن کبوتر با کبوتر باز با باز

ببین گوشیت لیاقت اینو داره که اونقدر هزینه کنی یا نه

چون رم های با سرعت بالا به صورت وحشتناکی قیمتشون بالاست

و فقطم توی کامپیوتر خودشنو نشون میدن

اما در مورد رم بهترینها sandick و pny هستن

موفق باشی

لینک به دیدگاه

من امروزرفتم یکسر رفتم بازار. ترنسند ۳۲ گیگ ۴۰۰x، قیمتش ۳۳ بود که بنظرم مناسبه. (رید ۶۰ مگابایت بر ثانیه) ۱۶ گیگش ۲۲ تومن بود. ۳۰۰x و ۲۰۰x هم بود، ولی تفاوت قیمتشون کم بود و ارزش خرید نداره.

apacer مدل uhs-i u3 با رایت ۸۵ و رید ۹۵ (حداکثر البته) هم بود. ۷۶ تومن. مناسب برای 4k. مقداری گران است وگرنه اینم گزینه خوبیه. ترنسد ۶۰۰x  هم بود با فن آوری mlc یا multi-level cell برای طول عمر بیشتر همین حدود ۷۶ بود اگر اشتباه نکنم. تیم گروپ ۱۶ گیگ کلاس ۱۰ هم ۱۹ تومن بود. اینم قیمتش مناسبه.  سن دیسک الترا  و اِی دیتا پریمیوم و سیلیکون پاور الایت  هم دیدم که زیر ۴۰ تومن بودند.

احتمالا همین مدل ترنسند 400x رو بخرم یکی.

لینک به دیدگاه

رم فقط فقط سامسونگ

توی سرعت یکه تازه و از نظر مقاوت ضد آب و استاندارد های دیگه داره

SDHC 32GB PRO

همین سامسونگ رو مغازه روبرویی ما میاره مدلهای ارزون قیمتش رو خودم هم بیشتر مواقع مشکلات رم و فلش رو 50/50 حل میکنم

تو یه ماه 4 تا رم رایت پروتکت شده برامون اومد! خیلی کارش درسته سامسونگ :-?

لینک به دیدگاه

من امروزرفتم یکسر رفتم بازار. ترنسند ۳۲ گیگ ۴۰۰x، قیمتش ۳۳ بود که بنظرم مناسبه. (رید ۶۰ مگابایت بر ثانیه) ۱۶ گیگش ۲۲ تومن بود. ۳۰۰x و ۲۰۰x هم بود، ولی تفاوت قیمتشون کم بود و ارزش خرید نداره.

apacer مدل uhs-i u3 با رایت ۸۵ و رید ۹۵ (حداکثر البته) هم بود. ۷۶ تومن. مناسب برای 4k. مقداری گران است وگرنه اینم گزینه خوبیه. ترنسد ۶۰۰x  هم بود با فن آوری mlc یا multi-level cell برای طول عمر بیشتر همین حدود ۷۶ بود اگر اشتباه نکنم. تیم گروپ ۱۶ گیگ کلاس ۱۰ هم ۱۹ تومن بود. اینم قیمتش مناسبه.  سن دیسک الترا  و اِی دیتا پریمیوم و سیلیکون پاور الایت  هم دیدم که زیر ۴۰ تومن بودند.

درود بر شما ترنسند رو کدوم مغازه قیمت کردید دیگه ما بازار رو نگردیم مستقیم بریم همون جا

لینک به دیدگاه

درود بر شما ترنسند رو کدوم مغازه قیمت کردید دیگه ما بازار رو نگردیم مستقیم بریم همون جا

راستش من هم پاساژ ایران رفتم هم پاساژ نیمه متروک ولیعصر! ( همون جایی که لیون هست). ۳۳ در پاساژ ولیعصر قیمت گرفتم ولی در مورد گارانتیش یادم رفت سوال کنم. در پاساژ ایران هم طبقه بالا مغازه کنار اسانسور بود. یادم نیست ۳۳ یا ۳۴ بود. 600X هم داشت. یک  فروشگاه هم البته در بازار رضا است که محصولات ترسند رو در ویترینش داره. اگر وقت شد فردا یکسر هم میرم اونجا. شما مگه 300X رو نداری؟ میخوای 400X بخری؟

لینک به دیدگاه

یک مقایسه بین چند مموری کارت از جمله ترنسند 300x

http://www.custompcreview.com/reviews/best-microsd-memory-card-review-roundup-2015-update/22978/

a1-sd-bench-sequential-write-best-smartp

لینک به دیدگاه

راستش من هم پاساژ ایران رفتم هم پاساژ نیمه متروک ولیعصر! ( همون جایی که لیون هست). ۳۳ در پاساژ ولیعصر قیمت گرفتم ولی در مورد گارانتیش یادم رفت سوال کنم. در پاساژ ایران هم طبقه بالا مغازه کنار اسانسور بود. یادم نیست ۳۳ یا ۳۴ بود. 600X هم داشت. یک  فروشگاه هم البته در بازار رضا است که محصولات ترسند رو در ویترینش داره. اگر وقت شد فردا یکسر هم میرم اونجا. شما مگه 300X رو نداری؟ میخوای 400X بخری؟

300X رو دادم به برادرم ..من از بازار رضا سال پیش همون مغازه که گفتید خریدم با گارانتی مرات که داخل بازار رضا هست

لینک به دیدگاه

300X رو دادم به برادرم ..من از بازار رضا سال پیش همون مغازه که گفتید خریدم با گارانتی مرات که داخل بازار رضا هست

این ترنسند که گفتید پشتش یا جلوش برچسب یا هولوگرام مرآت داره؟ چون کارتهایی که من دیدم از جلو بود و برچسب یا هولوگرام نداشتند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تیم رو تست کردم چندین بار خرابی داشتم، سرعتش هم چنگی به دل نمی زنه!

لینک به دیدگاه

تیم رو تست کردم چندین بار خرابی داشتم، سرعتش هم چنگی به دل نمی زنه!

با تشکر از شما.

من امروز یکسر رفتم پاساژ پایتخت. یک مغازه بود که محصولات ترنسند داشت. ترنسند 400x 32 قیمتش بالای ۴۰ گفتن. ۶۳۳x هم بود گفت ۸۵ بعد گفت نه ۹۵! ای دیتا پریمیوم هم بالای ۴۰ گفتن. apacer uhs-i u3 هم یکی ۹۵ گفت که خیلی  بالاتر از پاساژ ایران است. مدتها بود اونجا نرفته بودم و دیدم چندتایی مغازه تعطیل کرده بودند و خاک میخوردند.

ویرایش شده توسط ary
لینک به دیدگاه

موقع خرید رم تو چهار برند شک نکن

SanDisk

Toshiba

Transcend

Kingstone

با توجه به ریویو ها هر کدوم سریعترین بود به نسبت قیمت خرید کن!

لینک به دیدگاه

این ترنسند که گفتید پشتش یا جلوش برچسب یا هولوگرام مرآت داره؟ چون کارتهایی که من دیدم از جلو بود و برچسب یا هولوگرام نداشتند.

خود رم برچسب نداشت ولی یه کارت گارانتی داخل پک رم هست منظورم اون بود

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

خود رم برچسب نداشت ولی یه کارت گارانتی داخل پک رم هست منظورم اون بود

سپاس حامدجان. من امروز ترسند ۳۲ گیگ 400x رو از پاساژ ولیعصر ۳۳ تومان خریدم. بازار رضا هم یکسر رفتم ولی اونجا ۴۵ میگفتن! پاساژ ایران هم کمترین قیمت ۳۴ بود. البته واقعیتش برای من ۳۲ گیگ زیاده و ۱۶ گیگ هم کافی بود ولی با توجه به تفاوت قیمتی نسبتا کم( ۱۶ گیگ ۲۲ تومن) همون ۳۲ رو برداشتم. گارانتی مرآت.

پاساژهای پارسیان، نور، تخت جمشید هم گذرا  سری زدم ولی هیچ خبری نبود و مغازه ها تعطیل و چراغهای پاساژ خاموش بود!

یک تست هم گرفتم میگذارم:

مموری قبلی ۲گیگ مارک نوکیا:

zvu_nokia_2gb.jpg

مموری 32 گیگ ترنسند  400x:

4vta_transcend_400x.jpg

تستها هم با مموری ریدر مارک ترنسند مدل RDP8K USB2 و پورت USB2 انجام شد. شاید اگر بامموری ریدر و پورت USB3 انجام میشد نتایج بهتر میشدن ولی خب ندارم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...