رفتن به مطلب

خریدار هارد معیوب (قیمت خرید بسته به نوع مشکل هارد )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

فقط هاردهایی که مشکل دیتکت نشدن و بدسکتور و سوختگی قطعات رو دارن خریدارم .

هاردی که ضربه خورده و هنگام استفاده صدای ( بیب ، کلیک . تق تق ) داره و هاردی که باز شده باشه ارزشی نداشته و خریدار نیستم  .

دلیل خرید هم قالب کردن به دیگران نیست بلکه جهت تعمییر یا استفاده از برد هارد میباشد .

(قیمت خرید بسته به نوع مشکل هارد )

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اگر برد سالم هارد Seagate ST2000DM001 به کارتون بیاد دارم.

لینک به دیدگاه

سلام اگر برد سالم هارد Seagate ST2000DM001 به کارتون بیاد دارم.

سلام آقا بهمن گل والا فعلا این مدل 2 ترا رو ندارم ولی در صورت لزوم حنما باهاتون تماس میگیرم .

لینک به دیدگاه

جهت اطلاع دوستانی که پیفام میدن هاردی که ضربه خورده (ضربه فیزیکی ) اصلا خریدار نیستم . فقط هاردهایی که مشکل دیتکت نشدن و بدسکتور و سوختگی قطعات رو دارن خریدارم .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزدوتا یک ترا دارم که یکیش سیگیت دیگری وسترن سبزکه هیچ کدوم ضربه نخوردن و صدای تق تق.کلیک نداره مشکلشون اینه که یکیشون  بدسکتورداره باهشدارزرد رنگ تو اچ دی تیون دیگری هم تو قسمت دل بایوس شناسایی میشه ولی موقع نصب ویندوز شناسایی نمیشه فکرکنم باید ازهمون سری باشه که فریمورش آپدیت بشه درست بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزدوتا یک ترا دارم که یکیش سیگیت دیگری وسترن سبزکه هیچ کدوم ضربه نخوردن و صدای تق تق.کلیک نداره مشکلشون اینه که یکیشون  بدسکتورداره باهشدارزرد رنگ تو اچ دی تیون دیگری هم تو قسمت دل بایوس شناسایی میشه ولی موقع نصب ویندوز شناسایی نمیشه فکرکنم باید ازهمون سری باشه که فریمورش آپدیت بشه درست بشه

سلام دوست من پیغام دادم .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

هاردهای زیر را موجود دارم که ضربه نخوردند و فقط مشکل فرمت شدن دارند و برد همه سالمه.ببین اگر بکارت میاد قیمت خرید هرکدام را برام بفرستید :

Seagate Barracuda Green ST2000DL003 2000GB 2 TB

Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB

Maxtor DiamondMax 11 6H500F0 500GB

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

هاردهای زیر را موجود دارم که ضربه نخوردند و فقط مشکل فرمت شدن دارند و برد همه سالمه.ببین اگر بکارت میاد قیمت خرید هرکدام را برام بفرستید :

Seagate Barracuda Green ST2000DL003 2000GB 2 TB

Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB

Maxtor DiamondMax 11 6H500F0 500GB

سلام دوست خوبم

پیغام فرستادم خدمتتون .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...