رفتن به مطلب

گذاشتن مشخصات در کیس و بدون مشکل اجرا شدن انها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت لیون کامپیوتر من یک سیستمی انتخواب کردم که اگه مشکلی در ان نبود سفارش بدم

1:مادربرد گیگابایت: Z170X-Gaming G1

2:رم جی اسکیل: Trident Z 32GB 8GBx4 3400Mhz CL16 DDR4

3: هارد دیسک: WD Black 2TB 64MB Buffer HDD

هارد ssd: OCZ RevoDrive Hybrid 1TB PCI-Express

4:سی پی یو اینتل: i7 6700K اسکای لیک

5:کارت گرافیک گیگابایت:.BYTE GTX 980 Ti XTREME GAMING WF 3X OC 6GB GDDR5

6:کیس کورسیر: Carbide Series®SPEC-02

7:پاور کورسیر: 1200 وات HX1200i

ویرایش شده توسط احمد دیناروند
لینک به دیدگاه

پاور 850 کافیه و هارد رو wd blu یا wd black بگیرید و کیس خودش فن داره و اگر جای خالی برای فن داره میتونید اضافه کنید و خنک کننده مایعی که میخواد نصب کنید جای دوتا فن 12 میگیره توی سقف و لازم به خرید فن نیست

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

قبل از هر چیز بگم  نیتم راهنماییه و قصدم تمسخر و یا ناراحت کردن دوستان نیست پس باقی دوستان عزیز یه دنبال این پست طناب نبندید و نکشیدش لطفا، همین یه پست باشه تا تاپیک منحرف نشه !!!

با عرض معذرت خدمت شما عزیز باید یه چیزی رو بگم و اونم عنوان تاپیکه که واقعا گیج کنندست :

الآن مثلا برداشت از این عنوان میشه این : شما یه تعدادی مشخصات داری میخوای بذاری توی کیست و بدون مشکل اجرا بشن ؟؟؟!!! حالا مشخصات چیه؟ ، تا نیای نمیفهمی؟؟!!!

دوستان خواهشا عناوین تاپیکتون رو درست انتخاب کنید تا هم اول خودتون زودتر به نتیجه برسید و هم ملت بدونن اون تو چه خبره!!!

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

قبل از هر چیز بگم  نیتم راهنماییه و قصدم تمسخر و یا ناراحت کردن دوستان نیست پس باقی دوستان عزیز یه دنبال این پست طناب نبندید و نکشیدش لطفا، همین یه پست باشه تا تاپیک منحرف نشه !!!

با عرض معذرت خدمت شما عزیز باید یه چیزی رو بگم و اونم عنوان تاپیکه که واقعا گیج کنندست :

الآن مثلا برداشت از این عنوان میشه این : شما یه تعدادی مشخصات داری میخوای بذاری توی کیست و بدون مشکل اجرا بشن ؟؟؟!!! حالا مشخصات چیه؟ ، تا نیای نمیفهمی؟؟!!!

دوستان خواهشا عناوین تاپیکتون رو درست انتخاب کنید تا هم اول خودتون زودتر به نتیجه برسید و هم ملت بدونن اون تو چه خبره!!!

با تشکر @};-

ببخشید اگه امکانش هست این منفی رو پاک کنید که اشتباهی دستم بهش خورد و ثبت شد:(

لینک به دیدگاه

ببخشید اگه امکانش هست این منفی رو پاک کنید که اشتباهی دستم بهش خورد و ثبت شد :(

مثبت دادم پاک شد

لینک به دیدگاه

میزانی که می توانید خرج کنید لطفا و مورد استفاده از سیستم 

لینک به دیدگاه

این قطعات سطحشون خیلی بالاست من زیاد اطلاعاتی ندارم درموردشون ولی هارد رو باید بلو یا بلک بگیرین نه سری red چون این سری برای سرور هاست اگه اشتباه نکنم .

پاور هم خیلی بالا گرفتین و 850 وات هم کاملا کافی هست 

ولی خودمونیم مادربردی که میخواین بخرین فوق العاده امکانات داره و اگه امکاناتش رو لازم ندارید یه جورایی خرج بیخودی میشه ( به تنهایی حدود 2 میلیون تومان قیمتش هست ! )

بعد یه چیز دیگه ; SSD نمیزارید رو این سیستم ؟!

حالا ماینتور چی دارین که همچین سیستم خوفی دارین براش میخرین ؟

در آخر حتما بعد از خرید سیستم مادربردتون رو آپدیت کنید چون اینتل خبر داده که پردازنده های اسکای لیک مشکل پردازشی دارن که با آپدیت بایوس مادربردها قرار هست که حل بشه .

کاش ما هم همچین پولی داشتیم برای خرید سیستم  :Praying:

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

دوستان من برایه اینکه پاور 1200 انتخواب کردم به فکر ارتقا مروری زمان کیس هستم.فقط هزینه کیس رو سوال کردم دوستان و اینکه در اسمبل کردن مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت لیون کامپیوتر من یک سیستمی انتخواب کردم که اگه مشکلی در ان نبود سفارش بدم

2:رم جی اسکیل: Trident Z 16GB 8GBx2 3400Mhz CL16 DDR4

4:سی پی یو اینتل:  i7 6700K اسکای لیک

5:کارت گرافیک گیگابایت: 4G GTX 980 XTREME

..............

خنک کنندها

1:خنک کننده رم کورسیر دومیناتور

2:خنک کننده کیس 2عدد در جلویه کیس: CO-9050024-WW - SP140 LED Red High Static Pressure 140mm Fan

3:خنک کننده کیس 2عدد در عقب و پایین کیس: CO-9050015-RLED- AF120 RED LED Quiet Edition High Airflow

4:خنک کننده مایع در بالایه کیس: DeepCool Gamer Storm CAPTAIN 240 AiO Liquid CPU Cooler

5:خنک کننده سیپیو:DeepCool HTPC-200 CPU Cooler

6:خمیر حرارتی: DEEPCOOLZ9 thermal Paste

.............

مانیتور گیمینگ: ASUS ROG SWIFT PG278Q

کیبورد گیمینگ تی تی ای اسپورت مدل چلنجر KB-CHL002AB

موس گیمینگ Element CYCLONE تی تی ای اسپورت

.....

هارد دیسک تقییر یافت در زمن مانیتور وکیبورد وموس هم درج کردم

لینک به دیدگاه

موس و کیبورد از برند razer انتخاب کنید و مانیتورم ips و pls سامسونگ یا ایسوز بگیرید

لینک به دیدگاه

موس و کیبورد از برند razer انتخاب کنید و مانیتورم ips و pls سامسونگ یا ایسوز بگیرید

دوست عزیز در این حال بهترین مانیتور گیمینگ مانیتور گیمینگ: ASUS ROG SWIFT PG278Q هست

در زمن برند کیبورد و موس برند razer گران هستند و طراحی هم مورد جالب بنده واقع نشد اینایی که انتخواب کردم با شکل و رنگ سیستم مطابقت دارند در عین حال مناسب برایه گیمری

..............

خنک کنندها

2:خنک کننده کیس 2عدد در جلویه کیس: CO-9050024-WW - SP140 LED Red High Static Pressure 140mm Fan

3:خنک کننده کیس 2عدد در عقب و پایین کیس: CO-9050015-RLED- AF120 RED LED Quiet Edition High Airflow

4:خنک کننده مایع در بالایه کیس: DeepCool Gamer Storm CAPTAIN 240 AiO Liquid CPU Cooler

.............

.....

لینک به دیدگاه

آقا بجای کپی کردن مدام زنگ بزن فروشگاه لیون خودتو راحت کن  .

البته حالا که داری هزینه می کنی حتما یه SSD بخر تائیر بسزایی توی بالا بردن سرعت سیستم داره.

در ضمن چجوری دو تا خنک کننده سی پی یو می خوای ببندی؟

deepcool 240 خودش خنک کننده سی پی یوعه، deepcool HTPC.200 نتنها حضورش توی لیستت بی مورده بلکه اصلا به درد 6700k هم نمی خوره.

ویرایش شده توسط ringer
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز اون هارد برای دورین مداربسته و سرور و ... ایناس هارد رو WD BLUE یا Seagate Baracuda بردارید پاور 1200 اصلا نیاز نیست ارتقا در آینده هم باشه هر روز کارت ها به سمت کم مصرف شدن میرن پش هیچوقت 1200 وات نیاز نیست 850 وات کاملا کافیه گرافیک رو پیشنهاد میکنم 980TI بردارید از بین این همه خنک کننده واقعا نیازی نیست و فقط یه خنک کننده مایع برای CPU بگیرید برای فن ام از همین فن های Cougar یا Green استفاده کنید و هزینه هایی که صرفه جویی شد روی گرافیک بزارید و حتما 980 TI بردارید

لینک به دیدگاه

شما به جای ROG برین MG279Q بگیرین ( اگه 3D لازم ندارین )

IPS هم هست!

پولش رو بزارین روی کارت 980TI از برند EVGA نظر من هستش وردارین

AMD قراره به یوزر های انویدیا اجازه استفاده از FREESYNC رو بده!

لینک به دیدگاه

بستگي به کارتون داره. اولا که پاور 850 بسه واسه ارتقا هم جا داره. گرافيک رو اگه کارتون گيمه 980ti بگير حتما. رم 2800 بسه ديگه 3400 خرج اضافست. مادربورد خرج اضافس يه gaming 5 يا 7 کافيه.

لینک به دیدگاه

..............

خنک کنندها

.............

.....

سلام پیشاپیش مبارکتون باشه

من چند تا پیشنهاد دارم که میگم

از نظر من شما اگه یه پاور 850 هم بگیری کاملا کفایت میکنه و به جای اون هزینه میتونین کارای دیگه ای بکنین مثلا خرید یک ssd که برای سیستم گیمینگ یه جورایی واجبه! مخصوصا این سیستم شما  حیفه اگه نداشته باشه

خمیر z9 بد نیست اما در همین قیمت خمیر چیل فکتور 3 خیلی بهتره پیشنهاد میکنم اینو بگیرین

کیسی که شما میخواین بخرین خودش یک فن در جلو و یکی در عقب داره و با توجه به این که واتر میخواین نصب کنین و سقف کیس پر میشه گرفن فن اضافی به جز یک فن دیگه برای جلو و یکی برای کف کیس ضروری نیست

اگرم مصرف شما گیمه باید بگم که اگه 980 ti بخرین و 6600 فریم بیشتری میگیرین تا 6700 و 980 ولی خوب همین انتخواب الان شما اینده نگری بیشتری برای ارتقا داره

رایتر هم اگه خواستین بخرین از رایتر من بگیرین مدلش داخل پروفایلم هست بی شک با دوام ترین رایتر موجود هست و نمای جلوش هم حالت برس خورده داره که به کیس های کورسایر میاد

در ضمن من نفهمیدم میخوای دو تا کولر cpu بگیری؟ :-?

سه مورد دیگه هم من اضافه کنم

مادربرد شما یه جورایی خیلی های رنجه و اگه به کارتون نمیاد یه چیز ارزون تر بگیرین هزینه اضافی نکنین

دوم فرکانس رم چه 2400 باشه چه 3400 نهایتا یک فریم در بازی بهتر باشه و تاثیر چندانی نداره پس در رم هم میشه صرفه جویی کرد

سوم اگه عنوان تاپیک رو ( مشاوره برای انتخواب قطعات سیستم ) میزدین بهتر بود :)

موفق باشین

ویرایش شده توسط Mahdidaneg
لینک به دیدگاه

راستی deep cool gamer storm captain 240 توی این کیسی که انتخاب کردید جا نمیشه!!!!

فقط مدل های 120میلی متری در قسمت پشت کیس جا میشه. . . . .

ویرایش شده توسط Mustang GT
لینک به دیدگاه

..............

خنک کنندها

1:خنک کننده رم کورسیر دومیناتور نیاز نیست

3:خنک کننده کیس 2عدد در عقب و پایین کیس: CO-9050015-RLED- AF120 RED LED Quiet Edition High Airflow پیشنهادم اینه هر چهار تا رو از این بردارین چون فکر کنم صدای اون یکی بیشتره و جلو کیس بیشتر هم به چشم میاد

4:خنک کننده مایع در بالایه کیس: DeepCool Gamer Storm CAPTAIN 240 AiO Liquid CPU Cooler نمی دونم ساپورت می کنه یا نه

5:خنک کننده سیپیو: DeepCool HTPC-200 CPU Cooler جان؟!!!!!!!!!

.............

.....

پس ssd این کو؟

شما هاردتون رو بلو یا گرین بردارین

بجاش یه ssd samsung evo بگیرید بهتره

من دقیقا متوجه نشدم شما هم خنک کننده برای پردازنده نوشتین هم خنک کننده مایع!!!

ماوسی که انتخاب کردین اسمشو نشنیدم ولی امکانات جالبی داره

اینم بد نیست: http://lioncomputer.ir/product/4745/%D9%85%D9%88%D8%B3+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+%DA%A9%D9%88%DA%AF%D8%A7%D8%B1+700M/

کیبرد زیاد جالب نیست پیشنهاد ویژه:: http://lioncomputer.ir/product/4744/COUGAR+500K+Gaming+Keyboard/

گزینه های بعدی:

http://lioncomputer.ir/product/7317/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4tech+Bloody+B418/

http://lioncomputer.ir/product/7316/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+A4tech+Bloody+B318/

خمیر رو هم cf3 بردارین اگه از لیون میگیرین داره

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

آقا یه چیزی میگم منفی بارونم نکنید از مدل ترکیب بندی کلمات و غلتهای املای و تعداد تایپکهای زیاد و تعداد زیاد کپی پستها من احساس میکنم یک ربات داره پست میزاره.

لینک به دیدگاه

همون طور که دوستان میگن پاور1200زیاده به صرفه نیست چه از نظر مصرف.چه ازنظراقتصادی درطول مصرف850خوبه...گفتی میخوایsliکنی...اولن کارتی مث980tiاگه بخواید بخرید تا دو سه دو سه سال هرچی بیادfull hd میزنید.بعدشم تا اون موقع کارتایی میان که دیگه ارزش نداره شما این کارتوsliکنی.همیشم کارتsliقدرت مجموع کارتو دوبرابر نمیکنه صدرصد.شاید بازده70درصدی بهتون بده...هاردم یه3ترا بلو یا گرین بگیر.که الانه هرچی بازی جدید داره میاد بخاطر افزایش سطح گرافیکشون دارن میرن سمت50گیگ به بالا...اگربوجت نمیرسه زیر2ترا نگیر بعدن دوباره اضافه میکنی...ssdفراموش نکن شما که داری اینقدر خرج میکنیssdباعث میشه سرعت سیستمت بالا بره به خصوص ویندوز.ssdجایی میشه برای نصب ویندوز.و نرم افزارهای کاربردیت,یاجابه جایی فایلهای بالایی100گیگی...این همه خنک کنده خوب ولی چندان نیاز نیست شما میتونید یه خنک کننده خوب واسهcpuاضافه کنید که واجبه...موس کیبورد نسبت به بودجه ای که دارید به سلیقه ولی سعی کنید واسه موس بیشتر خرج کنید تا کیبرد واگه با سیم دار بودنش مشکل ندارید سیمدار بخرید که هرروز باتری تعویض نکنید...مادربورد از سرسz97 ایسوس یا گیگا خوبه.سیپیو از نسل قبل بردارید به سرفه تره مثi7-4790kهیچی ازi76700kکم نداره بلکه بهترم هست...رمddr3 2400تو بازی باddr4 3400چیزی کم نداره,بلکه اقتصادی تر هست تفاوتشونم تو کارایی نرم افزاری سنگین برنامه نویسه...خمیرcf3که خوبه جواب پس داده واسه cpuفراموش نکن

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

همون طور که دوستان میگن پاور1200زیاده به صرفه نیست چه از نظر مصرف.چهازنظراقتصادی درطول مصرف850خوبه...گفتی میخوایsliکنی...اولن کارتی مث980tiاگه بخواید بخرید تا دو سه دو سه سال هرچی بیادfull hd میزنید.بعدشم تا اون موقع کارتایی میان که دیگه ارزش نداره شما این کارتوsliکنی.همیشم کارتsliقدرت مجموع کارتو دوبرابر نمیکنه صدرصد.شاید بازده70درصدی بهتون بده...هاردم یه3ترا بلو یا گرین بگیر.که الانه هرچی بازی جدید داره میاد بخاطر افزایش سطح گرافیکشون دارن میرن سمت50گیگ به بالا...اگربوجت نمیرسه زیر2ترا نگیر بعدن دوباره اضافه میکنی...ssdفراموش نکن شما که داری اینقدر خرج میکنیssdباعث میشه سرعت سیستمت بالا بره به خصوص ویندوز.ssdجایی میشه برای نصب ویندوز.و نرم افزارهای کاربردیت,یاجابه جایی فایلهای بالایی100گیگی...این همه خنک کنده خوب ولی چندان نیاز نیست شما میتونید یه خنک کننده خوب واسهcpuاضافه کنید که واجبه...موس کیبورد نسبت به بودجه ای که دارید به سلیقه ولی سعی کنید واسه موس بیشتر خرج کنید تا کیبرد واگه با سیم دار بودنش مشکل ندارید سیمدار بخرید که هرروز باتری تعویض نکنید...مادربورد از سرسz97 ایسوس یا گیگا خوبه.سیپیو از نسل قبل بردارید به سرفه تره مثi7-4790kهیچی ازi76700kکم نداره بلکه بهترم هست...رمddr3 2400تو بازی باddr4 3400چیزی کم نداره,بلکه اقتصادی تر هست تفاوتشونم تو کارایی نرم افزاری سنگین برنامه نویسه...خمیرcf3که خوبه جواب پس داده واسه cpuفراموش نکن

این حرفتون اصلا درست نیست

ddr3 با dd4 یکیه؟

الان کم کم همه میرن به سمت اسکایلیک تو میان رده بعد ایشون بیاد نسل قبل بگیره!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

این حرفتون اصلا درست نیست

ddr3 با dd4 یکیه؟

الان کم کم همه میرن به سمت اسکایلیک تو میان رده بعد ایشون بیاد نسل قبل بگیره!!!!!!!!!

شما تفاوت اینارو بگو اصن این نسلو نسله قبل تو بازی نرم افزار کودمشون کم میارن...خرج اضافس

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

شما تفاوت اینارو بگو اصن این نسلو نسله قبل تو بازی نرم افزار کودمشون کم میارن...خرج اضافس

این نظر شماست

post-8280-0-94927600-1452677648_thumb.jpg

یک مورد کافیه؟

لینک به دیدگاه

میدونم اسپمه ها!!! ولی مونده بود تو گلوم... نمیگفتم خفه میشدم.

یه بنده خدایی یه بار بهم گفت رو جاور برقی هم گیمینگ بزنن تو میری میخری  :laughing:

لامصب این کارخونه ها خیلی (بیییب) هستن :D

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...