رفتن به مطلب

تست باگ پردازنده های Skylake

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

عجبا این 6700 هاش چقدر حرف و حدیث از توش در اومده ... هر دفعه یه خبری راه میندازه ...  :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 107
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خدا رو شکر که اسکای لیک نخریدم...

ویرایش شده توسط shahogamer
لینک به دیدگاه

اینم حکایت اون جریان خم شدن پردازنده زیر کولرهای سنگین هست ... توی ایران که حتی یک مورد من ندیدم اتفاق بیافته ، به قول خبات جان یه عده ای حالا به هر دلیلی امکان تهییه skylake براشون وجود نداره فقط و فقط از معایب این پردازنده ها میگن نه از خوبی هاش

لینک به دیدگاه

درود بر 4790 و رم های 2400

[emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من پردازنده 6700 دارم ۱۰ مین طبق همین آموزش فروم گذاشتم برای تست. البته من اوورکلاک کردم تا 460 به دلیل افزایش دمای سی پی یو بعد ۱۰ مین قطع کردم با دمای ۸۴ درجه تو این مدت ۱۰ مین سیستم به هیچ عنوان کرش نکرد

ببخشید 6700k

با فرکانس ۴۶۰۰.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

استاتر عزیز ممنونم از شما

فقط یه سوتی دادم و بجای مثبت بهتون در پست اول منفی دادم ولی در پستهای بعدی جبران کردم ;)

اعتقاد من اینه که باگ باگه چه کوچک باشه چه بزرگ ولی میخوایم یه شوخی بکنیم با بعضی از دوستان فقط یک شوخیه ها ;)

لینک به دیدگاه

میدونید با این تایید چه ضرری به شرکت اینتل وارد میشه ؟؟ همینکه به مشکلات محصولش اعتراف میکنه خیلیه نه مثل سازندگان پرایدی که ضد جاذبست و بقولی یه ماشین فضاییه تایید کوچکترین نقصی رو در محصول چرتشون کثر شان میدونن .

عزیزم شما سیستم ضد جاذبه پرایدت خرابه چرا کل محصول رو زیر سوال می بری - من همین جا اعلام می کنم سیستم ضد جاذبه پراید خیلی هم خوب کار می کنه و من به صورت مداوم و روزانه از اون استفاده می کنم برای رهایی از ترافیک های سبک خیلی کاراست. یه خورد فقط سیستم رادار گریزش ضعیف کار می کنه که اونم با آپدیت نرم افزار قول دادن درست می شه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من پردازنده 6700 دارم ۱۰ مین طبق همین آموزش فروم گذاشتم برای تست. البته من اوورکلاک کردم تا 460 به دلیل افزایش دمای سی پی یو بعد ۱۰ مین قطع کردم با دمای ۸۴ درجه تو این مدت ۱۰ مین سیستم به هیچ عنوان کرش نکرد

ببخشید 6700k

با فرکانس ۴۶۰۰.

تو پروفایلت زدی 6600 که

لینک به دیدگاه

تو پروفایلت زدی 6600 که

6600k داشتم سوخت ۱۵۰۰ دادم 6700k گرفتم عکسش رو قرار میدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

:D :D :D

nvuj98rqg4ijhu0gebbz.jpg

خیلی جالب بود. :D‏ ‏:D‏ ‏:D

لینک به دیدگاه

تا دیروز به به چه چه میکردین اصلا نمیدونستین باگ چیه حالا میگین اشغاله .

عجب ملتی هستیم =))

لینک به دیدگاه

حالا شوخی رو ولش ... گوش این گربه ی بنده خدارو دیگه چرا نصف کردین ؟؟ :D خب یکم تفکراتشون رو سمت راست تر میکشیدین

لینک به دیدگاه

ببخشید 6700k

با فرکانس ۴۶۰۰.

ممنون از حمایت شما دوست عزیز. واقعا لطف کردید. @};-

درود دوستان گلم

استاتر عزیز ممنونم از شما

فقط یه سوتی دادم و بجای مثبت بهتون در پست اول منفی دادم ولی در پستهای بعدی جبران کردم ;)

اعتقاد من اینه که باگ باگه چه کوچک باشه چه بزرگ ولی میخوایم یه شوخی بکنیم با بعضی از دوستان فقط یک شوخیه ها ;)

شرمنده کردید آقای حسینی بزرگوار @};-

منفی شما هم موجب مسرت هست :D 

لینک به دیدگاه

به قول دوستان همین که طرف میاد میگه این اشتباه رو کردیم و در حال رفع مشکل هستیم بازم خودش جای شکر داره و گرنه اگه شرکت اینتل تو ایران بود الآن سی پی یوهاش اول که نیم هسته ای بودن اون با فرکانس 0.5 GHZ و قیمتشون هم 20 میلیون تومن که بعد میرفتی با 25 میلیون وام با برگشت 40 میلیون میخریدی بعدش میفهمیدی ای وای باگ داره حالا میومدی به شرکت ثابت کنی که این مشکل داره مگه زیر بار میرفتن اونا ، میگفتن مشکل از مانیتورتونه !!! والا :eek:

---

من دیدم اون روز که رفته بودم اسکای لیک بخرم هی صبر میومد و میگفت نخر باگ داره نخر باگ داره!!!!

خوب شد به حرفش گوش کردم و نخریدم و بعدشم از خواب بیدار شدم دیدم پشت سیستم خوابم برده :laughing:....دفعه بعد تو خواب میرم از همون Haswell میگیرم تا قبل اینکه بیدار بشم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی جالبه تو کل کسانی که تو این تاپیک نظر منفی دادن هیچ کدام اصلا از این پردازنده ندارند و نداشتند و حتی تست هم نکردن .

از روزی که این پردازنده ها وارد ایران شد هم 6700k و هم 6600k را به وفور همه جوره تست کردم و جالبه بر خلاف پلتفرمهای قبلی درصد هنگ کردن یا فریز شدن سیستم واقعا یک در مقابل 50 هست .

اصولا من نسبت به هنگ کردن و فریز شدن آلژی دارم و اگر یه سیستم فقط هفته ای یک یا دوبار هنگ کنه که اصولا هم این اتفاق وسط کار سنگین می افته  مطمئنا اول هفته بعدش با یه سیستم دیگه تعویض خواهد شد .

به نظر من یکی از نقاط قوت این پلتفرم استیبل بودن آن هست هم در عملکرد سی پی یو و هم عملکرد رم .

در پلتفرمهای قبلی هنگام اور رم 100 نوع بازی در میاورد و به طرق مختلف باعث بلو اسکرین و فریز شدن و ... میشود  ولی در این پلتفرم 90% وقتی سیستم بوت کنه و وارد ویندوز بشه تستها را هم پاس میکند .( در پلتفرمهای قبلی به جای این 90% میشه عدد 50% را لحاظ کرد )

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

برین بخرین لذتشو ببرین / دنبال عیب و ایراد و باگ بی مورد نگردین و این همه سخت نگیرین 

چیزی از کارایی این پردازنده ها کم نمیشه خدایی / یه جوری گفتن باگ من فکر کردم الان یه فیلم پلی کنم پردازنده از کار میوفته 

در ضمن مگه ما پردازنده رو به خاطر تست میخریم ؟ این باگ هم معلوم نیست از کجا درمیاد و چه جوری معلوم میشه

کار رو زندگیمونو باید ول کنیم بیوفتیم دنبال باگ 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

کلا خصلت ما ایرانی ها همینه وقتی دستمون به چیزی نمیرسه ازش همه جوره ایراد میگیریم و دقیقا نقطه مقابلش وقتی یک چیزی خریدیم با اینکه مشکلاتش رو به وضوح میبینیم ولی تا پای جان ازش دفاع میکنیم.

لینک به دیدگاه

کلا خصلت ما ایرانی ها همینه وقتی دستمون به چیزی نمیرسه ازش همه جوره ایراد میگیریم و دقیقا نقطه مقابلش وقتی یک چیزی خریدیم با اینکه مشکلاتش رو به وضوح میبینیم ولی تا پای جان ازش دفاع میکنیم.

متاسفانه علایق شخصی در تصمیم های ما و از اون بدتر دیکته کردن اون به بقیه خیلی تاثیر داره :(

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من پردازنده 6700K دارم 1 ساعت طبق آموزش تست گرفتم و هیچ اتفاقی نیفتاد . :) 

post-12524-0-81850700-1452761121_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من پردازنده 6700K دارم 1 ساعت طبق آموزش تست گرفتم و هیچ اتفاقی نیفتاد . :) 

تشکر @};-  :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

استارتر اگر تمایل داشته باشن لیون کامپیوتر حاضره برای این تاپیک یک جائزه بگذاره با این مضمون که :

هر کسی تونست یک باگ کاملا تخصصی و علمی و ثابت شده از پردازنده Skylake بگیره یک جائزه از لیون دریافت کنه ( البته یه زمانی رو مشخص میکنیم و اگر تعداد بیشتر از دو نفر بود به قید قرعه انتخاب میکنیم )

البته نوع جائزه رو میتونیم هماهنگ کنیم ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...