رفتن به مطلب

تست باگ پردازنده های Skylake

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یه سوال داشتم. اینکه بعضی بازی ها مثل Crysis 3 با پردازنده skylake اجرا نمیشن را ه حلی داره؟ تو گوگل سرچ کردم ولی راه حل مناسبی پیدا نکردم . بعضی سایتا گفتن با اپدیت بایوس حل میشه ولی هیچ اپدیتی برای مادربورد من نیومده asus z170 pro gaming

xkxz_54.png

دوست من چه کسی چنین حرفی زده ؟ این ارور نرم افزاری هستش چه ربطی به پردازنده داره ؟؟!

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 107
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من یه سوال دارم از کسانی که در این تاپیک شرکت کردند مخصوصا" استارتر ؛ الان چه چیزی کشف کردید عزیزان ؟ آیا شما هر روز با نرم افزار prime 95 کار می کنید ؟ آیا هر روز با تست محاسبات اعشاری سر و کار دارید ؟

آیا شما آزمایشگاه تست سخت افزاری دارید و هر روز سیستم تست می کنید ؟ برای سایت های مختلف بررسی سخت افزاری می نویسید ؟ اگر نه پس چرا این مسئله انقدر بزرگ جلوه داده شده ؟ نگران چی هستید ؟ این فریز شدن سیستم تحت شرایطی خاص اونم در محاسبات پیچیده اعشاری پیش میاد یعنی برای بیش از 90 % کاربران که با سیستم یا بازی می کنند یا کارهای معمول دیگر انجام می دهند این مشکل هرگز ایجاد نخواهد شد !

جوری زدید تست باگ انگار هر وقت سیستم با پردازنده اسکای لیک روشن میشه یا هنگ میکنه یا فریز میشه یا میترکه !!

من خودم با تعداد زیادی از پردازنده های اسکای لیک و هاسول کار کردم به وضوح برتری پردازنده های اسکای لیک مشهود بود مخصوصا" در بخش پردازشگر گرافیکی مجتمع این پردازنده ها . دیگر تفاوتی که احساس کردم در بخش encode کدک های مختلف تصویری بهتر عمل می کند .

در رندر گرفتن نیز این پردازنده ها سریع تر از نسل پیشین عمل می کند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه سوال دارم از کسانی که در این تاپیک شرکت کردند مخصوصا" استارتر ؛ الان چه چیزی کشف کردید عزیزان ؟ آیا شما هر روز با نرم افزار prime 95 کار می کنید ؟ آیا هر روز با تست محاسبات اعشاری سر و کار دارید ؟

آیا شما آزمایشگاه تست سخت افزاری دارید و هر روز سیستم تست می کنید ؟ برای سایت های مختلف بررسی سخت افزاری می نویسید ؟ اگر نه پس چرا این مسئله انقدر بزرگ جلوه داده شده ؟ نگران چی هستید ؟ این فریز شدن سیستم تحت شرایطی خاص اونم در محاسبات پیچیده اعشاری پیش میاد یعنی برای بیش از 90 % کاربران که با سیستم یا بازی می کنند یا کارهای معمول دیگر انجام می دهند این مشکل هرگز ایجاد نخواهد شد !

جوری زدید تست باگ انگار هر وقت سیستم با پردازنده اسکای لیک روشن میشه یا هنگ میکنه یا فریز میشه یا میترکه !!

من خودم با تعداد زیادی از پردازنده های اسکای لیک و هاسول کار کردم به وضوح برتری پردازنده های اسکای لیک مشهود بود مخصوصا" در بخش پردازشگر گرافیکی مجتمع این پردازنده ها . دیگر تفاوتی که احساس کردم در بخش encode کدک های مختلف تصویری بهتر عمل می کند .

در رندر گرفتن نیز این پردازنده ها سریع تر از نسل پیشین عمل می کند .

برای منم جالب مثلا روی مشکلات جدی تر مثل نازک شدن PCB که با سفت کردن بیش از حد کولر موجب آسیب فیزیکی به پردازنده میشه اینقدر مانور ندادن!

IMG_8244.JPG

لینک به دیدگاه

دوست من چه کسی چنین حرفی زده ؟ این ارور نرم افزاری هستش چه ربطی به پردازنده داره ؟؟!

وقتی این ارور رو سرچ کردم نوشت مشکل بازی crysis 3 با پردازنده اسکای لیک و مادربورد z170 البته گفته بود به خاطر Securom هست

لینک به دیدگاه

بدنامی بهتر از گمنامی ه. بخشی از راهبرد شرکتها برای فروش بیشتر ماندن در صدر اخبار هست، به ویژه با مانور دادن روی این ایرادهای جزئی و نادر. نمونه ش خم شدن فلان و داغ کردن بیسار و رودل کردن بهمان.

لینک به دیدگاه

آقایون نفهمیدم من

اسکایلیک بخرم یا هزول

پلیز هلپ می

Sent from my K019 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

آقایون نفهمیدم من

اسکایلیک بخرم یا هزول

پلیز هلپ می

Sent from my K019 using Tapatalk

فعلا اسکای لیک ارزش خریدش پایینه، بهتره هزول تهیه کنید مثل 4790K

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...