رفتن به مطلب

گرافیک مناسب گیم در رنج قیمت 3.000.000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوست عزیز مورد 3 رو متوجه نشدم! *dry#

مدرکتون چیه که میگید نسل بعدی کارت گرافیک های انویدیا با معماری پاسکال 10 برابر قوی‌ترن؟ :-?

اگه یه سرچ بزنید سایت های معتبر زیادی این مطلب را ذکر کردن (خیلی هاشون از خود nvidia به عنوان منبع استفاده کردن، بعضی ها هم ساختار pascal را بررسی و به این نتیجه رسیدن)

توی همین سایت های ایرانی هم ، همانطور که دوست عزیز Vacant ذکر کردن مثل http://lioncomputer.ir/news/873/ این مطلب منتشر شده.

سایت های خارجی هم http://wccftech.com/nvidia-pascal-gpu-gtc-2015/

تازه از همه باحال تر می دونید چیه ؟ نسل بعد از پاسکال قراره 10 برابر سریع تر از پاسکال باشه! یعنی نسل بعدی نه، نسل بعدترش 100 برابر نسل الان قدرت خواهد دشت!!!!!!

یعنی باید منتظر موند ببینیم چی میشه ؟ ~x(

فعلا یه 970 بگیر ، بعدا بفروش نسل جدید بگیر، نسل پاسکال معلوم نیست کی میاد، ممکنه یه 2-3 سالی طول بکشه(میگم 3 سال چون اون نسخه های high end معمولا دیر تر میاد)

ویرایش شده توسط ahmadi3d_ali
لینک به دیدگاه

اگه یه سرچ بزنید سایت های معتبر زیادی این مطلب را ذکر کردن (خیلی هاشون از خود nvidia به عنوان منبع استفاده کردن، بعضی ها هم ساختار pascal را بررسی و به این نتیجه رسیدن)

توی همین سایت های ایرانی هم ، همانطور که دوست عزیز Vacant ذکر کردن مثل http://lioncomputer.ir/news/873/ این مطلب منتشر شده.

سایت های خارجی هم http://wccftech.com/nvidia-pascal-gpu-gtc-2015/

تازه از همه باحال تر می دونید چیه ؟ نسل بعد از پاسکال قراره 10 برابر سریع تر از پاسکال باشه! یعنی نسل بعدی نه، نسل بعدترش 100 برابر نسل الان قدرت خواهد دشت!!!!!!

فعلا یه 970 بگیر ، بعدا بفروش نسل جدید بگیر، نسل پاسکال معلوم نیست کی میاد، ممکنه یه 2-3 سالی طول بکشه(میگم 3 سال چون اون نسخه های high end معمولا دیر تر میاد)

دوستان میگن در نیم سال 2016
لینک به دیدگاه

نظر سنجی هم بزاری خوبه ولی من اگه بخوام بین evga و گیگا با یه قیمت نگاه کنم اگه کارائی و خنک کنندگیشونم نزدیک باشه میرم سراغه evga چون هر کی از دوستان داشته به خودش میبالیده و از کیفیت ساخت خوبش میگفته ولی گیگا رو خرابی شو زیاد دیدم.

لینک به دیدگاه

نظر سنجی هم بزاری خوبه ولی من اگه بخوام بین evga و گیگا با یه قیمت نگاه کنم اگه کارائی و خنک کنندگیشونم نزدیک باشه میرم سراغه evga چون هر کی از دوستان داشته به خودش میبالیده و از کیفیت ساخت خوبش میگفته ولی گیگا رو خرابی شو زیاد دیدم.

بهترین عک کنم 980 Ti گیگابایته دیگه ولی فعلا صبر میکنید تا تکنولوژی 16 نانویی به بازار بیاد که 50% کارایی گرافیکا میان بالا گفته شده که نویدیا در نیم سال 2016 کارت گرافیکایه دارای تکنولوژی 16 نانویی به بازار عرصه میکنه
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگه نگاهی به نسل های قبل بندازی و نوع پیشرفتشون رو در سری بعد هم بررسی کنی(مثلا سری 700 رو با 900 مقایسه کن) متوجه میشی که افزایش قدرت در گرافیک هایی که سال 2016(1080و 1070) عرضه میشود نهایتا نهایتا 20 الی 30 درصده %

و قدرت ده برابر عددی روی کاغذ بیشتر نیست

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگه نگاهی به نسل های قبل بندازی و نوع پیشرفتشون رو در سری بعد هم بررسی کنی(مثلا سری 700 رو با 900 مقایسه کن) متوجه میشی که افزایش قدرت در گرافیک هایی که سال 2016(1080و 1070) عرضه میشود نهایتا نهایتا 20 الی 30 درصده %

و قدرت ده برابر عددی روی کاغذ بیشتر نیست

بخودی 10 برابری از خودتون در نیارید

نویدیل با استفاده از تکنلوژی 16 نانویی جدید باعث شاهده تقویت کارتای گرافیک به 50% هست طبق گفته نویدیا در نیم سال 2016 شاهد نزول کارتایه گرافیک با تکنولوژی 16 نانویی هستیم منتظر بمانید ببینیم

لینک به دیدگاه

نویدیل با استفاده از تکنلوژی 16 نانویی جدید باعث شاهده تقویت کارتای گرافیک به 50% هست طبق گفته نویدیا در نیم سال 2016 شاهد نزول کارتایه گرافیک با تکنولوژی 16 نانویی هستیم منتظر بمانید ببینیم

من از خودم در نیاوردم این پست رو لطفا مطالعه کنید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/53489-(نظر-سنجی)صبر-برای-پاسکال-یا-خرید--Gtx-980-ti#entry654312

و نکته ای که قابل توجه اینه که هیچ شرکتی تو دنیا(هرنوع از گوشی تا..) هر مدل یا نسل یا سری جدیدی که میخواد عرضه کنه تفاوت خیلی زیادی با سری قبلش نداره دلیلشم بخاطر سود شرکته و به طور تدریجی قدرتو تکنولوژی افزایش میدن

مثلا Iphone 5s ba Iphone 6s چقدر فرق میکنه???

یه مقدار صفحه نمایش بهتر شده سایز بزرگتر شده این مثال بود

ویرایش شده توسط amirmasoud
لینک به دیدگاه

دوستان میگن در نیم سال 2016

خبر های زیادی هست، بیشتری میگن آخر های 2016 شاید LOW end هاش بیاد، که میشه با تاخیر اویل 2017 ، در کل خبر قطعی منتشر نشده!

دوست گل ، حداقل یه تحقیق بکن بعد این حرف را بزن، تکنولوژی های زیادی به نسل قراره اضافه بشه

لینک به دیدگاه

من از خودم در نیاوردم این پست رو لطفا مطالعه کنیدhttp://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/53489-(نظر-سنجی)صبر-برای-پاسکال-یا-خرید--Gtx-980-ti#entry654312

و نکته ای که قابل توجه اینه که هیچ شرکتی تو دنیا(هرنوع از گوشی تا..) هر مدل یا نسل یا سری جدیدی که میخواد عرضه کنه تفاوت خیلی زیادی با سری قبلش نداره دلیلشم بخاطر سود شرکته و به طور تدریجی قدرتو تکنولوژی افزایش میدن

مثلا Iphone 5s ba Iphone 6s چقدر فرق میکنه???

یه مقدار صفحه نمایش بهتر شده سایز بزرگتر شده این مثال بود

دوست عزیز پستی در کار نبود
لینک به دیدگاه

ولا موندیم با یک سیستم همه مارکا خوبت از مادر برد بگیر که نمیدونی کدام مارکشو بگیری گیمینگ g1 میخواستم بگیرم الان ایسوس هم مادربردشو معرفی برند هایه دیگه هم دارن معرفی میکنن وکارت گرافیک میخواستم بگیرم که میکن منتظر تراشه پاکسال باشید

تو این همه تو انتخواب کیس هم موندیم %-(

لینک به دیدگاه

داداش هیشه بهترین رو بر ندار چیزی رو بردار که تا 1تا2 سال دیگه جواب کارت رو بده .پیشرفته شدن قطعات رو نمیتونی جایگزین اختلاف 970 با 980 کنی بعدا 980 خیلی ضعیف میشه .درضمن دست دو بردار منتها با تست حتما

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اگه نخریدی 950 بردار توی ویچر 3 برات 30 فریم میده البته از قول بقیه میگم

توی حالت آلترا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...