رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Sapphire HD 5850 1GB

GTX280
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز ....گارانتی یونیکام چند وقتی میشه که جمع شده و دیگر اعتبار نداره . کارتهای با گارانتی یونیکام عملا بدون گارانتی هستند. واقعا جمع کردن یونیکام یک خبر بد برای تمام دوستداران کارتهای AMD بود.

لینک به دیدگاه

به هر حال این کارت موقع خرید تا این تاریخ گارانتی شده و این که شما می فرمایید گارانتی جمع شده تاثیری در قیمت فروش کارت بنده که از هر لحاظ سالمه و تمیزه نداره، البته در صورتی که کسی واقعاً خریدار باشه باهاش راه میام.

ویرایش شده توسط GTX280
لینک به دیدگاه

من به هیچ عنوان قصد دخالت در قیمت گذاری کارت شما رو ندارم و هرگز نخواهم داشت دوست عزیز...کارت مال شماست و شما مختارید

این صرفا جهت اطلاع خریداران بود.....این یکی از وظایف مدیران است که در صورت نیاز اطلاعات لازم رو در اختیار کاربرا بزارن تا فضای معامله سالمتر و شفافتر باشه.

انشالله کارتتون به بهترین قیمت فروش بره.

شب خوش :-?

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

من به هیچ عنوان قصد دخالت در قیمت گذاری کارت شما رو ندارم و هرگز نخواهم داشت دوست عزیز...کارت مال شماست و شما مختارید

این صرفا جهت اطلاع خریداران بود.....این یکی از وظایف مدیران است که در صورت نیاز اطلاعات لازم رو در اختیار کاربرا بزارن تا فضای معامله سالمتر و شفافتر باشه.

انشالله کارتتون به بهترین قیمت فروش بره.

شب خوش :-?

ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز در فروم دیگری جواب دادم 240 خریدارم.

(پ خ)

در ضمن شما بایستی اطلاع میدادین که گارانتی یونیکام جمع شد!!!

لینک به دیدگاه

قیمت رو از 280 به قیمت پایه 265 تغییر دادم به امید اینکه دوستان دیگه تو سر مال نزنن.

لینک به دیدگاه

عزیز 240 درخدمت هستم.

دوست عزیز قیمت تثبیت شده، به شما هم که پ.خ دادم، زیر قیمت پایه نمیفروشم و ترجیح میدم نگه داشته حالش را ببرم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

من کارت 4850 مدل سافاییر دارم اگه مایلی  کارت شمارو 250 خریدارم اگه امکان داره کارتمو میدم بقیشو سر میدم.خبرشو بده.

ممنون

لینک به دیدگاه

قیمت آخرتون رو برام پ.خ بدید.

پ.خ ارسال شد.

آقا هنوز موجود هست

بله عزیز هنوز موجوده.

لینک به دیدگاه

داداش اگه موجوده من245 میخام.

تو پیغام خصوصی پاسخ دادم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...