رفتن به مطلب

(نظر سنجی)صبر میکنید برای پاسکال و پولاریس و یا Gtx 980 ti,Gtx 970 میخرید؟

اشتراک گذاری

صبر میکنید برای پاسکال و یا Gtx 970،Gtx 980 ti میخرید؟  

290 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. صبر میکنید برای پاسکال و یا Gtx 970،Gtx 980 ti میخرید؟

• 980ti میگیرم ، لعنت به پاسکال
      65
    • پاسکال ارزش صبر کردن رو داره پاسکال میگیرم
      77
    • اگه بخواد اومدن پاسکال بیشتر از یک سال طول بکشه 980ti میگیرم
      26
    • هیچکدوم فقط (GTX 970)
      56
    • ای ام دی پولاریس از پاسکال به صرفه تر خواهد بود قطعاً برای پولاریس صبر میکنم
      66

Recommended Posts

بله بله حق با شماست

ده برابر قدرت بیشتر یعنی همون 60 فریم که کارت 970 خروجی میده و مانیتور میتونه نمایش بده (60hz)

نهایت 65 فریم که 5 تاشو میریزیم دور بوسیله V-Sync

دیگه 70 تا خیرشو ببینی

چونه نزن دیگه

بخشی از پست اول :

اگر واقعا میتواند تا 10 برابر  قویتر از  یک کارت ماکسول عمل کند،ارزش صبر کردن را دارد

چیزی که من نوشتم:

اگر واقعا میتواند تا 10 برابر  قویتر از  یک کارت ماکسول عمل کند،ارزش صبر کردن را دارد منظور 10 برابر قدرت محاسبه و پردازش هست ;)

چیزی که شما برداشت کردی:

اگر واقعا میتواند تا 10 برابر  قویتر از  یک کارت ماکسول در گیمینگ عمل کند،ارزش صبر کردن را دارد :-?  اگر الان با کارتای ماکسول 60 فریم میگیریم پس با کارتای پاسکال 600 فریم میگیریم اصلاً خود شما که یه همچین برداشتی کردی جای سوال داره ... :wacko:

من همون بالای پست اول نوشتم دیگه چند بار بنویسم که دوستان همچین برداشتی نکنن؟:

انویدیا ادعا میکند  تا 10برابر بهتر از چیپ فوق العاده مکسول عمل خواهند کرد .(منظور ده برابر FPS در بازی نیست!!!) :clapping: :clapping:

کسی اگه از اول تا آخر بخونه همچین برداشتی نمیکنه... *dry#

از اونجا به بعد هر بار کلمه 10 برابر میاد منظور 10 برابر fps نیست. :D

دیگه به هر حال در بین 4600 نفر 2 نفر باید پیدا شن که همچین برداشتی کنن ^_^ ...موفق باشید

image20160217_21855_1dgqufi.jpg

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

• ارسال 145
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چیزی که من نوشتم:

اگر واقعا میتواند تا 10 برابر  قویتر از  یک کارت ماکسول عمل کند،ارزش صبر کردن را دارد منظور 10 برابر قدرت محاسبه و پردازش هست ;)

چیزی که شما برداشت کردی:

اگر واقعا میتواند تا 10 برابر  قویتر از  یک کارت ماکسول در گیمینگ عمل کند،ارزش صبر کردن را دارد :-?  اگر الان با کارتای ماکسول 60 فریم میگیریم پس با کارتای پاسکال 600 فریم میگیریم اصلاً خود شما که یه همچین برداشتی کردی جای سوال داره ... :wacko:

من همون بالای پست اول نوشتم دیگه چند بار بنویسم که دوستان همچین برداشتی نکنن؟:

انویدیا ادعا میکند  تا 10برابر بهتر از چیپ فوق العاده مکسول عمل خواهند کرد .(منظور ده برابر FPS در بازی نیست!!!) :clapping: :clapping:

کسی اگه از اول تا آخر بخونه همچین برداشتی نمیکنه... *dry#

از اونجا به بعد هر بار کلمه 10 برابر میاد منظور 10 برابر fps نیست. :D

دیگه به هر حال در بین 4600 نفر 2 نفر باید پیدا شن که همچین برداشتی کنن ^_^ ...موفق باشید

image20160217_21855_1dgqufi.jpg

چیزی که شما نوشتی اینه

اگر واقعا میتواند تا 10 برابر  قویتر از  یک کارت ماکسول عمل کند،ارزش را دارد

چیزی که انویدیا میگه اینه

انویدیا ادعا میکند  تا 10 برابر بهتر از چیپ فوق العاده مکسول عمل خواهند کرد

دقت کنید که یک کلاغ چهل کلاغ نکنید و همون چیزیو انعکاس بدین که خود انویدیا گفته . حرف تو دهن انویدیا نذارید

بالا رفتن بهروری کارت یه بحثه و افزایش قدرت کارت یه بحث دیگه

وقتی میگن یه کارت قدرتش دو برابره یه کارت دیگست معنیش این نیست مصرفش دوبرابر یا نصف یه کارت دیگست مشخصا یعنی کارت اول حدودا 50 فریم میده و دمی حدود 25 فریم

لینک به دیدگاه

چیزی که شما نوشتی اینه

اگر واقعا میتواند تا 10 برابر  قویتر از  یک کارت ماکسول عمل کند،ارزش را دارد

چیزی که انویدیا میگه اینه

انویدیا ادعا میکند  تا 10 برابر بهتر از چیپ فوق العاده مکسول عمل خواهند کرد

دقت کنید که یک کلاغ چهل کلاغ نکنید و همون چیزیو انعکاس بدین که خود انویدیا گفته . حرف تو دهن انویدیا نذارید

بالا رفتن بهروری کارت یه بحثه و افزایش قدرت کارت یه بحث دیگه

وقتی میگن یه کارت قدرتش دو برابره یه کارت دیگست معنیش این نیست مصرفش دوبرابر یا نصف یه کارت دیگست مشخصا یعنی کارت اول حدودا 50 فریم میده و دمی حدود 25 فریم

The third thing Jen-Hsun mentioned is how he believes Pascal GPU will be able to achieve 10x better performance compared to Maxwell. The key to this improvement is mixed precision or FP16 compute which NVIDIA recently switched inside their Tegra X1 SOC.

NVIDIA-Volta-GPUs-Supercomputer.png
ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

The third thing Jen-Hsun mentioned is how he believes Pascal GPU will be able to achieve 10x better performance compared to Maxwell. The key to this improvement is mixed precision or FP16 compute which NVIDIA recently switched inside their Tegra X1 SOC.

باز یه مثال دیگه میزنم برای اینکه تفاوت اون دو جمله بهتر درک بشه

چیزی که شما نوشتی :

علی از حسن ده برابر قویتر است

(یعنی زور بازو)

چیزی که انویدیا گفته :

علی از حسن ده برابر بهتر است

(میتونه شامل اخلاقیات باشه . شامل زور بازو باشه . شامل جهان بینی باشه . شعور اجتماعی باشه و اعتقادات و ....... )

الان که باز پست اول رو میبینم اول پست نوشتین انویدیا میگه ده برابر بهتر

ولی باز اواسط پست نوشتین اگر واقعا ده برابر قویتر باشه ارزش صبر کردن داره

خب اون نوشته دوم هم بنویسید اگر واقعا ده برابر بهتر یا کارامد تر یا بهینه تر

یه همچین چیزی

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

باز یه مثال دیگه میزنم برای اینکه تفاوت اون دو جمله بهتر درک بشه

چیزی که شما نوشتی :

علی از حسن ده برابر قویتر است

(یعنی زور بازو)

چیزی که انویدیا گفته :

علی از حسن ده برابر بهتر است

(میتونه شامل اخلاقیات باشه . شامل زور بازو باشه . شامل جهان بینی باشه . شعور اجتماعی باشه و اعتقادات و ....... )

الان که باز پست اول رو میبینم اول پست نوشتین انویدیا میگه ده برابر بهتر

ولی باز اواسط پست نوشتین اگر واقعا ده برابر قویتر باشه ارزش صبر کردن داره

خب اون نوشته دوم هم بنویسید اگر واقعا ده برابر بهتر یا کارامد تر یا بهینه تر

یه همچین چیزی

درود

شما داری میگی که من حرف گذاشتم تو دهن nvidia گفته شما: دقت کنید که یک کلاغ چهل کلاغ نکنید و همون چیزیو انعکاس بدین که خود انویدیا گفته . حرف تو دهن انویدیا نذارید

در صورتی که این خود nvidia هست که این ادعا رو میکنه دیگه اینجا از کلمه power استفاده شده که شما برداشت دیگری نکنید.

In fact, the company is touting Pascal as having roughly 10 times the power of its current flagship card, the Titan X. EDIT: That's in terms of CUDA compute performance—definitely impressive, but don't expect the first Pascal card to actually deliver 10 times the gaming performance levels of the Titan X.

www.pcgamer.com

حالا اگه میگفتین انویدیا داره بزرگنمایی میکنه یه چیزی ...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیگه جواب ندادین قانع شدین ایشالا؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیگه جواب ندادین قانع شدین ایشالا؟

بله حق با شماست

قانع شدم

کارتای پاسکال بیان ببینیم معنی ده برابر قدرت بیشتر یعنی چی ؟

واقعا ارزش صبر کردن داشت یا نه

شاید ما تا امروز مثلا بهمون میگفتن این کارت دو برابر قویتر از اون کارته اشتباه برداشت میکردیم که تو بازی حدود دوبرابر فریم بیشتر میده . نگو منظور طرف این بود مصرف برق این کارت نصف اون کارته

به قول شما بین هر 500 نفر باید دونفر مثل من باشن که واژه قویترو برای گرافیک اینجوری برداشت کنن

ولی من هنوز هم روی حرفم هستم یعنی پست شماره 97 این تاپیک

اینا فقط شایعه و شعار تبلیغاتی اینتل و انویدیاست برای فروش بهتر . توی متنی هم که دادین نوشته این شعار انویدیاست

این گرافیکا ده برابر قویتر از مکسول نخواهند بود . شاید ده برابر بهتر باشن ولی ده برابر قویتر نه و به هیچ وجه ارزش صبر کردن ندارن به این امید که قدرت ده برابر میشه . تو پست شماره 97 هم توضیح دادم که حتی اگر انویدیا بتونه همچین کاریو بکنه باز انجام نخواهد داد .

اینا فقط تبلیغات انویدیا و اینتله برای فروش بهتر . تو پست شماره 97 هم اون دو نوع سی پی یو رو براتون مثال زدم

چقدر خوبه قبل از ترجمه متون انویدیا یه مقدار کمی هم از یه سری مسائل دیگه بدونیم تا ما هم در جهت منافع اونا عمل نکنیم و بجای گمراه کردن بقیه اونارو آگاه کنیم

ایکاش این پست شما جوری بود که بجای اینکه دو نفر از 500 نفر ازش برداشت اشتباه کنن جوری میبود که اون 488 نفرو آگاه کنه که اینا تبلیغات انویدیا برای فروش بیشتره و اصلا ارزش صبر کردن نداره

یادمه یه بابایی بود چند روز پیش تاپیک زده بود که صبر کنم برای گرافیکای PCI-E4 یا همین الان یه سیستم بخرم که هرکی اومده بود تو تاپیک میگفت بخر بابا صبر کردن یعنی چی . هنوزم فکر کنم تاپیکش هست برید پستاشو بخونید .

خریدار فقط براش مهمه که چنتا فریم تو بازی میگیره و قیمت کارت چقدره . گزینه های بعدی انقدری مهم نیستن که کسی بخواد به خاطرش انتظار بکشه

راستی یه سوال شما چرا رفتین جلوی قسمت ده برابر بهتر نوشتین به معنی ده برابر فریم بیشتر نیست

چرا جلوی قسمت ده برابر قویتر این جمله رو ننوشتین ؟ نکنه ده برابر قویتر واقعا معنیش ده برابر فریم بیشتره ؟ من بحثم روی این جمله شما بود نه ده برابر بهتر

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

سلام

با این اخبار خرید کارت گرافیک خیلی سخت شده

منم میخواستم کارتم رو با 390x یا 980 عوض کنم.با ادعا های انویدیا کاری ندارم اونموقع که کارت های 700 انویدیا تو بورس بود.همین صحبت ها بود که کارت های 900 چند برابر قویتر از 700 خواهند بود.در حالی تفاوتشون حدودا FPS 20% بود(میدونم 10x شدن قدرت لوزوما به معنی 10x شدن fps نیست)اینو به این خاطر میگم  انویدا فقط تو بازی میتونه که خودش رو نشون بده  خارج از بازی تو رندرینگ و قدرت پردازشی و پهنای باند  Amd خیلی بهتر عمل میکنه

اما بعدا مشخص شد 970 یه مشکل داشت memoryاش دو بخشی بود که قدرتشو زیر سوال میبرد

یا دروغ هایی که در مورد مشخصات 970 توسط شرکت گفته شده بود مثلا:

ROP این کارت در واقع  عدد 56 بودن نه 64

و کش L2 اش هم 1792 کیلوبایت بود نه 2048KB.

کارت های سری جدید هم باز وعده ی افزایش چند برابری قدرت دارن و تست نشده.باید صبر کنیم ببینیم در کنار افزایش قدرت چه معایبی داره.راستی انویدیا از قیمت کارت های جدیدش خبری نداده؟

ویرایش شده توسط Lord asghar
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اصلا فریمی قرار نیست ده برابر بیشتر بشه- این همه بحث احتیاج نیتس -ده برابر قدرت پردازشی بیشتر در  pro desktop نه در بازی !چه خبر بید!

لینک به دیدگاه

سلام من دی ماه کیس خریدم از لیون تو امضام هست .. گرافیک زوتاک 970 کور ادیتیشن

الان نشیدم 980 خیلی ارزون شده ایا با توجه به بازی های جدید دایرکس 12 . ایا صرف داره بفروشم این رو و 980 بخرم چقدر فرقشه ؟! چقدر باید خرج کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من دی ماه کیس خریدم از لیون تو امضام هست .. گرافیک زوتاک 970 کور ادیتیشن

الان نشیدم 980 خیلی ارزون شده ایا با توجه به بازی های جدید دایرکس 12 . ایا صرف داره بفروشم این رو و 980 بخرم چقدر فرقشه ؟! چقدر باید خرج کنم

ارزش ضرر کردن نداره فوقش 15 درصد افزایش کارایی داره

کارت خودتونو فوقش بفروشید 1100 ، ارزونترین 980 1600 هستش

لینک به دیدگاه

یعنی ارزون نشده ؟؟ بعد ارزون ترین که میگین یعنی من 500 میزارم رکش 1 مدل 980 بی کیفیت میگیرم ... یا به عبارتی بد ترین 980 کیفیتش چقدر بیشتر 970 مثلا تو بازی کرایسیس 3 که قدیمی هست و بازی های نسل جدید. 980 ti فکر کردم شده 1600

لینک به دیدگاه

Nvidia Pascal GTX 1080 8GB & 1070 Launching This Summer - To Debut In April At GTC 2016

e AIB market commands the lion’s share of the desktop graphics market. Additionally OEMs have much greater flexibility switching out graphics cards in their desktop products. This means that we might be looking at market availability of desktop Pascal graphics cards around 

Q3 to Q4 of this year

مثل اینکه قراره پاییز یا تابستون بیاد . :)  :)  :D 

استارتر محترم اینو چه شخصی  کفته :

در حال حاضر، 980ti گرافیک Nvidia در حالت SLi پادشاه غیر قابل انکار گیمینگ(4k) است و برای 1400$(650$*2) به نفعشه که اینطور باشه !

لینک به دیدگاه

با این حساب

فکر کنم با تخفیف فعلی 980 بخریم بصرفه تر باشه

به زور خودم رومتقاعد کرده بودم2 ماه,بعد حالا شده 5 ماه؟حتما بعد 5 ماه هم با قیمتهای فضایی میاد و اون مدلی هم که بصرفه تر و منطقی ترهست حافظه ی دو بخشی خواهد داشت

حالا واقعا به 5 ماه بعد موکول شد؟

لینک به دیدگاه

ای بابا

فکر کنم با تخفیف فعلی 980 بخریم بصرفه تر باشه

به زور خودمونو متقاعد کرده بودیم 2 ماه,بعد حالا شده 5 ماه؟حتما بعد 5 ماه هم با قیمتهای فضایی میاد و اون مدلی هم که بصرفه تر و منطقی ترهست حافظه ی دو بخشی خواهد داشت

حالا واقعا به 5 ماه بعد موکول شد؟

البته فکرکنم این تا اوخر اسفنده . دیکه اوایل خبری نباشه  :D

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کسی میدونه که بالاخره سری پاسکال برای عرضه تاخیر خورده یا خیر؟

این لینک خبر 3 پست بالاتررو نقض میکنه

http://www.vinereport.com/article/nvidia-pascal-gtx-1080-release-date-rumored-to-be-unveiled-during-gpu-technology-conference-2016/9371.htm

اینطور که معلومه خیلی بهتر از مکسول خواهد بود حتی با وجود تخفیف الان من بخاطر vram 980 نمیتونم تصمیم قطعی برا خریدش بگیرم اخه 4GB همین الانش هم فول میشه با مانیتور فول اچدی.

اگه قرار باشه با Vram بالاتر بیاد که عالی میشه

راستی پولاریس نسبت به نسل های قبلیش چند برابر بهتر شده؟خبری از تاریخ عرضه اش نیست؟چون 390x تفاوت زیادی با 290x نداشت پلاریس باید خیلی بهتر شده باشه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

معمولا کارتهای رده بالا مثل 980 و 980ti چه مدت بعد از معرفی و یا ورود به بازار نصل چدید، شروع به کاهش قیمت میکنه و تا چقدر قیمتش پایین میاد ؟

من 980 داشتم سوخت و فعلا از گرافیک آنبرد 6700k استفاده میکنم، الان واقعا برام سوال هست که چکار کنم!

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

معمولا کارتهای رده بالا مثل 980 و 980ti چه مدت بعد از معرفی و یا ورود به بازار نصل چدید، شروع به کاهش قیمت میکنه و تا چقدر قیمتش پایین میاد ؟

من 980 داشتم سوخت و فعلا از گرافیک آنبرد 6700k استفاده میکنم، الان واقعا برام سوال هست که چکار کنم!

ن بابا چطور سوخت ؟  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :(  :( گارنتیش چی ؟

لینک به دیدگاه

ن بابا چطور سوخت ؟  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :(  :( گارنتیش چی ؟

Inno3D iChill GTX980 X4 Air Boss Ultra داشتم که قبل از عید براکت G10  روش نصب کردم، وقتی که سیستم روشن شد اتصالی کرد :( و قسمت تامین برق دستگاه سوخت

post-21484-0-74848800-1460841422_thumb.jpg

امروز صبح هم از گارانتی زنگ زدن و گفتن نمیتونن تعمیر کنن! باید بفرستن دبی شاید اونجا بشه کاری کرد! اما واثعیتش اینکه کار شهید شد رفت :crying: روحش شاد

اما شرکت عصر شتاب جهان عجب پشتیبانی داره، به کلیه کارت های Inno3D پشتیبانی میده، گارنتی هم اصلا براش مهم نیست!

کارت چون باز شده شامل گارانتی نمیشه ولی دارن سخت پیگیری میکنن! بهش گفتم میخواستم G10 بذارم گفت به خودمون میگفتی کارت با مدل black که واتر کولرداره تعویض میکردیم و ما به تفائتش رو میگرفتیم! حیف که دیر متوجه شدم، خیلی عاقلانه تر بود!

الان موندم 970 بگیرم یا صبر کنم برای پاسکال!

لینک به دیدگاه

نظر شخصی بنده این هست که شاید داخل گرافیک های رده بالا از نظر کارایی تفاوت چندانی نداشته باشند اما واسه واقعیت مجازی کاملا بهینه شدن

Sent from my SM-J700H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

چرا کارتهای فعلی AMD در نظرسنجی نیستند ؟؟؟

من اگر بتونم حتما 380 یا 380X میگیرم و برای هیچ کارتی صبر نمیکنم .

اما در بین گزینه های موجود انتخاب فقط پولاریس .

لینک به دیدگاه

پاسکال و پولاریس تا معرفی بشن و نسخه غیر رفرنسشون بیاد و قیمتش درست شه  تا  مهر ماه حد اقل طول میکشه

لینک به دیدگاه

پاسکال و پولاریس تا معرفی بشن و نسخه غیر رفرنسشون بیاد و قیمتش درست شه  تا  مهر ماه حد اقل طول میکشه

از کلیه ی اخبار منتشر  پیداست که هم Amd  ,هم nvidia در سال 2016 بیشتر به فکر جایگزینی مدل های پرقدرت فعلی با میانرده های نسل جدیدشون بیشتر با هدف افزایش نرخ کارایی به وات هستند که شایعاتی هم مبنی بر افزایش تقریبی  تا 15% وجود داره .

منطقی ام هست چرا که افزایش هزینه های تولید با لیتوگرافی جدیدتر به اندازه ی کافی تفاوت هزینه رو برای تولید کننده و مصرف کننده ایجاد میکنه ؛ اگه قرار باشه که هزینه توسعه و تحقیق منتهی بر کارایی بیشتر بر اون اضافه شه ، نمیتونه تو زمان متعارف ،  سرمایه ی پیش بینی شده رو به AMD , nvidia باز گردونه ؛ چون بیشتر مصرف کننده ها همون مدل های فعلی رو به جدید ترجیح میدن و بیشتر از همه نارضایتی شورکای تولید کننده ( custom board ) به همراه داره و محصولات رو دستشون میمونه! 

همیشه همین روال وجود داشته و از همون قانون ناگفته ی تیک تاک ایننتل ولی با دوره ی طولانی تر پیروی میکنه ! ( البته معمولا اینتل بیرقیب به بازار چنگ میندازه و حتی با نقض قانون تیک تاک هم  افسار موجودی نسل قبل و شورکا و واسطه ها رو برای کنترل همه چیز ! تمام کننده میدونه )

البته AMD به خاطر نیاز به افزایش کارایی به وات  تو معماری نخنمای GCN در رقابت با معماری انقلابی maxwell و pascal GP104 (با تغییرات قابل اغماض ) و صد البته ایجاد جهش کارایی  در تولید کنسولای جدید (که هزینه ای بیشتر رو برای AMD در اون 2 مورد فوق ، موجه تر میکنه ) ،  پا رو فراتر گذاشته تا خلا و قصور قبلی خودش رو جبران کنه ! 

در نهایت :

1- اگه هوادار یا (نیازمند  مثل من !)  gpu nvidia اید بعید تونسل  2016 شاهد تغییرات شگرف باشید

2- اگه هوادار و (تشنه مثل من !؛ با اون رنگای ناب و تنضیمات افکت کاربردی و  به عینه مسحور کننده دستیش + پشتیبانی طولانی مدت تر واقعی ) gpu amd اید ، نسبت به کلیه ی خاندان GCN احتمال افزایش کارایی به قیمت بیشتری در نهایت میره !  تا بتونه اعتبار از دست رفته رو تو این نسل برگردونه ....

3- از طرفی با توجه به موارد اشاره شده نسل 2016 بیشتر صحنه ی نبرد custom board هاست که به قول این دوستمون تا موجود بشن و کمی از کرک و پر قیمت وارداتیشون بریزه ، بعید زودتر از اواسط  پاییز یا حتی اوایل زمستون و موج جدید شکست جهانی قیمت به مناسبت سال نو میلادی (و ترغیب بیشتر وارد کننده به واردات بیشتر ولی فروش به قیمت قبلی ! ) + رقابت با جنجال نسل جدید کنسول ها ؛ عملا جایگزین نسل فعلی بشن !

- پس به نظر بنده دوستانی که مدلای گرانقیمت نسل اخیر رو دارن ، زودتر از پاییز دنبال جایگزین کردن باشن احتمالا ضرر کنن ... البته اگه 2 2 4 تای جیبشون براشون مهم باشه !

یه جمعبندی راهبردی نهایتا بعد از 13 page !

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

به نظرتون اگه پاسکال بیاد بازار GTX980 Ti و کارتای قدرتمندی مثل اون افت قیمت زیادی پیدا میکنن؟ :-?

لینک به دیدگاه

به نظرتون اگه پاسکال بیاد بازار GTX980 Ti و کارتای قدرتمندی مثل اون افت قیمت زیادی پیدا میکنن؟ :-?

هنوز زوده برای پیش بینی قطعی چنین چیزی !

1- بستگی به سیاست های دقیقه ی 90 Nvidia , Amd  داره که همچنان  سیاست کارایی به مصرف رو به شرکاشون دیکته  کنن یا افزایش جهشی و ناگهانی clock  رو برای جا گذاشتن نسل فعلی 

2- قیمت نهایی عرضه ی نسل جدید  و سیاست زمان ورود غالب نسل جدید توسط وارد کننده ی داخلی جهت جایگزینی با محصولات فعلی 

3- و صد البته واکنش و میزان استقبال مصرف کننده ی جهانی و داخلی که بیشتر متاثر از 2مورد فوق میشه 

مواردی هستن که پاسخ شما دوست عزیز رو خواهد داد.     

90% از پاسخ 3 گانه ی فوق تنها با عرضه  ی اولین نتایج رسمی پرچم داران مرجع دو جبهه مشهود خواهد شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...