رفتن به مطلب

Fifa 11 (آموزش آنلاین بازی کردن)

Mahyar Curious
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

اینم اموزش انلابن بازی کردن فیفا که همیشه پر طرفدار بوده (مخصوصا 11@};-)

1-برای آنلاین بازی کردن فیفا 11 ابتدا باید نرم افزار game ranger رو از لینک زیر دانلود کنید:

http://www.gameranger.com/download/

2-بعد از اون باید یه account جدید توی اون نرم افزار بسازید.(وقتی که نصب بشه برنامه خودش یه صفحه میاره که فقط یه ایمیل و پسورد میخواد تا یه اکانت بسازه)

3-بعد از ساخت اکانت و تایید حساب خودتون از توی لینکی که به ایمیلتون اومده نرم افزار به طور خودکار loggin میکنتون.

4-حالا باید یه فایل به نام rna.in توی مسیر نصب بازی توی پوشه گیم بسازید توجه کنید اسمش باید همین باشه و از نوع فایل nootpad باید باشه.

5-بعد از این 2 تا صفحه روی دسکتاپتون باز میشه که به صورت زیر هستش:

game_ranger.jpg

6-از زیر قسمت بنر گیم رنجر قسمت simulation رو انتخاب کنید.

7-توی بازیها فیفا 11 رو پیدا کنید

8-از ستون دوم از سمت چپ پینگ خودتون رو با هاست یا ایجاد کننده روم ببیند و سعی کنید بهترین پینگ یا پینگ سبز رنگ رو انتخاب کنید و کاملا واضحه هر چی بیشتر باشه بازی روونتر اجرا میشه

فقط یادتون باشه که فایروال یا دیوار آتشین سیستمتون رو خاموش کنید.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از بابت اموزش..اتفاقا یکی از دوستان خود من دنبال یک اموزش ساده بود تا بتونه فیفا انلاین بزنه. این کلی کمک میکنه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون از بابت اموزش..اتفاقا یکی از دوستان خود من دنبال یک اموزش ساده بود تا بتونه فیفا انلاین بزنه. این کلی کمک میکنه.

با تشکر

خیلی خوشحال شدم که به درد یکی خورد.@};-

لینک به دیدگاه

کار خیر همیشه جای تشکر داره دوست من ^^ و شما کلی رفیق بنده رو مدیون خودت کردی Oh%20Go%20On.gif

فک کنم بیشتر از 1 ماه دنبلش یک اموزش بود و پیدا نکرده بود. البته زیاد با اینترنت وارد نیست . در ضمن از شما خیلی هم تشکر کرد..

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام علیکم

بی مقدمه میرم سراغ اصل مطلب .....

اولا که تمام مراحل پست 1 رو رفتم و حتی با یه نفر دیگه هم تونستم بازی کنم .. اما من با دسته فیفا 11 رو بازی میکنم من با طرف مقابل وارد بازی شدم ولی وقتی خواستم بازی کنم گیم پد من اصلاً کار نمیکرد و تا به طرف مقابل گفتم با گیم پد بازی میکنم بدون اینکه فرصت بده ببینم یا بپرسم میشه با گیم پد بازی کرد یا نه یا اصلاً کسی که طرف مقابلش کیبورد داره میشه با کسی که گیم پد داره بازی کنه یا نه ، گذاشت و رفت ، همین اتفاق با یکی دیگه پیش اومد اونم به مانند اولی گذاشت رفت . و هیچکدوم جوابی ندادند

گفتم بهترین کار اینه که سوال بالا رو از شما بپرسم

لطفا هر کس میدونه کمک کنه

مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام علیکم

بی مقدمه میرم سراغ اصل مطلب .....

اولا که تمام مراحل پست 1 رو رفتم و حتی با یه نفر دیگه هم تونستم بازی کنم .. اما من با دسته فیفا 11 رو بازی میکنم من با طرف مقابل وارد بازی شدم ولی وقتی خواستم بازی کنم گیم پد من اصلاً کار نمیکرد و تا به طرف مقابل گفتم با گیم پد بازی میکنم بدون اینکه فرصت بده ببینم یا بپرسم میشه با گیم پد بازی کرد یا نه یا اصلاً کسی که طرف مقابلش کیبورد داره میشه با کسی که گیم پد داره بازی کنه یا نه ، گذاشت و رفت ، همین اتفاق با یکی دیگه پیش اومد اونم به مانند اولی گذاشت رفت . و هیچکدوم جوابی ندادند

گفتم بهترین کار اینه که سوال بالا رو از شما بپرسم

لطفا هر کس میدونه کمک کنه

مرسی

درود :

دوست عزیز حتما FIFA11 PATCH 1.01 رو دانلود و نصب کنید .

شما درون پنجره ی options بیرون بازی تمام کلید های دسته رو بشناسونید ببینید خوب میشه .

راستی داخل بازی گیم پد های شما درون صفحه ی select side نشون داده میشه ؟

لینک به دیدگاه

درود :

دوست عزیز حتما FIFA11 PATCH 1.01 رو دانلود و نصب کنید .

شما درون پنجره ی options بیرون بازی تمام کلید های دسته رو بشناسونید ببینید خوب میشه .

راستی داخل بازی گیم پد های شما درون صفحه ی select side نشون داده میشه ؟

مرسی بابت جواب که دادید :::

1- پچ فیفا رو نصب کرده بودم ( چون بدون پچ خیلی بازی لگ داشت و بازدن پچ مشکل رفع شد )

2- من بیرون بازی دسته رو ویرایش کردم از قسمت fifaconfig.exe

3- دسته در هنگام بازی موقع انتخاب طرفین هست ( هم دسته هست و هم کیبورد )

اما ممنون میشم اگه خودتون تا حالا این بازی رو آنلاین بازی کردید یه بار من کمک کنید با هم تستش کنیم چون تو gameranger هیچ کس حاضر نیست کمک بده و همه میخوان بازی کنن

بازم ممنون 8-}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی بابت جواب که دادید :::

1- پچ فیفا رو نصب کرده بودم ( چون بدون پچ خیلی بازی لگ داشت و بازدن پچ مشکل رفع شد )

2- من بیرون بازی دسته رو ویرایش کردم از قسمت fifaconfig.exe

3- دسته در هنگام بازی موقع انتخاب طرفین هست ( هم دسته هست و هم کیبورد )

اما ممنون میشم اگه خودتون تا حالا این بازی رو آنلاین بازی کردید یه بار من کمک کنید با هم تستش کنیم چون تو gameranger هیچ کس حاضر نیست کمک بده و همه میخوان بازی کنن

بازم ممنون 8-}

من که بازی میکردم به مشکل گیم پد برنخوردم .

اول که بازی را اجرا کردید به هیچ عنوان از کیبورد برای رفتن به منوی بعد استفاده نکنید و از دسته یا گیم پد استفاده کنید .

با تشکر .

لینک به دیدگاه

من که بازی میکردم به مشکل گیم پد برنخوردم .

اول که بازی را اجرا کردید به هیچ عنوان از کیبورد برای رفتن به منوی بعد استفاده نکنید و از دسته یا گیم پد استفاده کنید .

با تشکر .

همین کار رو میکنم یعنی با گیم پد همه نراحل رو طی میکنم حتی تیمم هم با گیم پد بر میدارم اما در نهایت وارد بازی که میشم برای پاس و شوت و ... باید با کیبورد بازی کنم

اگه بتونید آیدی یاهو تون رو برای پ/خ کنید بهتر میتونیم توی یاهو بحث کنیم و لازمه حتما یه بار با دوستی مثل شما امتحان کنم چون بقیه تا ببینن من مشکل دارم سریع همه چیز رو abort میکنن و نمیزارن بفهمم آیا تو خود بازی میشه کاری کرد یا نه

ممنون ازشما 8-}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین کار رو میکنم یعنی با گیم پد همه نراحل رو طی میکنم حتی تیمم هم با گیم پد بر میدارم اما در نهایت وارد بازی که میشم برای پاس و شوت و ... باید با کیبورد بازی کنم

اگه بتونید آیدی یاهو تون رو برای پ/خ کنید بهتر میتونیم توی یاهو بحث کنیم و لازمه حتما یه بار با دوستی مثل شما امتحان کنم چون بقیه تا ببینن من مشکل دارم سریع همه چیز رو abort میکنن و نمیزارن بفهمم آیا تو خود بازی میشه کاری کرد یا نه

ممنون ازشما 8-}

پیام دادم خدمتتون .

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

دوستان واسه من موقع ورود به سرور ارور تایم اوت میده 

دوسه تا ip هم تو local connection دوستان تو گیم رنجر گفتن عوض کردم اما  حل نشد

دو سال پیش با سیستم قبلیم  که بازی میکردم با دادن ای پی حل شد اما الان با سیستم جدید حل نمیشه

نتم مال مخابرات هست.

PATCH101 هم  نصبه

فقط فایروالو  نتونستم غیر فعال کنم

نوشته های پررنگ کلا غیر فعال شده. انتی ویروسم اسمارت سکوریتی نسخه 8 هست

68568027896830417507.jpg

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان واسه من موقع ورود به سرور ارور تایم اوت میده 

دوسه تا ip هم تو local connection دوستان تو گیم رنجر گفتن عوض کردم اما  حل نشد

دو سال پیش با سیستم قبلیم  که بازی میکردم با دادن ای پی حل شد اما الان با سیستم جدید حل نمیشه

نتم مال مخابرات هست.

PATCH101 هم  نصبه

فقط فایروالو  نتونستم غیر فعال کنم

نوشته های پررنگ کلا غیر فعال شده. انتی ویروسم اسمارت سکوریتی نسخه 8 هست

68568027896830417507.jpg

درود دوست عزیز ،

چه زود گذشت ، یادش بخیر ، چقدر جوون بودیم :D .

دوست عزیز من هرچی سعی کردم چیزی یادم بیاد موفق نشدم ، ولی یادمه یک همچین مشکلاتی با فایروال و اینا بود . شما انگلیسی سرچ کن باید راه حلش پیدا بشه :)

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز ،

چه زود گذشت ، یادش بخیر ، چقدر جوون بودیم :D .

دوست عزیز من هرچی سعی کردم چیزی یادم بیاد موفق نشدم ، ولی یادمه یک همچین مشکلاتی با فایروال و اینا بود . شما انگلیسی سرچ کن باید راه حلش پیدا بشه :)

ممنون

با Disableکردن local area connection 2 و دادن ipدر local area connection حل شد 

22062212492470698809.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...