رفتن به مطلب

کیبورد در حد آکبند a4tech bloodry b314

yaser_zaree
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کارکرد 14 روز صحیح و سالم قیمت آکبند این محصول در لیون کامپیوتر 155 تمن میباشد

قیمت پایه 120

Telegram: @yaser_zaree

post-22446-0-28240700-1452805406_thumb.jpg

post-22446-0-67808500-1452805507_thumb.jpg

post-22446-0-82051700-1452805512_thumb.jpg

post-22446-0-88644200-1452805516_thumb.jpg

post-22446-0-87889400-1452805580_thumb.jpg

ویرایش شده توسط yaser_zaree
لینک به دیدگاه

توسط بنده خریداری شد با تشکر

که خراب بود از این یوزر هیچی نخرین

ویرایش شده توسط Mahdidaneg
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

توسط بنده خریداری شد با تشکر

که خراب بود از این یوزر هیچی نخرین

حتما از طریق شماره حساب و شماره تلفن پی‌گیری کن. همین‌طور می‌گرده و کلاهبرداری می‌کنه.

لینک به دیدگاه

کاربر Mehdidaneg از بنده کیبورد رو خریدن  اما شاکی هستن که کیبورد خراب است ! و بنده رو با کلاه برداری به اسم میثم زارعی یکی خطاب میکنن باید بگم که بنده در سایت های دیگه و همه جا به اسم یاسر زارعی شناخته شدم حتی برای اثبات میتونین از آقای رضا اشراقی بپرسید که کاربر معتبر فروم هستند

بنده کیبورد رو به طور سالم حتی ساعتی قبل از ارسال تست کردم و درست بسته بندی شده ارسال نموده ام قضاوت با خودتان است​

لینک به دیدگاه

درود

دوستان لطفا با یک تشابه اسمی به کسی تهمت نزنید و قضاوت نکنید

لینک به دیدگاه

حتما از طریق شماره حساب و شماره تلفن پی‌گیری کن. همین‌طور می‌گرده و کلاهبرداری می‌کنه.

درود

یعنی الآن به این سرعت کلاهبرداری محرز شد؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مدارکی که دارید رو بگذارید داخل تاپیک

بنده به شخصه فقط با یک ایدی تلگرام با یوزر تازه وارد معامله نخواهم کرد

کمترین اعتماد سازی یک شماره تلفن هست که اونم ندارین شما

لینک به دیدگاه

درود

دوستان لطفا با یک تشابه اسمی به کسی تهمت نزنید و قضاوت نکنید

سلام، خدا قوت

به نظر بنده کسانی که کلاه برداریشون محرض شده باید به پلیس فتا گزارش داده شوند.

لینک به دیدگاه

کاربر Mehdidaneg از بنده کیبورد رو خریدن  اما شاکی هستن که کیبورد خراب است ! و بنده رو با کلاه برداری به اسم میثم زارعی یکی خطاب میکنن باید بگم که بنده در سایت های دیگه و همه جا به اسم یاسر زارعی شناخته شدم حتی برای اثبات میتونین از آقای رضا اشراقی بپرسید که کاربر معتبر فروم هستند
بنده کیبورد رو به طور سالم حتی ساعتی قبل از ارسال تست کردم و درست بسته بندی شده ارسال نموده ام قضاوت با خودتان است​

شما دلیلی دارید که ثابت کنید قبل از ارسال تست کردید؟

نوشتید قضاوت با خودتان

قضاوت بدون مدرک و فقط از روی حرف چه ارزشی داره دوست عزیز؟

میتونم ازتون بخوام چنتا از فروم هایی که میگید  اونجا شناخته شده اید لینک بدید با ایدیتون؟

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

اصلا من میگم که تشابه اسمی بوده و از این بابت عذر میخوام اما چرا عکس های تاپیک شما فقط یکیش تاریخ و نام کاربری داره و اونم دقیقا همون عکسی هست که کیبرد با بک لایت دیفالته ؟ پس بقیه عکس ها در تاریخ دیگه ای گرفته شدن. واقعا حالت نور بک لایت چیزیه که توی پست خراب بشه ؟ من زنگ زدم نمایندگی و همه این سوالات رو پرسیدم ! اصلا چطوری بک لایت باید تو راه خراب بشه ؟ مگه توی راه کیبرد اور کلاک شده ؟!بازم فرض میکنیم شما کیبرد رو سالم فرستادی که نفرستادی ! چرا وقتی به شما گفتم که کیبرد خرابه و حتی فیلم گرفتم و فرستادم و در خواست پس گرفتن کیبرد رو کردم شما گفتی که دیگه داری گند میزنی به اعصابم و پس نگرفتی جنس خرابتو ؟! بر فرض شما قبل از ارسال تست کردی، میتونی ثابت کنی که ؟ فیلمی داری از تستش قبل از ارسال ؟ من همون لحظه که به دستم رسید فیلم گرفتم و فرستادم ! 120 پولی نیست اما صداقت هم خوب چیزیه !

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشاً فقط دقت کنین که آبرو خیلی بیشتر از پول ارزش داره. بدست آوردن آبرو خیلی سخت هست ولی ریختنش آسون

به ناحق کسی رو ندانسته محکوم نکنیم سریع

لینک به دیدگاه

اصلا من میگم که تشابه اسمی بوده و از این بابت عذر میخوام اما چرا عکس های تاپیک شما فقط یکیش تاریخ و نام کاربری داره و اونم دقیقا همون عکسی هست که کیبرد با بک لایت دیفالته ؟ پس بقیه عکس ها در تاریخ دیگه ای گرفته شدن. واقعا حالت نور بک لایت چیزیه که توی پست خراب بشه ؟ من زنگ زدم نمایندگی و همه این سوالات رو پرسیدم ! اصلا چطوری بک لایت باید تو راه خراب بشه ؟ مگه توی راه کیبرد اور کلاک شده ؟!بازم فرض میکنیم شما کیبرد رو سالم فرستادی که نفرستادی ! چرا وقتی به شما گفتم که کیبرد خرابه و حتی فیلم گرفتم و فرستادم و در خواست پس گرفتن کیبرد رو کردم شما گفتی که دیگه داری گند میزنی به اعصابم و پس نگرفتی جنس خرابتو ؟! بر فرض شما قبل از ارسال تست کردی، میتونی ثابت کنی که ؟ فیلمی داری از تستش قبل از ارسال ؟ من همون لحظه که به دستم رسید فیلم گرفتم و فرستادم ! 120 پولی نیست اما صداقت هم خوب چیزیه !

حرف ایشون تایید میشه تاریخ عکس گرفتن فایل‌ها باهم فرق داره. اون سه تا عکس وسطی هم انگار تو یک محیط دیگست.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

برادران بهترین کار برای خرید از کاربران کم تر شناخته شده و مشکوک واصطه است مهدی جان تو که خودت با تجربه لیونی تو چرا به این جور ایدی ها اطمینان کردی اخه برادر من

و خواهشم از لیون این هست که به نوعی واکنش مسولانه تری نسبت به جریان های اینچنینی داشته باشن برای خود فروم بده

لینک به دیدگاه

کاری به هیچی ندارم :| فقط شما که میگی میثم زارعی نیستی یه اثباتی هم براش داری دیگه؟ خوب اثبات کن و خودتو راحت کن (منظورم این نیست که شما کلاه بردارید یا مهدی جان تهمت میزنن یا ... حداقل برای تموم کردن ماجرا یه مدرکی بده، مثلا یه عکس از کارت ملی یا هرچیزی که توش نوشته باشه یاسر زارعی)

روزی هم که مهدی جان کیبرد رو گرفت گفت که کیبرد بکلایتش درست کار نمیکنه یعنی بعد از اولین استفاده فهمید خرابه پس احتمالا تو استفاده هم خراب نشده

نمایندگی هم زنگ زد و بعد به شما گفت

فک کنم اینارو باید گفت و بعدش قضاوت کرد

ویرایش شده توسط Hossein Rezazade
لینک به دیدگاه

پوزش می‌خوام

پست رو در تاپیک نابجا گذاشتم.

این تاپیک ربطی به موضوعی که طرح شده بود نداشت.

خریدار می‌دونه به حساب چه کسی واریز کرده. 

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

کاری به هیچی ندارم :| فقط شما که میگی میثم زارعی نیستی یه اثباتی هم براش داری دیگه؟ خوب اثبات کن و خودتو راحت کن (منظورم این نیست که شما کلاه بردارید یا مهدی جان تهمت میزنن یا ... حداقل برای تموم کردن ماجرا یه مدرکی بده، مثلا یه عکس از کارت ملی یا هرچیزی که توش نوشته باشه یاسر زارعی)

روزی هم که مهدی جان کیبرد رو گرفت گفت که کیبرد بکلایتش درست کار نمیکنه یعنی بعد از اولین استفاده فهمید خرابه پس احتمالا تو استفاده هم خراب نشده

خب یک مشکلی هست خریدار فقط باید بنام طرف شماره کارت بگیره
لینک به دیدگاه

خب یک مشکلی هست خریدار فقط باید بنام طرف شماره کارت بگیره

اون رو دیگه من نمیدونم ولی یه نکته ی جالب

ببینید نه من نه مهدی نه هیچکس نگفتیم که ایشون حتما همون میثم زارعی هستن گفتیم شاید و حتی مهدی عذرخواهی کرد (پست های قبلی رو نگاه کنید، حتی راه حل هم گذاشتم دیگه :|)

ولی کیبرد خرابه دیگه این چی؟ حالا برا چی کیبرد خرابه

مرجع هرقطعه ای شرکت سازنده و بعدش هم نمایندگیه دیگه، این هم که یه کیبرد سادس دیگه چیز خیلی پیچیده ای نیست که کارمندای اونجا ندونن، خوب اونا گفتن با این شرایطی که بکلایت کیبرد داره، این کیبرد مشکل داره.

پس باید یا توافق بشه بین مشتری و فروشنده یا اینکه قطعه پس گرفته بشه و پول تمام و کمال تحویل داده بشه

که فروشنده همچین کاری نکرده و حتی گفته داری گند میزنی به اعصابم :|

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
سلام
عذر خواهی میکنم که دیر به دیر به تاپیک سر میزنم
توی قوانین خود فروم زده که حداقل یکی از عکس ها باید تاریخ داشته باشه 4 تا عکس اولی مال 5 روز پیش بوده  و دقیقا عکسی که تاریخ داره جدیده خودم هم همین الان متوجه شدم دیگه قسم هم باورتون نمیشه ولی اشتباه از خودم بوده
بله برای خود بنده هم عجیبه که چرا باید توی پست خراب بشه و آیا شما روی سیستم دیگه ای تست کردید ؟
در ضمن اگر از تاریخ خرید بنده مطمعن نیستید میتونید از طریق شماره سریال کالا پیگیری کنید و مدت گارانتی رو ببینید حالا من از کجا میدونستم که باید فیلم هم بگیرم قبل از ارسال
در مورد اون کلمه که توی تلگرام ( گند میزنی به اعصابم ) شما قبلش با ی لحنی ی چیزی گفتید که اینطوری اعصابم بهم ریخت و پاسخ دادم باز هم عذر خواهی میکنم اشتباه از بنده بود
اگر مدیر فروم لازم بدونن شاهد معتبر بیارم

دوست عزیز من چیزی به دل نمیگیرم اما افکار عموم بی جهت سر ی چیز 120 تمنی که به 2 ملیونی آقای دزد نمیرسه نسبت به بنده خراب میشه

درسته اولین فروشم بوده توی تاپیک ولی ایشون عینا" گفتن که کاربر yaser_zaree همون میثم زارعی هستن ی عکس هم پیوست کردم ببینیدyk5fxhz036u96dephdjz.jpg

برادران بهترین کار برای خرید از کاربران کم تر شناخته شده و مشکوک واصطه است مهدی جان تو که خودت با تجربه لیونی تو چرا به این جور ایدی ها اطمینان کردی اخه برادر من
و خواهشم از لیون این هست که به نوعی واکنش مسولانه تری نسبت به جریان های اینچنینی داشته باشن برای خود فروم بده

کاملا با حرف شما موافقم منتهی قبل از اینکه بنده طریقه معامله رو توضیح بدم ایشون گفتن معامله بدون واسطه اما اشتباه محض بود هم از طرف ایشون هم از طرف خودم

حرف ایشون تایید میشه تاریخ عکس گرفتن فایل‌ها باهم فرق داره. اون سه تا عکس وسطی هم انگار تو یک محیط دیگست.

قسمت اول بله تاریخ عکس  مربوط به 5 روز پیش هست و عکسی که تاریخ نوشته جدیده بزرگترین اشتباه رو کردم حتی متوجه نشده بودم و فکرشم نمیکردم که به این بد شانسی بخورم ولی نمیدونم چجوری ثابتش کنم ولی قسمت دوم حرفتون اشتباه هست عکس ها مربوط به یک محیط میشه

بفرمایید خدمت شما 29oe80w6l73pkw2n8ny7.jpg

دوستان خواهشاً فقط دقت کنین که آبرو خیلی بیشتر از پول ارزش داره. بدست آوردن آبرو خیلی سخت هست ولی ریختنش آسون

به ناحق کسی رو ندانسته محکوم نکنیم سریع

با تشکر از حرف زیبایی که زدید @};-البته برای بنده زیاد مهم نیست و آدم پیش خدا شرمنده نباشه و بس دنیا دو روزه و اون هست که همه چیزو میبینه 

نگفتم که ایشون دروغ میگن یا خدایی نکرده تهمتی بهشون بزنم و قضاوت فقط کار خداست​​

ویرایش شده توسط yaser_zaree
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...