رفتن به مطلب

کیس ماد SKY LINE با طرح و رنگبندی خاص از گروه PCMod

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مدتی بود که کاربرا به رنگبندی کیس های ماد شده ما اعتراض میکردن خوب بهشون حق میدم تمامی نمونه کارهای قبلی ترکیبی از رنگ قرمز و مشکی بود این بار بر ان شدیم تا یک کیس با رنگبندی خاص و دور از خشونت و جنگ و خون اماده کنیم که نتیجه ان کیس ماد شده sky line شد.
تصور بسیاری دوستان از اسمبل معکوس قطعات کیس پایین اوردن پاور از سقف کیس به کف کیس که چند سالیست تمامی شرکت های سازنده کیس این طرح را پیش گرفته اند که از لحاظ مهندسی حرکت بسیار حرفه ای است ولی خوب اسمبل معکوس درست کاریه که ما در این کیس انجام دادیم اگر به تصاویر کیس دقت کنید بک پنل مادربورد بر روی سقف کیس نصب شده و بعد از سوار شدن کارت گرافیک بر روی مادربورد تمامی خروجی های مادربورد و کارت گرافیک از طریق سقف کیس قابل دسترسی هستند بزرگترین مزیت این روش دفع دمای قطعات با سرعت بالا از داخل کیس است تصور کنید کارت گرافیک بصورت عادی داخل کیس اسمبل شده خوب وقتی فن کارت گرافیک هوا را به سمت هیتسینگ ها انتقال می دهد تا حدودی هوا در زیر کارت گرافیک گیر میکند و در نتیجه انتقال هوای داغ با سرعت کمتری صورت میگیرد ولی در اسمبل معکوس به خاطر نوع قرار گیری کارت گرافیک بر روی مادربورد هوا به سرعت به خروجی های کیس انتقال پیدا میکند.
بعد از جدا سازی کیج H.D.D و O.D.D برای اینکه بتوانیم همزمان رادیات خنک کننده را خنک کنیم و هوای ورودی داخل کیس را تامین کنیم رادیاتور خنک کننده را به جای کیج جایگزین کردیم و طبق معمول همیشه از یک کاور پاور به عنوان پوششی برای دیده نشدن سیم های بد ریخت! پاور و قرار دادن H.D.D و S.S.D داخل کیج اختصاصی که در تمامی کیس ماد های ما استفاده میشه در زیر ان استفاده کردیم.
برای هر چه زیباتر دیده شدن و ترکیب رنگبندی سیم های برق قطعات از کابل های افزاینده اسلیو شده PCMOD استفاده کردیم.

خوب میرسیم به سخت افزار اصلی ما برای این کیس از مادربورد ASROCK Z97 PRO4چیپست 1150 به همراه پردازنده CORE i3 4170
وکارت گرافیکی کم مصرف 750Ti ، با 8 گیگابایت مموری بسیار زیبای مدل core از برند avexir برای خنک سازی پردازنده از کولر h100i برند corsair و برای تامین توان مورد نیاز این سیستم کم مصرف از پاور silver stone با توان 500 وات که شک داریم خروجی واقعی ان این باشد!
برای ذخیره سازی اطلاعات از دو عدد هارد یک ترابایت سبز و ابی WESTERN DIGITAL و برای ذخیره سازی سیستم عامل از یک SSD 120GB استفاده کردیم خوب در پایان به کیس میرسیم که مثل باقی قطعاتی که از قطعات رنج میانی بازار تهیه شداند از برند deep cool مدل tesseract رنگ مشکی ابی که بعد از رنگ امیزی به سفید ابی تغییر داده ایم استفاده شده است.
مشخصات سخت افزاری
CPU: Intel i3 4170
MB: ASROCK Z97 PRO4
RAM: AVEXIR CORE 4X2 8GB
VGA: MSI GTX 750Ti
PSU: SILVER STONE STRIDER ESSENTIAL SERIES 500W
SSD: SAMSUNG 850 EVO 120GB
Cooler: CORSAIR H100i
Case: DEEP COOL TESSERECT

120-300x169.jpg 317-300x169.jpg 510-300x169.jpg 63-300x169.jpg 73-300x169.jpg 84-300x169.jpg 93-300x169.jpg 104-300x169.jpg 1110-300x169.jpg 123-300x169.jpg

با تشکر

PCMod.ir

لینک به دیدگاه

درود

بسیار عالی بسی لذت بردیم

جای افتخار و تحسین داره که افرادی مانند شما و تیمتون با وجود محدودیت های فراوان در حال انجام اینگونه کارها هستن :)

تشکر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایده این چینش شجاعانه و قابل تقدیره. نتیجه نهایی هم کاملا رضایتبخش و در سطح بالا

آفرین جناب حیدرپور

حرکتی که من بیشتر از همه موارد پسندیدم حذف کابل رایزر هست. الان هم رخ گرافیک رو داریم هم کابل رایزر نداریم :D  :D

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

بسیار زیبا و عالی ...

اما اینکه شما ورداشتین مادربرد رو اونجوری وصل کردین الان که به سیستم هیچ سیمی وصل نیست قشنگه اگه به پنل پشتی مادربرد چیزی وصل باشه که سیم ها خیلی بدجور توی دید هستند ... همشون از بالای کیس رد میشن و اصلا این خوب نیست

لینک به دیدگاه

درود

بسیار عالی بسی لذت بردیم

جای افتخار و تحسین داره که افرادی مانند شما و تیمتون با وجود محدودیت های فراوان در حال انجام اینگونه کارها هستن :)

تشکر @};-

ممنون دوست عزیز نظرات شما باعث دلگرمی ماست  @};-

ایده این چینش شجاعانه و قابل تقدیر. نتیجه نهایی هم کاملا رضایتبخش و در سطح بالا

آفرین جناب حیدرپور

ممنون جناب صفری عزیز شما لطف دارید بسیار خوشحالم که مورد رضایت شما قرار گرفته @};-

بسیار زیبا و عالی ...

اما اینکه شما ورداشتین مادربرد رو اونجوری وصل کردین الان که به سیستم هیچ سیمی وصل نیست قشنگه اگه به پنل پشتی مادربرد چیزی وصل باشه که سیم ها خیلی بدجور توی دید هستند ... همشون از بالای کیس رد میشن و اصلا این خوب نیست

دوست عزیز سیم های خروجی  میشه با بست پارچه ای چسب دار تمیز جمع کرد تست زدم خیلی هم تمیز دراومد 

لینک به دیدگاه

بسیار عالی و زیباست...واقعا خسته نباشید و باعث افتخار ماست که چنین مرجع مادینگ خوبی در کشورمون داریم

خود بنده امیدوارم شرایط همکاری پیش بیاد و سیستمم رو به دستان توانمند این عزیزان بسپرم

فقط سوالی که همیشه تو ذهنم داشتم اینکه کسی که کیسش رو برای مادینگ میده امکانش هست که اول یکسری طرح های رندر شده رو روی سیستمش ببینه و بر اساس اون انتخاب کنه؟ شاید عده ای از طرح نهایی کیسشون راضی نباشند البته از لحاظ سلیقه و گرنه که همگی این کیس ها بسیار زیبا و با کیفیت هستند

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز نظرات شما باعث دلگرمی ماست  @};-

ممنون جناب صفری عزیز شما لطف دارید بسیار خوشحالم که مورد رضایت شما قرار گرفته @};-

دوست عزیز سیم های خروجی  میشه با بست پارچه ای چسب دار تمیز جمع کرد تست زدم خیلی هم تمیز دراومد 

پس واجب شد ازتون از این بست های پارچه ای بخرم :)

لینک به دیدگاه

دستمریزاد . عالی بود . به نظر بنده استفاده از این رمها هم میتونست نتیجه رو جذاب تر بکنه ...

Kingston_HyperX_T1_2400MHz-2.jpg

لینک به دیدگاه

بسیار عالی و زیباست...واقعا خسته نباشید و باعث افتخار ماست که چنین مرجع مادینگ خوبی در کشورمون داریم

خود بنده امیدوارم شرایط همکاری پیش بیاد و سیستمم رو به دستان توانمند این عزیزان بسپرم

فقط سوالی که همیشه تو ذهنم داشتم اینکه کسی که کیسش رو برای مادینگ میده امکانش هست که اول یکسری طرح های رندر شده رو روی سیستمش ببینه و بر اساس اون انتخاب کنه؟ شاید عده ای از طرح نهایی کیسشون راضی نباشند البته از لحاظ سلیقه و گرنه که همگی این کیس ها بسیار زیبا و با کیفیت هستند

ممنون عزیزم سوال خیلی خوبی پرسیدید مراحل کار ما به این صورته که مشتری طرحی رو که تو ذهنش هستو به ما میگه مثلا کاراکتر یک بازی یا اسم یک بازی یا اسم یک شخصیت و هری چیز دیگه ای ما نسبت به اون طرح اسکیس میزنیم سپس با تریدی مکس تمامی قطعاتو طراحی و رندرمیگیریم بعد زا اینکه مشتری طرح و تایید کرد شروع به ساخت و اسمبل قطعات ساخته شده میکنیم

نمونه رندر های گرفته شده برای کیس ماد CHALLENGER

2yih2su3coa00npzkc52_thumb.jpg

2dogxutlb7zh0don046e_thumb.jpg

1a8ufay1c87ebh70ea5s_thumb.jpg

پس واجب شد ازتون از این بست های پارچه ای بخرم :)

در خدمتیم  @};-

ویرایش شده توسط GNBBAKER
لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید خدمت گروه PCMod‏ ‏.

کار شما واقعا" حرف نداره با توجه به کمبود امکانات.

امیدوارم به کارتون ادامه بدید و همیشه موفق و سر فراز باشید.

یا حق

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

دستمریزاد . عالی بود . به نظر بنده استفاده از این رمها هم میتونست نتیجه رو جذاب تر بکنه ...

Kingston_HyperX_T1_2400MHz-2.jpg

راستش چون در حال اسباب کشی به کارگاه جدید هستیم وقت نشد از سیستم روشن عکس بگیرم LED های رم اوکسیر خیلی زیبا هستن اگر این سیستم و در حالت کار ببینید جلوه خاصی داره

سلام و خسته نباشید خدمت گروی PCMod‏ ‏.

کار شما واقعا" حرف نداره با توجه به کمبود امکانات.

امیدوارم به کارتون ادامه بدید و همیشه موفق و سر فراز باشید.

یا حق

بسیار ممنون انشالله که بتونیم با نمونه کارای زیباتر و حرفه ای تر فرهنگ استفاده از سیستم های ماد شده را در کشور عزیزمان گسترش بدیم

ایده این چینش شجاعانه و قابل تقدیره. نتیجه نهایی هم کاملا رضایتبخش و در سطح بالا

آفرین جناب حیدرپور

حرکتی که من بیشتر از همه موارد پسندیدم حذف کابل رایزر هست. الان هم رخ گرافیک رو داریم هم کابل رایزر نداریم :D  :D

کابل رایزر چیزییه که من ازش فراریم تو دو تا از نمونه کارا بکار بردم خیلی اذیت میکنه سعی میکنم دیگه از رایزر استفاده نکنم بعد یه مدت هم باعث ایجاد لگ توی بازی میشه کلا من فاتحشو خوندم نه اینکه مشتری به خودش بقبولونه که با مشکلاتش سر کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی بگم خدایی !!! 

فکر کردم خواستین قدرت ماد رو نشون بدین که کسی حس نکنه محدودیتی درخلاقیت هست

واقعا عالی ، لذت بردم

@};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

داش مهدی گل کاشتی.

ایشالله هر روز پیشرفت کنی و باعث بشی تو این زمونه که همش دلمون گرفته یه دلخوشی با دیدن شاهکارهات داشته باشیم.

عاالی.

لینک به دیدگاه

خدایی این مدلیش رو ندیده بودم

مادربورد رو چرخوندین؟! :cool:

ایده نسبتا جالبیه

فقط یه سوال

کابل های اسلیو رو خودمون میتونیم بسازیم؟

لینک به دیدگاه

سلام. واقعا همچین اسمبلی یک نوآوری محسوب میشه

دمتون گرم خیلی عالیه

ولی چنتا انتقاد هم میشه ازش کرد:

اول اینکه تمام خروجی ها به سمت بالا هست. به مرور زمان باعث میشه گرد و خاک زیادی داخل شیارها یا همون خروجی های کارت و مین بشه که ممکنه باعث کم کاری یا خراب شدن خروجی بشه

دوم اینکه فرض بر این بگیریم که کیس در کنار مانیتور قرار میگیره, وقتی کابل ها و درگاه های usb رو وصل کنید , کابل متصل شده به صورت آویزان قرار میگیره بدین صورت:

uzqe_img_6191.jpg

که اینم باعث خرابی کابل در طی گذشت زمان میشه.

اگه کیس در پایین میز کامپیوتر قرار بگیره به گونه ای که کابل ها با شیب کمتری آویزان بشن یا به سمت بالا کشیده بشن احتمال خرابی کابل ها از بین میره.

این 2 انتقاد اولین چیزیه که بعد از دیدن عکس کیس به ذهنم رسید

امیدوارم کدورتی پیش نیاد هدف فقط گوشزد این موارد بود. @};-

بازم میگم کارتون 20ه. دمتون گرم خیلی خوشم اومد از طرح زیبا و جدیدتون.

لینک به دیدگاه

کيس خوب , جمعو جور و متفاوتي شده اما نميدونم چرا باهاش زياد حال نميکنم. شايد از اينه که از رنگ ابي بدم مياد :D

لینک به دیدگاه

کيس خوب , جمعو جور و متفاوتي شده اما نميدونم چرا باهاش زياد حال نميکنم. شايد از اينه که از رنگ ابي بدم مياد :D

ممنون داداش گلم

مطمئنم گیمر هستین مثل خودم فقط قرمزه جنگ جون درگیری بتل کال اف همین و بس :D

سلام. واقعا همچین اسمبلی یک نوآوری محسوب میشه

دمتون گرم خیلی عالیه

ولی چنتا انتقاد هم میشه ازش کرد:

اول اینکه تمام خروجی ها به سمت بالا هست. به مرور زمان باعث میشه گرد و خاک زیادی داخل شیارها یا همون خروجی های کارت و مین بشه که ممکنه باعث کم کاری یا خراب شدن خروجی بشه

دوم اینکه فرض بر این بگیریم که کیس در کنار مانیتور قرار میگیره, وقتی کابل ها و درگاه های usb رو وصل کنید , کابل متصل شده به صورت آویزان قرار میگیره بدین صورت:

uzqe_img_6191.jpg

که اینم باعث خرابی کابل در طی گذشت زمان میشه.

اگه کیس در پایین میز کامپیوتر قرار بگیره به گونه ای که کابل ها با شیب کمتری آویزان بشن یا به سمت بالا کشیده بشن احتمال خرابی کابل ها از بین میره.

این 2 انتقاد اولین چیزیه که بعد از دیدن عکس کیس به ذهنم رسید

امیدوارم کدورتی پیش نیاد هدف فقط گوشزد این موارد بود. @};-

بازم میگم کارتون 20ه. دمتون گرم خیلی خوشم اومد از طرح زیبا و جدیدتون.

ممنون بابت توضیحات خوبتون راستش کیس که همییشه روی میز میمونه کیس به این خوشگلی رو حیفه زیر میز بزارن برای گرد و خاک هم میشه با درپوش خروجی همه قطعات و بست ولی مشکل خم شدن کابل ها هم فکر نکنم پیش بیاد ولی خب اگر از کابل بی کیفیت استفاده کنن احتمالا در طولانی مدت مشکل ایجاد کنه انتقاد هم همیشه سازنده هست ممنون تو پروژه های بعدی حتما به این نکات توجه میکنیم

خدایی این مدلیش رو ندیده بودم

مادربورد رو چرخوندین؟! :cool:

ایده نسبتا جالبیه

فقط یه سوال

کابل های اسلیو رو خودمون میتونیم بسازیم؟

کابل اسلیو شده رو می تونید بصورت افزاینده اسلیو شده اماده از فروشگاه pcmod.ir تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

داش مهدی گل کاشتی.

ایشالله هر روز پیشرفت کنی و باعث بشی تو این زمونه که همش دلمون گرفته یه دلخوشی با دیدن شاهکارهات داشته باشیم.

عاالی.

سلام اقا رضای گل مرسی داداش با نظرات گرمتون انرژی بخش ما هستین

لینک به دیدگاه

فوق العادس.دوستان من یه بار کار مودینگ کیس رو به ایشون سپردم.این رو بگم که که از هر لحاظ عالین.چه از بابت مشتری مداری و چه از بایت خلاقیت.

هر کی کارش به ایشون بیفته مطمعنا پشیمون نمشه.

لینک به دیدگاه

فوق العادس.دوستان من یه بار کار مودینگ کیس رو به ایشون سپردم.این رو بگم که که از هر لحاظ عالین.چه از بابت مشتری مداری و چه از بایت خلاقیت.

هر کی کارش به ایشون بیفته مطمعنا پشیمون نمشه.

تشکر اقا فرید گل شما لطف دارید بسیار خوشحالم که رضایت شما دوستان عزیز و جلب کرده ایم.

لینک به دیدگاه

کارتون حرف نداره :clapping: :clapping:

تنها ایرادی که میشه گرفت اینه که پنل مادربرد روبه بالاست و سیم ها از بالا وصل بشن زیاد جالب نمیشه.ولی داخل کیس باحال شده

خیلی به مادینگ علاقه دارم.حیف شرایطش نیست

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

کارهای خوبی تو این زمینه دارید و پیشرفت هایی خیلی خوبی هم تو این زمیته داشتید، مثلا من همیشه وقتی به کارهاتون نگاه میکردم اولبن چیزی که میدیدم لگوی گروه بود بعد خود کیس اما این بار لگو رو خیلی کمتر میشد دید

در زمینه نورپرازی همیشه عالی بودید اما در زمینه اشکال گرافیکی در اکثر کارها شبیه هم هست (01 - 02 - 03 - 04 - 05) منظورم خطوط مورب هست که یکم تکراری شده توصیه میکنم که حجم رنگ ها رو کمتر کنید و فرم خطوط رو پخته تر کنید و یکم تو فرم ها تنوع بدید همچنین با  رنگ کردن قطعات و یا بخش هایی از اون  و یا طراحی کاور برای مادربورد تغییرات چشمگیری داشته باشید یا کلا خودتون اقدام به ساخت کیس و استند برای اون کنید

مورد دیگه اینکه این  دو مورد تو اکثر کیس ها هست و بجز طرحی که روی اون قرار گرفته تفاوت خیلی کمی دارند (01 - 02)

البته من خودم تا حالا تو این ضمینه فعالیت نداشتم اما قصد داشتم کیس خودم رو کاملا خودم بسازم اما متاسفانه نشد، الیته قصد جسارت نداشتم و از اونجا که پیگیر کارهاتون هستم، فقط خواستم به عنوان طرفدارتون نظرمو با شما در میون بذارم

ویرایش شده توسط ZAKHAR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...