رفتن به مطلب

آپدیت بازی در ps4 باعث میشه گرافیک بیشتر بشه؟

mbf68.roz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خسته نباشین میخواستم ببینم آپدیت های بازی گرافیک بازی رو بیشتر میکنه یا فقط یک سری آبجکت بهش اضافه میشه؟

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز بستگی به بازیش داره یه سری بازی ها هستن که با آبدیت مثلا AF توشون بهبود پیدا میکنه یه سری برای تثبیت فریم ه بعضی برای اضافه شدن آبجکته و ..

لینک به دیدگاه

نه عزیز کنسول های مثلا نسل جدید قدرت خیلی زیادی ندارن تنها کاری که این اپدیت های می کنن رفع باگ های بازی بالانس کردن گیم پلی بازی اضافه کردن چیز های جدید هست و به هیچ عنوان گرافیک را افزایش نمی دن تنها کاری که می تونن بکنن با اپدیت ها پایدار کردن فرم روی 30 هست ( خیلی از بازی های اخیر توی کنسول ها به سختی فرم 30 رو نگه می دارن ) که البته هنوز خیلی از بازی ها هست که روی کنسول ها افت فرم شدیدی دارن 

لینک به دیدگاه

ممنون من با یکی صحبت کردم احمق گفت گرافیک بازیه درایو کلاب یک آپدیت گرافیک داده که اصلا 180درجه گرافیکش بیشتر شده

حالا ممنون میشم جواب بدی مثلا ویچر 3 رو با چند فریم میشه رفت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون من با یکی صحبت کردم احمق گفت گرافیک بازیه درایو کلاب یک آپدیت گرافیک داده که اصلا 180درجه گرافیکش بیشتر شده

درود

فکر کنم تو این بازی استثناء بوده و بنظرم چند اپشن گرافیکی و اب و هوایی بهش اضافه شد بگونه ای که بازی نسبت به اوایل عرضه ی اون خیلی بهبود پیدا کرد... !

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درمورد pc نمیتونی بهم در مورد خرید بازی که بگریم نصب کنم خیلی به مشکل نخورم کمک کنی؟

منظورم مال شرکتی خاصی باشه که مشکلات کرک خیلی نداشته باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درمورد pc نمیتونی بهم در مورد خرید بازی که بگریم نصب کنم خیلی به مشکل نخورم کمک کنی؟

منظورم مال شرکتی خاصی باشه که مشکلات کرک خیلی نداشته باشه؟

ببین تو سایتهای درست حسابی برای دانلود بازی، کدوم نسخه معتبرتر هست برای هر بازی همون رو برو بگیر... هر بازی فرق داره کرکراش با هم ... اگه این بازی های شرکتی هست که میاد بیرون فکر نکنم مشکلی داشته باشه قبلش حتما تست کردن !

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز ایشون اشتباه نکردن DC جزو اون بازیاس که گرافیک تغییر کرد خیلیم تغییر کرد 80-90% بازی های PS4 از جمله Witcher 3 همگی 30 فریم اجرا میشن یه سری بازی ها مثل MGS : V و Star War BF و .... 60 فریم اجرا میشن

لینک به دیدگاه

مسخره در نهایت کنسول دادن تو بازار برای اینکه اینترت استفاده بشه.pcهم که از اینور مشکل نصب بازی داره آدم میمونه چیکار کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مسخره در نهایت کنسول دادن تو بازار برای اینکه اینترت استفاده بشه.pcهم که از اینور مشکل نصب بازی داره آدم میمونه چیکار کنه

چه مشکلی داره؟؟؟

همه بازیها به راحتی و سادگی دوتا کلیک  و یک کپی پیست نصب میشند...  :-?

لینک به دیدگاه

پس بگین ببینم بتمن آرخام نایت نصب کردم از steam آفلاین میگفت هیچ کرکی هم توی سی دی نبود من هم اینترنت ندارم باید چیکار میکردم

فارکرای نسب کردم mapنداشت باید چیکار میکردم هزارو یک مشکله دیگه هم هست

بازی سی دی 9 خطا میده بعد که درش میاری یک دفعه همش پاک میشه دوباره 1ساعت باید بشینی مگه نشستن الکیه خسته میشه آدم

لینک به دیدگاه

من به این داداشمون حق می دم انصافا نصب کردن گیم دنگ و فنگ داره در بهترین حالت کلی وقت می گیره از آدم.

به هر حال پایرته دیگه ارزون می خری باید جورشو بکشی  :D 

یه قفلی می ذارن رو بازیاشون به اسم نفرین، نصبشم بکنی باز یه جای کار می لنگه (نفرینشون می گیره)  :laughing: 

ویرایش شده توسط ringer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس بگین ببینم بتمن آرخام نایت نصب کردم از steam آفلاین میگفت هیچ کرکی هم توی سی دی نبود من هم اینترنت ندارم باید چیکار میکردم

فارکرای نسب کردم mapنداشت باید چیکار میکردم هزارو یک مشکله دیگه هم هست

بازی سی دی 9 خطا میده بعد که درش میاری یک دفعه همش پاک میشه دوباره 1ساعت باید بشینی مگه نشستن الکیه خسته میشه آدم

خب اگه سی دی رو نمی خونه برو بده باید برات عوضش کنن نه همون سی دی رو حداقل برات دوباره رایت می کنه میده... بتمن کرکش نیست خب شما برو از سایت های بازی کرکش رو دانلود کن حجمی نداره کرک بازی ها بعد کپی کن ... فارکرای یعنی چی مپ نداشت، اصلا از کی می خری این همه مشکل داری خب عزیزمن از هرکی که نباس خرید کنی... تو مترو یبار فیلم خریدم بردم خونه دیدم سی دی رایتی سوخته وسط کار تو پاکت کرده داده به من جا سی دی فیلم...  :laughing:

دیگه از این ادما خرید نکردم و بیشتر حواسمو جمع کردم... شما هم از ادم درست حسابی خرید کن بعد ازش تضمین جنس رو خواستار شو ببین جنسشو تضمین می کنه یا نه ؟؟؟ بعد خرید کن !  :-?

بعد شما استیم نصب داری پیش نیاز های بازی هات نصبه؟؟؟ سیستمت میکشه بازی هارو و این جور چیز هارو هم باید دقت کنی اصلاشاید کرک بازیتو انتی ویروست پاک کرده... رفیقم رفته با سیستم صد سال پیشش gta پنج خریده ریخته فحش میده به فروشنده که بازی اجرا نمیشه رفتم سیستمش رو دیدم دوتا زدم پس کلش اومدم خونه، زنگ زده چرا زدی رفتی بهش میگم این سیستمت شماره ی 2 و 3 gta رو هم بزور اجرا کنه ... پشت تلفن می خنده می گه اااا حالا چیکار کنم بخونه بازی رو !  *dry#

لینک به دیدگاه

نه بابا سیستمم بود i3 3240 .970gtx. ram8

من از منبع خرید میکنم .حالا من فقط از این رنج نمیبردم GTIv رو درست برابر راههنمای خود سی دی پیش رفتم آخرش میرفت داخل ولی باز از اینترنت میگفت .بازی فارکرای رو نسب کردم MAP نداشت یعنی میخواستی ببینی کدوم قسمت نقشه بازی هستی نمیشد یک صفحه سیاه داشت.

البته الان که میبینم به نظرم زود عجله کردم فکر لامصتبم به اینجا نرسید خوب از توی اینترنت مشکلتو رفع کن

درضمن در نظر داشته باشین من وقتی خرید میکنم نباید بازی مشکل داشته باشه حداقل برای اجرا.اگه یکی اینترنت داشت چی ؟ به نظر من pc نسبت به قبلنش خیلی خراب شده .قبلا بازی 2دی وی دی داشت احتمال خطا کمتر بود .کرک های قبلا فقط یک آیکون شبیه اجرای بازی رو باید در محل نسب بازی کپی میکردی الان دیگه اینجوری نیست خطا ها متنوع شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه بابا سیستمم بود i3 3240 .970gtx. ram8

من از منبع خرید میکنم .حالا من فقط از این رنج نمیبردم GTIv رو درست برابر راههنمای خود سی دی پیش رفتم آخرش میرفت داخل ولی باز از اینترنت میگفت .بازی فارکرای رو نسب کردم MAP نداشت یعنی میخواستی ببینی کدوم قسمت نقشه بازی هستی نمیشد یک صفحه سیاه داشت.

البته الان که میبینم به نظرم زود عجله کردم فکر لامصتبم به اینجا نرسید خوب از توی اینترنت مشکلتو رفع کن

درضمن در نظر داشته باشین من وقتی خرید میکنم نباید بازی مشکل داشته باشه حداقل برای اجرا.اگه یکی اینترنت داشت چی ؟ به نظر من pc نسبت به قبلنش خیلی خراب شده .قبلا بازی 2دی وی دی داشت احتمال خطا کمتر بود .کرک های قبلا فقط یک آیکون شبیه اجرای بازی رو باید در محل نسب بازی کپی میکردی الان دیگه اینجوری نیست خطا ها متنوع شده

حجم بازی ها بر میگرده به گسترده تر شدن و بالاتر رفتن کیفیت ساخت و امکانات و تجهیزات و جزئیات بازیها... الان اونور دنیا یه بلوری میریزن بازی رو تموم میشه اینجا دارن از دی وی دی هنوز استفاده می کنند اونم دی وی دی های نامرغوب خب سخته ... البته اکثرا دانلود می کنند دیگه کمتر کسی اینهمه هزینه می کنه برای خرید یک بازی 10-15 تا دی ویدی نمی صرفه، دانلود رایگان شبانه گزینه خیلی خوب تر و اقتصادی تر و بهتری هست ... سایت های معتبر زیادی هست برای دانلود میشه ازشون استفاده کرد که خیلی هاشون جواب گوی مشکلات شما هم هستند...! 

لینک به دیدگاه

یعنی دانلودش کمتر خطا داره یا به صرفه تره ؟ 60 گیگ اینترنت رو 40 هزارتومان باید پول بدی چطوری میصرفه؟

تازه 4 ساعت وقت نمیخواد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی دانلودش کمتر خطا داره یا به صرفه تره ؟ 60 گیگ اینترنت رو 40 هزارتومان باید پول بدی چطوری میصرفه؟

تازه 4 ساعت وقت نمیخواد؟

دوست عزیز دانلود رایگان شبانه استفاده کنی خیلی راحت و مجانی تو یک هفته دانلود میشه دیگه... نمی دونم مشکل شما چیه؟؟؟  :-?

فارکرای هم از اون نقشت یه عکس بزار ببینم کجای کار مشکل داره... !  ^_^

لینک به دیدگاه

شبانه کاملا مجانی؟ در وسط بازی مثلا روی map که میرفتم صفحه سیاه بود اصلا مشکل داشت البته عیبش رو از توی اینترنت دیدم راه حلش رو هم گفته بود منتهی دیر شده بود دیگه

تازه یک هفته زمان میبره؟

لینک به دیدگاه

سلام اگه مشکل حجم اینترنت ندارید یا شب ها رایگان هست براتون به نظر من سمت بازی های کرکی نرید نرم افزار استیم رو دانلود کنید اجرا کنید و بعد بازی های اورژینال رو بخرید چون هزینه ها بالاست من معمولا توی حراجی ها می‌خرم مثلا sleeping dogs رو من خودم 4.75 $ خریدم که بازی محشری بود یا مثلا Just cause 2 آنلاین داشت یه dlc که ده مگ بود دانلود میکردید و بی‌نظیر بود و آدم دلش نمیومد بازی رو ول کنه کلا بعد دیگه نه میخواد بازی رو نصب کنید نه چیزی بازی که دانلود شد خودش نصب میشه و چون توی استیم بازی ها فشرده سازی شدن خیلی کمتر از خود حجم بازی باید دانلود کنید موفق باشید

و همینطور میتونید از آپدیت های بی‌نظیر بازی ها که بعد از چند ماه میان استفاده کنید

لینک به دیدگاه

آقا نرین جان من الان این جریان استیم و اینکه کرکی نگیرم رو میشه درست توضیح بدین چون خودم یک جوری برداشت کردم که انگار خیلی قضیه فرق داره خواهشا

بازی اورجینال چه فرقی اونوقت داره با اونایه دیگه ؟

یعنی 200000تومان خریدین ؟

لینک به دیدگاه

نه نگاه کنید بزارید توضیح بدم

استیم یک شبکه ی مجازی برای گیمر هاست بازی های اورژینال رو از اونجا خریداری میکنید و میتونید از امکانات کامل آنها برخوردار بشید (امکاناتی مثل آپدیت ها چه از لحاظ گرافیکی بهترش میکنن چه از لحاظ خای دیگه)

Dlc ها

خیلی از بازی ها یک بخش آنلاین دارن که از خود بازی بیشتر حال میده

و همچنین اینکه شما به سیستمتون صدمه ای نمیزنید

مشکلات نصب هم ندارید

استیم توی هر ماه یه سری بازی حراج میکنه که مثلا یک بازی 45 دلاری یکدفعه میشه 10 دلار و شما میتونید تهیه کنید آگه مایل به تهیه و خرید نیستید استیم بازی های بی‌نظیری رو داره که رایگان هستند مثل دوتا tf2

بعضی از بازی هام هستند مثل csgo که با 7 دلار بگیرید و بی‌نظیر از همه لحاظ میصرف ولی اینکه همون اول بازی بیاد و شما بخرید نه باید صبر کنید تا حراجی ها چون مثلا یک دفعه بازی قیمتش نصف میشه و سایت هایی هم هستن مثل g2a.com که بازی ها رو بیشتر باید سعی کنید از اونا بگیرید چون مثلا چند روز پیش اساسین جدید تخفیف خورده بود باسه 24 ساعت حدود 23 دلار بود

امیدوارم متوجه شده باشید

من که خودم فقط بازی اورژینال میگیرم و بازی میکنم

لینک به دیدگاه

پس انگار یک بازیه اورجینال از بابت نصب و آپدیت ها کامله درسته؟

الان منکه مشهدم یعنی خرید کنم خودم باید برم بگیرم آره؟

درضمن یک سالی طول میکشه تا یک بازی ارزون بشه درسته؟

لینک به دیدگاه

نه از سایت های مختلف میتونید خرید کنید توی اینترنت سرچ کنید خرید بازی استیم و سایت های زیادی هستند که انتخاب های زیادی پیش و روتون میزاره

یک سالم که نمیشه گفت بعضی از اوقات یک سال ولی تخفیف میخورد سر تخفیف ها معمولا ارزون میشن باسه یک مدت کوتاه

و بلی آپدیت و همه چیز خوب دیگه هیچ پکی نداره فقط دانلود میکنید 10 دقیقه صبر میکنید و بازی میکنید

لینک به دیدگاه

تویم مگه با دستش بازی کنی حال میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...