رفتن به مطلب

پاور

hassannnoroozi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به اساتید محترم من جدیدا یک عدد پاور 600 وات گولر مستر دسته دو خریدم مادربوردم برق 8 پین میخوره اما خود پاور یه کابل برق 4 پین برای سیستم داره که وقتی می زنم به مادربورد سیستم روشن میشه خوب کار میکنه اما میخوام بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ به مادربورد ضرری نمی رسه؟

و یک سوال دیگه من مادربودم یو اس بی 3 داره اما جدیدا نه فلش نه هیچی دیگه رو نمی شناسه احتمال داره سوخته باشه؟اگه سوخته هزینش چقدره برای تعمیر میدونید؟

سیستمم اینه 

cpu core i5 2300

ram 8gb

motherboard asuse p8h67

vga gtx 960

لینک به دیدگاه

سلام

اون 4 پين واسه تامين برق پردازنده هست نه مادربورد. با همون تامين ميکنه ولي سع کن اور نکني. مشکلي پيش نمياد چون خودم تست کردم.

usb 3 هم بايد درايورش نصب باشه تا فعال بشه. توى گوگل بزن

asus p8h67 usb3 driver

لینک به دیدگاه

داداش توی device manager ببین تمام درایورها نصب هستن؟

لینک به دیدگاه

اصلا مطمئا هستین که مادربردتون برق 8پین میخوره ؟؟؟ اسم مادربرد شما رو سرچ کردم هرچی آورد مثل همه ی مادربردهای دیگه 24پین میخورد نه 8پین ... تا جایی هم که میدونم چه 24پین بخوره چه 8پین همش باید وصل باشه ...

مدل دقیق پاور و مادربرد رو بگین که بشه بهتر راهنمایی کرد ؟؟

لینک به دیدگاه

8 پین پردازنده منظورشون هست

به نظرم کار درستی نیست که 4 تا خالی بمونه

یو اس بی هم شاید مشکل درایور داره

ممکن هم هست که به این 4 تا پین خالی ربط داشته باشه

لینک به دیدگاه

اين پاورى که شما داريد حتما بايد 4+4 باشه واسه پردازنده. درواقع دوتا چهار پين که اگه داره وصل کن اگه نداره همون 4 پين تامين ميکنه از اين جهت ميگم که خودم 2400 و يه amd x3 athlon 2 رو که همه 95 وات ميخوان رو با يه 4 پين تو پيم ماه ها تست کردم و کار داده. از اين نظر مشکلي نداره. ولي چيز غير عادى اينه که ميگي پاورت فقط يه چهار پين داره که يا بريدنش يا پيداش نکردى چون دوتا 4 تاى هستن. واسه تغذيه مادربورد هم از اون کابل 20+4 پين استفاده ميشه.

usb3 هم اگه درايورش نصبه يا مشکل سخت افزارى داره يا درايورش مشکل داره. usb 2 رو با 5 تومن دادم عوض کردن , usb3 رو نميدونم.

يه سوال:

کيبورد يا موس رو که به usb3 پشت مين وصل ميکني چراقاشون روشن ميشه؟ اگه برق ميرسه ولي کار نميکنه احتمال خيلي زياد درايوره. ممکنه کيبورد يا موس کار کنه ولي فلش نه

لینک به دیدگاه

پاور دو تا 6 پین داره که مال گرافیکه اما برای برق پردازنده یه دونه چهار پیین داره.یو اس بی تری هم قبلا کار میکرد.یه دفعه ای از کار افتاد فلش یا هارد میزنم هارذ هد ش میچرخه اما یواش و بالا نمیاد و فلش هم فقط یه بار چراغش روشن میشه بعد خاوش میشه

حالا درایورش رو نصب میکنم شاید درست شه

ممنون از جواب هاتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...