رفتن به مطلب

مشکل با ارور در فتوشاپCS6

omidvar777
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنده این نسخه از نرم افزار فتوشاپ رو نصب کردم و موقع باز کردن نرم افزار این پیغام رو میده

post-18254-0-90365700-1453016496_thumb.jpg

بعد از اینکه این پیغام میاد اکی رو میزنم و وارد برنامه میشه و میتونم باهاش کار بکنم.

ولی بعد از چند دقیقه کار کردن برنامه خود بخود بسته میشه و تمام رتوشهایی رو که انجام دادم از بین میره.یعنی کل زحماتم به باد میره

از شما دوستان عزیز میخوام که اگه راه حلی به ذهنتون میرسه کمکم کنید

مشخصات سیستم:

post-18254-0-92415000-1453016690_thumb.jpg

post-18254-0-68226300-1453016748_thumb.jpg

با تشکر از همه ی اساتید @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این ورژن از فتوشاپ از کارت گرافیک شما پشتیبانی نمیکنه . برای اینکه مشکلی پیش نیاد از این مسیر تیک استفاده از کارت گرافیک رو بردارید :

Edit => Preferences => Performance => Graphics Processor settings

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این ورژن از فتوشاپ از کارت گرافیک شما پشتیبانی نمیکنه . برای اینکه مشکلی پیش نیاد از این مسیر تیک استفاده از کارت گرافیک رو بردارید :

Edit => Preferences => Performance => Graphics Processor settings

مرسی داداش.ممنون بابت اطلاعات بالای شما

میشه یه سوال دیگه بپرسم؟

اینکه یه سیستم دیگه هم داریم ولی اون ارور اول رو نمیده ولی بعد از حدود 20 دقیقه که با فتوشاپ کار میکنیم از فتوشاپ خارج میشه

اینجوری خیلی بده و همش باید یه عکس رو چندبار رتوش کنیم :(  :(

بازم ممنونم ازت دوست عزیزم @};-

لینک به دیدگاه

مشخصات اون سیستم رو بذار .

مقدار رم تو فتوشاپ خیلی مهمه . از گرافیک هم مهمتره . بعد از اون پردازنده و بعد گرافیک . اگر سیستم رمش پایین باشه ، ممکنه تو کارهای حجیم برنامه کرش کنه . الان این سیستم شما هم رم 2 گیگ داره که خیلی کمه . به نظر من شما اگر سیستم رو نمیتونید ارتقاء بدید ، از ورژن های پایینتر فتوشاپ استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

مرسی داداش.ممنون بابت اطلاعات بالای شما

میشه یه سوال دیگه بپرسم؟

اینکه یه سیستم دیگه هم داریم ولی اون ارور اول رو نمیده ولی بعد از حدود 20 دقیقه که با فتوشاپ کار میکنیم از فتوشاپ خارج میشه

اینجوری خیلی بده و همش باید یه عکس رو چندبار رتوش کنیم :( :(

بازم ممنونم ازت دوست عزیزم @};-

از پلاگین خاصی استفاده می کنی؟ مثلا پرتریچر

همون مسیری که آقا حامد گفت بخش استفاده از پردازنده ی گرافیکی رو روی basic بگذار.

فتوشاپ cs6 از این باگها زیاد داره، یا از نسخه ی cs5 استفاده کن و یا اگر سخت افزارت کم نمی آره از نسخه ی cc 2015

برخی پلاگینها مثل پرتریچر با سخت افزار ضعیف چنین مشکلهایی دارند. در این صورت به حای اجرای مستقیم پلاگین چند تا اکشن با تنظیمات مختلف این پلاگین بساز و اونها رو اجرا کن.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

از پلاگین خاصی استفاده می کنی؟ مثلا پرتریچر

همون مسیری که آقا حامد گفت بخش استفاده از پردازنده ی گرافیکی رو روی basic بگذار.

فتوشاپ cs6 از این باگها زیاد داره، یا از نسخه ی cs5 استفاده کن و یا اگر سخت افزارت کم نمی آره از نسخه ی cc 2015

برخی پلاگینها مثل پرتریچر با سخت افزار ضعیف چنین مشکلهایی دارند. در این صورت به حای اجرای مستقیم پلاگین چند تا اکشن با تنظیمات مختلف این پلاگین بساز و اونها رو اجرا کن.

داداش دقیقا زدی به هدف

برای رتوش از همین پلاگین پرتریچر استفاده میکنیم.پس بخاطر همینه که اینجوری میشه؟! :wacko:

مشخصات اون سیستم رو بذار .

مقدار رم تو فتوشاپ خیلی مهمه . از گرافیک هم مهمتره . بعد از اون پردازنده و بعد گرافیک . اگر سیستم رمش پایین باشه ، ممکنه تو کارهای حجیم برنامه کرش کنه . الان این سیستم شما هم رم 2 گیگ داره که خیلی کمه . به نظر من شما اگر سیستم رو نمیتونید ارتقاء بدید ، از ورژن های پایینتر فتوشاپ استفاده کنید .

چشم داداش.مشخصاتش رو تا شب براتون میذارم تا دقیقتر راهنماییم کنید.تشکر از شما @};-  @};-

لینک به دیدگاه

داداش دقیقا زدی به هدف

برای رتوش از همین پلاگین پرتریچر استفاده میکنیم.پس بخاطر همینه که اینجوری میشه؟! :wacko:

بله از همین ه. این نرم افزار با سخت افزارهای ضعیف این مشکل رو داره.

سالیان پیش که ساده دل بودم برای رفع ایرادش و به پیشنهاد افراد صاحبنظر در یکی از انجمنهای گرافیکی حاضر شدم پول بیزبان رو بدم نسخه ی اصلی ش رو در کنار ویندوز اصلی تهیه کنم و ... بگذریم.

اگر با ساختن اکشن آشنایی نداری بگو تا راهنمایی کنم.

لینک به دیدگاه

بله از همین ه. این نرم افزار با سخت افزارهای ضعیف این مشکل رو داره.

سالیان پیش که ساده دل بودم برای رفع ایرادش و به پیشنهاد افراد صاحبنظر در یکی از انجمنهای گرافیکی حاضر شدم پول بیزبان رو بدم نسخه ی اصلی ش رو در کنار ویندوز اصلی تهیه کنم و ... بگذریم.

اگر با ساختن اکشن آشنایی نداری بگو تا راهنمایی کنم.

دوست عزیز میشه به منم توضیح بدین ساخت اکشن رو؟

ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه به منم توضیح بدین ساخت اکشن رو؟

ممنون میشم.

اینجا مختصری نوشتم. فراغت پیش بیاد و البته به کار دوستان بیاد کامل‌تر خواهد شد.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=53663

پ.ن لیون جایی نداره که بشه فایلها رو آپلود کرد و لینک‌شون رو توی پستها گذاشت؟

ایراد اپلودسنترهای خارج از انجمن این‌ه که ممکنه از دسترس خارج بشن.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان @};-

تغییری رو که فرمودین در تنظیمات برنامه انجام دادم

اون ارور اولیه برطرف شد.ولی همچنان موقع کار کردن از برنامه ی فتوشاپ خارچ میشه

مشخصات سیستم دوم هم:

سی پی یو 7400 core2due

رم 2گیگ

مادربرد گیگا پی 45

گرافیک 1 گیگ

ولی تعجب میکنم که یه سیستم دیگه از این 2تا سیستم که مشخصاتش رو گفتم پایینتر هست که با همین برنامه و رتوش بدون مشکل داره کار میکنه :wacko:

اصلا یه وضعی شده.نمیدونم چیکار کنم!!

رم میخواد!

سی پی یو میخواد!

چه دردی داره آخه :crying:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان @};-

مشخصات سیستم دوم هم:

سی پی یو 7400 core2due

رم 2گیگ

مادربرد گیگا پی 45

گرافیک 1 گیگ

ولی تعجب میکنم که یه سیستم دیگه از این 2تا سیستم که مشخصاتش رو گفتم پایینتر هست که با همین برنامه و رتوش بدون مشکل داره کار میکنه :wacko:

رم میخواد!

سی پی یو میخواد!

اگر با پرتریچر مشکل داری، این ایراد به رابط کاربری ش مربوط می شه. پردازنده و رم هر دو موثر اند. منتها اگر بتونی طوری اجراش کنی که وارد محیط کاربری ش نشی مشکل حل می شه. همان طور که گفتم می تونی یک یا چند اکشن بسازی که پلاگین رو مستقیما اجرا کنند. اگر به اینترنت دسترسی داشته باشی می تونم با تیم ویور درستش کنم.

راستی گفتم اینترنت، این ایراد وقتی به اینترنت وصل نباشی کمتر پیش می آد، اما چند وقت یک بار احتمالا برای بررسی مجوز نرمافزار دنبال اتصال اینترنتی می گرده که اگر کانکشن دستی نداشته باشی مشکل ساز نخواهد بود.

یک مورد دیگر هم هست، با ویندوز xp این مشکل کمتر پیش می آد، احتمالا اوت رایانه ی ضعیف تر که گفتی با ویندوز xp کار می کنه.

لینک به دیدگاه

داداش هر 3تا سیستم با هم شبکه هستن و اینترنت دارن

و هر 3تا با ویندوز 7 کار میکنن

فقط یه مشکل اینکه توی سیستمها عکس عروس دوماد هست و فکر نکنم اجازه بدن با تیم ویوئر کار کنیم :(

چه جوری باید انجام بدیم که وارد محیط کاربری پرتریچر نشیم؟

میشه توضیح بدین؟

ببخش که خیلی سوال میکنم @};-

لینک به دیدگاه

داداش هر 3تا سیستم با هم شبکه هستن و اینترنت دارن

و هر 3تا با ویندوز 7 کار میکنن

فقط یه مشکل اینکه توی سیستمها عکس عروس دوماد هست و فکر نکنم اجازه بدن با تیم ویوئر کار کنیم :(

چه جوری باید انجام بدیم که وارد محیط کاربری پرتریچر نشیم؟

میشه توضیح بدین؟

ببخش که خیلی سوال میکنم @};-

اگر صبح در دسترس باشی، چند تا اکشن برات می فرستم، کافی ه اجراشون کنی و تنظیمات شون رو متناسب با نیازت تعییر بدی.
لینک به دیدگاه

سلام دوستان @};-

مشخصات سیستم دوم هم:

سی پی یو 7400 core2due

رم 2گیگ

مادربرد گیگا پی 45

گرافیک 1 گیگ

رم میخواد!

سی پی یو میخواد!

ببین داداش منم کارم عکس هست.

دوتا سیستم داری با تقریبا یک نوع مشخصات

ولی آیا عکسهایی که شما در حال روتوششون هستی هم یک حجم و اندازه دارن؟

شما هرچی عکست بزرگتر یا به معنی دیگر حجم بیشتری داشته باشه سیستم قوی تری نیازته!

برای کار با فتوشاپ حداقل باید رم 8 گیگ داشته باشین! درایوی که فتوشاپ به عنوان مبدا استفاده میکنه باید فضای خالی داشته باشه. طبق عکس:

s1dk_screenhunter_06_jan._18_11.14.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...