رفتن به مطلب

حرف ها دروغین هستن یا من اشتباه میکنم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

3240

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

سندش فعلا برای من ضرر داشته که خرید کردم نه برای شما

واقعا نمیدونم شما که سواد بنچمارک گرفتن نداری!!فک نکنم تا به حال دست به سری gtx زده باشه چه برسه 970 اومدی اینجا میخوای چیو ثابت کنی!!

هیچ آدم عاقلی نمیاد 970 با سیپیو i3 ببنده!!

لینک به دیدگاه

بنده این سیستم رو گرفته بودم اما حال نکردم فروختم .حالا خواستم دوباره بگیرم اما انگار زور ما به اجرای این بازیها نمیرسه وسلام

شما جز بد حرف زدن چیزه دیگه بلد نیستین

سیپیو i3 با i5 4690 در بهترین حالت 30 در صد فرقشونه که برای 970 هر i5 آشغالی که بندازی جواب میده

لینک به دیدگاه

بنده این سیستم رو گرفته بودم اما حال نکردم فروختم .حالا خواستم دوباره بگیرم اما انگار زور ما به اجرای این بازیها نمیرسه وسلام

شما جز بد حرف زدن چیزه دیگه بلد نیستین

سیپیو i3 با i5 4690 در بهترین حالت 30 در صد فرقشونه که برای 970 هر i5 آشغالی که بندازی جواب میده

من قصد بی احترامی ندارم ولی شمام دیگ شورشو دراوردی نه مدرکی نه پنچمارکی با یه حرف اومدی داری میگی فلان بده فلان خوبه!!

لینک به دیدگاه

قبول نمیکنی نکن مگه زورت کردم قبول کنی حرفمو میزنم هرکی خواست قبول کنه هرکی نخواست که نخواست

لینک به دیدگاه

دوستان مثل اینکه این قصه سر دراز داره . تاپیک به علت برخورد غیر منطقی بین افراد بسته میشه . کاربرهایی که منفی بیمورد دادن تو این تاپیک و یا به دلیل پستهای این تاپیک ، در تاپیک های دیگه به استارتر منفی دادن ، مورد بررسی قرار میگیرن . اگر تشخیص داده بشه که دادن منفی بی دلیل و از روی غرض ورزی بوده ، باهاشون برخورد میشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...