رفتن به مطلب

فروش مادربورد ASUS Crosshair (گارانتی منقضی شده) 100% سالم

Deluxe
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مادربورد 100% سالم ASUS Crosshair به دلیل ارتقاء سیستم به فروش میرود. این مادربورد از سوکت AM2 به خوبی پشتیبانی میکند. روی این مادربورد CPU مدل Phenom 9850 Black Edition داشتم و نهایت هماهنگی را داشت. از رم های باس 800 هم به صورت کامل ساپورت میکند. سوالی داشتید در همین تاپیک یا از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر بپرسید.

قیمت : 150 هزار تومان به همراه CPU

این مادربورد هم به صورت پستی (دریافت کالا و بعد پرداخت وجه) به فروش میرسد و هم به صورت نقدی (اول واریز پول و بعد ارسال محصول)

ضمنا در خرید پستی مبلغ 10 هزار تومان به کالا اضافه خواهد شد زیرا اداره پست هزینه ارسال بیشتری برای محصولات گران قیمت از من میگیرد. این 10 هزار تومان هم به صورت بیعانه از شما گرفته خواهد شد و سپس بقیه مبلغ بعد از دریافت آن به مامور پست باید پرداخت شود.

مشخصاتش رو میتونید از سایت ASUS یا در جستجوهای اینترنت پیدا کنید.خودم وقتش رو ندارم مشخصات کامل رو بذارم.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

دوست عزیز هم از AM2 ساپورت میکنه هم قیمتش مناسب هست. من روی این مادربورد Phenom 9850 Black Edition داشتم. این CPU سوکت AM2 نیست؟!!!! پیشنهاد میکنم اول سایت ASUS و لیست CPU هایی که ساپورت میکنه رو ببین و بعد بگو از AM2 پیشتیبانی میکنه یا نه!

چون سیستمم رو ارتقاء دادم دارم 2 تاش رو میفروشم.

ویرایش شده توسط Deluxe
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مادربرد am2 و am2+ هست

و چیپ 590

لینک به دیدگاه

اگه am2 ساپورت نباشه که حتی 3800 ساپورت نمیکرد اشتباه چاپی بود ببخشید :دی

منظورم am3

ویرایش شده توسط amin_caragt2
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

کسی نبود؟

میخوام رایگان بدم به یکی از بستگان. تا پایان دی ماه منتظر خریدار هستم. اگر کسی پیدا نشد فاتحه این مادربورد رو بخونید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

شمارش معکوس تا پایان دی ماه شروع شد...

دوستان قیمت ها کارشناسی شده هست و از خودم نیست. مادربورد 80 و سی پی یو هم 80

لینک به دیدگاه

اگه هستی من به دو طریق میتونم بهت بفروشم:

1. خرید نقدی ( واریز وجه به حساب من و سپس منتظر باش تا بلافاصله برات ارسال کنم )

2. خرید پستی ( ابتدا CPU رو تحویل بگیر و سپس پولش رو پرداخت کن )

برای خرید نقدی اینجا کلیک کن. برای خرید پستی هم اگه خواستی بگو تا لینک خرید رو بهت بدم.

در خرید پستی اداره پست بخش اینترنت مبلغ 11 هزار تومان برای بیمه محصول و ارسال آن از من میگیره که در نتیجه به مبلغ کالا افزوده میشه و 91 تومان میشه و شما باید 11 هزار تومان رو به عنوان بیعانه به من بدی تا از تحویل گرفتن محصول مطمئن شم. اما در خرید نقدی خودم بسته بندی میکنم و ارسال میکنم و هزینه پستش 4 هزار تومان میشه که مجموع قیمت میشه 84 تومان.

حالا ریش و قیچی افتاد دست تو!

ویرایش شده توسط Deluxe
لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام

دوست عزیز جسارت نباشه اما اخرین قیمت من با گارانتی البالو کامپیوتر در اواخر سال 88

85000 تومان بوده

حالا شما دارین دست دوم اونو 115 میدین اونم امسال .....

تازه بار اول که برای فروش گذاشته بودین 85 قیمت پایه بود و الان افزایش پیدا کرد.....

خودتون قضاوت کنید

ویرایش شده توسط diablo2
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز جسارت نباشه اما اخرین قیمت من با گارانتی البالو کامپیوتر در اواخر سال 88

85000 تومان بوده

حالا شما دارین دست دوم اونو 115 میدین اونم امسال .....

تازه بار اول که برای فروش گذاشته بودین 85 قیمت پایه بود و الان افزایش پیدا کرد.....

خودتون قضاوت کنید

موافقم

با یک قیمت مناسب بگین تا بخریم

لینک به دیدگاه

بله حق رو به شما میدم اما وقتی مزایده گذاشتم قیمتش اومد بالا و من تغییر دادم.

ضمنا شما اگه خریدار بودید زودتر از اینها میخریدید.

تا الان سه تا مشتری داشت که با دو تاشون به تفاوقات نهایی رسیدم. هر کدوم مبلغ بیشتری پرداخت کنه فروخته میشه

لذا در حال فروش می باشد...

به احتمال فراوان چهارشنبه تاپیک قفل خواهد شد چون سه شنبه خریدار میخواد مبلغ رو واریز کنه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

مادربورد به همراه CPU فروخته شد.

مدیران لطفا تاپیک رو قفل کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...