رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی فوری : شکستن سر یکی از پایه های سوکت CPU

Mohsenx2
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببر یکی از دفترهای خدماتی با دیباگر زیف رو برمی‌رسند اگر خطر داشته باشه یهت می‌گن. 

لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دیتا شیت دم دستته پایه رو چک کن شاید n.c باشه (بدون کاربرد) و مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

دیتا شیت دم دستته پایه رو چک کن شاید n.c باشه (بدون کاربرد) و مشکلی پیش نیاد

از کجا میتونم دیتاشیتش رو بگیرم ؟

لینک به دیدگاه

اصلا یه راه خوب به ذهنم رسید

مینو ببر بازار بفروش البته قصدت فروش نباشه وااا . بده به فروشنده سی پی یو بزاره روش اگر تصویر گرفت یدفعه گوشیتو از جیبت در بیار بگو بله داداش . جانم ؟ صدا قطعو وصل میشه . چی ؟ مینو نفروشم . چرا آخه . اههههه. بعد به فروشنده بگو اقا شرمنده داداشم میگه مینو نفروش معذرت میخوامو فلانو بهمان ببخشید تورو خدا  . عروسی بچه هاتون خدمت میرسیم جبران میکنیم . 8-}

اگه خیلی میترسی نکنه مین سی پی یو رو بسوزونه میتونی این روش بالارو بری . من اگه خودم بودم با وقارت تمام و خالصیت جهان سی پی یو رو میزاشتم رو مین ببینم بوق سلامت میزنه یا نه

استارتر عزیز نظرت در مورد نظرم چیه ؟

:laughing: :laughing: :laughing:

بسی جالبناک بود این پیشنهاد... :clapping:

لینک به دیدگاه

بابا این سوسول بازیا چیه دیگه . نمیگم که سی پی یو رو بزار روش پنج سال ازش استفاده کن میگم بنداز ببین تصویر میگیری یا نه اگه تصویر گرفتی بعد برو دنبال دیتا شیت ببین اون پین چیکار میکنه یا اینکه برو پیش متخصصای گارانتی های معتبر ازشون بپرس چجوری باید بفهمم این پین اسیب میزنه یا نه

اگرم تصویر نگرفتی که ببر گارانتی ببین چی میگن

من فکر نکنم سوکت عوض کردن کار خیلی راحتی باشه  . یعنی همین 100 تومن هم که شما میدی معلوم نیست بعدش درست بشه یا نشه و چند وقت سالم کار کنه . میدونی چی میخوام بگم ؟ ببین چیز مهمی میخوام بگم خوب توجه کن به این پاراگراف پایین :

ببین این ایرادی که مین شما داره شامل گارانتی نمیشه . اون مینایی هم که من به گارانتی های اصلی میدادم رایگان برام درست میکردن چنتا دونه پین بود که کج شده بود  . حالا این گارانتی شرکتیه شما ممکنه اصلا همون اول بگه قبول نمیکنم شامل گارانتی نمیشه حرف درستی هم میزنه . یا اینکه بگه باشه و یه برگه بده شما امضا کنی که هیچ اعتراضی نخواهی کرد اگر مادربرد خراب بشه و بیان سوکتو عوض کنن بزنن مادر بردو به باد فنا بدن در حالی که ممکنه اون پین مثلا یکی از کانالهای رم شمارو از کار بندازه یا اصلا هیچ کاری انجام نده و شما اینجا ضرر کردی رفتی 200 تومن مادربردو 100 تومن هزینش کردی (چون هرجا ببری سوکت عوض کنی هزینه سوکتو حداقل ازت میگیره حتی اگر درست نشه) بعد آخرشم هیچی که هیچی . خب اون 100 تومن هزینه تعویض سوکتو بیا 90 بزا روش یه مین جدید بخر یا 50 بزا روش یه دست دوم بخر . کدوم عقلانی تره ؟ تازه توی این رفتو برگشت گارانتی شما 30 تومان هم هزینه پست میدی .

بد میگم ؟ اگه بد میگم بزن تو گوشم

اصلا یه راه خوب به ذهنم رسید

مینو ببر بازار بفروش البته قصدت فروش نباشه وااا . بده به فروشنده سی پی یو بزاره روش اگر تصویر گرفت یدفعه گوشیتو از جیبت در بیار بگو بله داداش . جانم ؟ صدا قطعو وصل میشه . چی ؟ مینو نفروشم . چرا آخه . اههههه. بعد به فروشنده بگو اقا شرمنده داداشم میگه مینو نفروش معذرت میخوامو فلانو بهمان ببخشید تورو خدا  . عروسی بچه هاتون خدمت میرسیم جبران میکنیم . 8-}

اگه خیلی میترسی نکنه مین سی پی یو رو بسوزونه میتونی این روش بالارو بری . من اگه خودم بودم با وقارت تمام و خالصیت جهان سی پی یو رو میزاشتم رو مین ببینم بوق سلامت میزنه یا نه

استارتر عزیز نظرت در مورد نظرم چیه ؟

دزدی و اینجور چیزا تو ذات ما ایرانیاست

لینک به دیدگاه

خب اگر فروشنده سی پی یو رو گذاشت و احیانا 1% سی پی یوش سوخت اون موقع چی؟ طرف که نمیاد بیخیال بشه به همین راحتیا که! 

لینک به دیدگاه

خب اگر فروشنده سی پی یو رو گذاشت و احیانا 1% سی پی یوش سوخت اون موقع چی؟ طرف که نمیاد بیخیال بشه به همین راحتیا که! 

طرف وقتی ببینه تصویر نمیده مینو میده بهمون میگه بیا تصویر نمیده دیگه سی پی یو رو نمیزاره روی یه مین دیگه ببینه تصویر میده یا نه

من روزی چارتا نقشه دزدی بانک طراحی میکنم فکر کردی همینجوری رو هوا یه چیزی میگم

نقشه کشیدم مو لا درزش نمیره

برجای یازده سپتامبرو منو لادن باهم نقششو طراحی کردیم . چی فکر کردی . هی میگفتن لادن با ماشین پر از TNT نمیشه باید با هواپیما کار کنیم مگه حرف تو کلش میرفت . آخر به زور قانعش کردم که با هواپیما کار کنیم

لینک به دیدگاه

طرف وقتی ببینه تصویر نمیده مینو میده بهمون میگه بیا تصویر نمیده دیگه سی پی یو رو نمیزاره روی یه مین دیگه ببینه تصویر میده یا نه

من روزی چارتا نقشه دزدی بانک طراحی میکنم فکر کردی همینجوری رو هوا یه چیزی میگم

نقشه کشیدم مو لا درزش نمیره

برجای یازده سپتامبرو منو لادن باهم نقششو طراحی کردیم . چی فکر کردی . هی میگفتن لادن با ماشین پر از TNT نمیشه باید با هواپیما کار کنیم مگه حرف تو کلش میرفت . آخر به زور قانعش کردم که با هواپیما کار کنیم

عشق منی اقا مصطفی -ببخشید مصطفی جان :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وسیله ای هستش که سی پی یو رو بقول معروف emulate میکنه :)

نداریم همچین چیزی یا درست توضیح ندادین :-?

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

چه سوسول بازیهایی خدا شاهده خودم بودم یک سی پی یو میزدم روش  :mad:

الان یه سیستم amdدادرم که3تا پایه از سی پی یو پریده ولی قشنگ کار میکنه 1ساله وشب روز دانلود میذارمش :x

لینک به دیدگاه

منم دقیقا همین مشکلو رو همین مین دارم الانم یکی از اسلاتای رم با کلا اسلات کارت گرافیک از کار افتادن ولی با انبورد راحت کار میکنم نمیدونم به کی بدم برا تعمیر کسی کرج نمیشناسه ؟

لینک به دیدگاه

عرضم به حضور دوستان که انشاءالله فردا یعنی امروز ظهر cpu دستم میرسه

دل رو میزنم به دریا و تست میکنم و نتیجه رو گزارش خواهم داد .

لینک به دیدگاه

عرضم به حضور دوستان که انشاءالله فردا یعنی امروز ظهر cpu دستم میرسه

دل رو میزنم به دریا و تست میکنم و نتیجه رو گزارش خواهم داد .

دادا اینا چیزی نیست من ریسکای بالاتر از 1تومن کردم :D

لینک به دیدگاه

من داشتم مادر برد قبلیمو تمیز میکردم  پاچه گیر کرد سه تاش شکست هیچ اتفاقی نیوفتاد ولی بازم ریسک نکنید یا با یک سی پیوی قدیمی و .. تستش کنید

لینک به دیدگاه

ماه پیش برای مادر برد گیگا بایت 230 تومنی نوی من همین اتفاق افتاد آواژنگ به رایگان سوکت رو به طور کامل تعویض کرد. پس احتمالا نباید هزینه تعویض سوکت زیاد باشه . پس بهتره یه استعلام قیمت بگیرید

لینک به دیدگاه

ماه پیش برای مادر برد گیگا بایت 230 تومنی نوی من همین اتفاق افتاد آواژنگ به رایگان سوکت رو به طور کامل تعویض کرد. پس احتمالا نباید هزینه تعویض سوکت زیاد باشه . پس بهتره یه استعلام قیمت بگیرید

عزیز خودت میگی آواژنگ

گارانتی های بیخود شرکتی که فقط وارد کننده هستن و هیچ نیروی متخصصی برای خدمات پس از فروش و گارانتی ندارن براحتی میگن شامل گارانتی نمیشه و تمام !

لینک به دیدگاه

عزیز خودت میگی آواژنگ

گارانتی های بیخود شرکتی که فقط وارد کننده هستن و هیچ نیروی متخصصی برای خدمات پس از فروش و گارانتی ندارن براحتی میگن شامل گارانتی نمیشه و تمام !

درسته نیروی متخصص برای پس از فروش ندارن ولی تا دلت بخواد نیروی متخصص برای قبل از فرو دارن

لینک به دیدگاه

سلام دوباره

دوستان بنده cpu 3240 انداختم روش و خدا رو شکر تصویر میده و الان دارم ویندوز 7 نصب میکنم .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که مادربرد رو تست کنم ببینم ممکنه مشکل در کجاش رخ بده .

لینک به دیدگاه

داداش تعویض سوکت سی پی یو حدود 70 تومن میشه.به نظرم بده خود شرکت گارانتی کننده عوض کنه و خیالت راحت بشه @};-

لینک به دیدگاه

داداش تعویض سوکت سی پی یو حدود 70 تومن میشه.به نظرم بده خود شرکت گارانتی کننده عوض کنه و خیالت راحت بشه @};-

الان cpu انداختم روش ویندوز هم سریع و کامل بدون مشکل نصب شد

فقط میخوام تست کنم ببینم مشکلی ایجاد میشه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن برای تست

لینک به دیدگاه

سلام دوباره

دوستان بنده cpu 3240 انداختم روش و خدا رو شکر تصویر میده و الان دارم ویندوز 7 نصب میکنم .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که مادربرد رو تست کنم ببینم ممکنه مشکل در کجاش رخ بده .

تصویر دادن دال بر بیمورد بودن نیست

لطفا با زدن کلید دلیت به بایوس برید و از تب مانیتورینگ یا سلامت و ولتاژ ها شات قرار بدید تا بشه مطمئن شد ولتاژا درسته.

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

لطفا با زدن کلید دلیت به بایوس برید و از تب مانیتورینگ یا سلامت و ولتاژ ها شات قرار بدید تا بشه مطمئن شد ولتاژا درسته.

سلام

خدمت شما :

kfs4a8h1f9fe5f3ra774.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

خدمت شما :

kfs4a8h1f9fe5f3ra774.jpg

خب به سلامتی مشکلی نداره سیستم حالا کی تاپیک فروش سی پی یو 3240 رو میزنید ؟

خیلی ممنون بابت راهنمایی های خوبتون

ایا میشه مشکل دار بودن پاورو از بایوس متوجه شد ؟

یعنی بدون اینکه پاورو به تستر بزنیم و ببینیم بوق میزنه یا نه از توی بایوس متوجه بشیم پاور مشکل داره و مناسب این سیستم نیست ؟ مثلا وقتی یکی تاپیک میزنه که سیستمو روشن که میکنم بعد یک دقیقه خاموش میشه یا بعد دو دقیقه . آیا میشه درصورتی که مشکل این سیستم پاور باشه از بایوس متوجه شد ؟

متشکر

لینک به دیدگاه

الان cpu انداختم روش ویندوز هم سریع و کامل بدون مشکل نصب شد

فقط میخوام تست کنم ببینم مشکلی ایجاد میشه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن برای تست

میشه مکان اون پینی رو که شکسته بدید؟ یعنی تو این عکس کدوم پین میشه، شاید بشه بهتر نظر داد که مشکلی ایجاد میشه یا نه

در ضمن بهتره بعد از اینکه تو بایوس ولتاژا رو چک کردید تو ویندوزهم سی پی یو رو ببرید زیر لود و بعدش ببینید هر ولتاژ چقد افت میکنه (مخصوصا vccin)

post-15900-0-27374600-1454001654_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Hossein Rezazade
لینک به دیدگاه

میشه مکان اون پینی رو که شکسته بدید؟ یعنی تو این عکس کدوم پین میشه، شاید بشه بهتر نظر داد که مشکلی ایجاد میشه یا نه

در ضمن بهتره بعد از اینکه تو بایوس ولتاژا رو چک کردید تو ویندوزهم سی پی یو رو ببرید زیر لود و بعدش ببینید هر ولتاژ چقد افت میکنه (مخصوصا vccin)

سلام

پایه شکسته رو دورش دایره قرمز و سرش رو نقطه قرمز زدم 

ممنون میشم اگر امکانش هست خودتون چک کنید برام

r3zmy7e2cu16i5wfg277.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...