رفتن به مطلب

تیپاکس

bighero7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان در مورد تیپاکس یکم اطلاعات میخواستم 

الان شهر ما تیپاکس نداره چه راه حل هایی وجود داره که یه جنسی که فقط با تیپاکس ارسال میشه رو بتونم دریافت کنم؟

اگه گیرنده تیپاکس در آدرس مشخص شده حاضر نباشن چه اتفاقی برای کالا میفته ؟

لینک به دیدگاه

درود

ولایت ما هم تی پاکس نداره.روش معمول این ه که مرسوله می رسه شیراز، از اونجا می زنگن بهم (شماره م رو فرستنده روی بسته می نویسه) و اگر خودم نتونم برم، کسی رو با کارت شناسایی م یا کپی ش می فرستم تحویل بگیره. یک راه دیگه این ه که پیک شون با هماهنگی می رسونه به پایانه ای که ماشین برای ولایت ما داره.

البته از دو سال پیش با چند تا از دوستان همولایتی مشترکا پیک ثابت گرفتیم و وقتی بسته برسه خودشون بهش می زنگن و اون تحویل می گیره و می آره.

بهتره شماره ی نزدیکترین دفتر تی پاکس رو گیر بیاری و از خودشون بپرسی.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

تیپاکس میتونه جنس رو از هر محلی دریافت کنه و به هر محلی هم که خواستید ارسال کنه البته باید تو اون مناطق خدمات بده! مثلا تو شهر ما (بوشهر) فقط نصف شهر رو خدمات میده و مابقی رو تماس میگیره که بیاید بسته رو ببرید! (محله ما هم تماس میگره)

اگه محله و شهر شما تحت پوشش خدماتشون نباشه تا آخرین دفتری که نزدیک شما باشه ارسال میشه و با شما تماس میگرند! مثلا همون استان خودمون رو مثال میزنم: یکبار تو دفترشون که بودم یکی از شهرستان اومده بود مرکز استان که جنسشو تحویل بگیره! چونکه فقط مرکز استان بوشهر رو خدمات میدن! سیستم رهگیری هم ندارن! کل مرسولات مبره تهران و از اونجا توزیع میشه! مثلا از شیراز بخواد ارسال بشه بوشهر اینطوره : روز اول اگه قبل از ظهر مرسوله رو تحویل بدید شبش میرسه تهران فردا از تهران ارسال میشه بوشهر و فردا صبحش توزیع میشه

توصیه من به شما: اگه شهرتون نمایندگی تیپاکس نداره اکیدا از این طریق اقدام نکنید!

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دقیقا همون اطلاعاتی بود که میخواستم .

لینک به دیدگاه

شهر ما هم تیپاکس نداره(سقز)

باید اول بار بره بوکان از اونجا دوباره برگرده سقز

جالبیش اینه که مسیرش از سقز میگذره(مثلا از تهران) و دوباره از بوکان باید برگرده سقز

یه کرایه اضافی هم باید بدیم بابت این مسیر کوتاه

تا حالا 2  3 بار با تیپاکس کار کردم و گرون تموم شده واسم

لینک به دیدگاه

برخلاف نظر دوست عزیزمون که فرمودند تیپاکس خیلی ارزونه،به نظر من خیلی هم گرونه و از پست پیشتاز هم آنچنان سریعتر نمی‌رسه(بر اساس تجربه).چند دفعه‌ای که از تیپاکس استفاده کردم اتفاقات بسیار متفاوتی رخ داد.تا دو سال پیش تعدادی بسته سنگین برام اومد که بیشترین قیمتش ۱۱ تمون شد اما عید همون سال بعد از تعطیلی ها یک فن انرمکس سفارش از تهران به اصفهان ۱۹ هزار تومن پیاده شدم که همونجا تیپاکسو بیخیال شدم:(

تیپاکس ۴ تا برگه داره و۴ بار کرایه راه میخوره

۱.نماینده تیپاکس کالا را از فرستنده میگیره و رسید شماره یک را میده بهش

۲.کالا میاد دفتر تیپاکس تحویل میشه و رسید شماره ۲ اونجا میماند

۳.کالا میرسه دفتر تیپاکس شهر شما و رسید ۳ را بر‌میدارند

۴.نماینده شهر شما کالا را میاره تحویل میده و رسید ۴ را شما میگیرید

اما با پست شما خودت کالارا تحویل میدی و فکر کنم برای همین ارزون تره

ویرایش شده توسط pouyan_ta
لینک به دیدگاه

برخلاف نظر دوست عزیزمون که فرمودند تیپاکس خیلی ارزونه،به نظر من خیلی هم گرونه و از پست پیشتاز هم آنچنان سریعتر نمی‌رسه(بر اساس تجربه).چند دفعه‌ای که از تیپاکس استفاده کردم اتفاقات بسیار متفاوتی رخ داد.تا دو سال پیش تعدادی بسته سنگین برام اومد که بیشترین قیمتش ۱۱ تمون شد اما عید همون سال بعد از تعطیلی ها یک فن انرمکس سفارش از تهران به اصفهان ۱۹ هزار تومن پیاده شدم که همونجا تیپاکسو بیخیال شدم :(

تیپاکس ۴ تا برگه داره و۴ بار کرایه راه میخوره

۱.نماینده تیپاکس کالا را از فرستنده میگیره و رسید شماره یک را میده بهش

۲.کالا میاد دفتر تیپاکس تحویل میشه و رسید شماره ۲ اونجا میماند

۳.کالا میرسه دفتر تیپاکس شهر شما و رسید ۳ را بر‌میدارند

۴.نماینده شهر شما کالا را میاره تحویل میده و رسید ۴ را شما میگیرید

اما با پست شما خودت کالارا تحویل میدی و فکر کنم برای همین ارزون تره

واسه خرید یه قاب کیس 30تومن پول تیپاکس دادم :crying:

لینک به دیدگاه

اگه خود تیپاکس برای تحویل مرسوله از فرستنده بره، هزینه میگره اما اگه خودش بره تحویل بده نه! اگه شهرتون تیپاکس نداره هزینه ارسالش و دردسرش نمیصرفه که با تیپاکس بفرستی! شهرستان به شهرستان هم 3 روزه میرسه اما تهران به شهرستان و برعکس 2 روزه میرسه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...