رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان

من قصد خرید مانیتور بین 20 تا 22 این رو دارم ولی نمیدونم بهترین انتخاب چی هست؟ @};-

انشاالله فردا هم میخوام برم بخرم.

خودم مانیتور هایی که مد نظرم هست این هاست:

LED LG 2250T

LED LG W2286L

LCD LG 2262TQ

LCD LG 2253TQ

ممنون میشم در انتخاب یه مانیتور خوب راهنماییم کنید.

اگه باز مدل خوبی بود معرفی کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

تو اینا 2286 فکر کنم بهتر باشه

ولی 2261 بگیری بهتره

فکر کنم دوباره برگشته

لینک به دیدگاه

سلام ! پیشنهاد من برای شما فقط و فقط مانیتور های ASUS / MS هستش ! البته مدل MS دو نوعه ، یه نوعش LCD و یه نوعشم ( مثلا ) LCD / LED

اگه از نظر هزینه مشکلی ندارید من مدل LED - MS238H با قیمت 379 تومن / 23 اینچ ( که انگار تموم کردن ) رو پیشنهاد میکنم و اگه بودجه تون کمتره هم مدل LED - MS228H با قیمت 339 تومن / 22 اینچ . ( اگه عجله نکنید این مدل هم تموم میشه چون اقای حسینی قبلا گفته بودند که تعداد شون محدوده )

در نهایت و در ارزون ترین و حداقل هزینه هم ، مدل های LCD - MS202N با قیمت 210 تومن / 20 اینچ و LCD - MS226H با قیمت 250 تومن / 22 اینچ و LCD - MS236H با قیمت 280 تومن / 23 اینچ رو پیشنهاد میکنم .

( بر روی اسامی مدل ها ، کلیک کنید تا به لینک فروش شون در فروشگاه لیون تشریف ببرید )

یک مدل دیگه هم از برند HP هستش که اونم FULL HD و 21.5 اینچ بنام LCD 21.5" HP 2159m و با قیمت حدود 250 تومن که اینم مانیتور عالیی هستش !

موفق باشید .

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

درود

از جهت مشخصات فنی LG 2262 TQ نسبت به این مدل هایی که فرمودید برتری داره.منتها مدل 2261 VP ورودی HDMi داره که اینم یک برتری هستش.ولی در کل بنده هم سری MS ایسوس مخصوصا ال سی دیش رو که قیمت معقول تری داره به خاطر ظاهر زیباترش بیشتر دوست دارم

لینک به دیدگاه

یه نکته ایی که یادم رفت بگم من Xbox رو هم میخوام بهش وصل کنم.

این مدل توی بازار پیدا میشه؟

22T1EH

ممنون از راهنمایی دوستان

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان

من همون مدل W2286L رو خریدم و جدا هم نسبت به قیمتش (280 تومن) کیفیتش عالی هست.

الان هم هم Xbox ؤ وبهش وصل کردم و هم کامپیوتر رو.

البته قصد اصلیم خرید ایسوس بود ولی متاسفانه قیمتش هاش خیلی زیاد بود.

یک مشکل در خرید مانیتوراین هست که اصلا فروشندها از تصاویر کیفیت مناسب برای نمایش دادن کیفیت مانیتور های پشت ویترین استفاده نمیکنن.

مبینید فروشنده مانیتور LED پشت ویترین گذاشته ولی یه فیلم کیفیت خیلی پایین که حتی تصاویر پیکسل میشه رو برای نمایش گذاشه که همین مساله خرید رو برای خریدار مشکل میکنه.

ممون از بقیه دوستان که راهنماییم کردن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...