رفتن به مطلب

فیلم ژانر ترسناک چی سراغ دارید؟

ArminZol
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کیفیت همه فیلم ها با هم یکی نیست ولی 90 درصد بلوری 1080 هست

حجم هم بالای 600 مگ تا 2.5 گیگ هست

تعدادی که توی دی وی دی جا میشه هم متناسب با حجم ها فرق میکنه بعضی هاش 2 تا 3 تا 5 تا ولی فکر نکنم 5 تا بیشتر جا بشه

فیلم 40 گیگی هم خودم تا به حال ندیدم!

قیمت هر dvd چند؟؟؟

باید یه نگاه بندازم و آمار دقیق رو بگم .

لینک به دیدگاه

فیلم چون مثل بازی نیست و یکم درد سر داره 1300 میتونم براتون اوکی کنم

لینک به دیدگاه

Insidious 1

البته 2 و 3 هم خیلی ترسناکن اما اگه مردین 1 رو واقعا تنها تو تاریکی ببینید

لینک به دیدگاه

پیچ اشتباهی که افتضاح شده!

زیاد هم ترسناک نیست

فقط مردن به شکل فجیع را نشون میده!

به نظر من اصلا حیطه فیلمای SLASHER با فیلمای HORROR فرق داره یکی ماسک به صورت بت اره برقی همه رو به چند قسمت نا مساوی تقسیم میکنه :-?  بیشتر ادم  چندشش میاد تا اینکه وحشت کنه ترسناک یعنی the conjuring the ring کینه

conjuring 2 خرداد 95 یعنی فقط 5 ماه دیکه :x

لینک به دیدگاه

من که فقط سری اره روم تاثیر گذاشت . وقتی میرم حموم فکر میکنم دوش به بشکه اسید hf وصله الانه که تجزیه بشم =))

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

فقط و فقط : The Conjuring

بر اساس داستان واقعی

بهتر از این تو ژانر ترسناک نداریم.بقیه فیلمهای این سبک بیشتر کمدی هستن تا ترسناک.

خودم اینو تنهایی ساعت 2 شب دیدم خخخخ.

قسمت دومش هم چند وقت دیگه میاد.

the conjuring 2 بلاخره اومده.

دوستانی که the conjuring 1 رو ندیدن ابتدا نسخه ی اول رو ببینن چون ادامه ی هم هستن فقط اینو بگم که ترسناک ترین فیلم تاریخ سینمای جهانه با رنک 8.2

اون عزیزانی که فیلم زیاد میبینن و با imdb اشنان میدونن که فیلم ژانر ترسناک با همچین رنکی توی این 10 - 15 سال نداشتیم و همه زیر رنک 6.9 هستن که اکثرا هم به قول دوستمون کمدی از اب در میان تا ترسناک.

the_conjuring_2_review_02_600x400_1_.jpg

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

فیلم Ringu ژاپنی یا همون حلقه فیلم خوبیه.

البته نسخه انگلیسی این فیلم بنام The Ring هم هست ولی به اندازه نسخه ژاپنی ترسناک نیست.

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دیدن این فیلم رو به همه ی اهالی ژانر وحشت پیشنهاد میکنم 

High Tension

این فیلم هم پیشنهاد بعدیمه : Martyrs

ویرایش شده توسط kingmojan
لینک به دیدگاه

خون وخون ریزی می خوایی  evil dead 

ترس روانی می خوایی فقط فیلم های ژاپنی از کینه وحلقه الی تا اخر مخصوصا شماره یک حلقه

فیلمای تو سبک جنگیری از ایجور چیزا فقط فیلمای  James Wan

توسبک زامبی می خوایی فقط the walking dead

البته ادم زیاد نگاه کنه دیگه واسش اون حس هیجان وترس اولیه رو نداره

لینک به دیدگاه

فیلم های اینسیدیوس و کانجرینگ. کارگردان و بازیگر اصلیش هم یکیه ولی موضوعات متفاوت

از نظر محتوا هم شوکه کننده ست چون خیلی از جزئیات فیلم به واقعیت و دیده ها و شنیده های خودمون نزدیکه

فیلم اورفان (یتیم) هم معرکه ست. تو روز روشن دیدم ولی تا چند روز می ترسیدم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، nima1363 گفته است :

The Descent

سلام ، این فیلم پیشنهادی رفیقمون دو شماره هست و هر دو قشنگه ، یک فیلم دیگه هم تو همین مایه ها همین کارگردان شماره یک یا دو همین فیلم ساخته پیشنهاد بنده eden lake 2008

و اگر طرفدار فیلم های کلاسیک و ژانر وحشت هستین فیلم درخشش استندلی کوبریک رو پیشنهاد می کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

فیلم های اینسیدیوس و کانجرینگ. کارگردان و بازیگر اصلیش هم یکیه ولی موضوعات متفاوت

از نظر محتوا هم شوکه کننده ست چون خیلی از جزئیات فیلم به واقعیت و دیده ها و شنیده های خودمون نزدیکه

فیلم اورفان (یتیم) هم معرکه ست. تو روز روشن دیدم ولی تا چند روز می ترسیدم

کنجوریین یک چیزهایی داشت ولی شماره دوم به شدت ضعیف و پشیمون شدم از دیدن فیلم ، سری موزی هم خوب بود ولی زیاد کش دار شد داستان و سه چیزهایی داخلش پیدا می شد ، اورفان یا یتیم خانه فیلم قشنگیه

لینک به دیدگاه

در در 1394/11/01, 17:42:44، (WarCraft) گفته است :

کالکشن wrong turn و همشو دارم در کل 6تان. خیلی قشنگن اما زیاد ترسناک نیستن.

سلام ، پیچ اشتباه تغریبا همون شماره یک خوش ساخت. بقیه شماره ها افت شدید داستان دارن مخصوصا. دو شماره آخر

تو این مایه ها فیلم تپه ها چشم دارند رو می تونم پیشنهاد کنم دو شماره هست

لینک به دیدگاه

دلیل اینکه میگم یکیش بخاطر واقعی بودنشه یکیشم به خاط حرف های مذهبی زیبایی که توش میزنه.

یه جورایی جنبه مذهبی.دینی هم داره

لینک به دیدگاه

فیلمی که می تونم پیشنهاد بد

در 7 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

فیلمی که می تومنم پیشنهاد بدم تو ژانر ترسناک و دلهره آور تقیب کننده سال ۲۰۱۵ هست داستان نو فرم کلاسیک بازیگران نه چندان معروف ولی قوی ریتم تند و گیرای فیلم . فیلم چند تا جایزه هم گرفته و فصل یازده سوپر نچرال هم یک قسمت کپی از این فیلم رو پیاده کرد . اهل فیلم خوب ترسناک و داستانی که تا چند وقت یادتون بیوفته و خوشتون بیاد پیشنهاد بنده . نظراتتون رو بگید ممنون

it Follows ۲۰۱۵

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MOMOU81 گفته است :

دلیل اینکه میگم یکیش بخاطر واقعی بودنشه یکیشم به خاط حرف های مذهبی زیبایی که توش میزنه.

یه جورایی جنبه مذهبی.دینی هم داره

سلام دوست من ، سلیقه ها مختلف هست .

ولی کلن لین فرم فیلم ها بعد از جن گیر و طالع نحس و بچه رز ماری شروع شدن ، معروف ترینشونم تو اوایل هزاره جدید کنستانتین هست ، کلن فرم روایی داستان ، المان هایی که داخلش استفاده می شه ، تثلیث ، شیطان ،ارتباط با ارواح ، کشیش ، برای بنده به شدت تکراری و ضعیف ، و قدرت دادن به کلیسا و انجیل تحریف شده و بنده از این فیلم ها زده شدم . شما فیلم کواییدان رو ببینید درباره روح و جن چهار داستان مختلف و ژاپنی هست به شدت ترسناک و گیرا . دوبله اس هم موجود هست

اگر از این فرم روایی خوشتون می یاد

تعقیب کننده هم احتمالا خوشتون بیاد

لینک به دیدگاه

سلام یه سر به وبسایت من بزن بهترین فیلمها با دانلود مستقیم : http://www.moviemaniaonline.com/

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/04, 14:58:31، Moviemaniaonline گفته است :

سلام یه سر به وبسایت من بزن بهترین فیلمها با دانلود مستقیم : http://www.moviemaniaonline.com/

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام

این فیلم رو پیشنهاد میکنم ببینید

لینک

ویرایش شده توسط MoStafa9875
بروزرسانی لینک
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...