رفتن به مطلب

اولین کارت گرافیکی که خریدین و خودتون نصب کردین چی بود؟

اشتراک گذاری

285 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اولین کارتی که خریدید و خودتون نصب کردید چه بود ؟

Recommended Posts

nvidia برندXFX سزی 5500 و 256 مگابایت بود.AGP   بود.یادش بخیر :x @};-

post-18254-0-15022600-1437215850_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 192
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من عمرم زیاد به این چیزا قد نمیده :D   اما درکل من اولین کارت گرافیکم یادم نیست چی بود ولی فک کنم از نوع 128 مگ یا 256 مگ بود خوب یادم نیست، بعدش کارت 9500 GT گرفتم، سالار بود لامصب ^_^  تا پارسال داشتمش... از برند ECS بود، فروختمش و بعدش r7 240 asus گرفتم که اونم مشکل دار شد و تا الان یه hd 5450 از یه برند بیگانه دارم :|

ویرایش شده توسط Zotac_ MHz
لینک به دیدگاه

اولین گرافیک سیستمم S3 Pro savage DDR بود.

ولی اولین گرافیکی که خودم نصب کردم

Leadtek Winfas A360 یا همون FX 5700 Ultra بود

post-19270-0-75157100-1437217126_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Oceanic
لینک به دیدگاه

اولين و آخرين كارت گرافيك من ATI Radeon 7000 64MB با intel 02 celeron 2.4 GHz و رم shuttle DDR333 256MB .كامپيوترم بعد از چهارده سال يه ماه پيش فوت كرد ديگه كار نميكنه 

يادش بخير باهاش قارچ خور بازي ميكردم الانم پول ندارم يكي ديگه بخرم

post-20676-0-48458200-1437312028_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اولين و آخرين كارت گرافيك من ATI Radeon 7000 64MB با intel 02 celeron 2.4 GHz و رم shuttle DDR333 256MB .كامپيوترم بعد از چهارده سال يه ماه پيش فوت كرد ديگه كار نميكنه 

يادش بخير باهاش قارچ خور بازي ميكردم الانم پول ندارم يكي ديگه بخرم

attachicon.gifDSC_0002.JPG

اگه لب تاپ عموم نبود بخدا تا الان مرده بودم وقتي از مغازه ميره بيرون اينترنتشو روشن ميكنم.

يدونه عكس برميدارم ميگه الان يه گيگ اينترنتم رفت ميشه 6000 تومن  :wacko:

لینک به دیدگاه

ATI Radeon  RV100

13 سال پیش که داشتمش یکی از قوی ترین گرافیک های زمان خودش بود. 32MB مموری داشت.

post-18367-0-02825400-1437319276_thumb.jpg
لینک به دیدگاه

درود بر دوستان،

یادش بخیر. اولین کارت کرافیگی من 32 مگابایت رم داشت.   :)

لینک به دیدگاه

اولین رو مغازه بسته بود یه Giga  Geforce 8600 بدبخت خیلی خر کار بود.

بعد دیگه خودمون رفتیم رو کار و Cpu  A8 گرفتیم که گرافیک مجتمع داشت

بعدشم 7870 .

و حالا 970 G1

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

اولین کارتم 9500 بعد 6850 بعد 6970 رفرنس بعد6970 فن دار بعد 580 بعد 680 بعد 770 بعد 7970 اخریشم 970

ولی میدونین چیه دوستان بنظر من فرق انچنانی تو حالت low بازیای امروزی با حالت high وجود نداره بصورت پایه ای گرافیک بازی های امروزی بالا نرفته همش دارن رو شاخ و برگ های محیط ویراژ میدن

اکثرا رو تفکیک سازی و جزئیات کار میکنن میخوام بگم انتظاری که بعد از خریدن 970 و گذاشتن تنظیمات بازی رو حالت الترا داشتم یه چیزی تو مایه های the order 1886 بود که واقعا انتظار خیلی زیادی بود

از خرید 970 پشیمون نیستم ولی بنظرم کارت رده پایینی هم باشه زیاد فرق نمیکنه اونایی هم که کارت رده بالا ندارن اصلا و ابدا حسرت نخورن که چیز شاخی نیست 

لینک به دیدگاه

درود

اولین کارتم nvida geforce mx4000 بود سی دی درایورشم گم کرده بودم هیچ جای نداشت ازش بگیرم با درایور خود xp بازی میکردم

خیلی داغون بود nfs undeground 1 با کلی لگ تموم کردم

یادش بخیر

لینک به دیدگاه

من اولین کارتی که از سیستم باز کردم GT 430 بود

اولین کارتی هم که نصب کردم همین 5830 بود:D

لینک به دیدگاه

اولین کارتم 9500 بعد 6850 بعد 6970 رفرنس بعد6970 فن دار بعد 580 بعد 680 بعد 770 بعد 7970 اخریشم 970

ولی میدونین چیه دوستان بنظر من فرق انچنانی تو حالت low بازیای امروزی با حالت high وجود نداره بصورت پایه ای گرافیک بازی های امروزی بالا نرفته همش دارن رو شاخ و برگ های محیط ویراژ میدن

اکثرا رو تفکیک سازی و جزئیات کار میکنن میخوام بگم انتظاری که بعد از خریدن 970 و گذاشتن تنظیمات بازی رو حالت الترا داشتم یه چیزی تو مایه های the order 1886 بود که واقعا انتظار خیلی زیادی بود

از خرید 970 پشیمون نیستم ولی بنظرم کارت رده پایینی هم باشه زیاد فرق نمیکنه اونایی هم که کارت رده بالا ندارن اصلا و ابدا حسرت نخورن که چیز شاخی نیست

درود دوست عزیز

خدایش اینجوریام که شما میگی نیست

درسته از لحاظ فیزیک شخصیت ها تفاوت انچنانی نیست اما واقعا در محیط و اجزای محیط بازی پیشرفت چشم گیری بوده حالا بگذریم

من کارت ۹۶۰ گرفتم اونم ۲ گیگ الان مثل ........ پشیمونم بازی batman arkham night با تنظیمات low low در فول اچ دی نمیتونم مثل آدم بازی کنم

حداقل ۳ گیگ رم کارت میخواد

البته از نظر فریمی مشکلی ندارم مشکل حجم کارت که همش تیک تیک میشه رم کارت خیلی کم میاره

بد جور رفته رو مخم

این بازیهای نسل جدیدم فقط به فکر خالی کردن جیب ما هستن آخه ما ایرانی ها از کجا پول بیارم بریم ۹۸۰ ۸ گیگ ۵ برار قیمت بخریم که بتونیم فقط بازی کنیم انصافه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اولین گرافیکی که داشتم آنبرد روی مادربرد بود، یادمه اونوقتا کارت گرافیک مثل الان اینقدر بالا و پایین نداشت. اولین بازی هم که باهاش کردم همین بازی پینگ پنگ بود رو محیط داس فکر کنم. :laughing: بعدشم که رو ویندوز اولین بازی ولفنشتاین رو تجربه کردم، نمیدونم چرا ولی بهش میگفتن بازی  "هیتلر"!؟؟؟ چه گرافیکی داشت اون موقع! rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

یادش بخیر اون زمان agp بود درگاه گرافیک

fx5500 اولین گرافیکی که خریدم

لینک به دیدگاه

یادش بخیر اولین کامپیوترم یادمه که GTA SA رو اجرا نمیکرد تا بلاخره فهمیدم گرافیکموم باید برای این بازی 128MB باشه خلاصه کلی رو مخ بابام راه رفتم تا FX5200 رو برام بخره :D ... که بعد اون شد GT9500 بعدش HD5670 و حالا هم GTX970 :) :D

لینک به دیدگاه

آقا هر چی میگردم مدلو پیدا نمیکنم فقط یادمه حافظه گرافیک 8mb بود .بعد  به خاطر بازی hitman 1 با 1000 التماس واسه ما TNT 64 گرفتن  :D

اولین کارتی که خودم نصب کردم pixel veiw FX5200 128mb بود اونم باز بخاطر Underground 1 .

بعد 6600GTو 7900GT . و بعد 9800GTX 

6770

3 سال بدون pc   حالا هم 970  - (خدایی 6600GT و 6800ultra مرد بودن مــــرددد  @};- )

لینک به دیدگاه

یه S3 بود. فک کنم سال 77 بودش.

تازه یه هارد 3.2 گیگا بایتی هم داشتم یعنی دلی میبردم از دوستاما :-D انگار الان یکی بیاد یه هارد 10ترابایتی ببنده :-))

لینک به دیدگاه

اولین کارتی که داشتم یه Gainward FX 5200 بود، تو کاربری ساده کامپیوتر بد نبود ولی برای بازی خیلی مضخرف بود و میرفت رو اعصاب آدم میرفت. با هزار جور تمنا و التماس بالاخره یه 4670 AGP Club گرفتمیادمه روزی که رسیاز خوشحالی داشتم بالدر میاوردم. چون پول مادربرد و سی پی یو و رم نو رو نداشتم. کارت خوبی بود ولی پردازنده ای که داشتم Pentium 4 Prescott بود که بد جوری گلوگاه میشد. بعد از اون موقع تا حالا یه سیستم فنوم ۲ انلاک شده بستم بعد از سه چهار سال امسال یه i5 4690k انداختم و چون گرافیکم 5870 Eyefinity هست اصلا دیگه گلوگاه ندارم یعنی سرعت کارت گرافیک عامل محدود گننده شده.

البته بگم از موقع اولین گرافیکم تا حالا هزار بار گرافیک عوض کردم چون خیلی به این جور چیزا علاقه دارم:دی مثل 4850, 4870, 4890, 9500, 9600, 260, 280, 460, 580

الان هم مدتیه سیستم دست نخورده مونده منتظر سری پاسکال روی ۱۶ نانومتر هست یه گرافیک حسابی بخرم

ویرایش شده توسط mohihehi
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من اولین کارت گرافیکم radeon 7000 w /64 mb بود. هنوز هم دارمش. به اضافه یک عدد nvidia geforce fx 5200 هنوز هم دارم ازش استفاده میکنم. سیستمم همینه

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

ویرایش شده توسط blender.man
لینک به دیدگاه

Gigabyte 9600 Silent
۶پین هم وصل نبود فکر میکردم گرافیک سوخته  :)

1950_m.jpg

ویرایش شده توسط ZAKHAR
لینک به دیدگاه

یه دونه 6600gt ایکس اف ایکس agp بود که بعد مدتها به جای 5200 گذاشتم.

یادش بخیر.

لینک به دیدگاه

اولین gpu که گرفتم بر میگره به اولای سال 91 ;که اون زمان مدل 5xxx ATI تازه وارد بازار شده بود 

رفتیم موقع خرید گفتیم یادش بخیر حاجی یه کارت خفن گنده بده یارو نه پرسید چه قدر میخوای هزینه کنی چه مدلی زارتی HIS 5770 رو گزاشت جلومون

اون موقع گرفتم حدود 218 ت 

به هرکی میگفتم فلان قیمت میگفت ااااااا مگه مغز فلان خوردی که اینقد سرش پول دادی D:

آخه اونموقع یادش بخیر هارد 1 ترابایت 69 ت گرفتم همه چی خوب بود شبیه بهشت بود قیمت قطعه ها

ecf05cbgh33qntigqhbp.gif

ویرایش شده توسط king-baxx
لینک به دیدگاه

asus hd 4890 

post-7186-0-29148200-1444810850_thumb.jpg

یادش بخیر وقتی اینو گرفتم داشتم بال در میاوردم ماشالا هزار ماشالا قد هواپیما بود  :D

قبلش زیاد تو بر سخت افزار نبودم ولی وقتی اونو نصب کردم حسش حرف نداشت  :D

اولین بازی که باهاش تست کردم کرایسیس بود یادمه یکی از دوستام 4870 داشت رفتم خونشون با کارت خودم کراس کردیم تو تی وی 40 اینچ چه فازی داد کرایسیس =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...