رفتن به مطلب

اولین کارت گرافیکی که خریدین و خودتون نصب کردین چی بود؟

اشتراک گذاری

285 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اولین کارتی که خریدید و خودتون نصب کردید چه بود ؟

Recommended Posts

من اولین کارتم trident 9440 بود فکر کنم رمش نیم مگ بود .بعدها هم trident 9685  گرفتم که خروجی ویدئو فکر کنم داشت و رمش 1 مگ بود که به 2 مگ قابل ارتفا بود .

یادش به حیر چه خاطراتی را زنده کرد .اصلا نمیدونستم درایور چیه .همراه کارت یه CD هم بود که بعدها فهمیدم یه چیزی بنام درایور توش هست باید رو سیستم نصب بشه ولی کامپیوترم CD Drive نداشت .بعدها فهمیدم چون درایور نصب نکردم ویدئوها را سیاه سفید و تیکه تیکه میدیدم .بابا 20 سال گذشته یادش به خیر

البته کار با کامپیوتر را از 286 شروع کردم نمیدونم گرافیکش چی بود ولی با DOS کار میکردیم .

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

• ارسال 192
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من اولین کارتم trident 9440 بود فکر کنم رمش نیم مگ بود .بعدها هم trident 9685  گرفتم که خروجی ویدئو فکر کنم داشت و رمش 1 مگ بود که به 2 مگ قابل ارتفا بود .

یادش به حیر چه خاطراتی را زنده کرد .اصلا نمیدونستم درایور چیه .همراه کارت یه CD هم بود که بعدها فهمیدم یه چیزی بنام درایور توش هست باید رو سیستم نصب بشه ولی کامپیوترم CD Drive نداشت .بعدها فهمیدم چون درایور نصب نکردم ویدئوها را سیاه سفید و تیکه تیکه میدیدم .بابا 20 سال گذشته یادش به خیر

البته کار با کامپیوتر را از 286 شروع کردم نمیدونم گرافیکش چی بود ولی با DOS کار میکردیم .

یادش بخیر286 ! چه دورانی بود! کی اون موقع میدونست کامپیوتر چیه اصلا؟! خیلی ها فکر می کردن همون مونیتوره کل کامپیوتره! rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

والا خودمون هم خیلی حالیمون نبود من که همش رم و هارد رو اشتباه میگفتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

یادم نمیاد چند سال پیش بود ولی حدود 6/7 سال پیش بود یه اکستروم 9400 gt 1گیگ ddr2 بود.

لینک به دیدگاه

اولین کارت گرافیکمو یادم نمیاد ولی قدیمی ترینشون یه gts 250 بود . هنوزم داره کار میده . پارسال ردش کردم یه gt 730 خریدم.

post-23586-0-69041700-1472302084_thumb.jpg

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

اولین کارتم،

Geoforce 8400 - 512

Gt 220 اونی که خودم نصب کردم [emoji23] [emoji23]

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

اولین کارت گرافیکی که خودم نصب کردم 

XFX 9500 GT

اولین کارت گرافیکی که داشتم

Geforce FX5500

لینک به دیدگاه

XFX 9800GT 

یادش بخیر برا خودش ابهتی داشت 

اخر کار 4 تا خازنی کنار هم هستن روش ترکونده شدن :D 

9800GT_XFX_512_5.jpg

لینک به دیدگاه

Nvidia Geforce 6200 xfx  حیف که اون موقع خیلی دنیال 6800 XFX  ULTRA بودم گیرم نیومد ...یک غولی بود برای خودش 

لینک به دیدگاه

سلام . گذشته از این که دوستان چقدر کارت هاشون عتیقه هست ف من اولین بار ، خودم و تنها خودم ، برای خودم یک GTX 960 4gb بستم ! اولای 95 بود ، راستش تا قبل از اون من دانش زیادی از کامپیوتر نداشتم ولی الآن بیشتر اطللاحات رو میدونم ! 

لینک به دیدگاه

اولین سیستمی که من خریدم گرافیکش 7300 gs بود.اما اولین گرافیکی که خودم خریدم و سیستم رو ارتقا دادم ati hd 4770 بود از برند سافایر که اتفاقا از همین لیون خریدم.

nvidia-geforce-7300-gs-pci-e-1.jpg

GX196SP_22106_800x800.jpg

لینک به دیدگاه

اولین کارتی که رو سیستمم داشتم انودیا بود (مدلش یادم نیست) با 32 مگ رم حدود 15 سال پیش! اولین کارتی که خودم خریدم 9400 GTX بود!  :)

لینک به دیدگاه

یادش بخیر اولین کارت گرافیکی که داشتم  فوق العاده بودش Heat Sink همراه با فن بودش  فوق العاده بودش یادمه باهاش FIFA 2003  به راحتی اجراء می کردم .

مدل کارت گرافیکی که داشتم اولین بار: nVIDIA TNT2 Model 64 With FAN 

لینک به دیدگاه

اولین کارت گرافیکی که خرید کردم از بازار رضا xfx5200 بود با اشتیاق فراوان,یادش بخیر چه دورانی بود....افسوس که گذشته دیگه برنمیگرده

لینک به دیدگاه

اولين كارتم 4870 بود و اولين كارتي كه خودم بستم كارت legendery و غول 7990 بود ولي جالب ترين كارتم كارت رويايي Gtx 690 Mars lll بود كه پدرم به دليل قبولي در دانشگاه صنعتي شريف برام خريد (هنوز تو ويترينم هست و شبا قبل از خواب بهش يه نگاهي ميندازم:دي قدرت أرامش بخشي داره)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...