رفتن به مطلب

سوال در خصوص ارتقا رم لپتاپ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه مدیران و کاربران محترم سایت خسته نباشید.
من به تازگی یه لپتاپ خریدم که دارای سیستم زیر است :
ram 4
cpu i3 4000m
graphic 740m 2gb
به طور کلی خوبه اما 4 گیگ رم فک میکنم کم باشه و چون من زیاد بازی های کامپیوتری انجام میدم میخوام یه رم 4 گیگ دیگه هم بندازم که قدرتش بره بالا
توی سایت خود لپتاپ چک کردم میشه تا 8 گیگ ارتقا داد و با مشخصات زیر ddr3 so dimm 12800 1600mhz و حالا میخوام ارتقاش بدم.سوال من:
خودم میتونم ارتقاش بدم اما شنیدم اگه پشت لپتاپ باز بشه گارانتی باطل میشه(پشت لپتاپ من هیچ برچسبی نخورده که برای باز کردن لپتاپ لازم باشه اونو بکنم).
با این تفاسیر خواستم بدونم که رم رو خودم ارتقا بدم یا ببرم شرکت گرانتی دهنده که برام ارتقا بده(گارانتی ویستا).فقط میخوام گارنتی نپره.
قیمت رم چار گیگ نزدیک 100 تومن هست.
اگه ببرم شرکت گارنتی دهنده اونا چقدر برای ارتقاش هزینه میگیرن؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
اگه نکته خاصی در مورد ارتقا رم هست ممنون میشم بگین.

ویرایش شده توسط kingac
لینک به دیدگاه

اگر برچسب نداره میتونید خودتون تعویض کنید ..

ولی برای اینکه خیالتون راحت شه تماس بگیرید از خودشون بپرسید ..

که امکان ارتقاء توسط خودتون هست .. یا حتما باید شرکت براتون تعویض رو انجام بده .

لینک به دیدگاه

اگر برچسب نداره میتونید خودتون تعویض کنید ..

ولی برای اینکه خیالتون راحت شه تماس بگیرید از خودشون بپرسید ..

که امکان ارتقاء توسط خودتون هست .. یا حتما باید شرکت براتون تعویض رو انجام بده .

ممنون بابت راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه روی پیچهای پشت لپتاپ برچسب گارانتی نداره شما خودت باز کن و رم رو اضافه کن.فقط جوری بازکن که روی پیچها جای پیچ گوشتی نمونه.مثلا یه تیکه پلاستیک بذار روی پیچ بعد بازش کن

هیچ مشکلی پیش نمیاد

فقط رم لپتاپی خواستین بگیرین باید pc3l باشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه روی پیچهای پشت لپتاپ برچسب گارانتی نداره شما خودت باز کن و رم رو اضافه کن.فقط جوری بازکن که روی پیچها جای پیچ گوشتی نمونه.مثلا یه تیکه پلاستیک بذار روی پیچ بعد بازش کن

هیچ مشکلی پیش نمیاد

فقط رم لپتاپی خواستین بگیرین باید pc3l باشه

ممنون دوست عزیز راهنمایی مفیدی بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...