رفتن به مطلب

فروش مانیتور عالی ASUS IPS VX239H

mrg66
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد موجوده . فاقد پیکسل سوخته - گارانتی ویستا سه ساله. فقط تست شده. هنوز نایلون روشه.....

قیمت : 679 ت . مناسب مصرف کننده.... @};-

توجه: عکس فقط برا موجودیت کالاست و نمایش کیفیت کالا نیست. برا همین با دوربین معمولی گرفتم.دوستان کالا رو نو فرض کنند.

post-4233-0-01944400-1453583068_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

هر چی صبر می‌کنم یکی بیاد بحث تخفیف رو پیش بکشه، اتفاقی نمی‌افته.

حالا شما بفرمایین رقم‌تون رو توش تجدید نظر دادین جدیدا.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

هر چی صبر می‌کنم یکی بیاد بحث تخفیف رو پیش بکشه، اتفاقی نمی‌افته.

حالا شما بفرمایین رقم‌تون رو توش تجدید نظر دادین جدیدا.

با تشکر

p.m شد. @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

تمام اقلام و متعلقات کامله؟ دستگاه نو هست؟ اعتماد سازی به چه صورت هست. قیمت آخر رو میشه لطف کنید.

یک عکس از گارت گارانتی و سریال مانیتور اگر ارسال بشه.شماره واتساپ و تلگرام ۰۹۳۶۴۳۴۰۵۸۷

با تشکر. هاکی

دستگاه چقدر کارکرده. میشه بفرمائید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

تمام اقلام و متعلقات کامله؟ دستگاه نو هست؟ اعتماد سازی به چه صورت هست. قیمت آخر رو میشه لطف کنید.

یک عکس از گارت گارانتی و سریال مانیتور اگر ارسال بشه.شماره واتساپ و تلگرام ۰۹۳۶۴۳۴۰۵۸۷

با تشکر. هاکی

جواب دادم عزیز

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

با تشکر. هاکی

برای منم بفرستید

لینک به دیدگاه

وسایل چی داره؟ تخفیف هم داره؟

وسایل همراهش فیش صدا و کابل vga هست.چیز خاصی همراهش نبوده.....

لینک به دیدگاه

وسایل همراهش فیش صدا و کابل vga هست.چیز خاصی همراهش نبوده.....

باید اینا همراهش میبوده

VGA cable

Audio cable

Power cord

Power adapter

Quick start guide

HDMI-to-DVI cable *1

HDMI cable *2

Warranty Card

MHL cable *3

لینک به دیدگاه

بعضیهاش منطقه آیه

و البته فکر کنم باید یه کابل hdmi حداقل میداشت ولی خب میگن ویستا برمیداره و در عوض یه برچسب گارانتی توش میزاره

لینک به دیدگاه

آره 4 تا اول توشه

(VGA cable
Audio cable
Power cord
Power adapter
Quick start guide). بقیه توش نیست.من پلمپ گرفتم توش نبود.منم فکر میکردم حداقل یه کابل hdmi توش باشه اما نبود.

من مانیتور vn289q داشتم کلی کابل توش بود لینک فروشش تو پستام هست اما تو این نبود.

لینک به دیدگاه

آره 4 تا اول توشه

(VGA cable

Audio cable

Power cord

Power adapter

Quick start guide). بقیه توش نیست.من پلمپ گرفتم توش نبود.منم فکر میکردم حداقل یه کابل hdmi توش باشه اما نبود.

من مانیتور vn289q داشتم کلی کابل توش بود لینک فروشش تو پستام هست اما تو این نبود.

پلمپ کارخونه نبوده چون اگه میبوده باید اون لوازم داخلش باشه، کلا متاسفانه داخل ایران ما این مسائل زیاده شما قیمت همون کابل های اصلی رو حساب کنی ببین این شرکت چقدر فایده میکنه اگه واقعا توزیع کننده رسمی شرکت Asus هست باید بهشون گزارش داد که این شرکت اینکار رو میکنه حداقل اونا بهتر جوابگو هستن

لینک به دیدگاه

پلمپ کارخونه نبوده چون اگه میبوده باید اون لوازم داخلش باشه، کلا متاسفانه داخل ایران ما این مسائل زیاده شما قیمت همون کابل های اصلی رو حساب کنی ببین این شرکت چقدر فایده میکنه اگه واقعا توزیع کننده رسمی شرکت Asus هست باید بهشون گزارش داد که این شرکت اینکار رو میکنه حداقل اونا بهتر جوابگو هستن

البته اینطور شما میگی هم نیست. من چندید مدل ایسوس گرفته بودم که یکی سفارش اروپا و یکی ماله امارات و .... بود متعلقات واقعا تو منطقه ها متفاوته.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو سری جدید این مدل کابل HDMI به همراه مانیتور نیست یعنی توسط خود شرکت ایسوس حذف شده است و یه سری تغییرات جزئی هم داشته مانند تغییر شکل اسپیکرها وتغییر رنگ بدنه مانیتور و ...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...