رفتن به مطلب

کمک به جمع کردن یک سیستم واقعا مچ از هر لحاظ براساس سازگاری قطعات نام قطعات رو ذکر کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام
من مشخصات یک سیستم رو میخام بهم معرفی کنید که واقعا باهم مچ و جفت باشن و در حالت گیمینگ فریم بیشتری بدهد...البته تجربه شخصی هم اولویت اوله نه نامو برند خاصی از قطعات...لطفا پیشنهاد بدین باتشکر...

ویرایش شده توسط solimany922
لینک به دیدگاه

باسلام

من مشخصات یک سیستم رو میخام بهم معرفی کنید که واقعا باهم مچ و جفت باشن و در حالت گیمینگ فریم بیشتری بدهد...البته تجربه شخصی هم اولویت اوله نه نام قطعات...لطفا پیشنهاد بدین باتشکر...

درود

بودجه لطفا

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

فرق نمیکنه تجربه شخصی مهمه...که مچ باشن...

ازقطعات پایین تا قطعات بالا...

لینک به دیدگاه

15bb2326f94abfe89e39caa3b106151e.jpg

خدمت شما

Sent from my D5503

-1

اولا که مين رو حتما pro gaming برداريد نه pro

رم باس 3200 خرج اضافست. 2800 هم زياده و کفايت ميکنه.

گرافيک هم ايشون که دارن اين قدر پول ميدن يه خورده ديگه بزارن روش 980ti زوتاک بگيرن ديگه.

انشالاه پستاى بعدى تونو لايک ميکنم مه تلافيش در بياد :D

لینک به دیدگاه

-1

اولا که مين رو حتما pro gaming برداريد نه pro

رم باس 3200 خرج اضافست. 2800 هم زياده و کفايت ميکنه.

گرافيک هم ايشون که دارن اين قدر پول ميدن يه خورده ديگه بزارن روش 980ti زوتاک بگيرن ديگه.

انشالاه پستاى بعدى تونو لايک ميکنم مه تلافيش در بياد :D

تو راه سرکار...

گفتم یه چیز نسبتا خوب ردیف کنم بره، تازه هاردم نزدم

کم و کسری هارو نبینید [emoji5]

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان فقط تجربه شخصی و ملاک مچ بودن نه قطعات با اسم و رسم بالا با تشکر از دوستان!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تا بودجه رو مشخص نکنید نمیشه راهنماییتون کرد شما باید بودجه رو مشخص بکنید تا بشه سیستمی معرفی کرد که از نهایت قدرتش استفاده و قطعه ای گلوگاه قطعه یا قطعات دیگه نشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

من مشخصات یک سیستم رو میخام بهم معرفی کنید که واقعا باهم مچ و جفت باشن و در حالت گیمینگ فریم بیشتری بدهد...البته تجربه شخصی هم اولویت اوله نه نامو برند خاصی از قطعات...لطفا پیشنهاد بدین باتشکر...

میشه سیستم 3 تومنی بست 5 تومن 10 تومن

شما چقدر میخوای خرج کنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای مثال 3 تومن!!

سلام 

دوست بزرگوارم حالا چرا "مثال" ؟ 

جسارت نشه ولی برای وقت دوستانی که "جدی" راهنمایی و مشاورتون میدن ارزش قائل بشین 

اول تصمیم قطعیتونو برای خرید سیستم بگیرین و بعد بفرمایین که برای چه کاری و چی میخواین و بعد بودجه رو مشخص کنید 

که دوستان محترم سردرگم نشن 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

i3-4170 با i5-4460 با کارت گرافیک gtx 960 خیلی فرق داره و تا چند سال اینده فقد برای گیم کدوم بهتره

لینک به دیدگاه

میتونی بری سایت zoomg.ir و اونجا پیشنهاد 4 تا سیستم توی هر ماه رو با رنج های مختلف قیمت میگه!
ولی در هر صورت اون نیاز شماست که قطعات رو انتخاب میکنه! بهرتین کار اینه که اول بردی و اون مقالات رو مطالعه کنید و بعد بیاید همینجا و سیستم پیشنهادی خودتون رو مطرح کنید تا دوستان بتونن خیلی بهتر کمکتون کنن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...