رفتن به مطلب

فوری : راهنمایی برای خرید تلویزیون"55 تا 5میلیون تومان

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان عزیز

میخوام یه تلویزیون با کیفیت عالی تا رنج تا پنج میلیون تومان بخرم و خودم تلویزیون سونی 55W804 یا 55W800A رو مدنظر داشتم ولی متاسفانه داخل بازار موجود نیست و مدل 55W800C موجود هست و منم از کارایش مطمن نیستم اگه کسی استفاده کرده بگه ببینم خوبه یا نه

لینک به دیدگاه

سلام.1 پول به 3d و 4k نده

فرستاده شده از SM-G361Hِ من با Tapatalk

:-?

پس برای چی باید پول داد ؟

لینک به دیدگاه

مدل فول اچ دی با سایز بالا

بجای سیستم هوشمن پول بده به دانگل اینتل 500 تومن پولشه.

لینک به دیدگاه

کسی نیست از w800c استفاده کرده باشه ، کیفیتش چطوری؟؟؟

یا مدل بهتر پیشنهاد بدید

لینک به دیدگاه

دروود
 سونی نخرید پول برندش رو میگیره
با این پول میتونید 4k الجی بخرید دوران فول اچدی دیگه گذشته و کیفیت تصویر خیلی پایین تری نسبت به الترا اچدی داره
این چندتا تا مدل رو پیشنهاد میدم

wwt5_dgfnjhghfgh.jpg

4K 60P HEVC_x265
تلویزیون هوشمند Webos2.0
قابلیت ماشین زمان2
کنترل جادویی
کیفیت تصویر  4k_Ultra HD
مجهز به پنل با کیفیت مقاوم IPS
قابلیت اشتراک گذاری
خروجی صدای 2 کاناله
Wi-Fi داخلی

y4zj_fghmnm.jpg

14aa_gbvbv.jpg

اگه سونی خواستید بگیرید این مدل رو پیشنهاد میکنم

urog_ghnbn.jpg

ویرایش شده توسط General.Zod
لینک به دیدگاه

راستیتش میگید سونی پول برند میگیره ولی ما یک سونی دارم lcd چهل و خورده ای اینچ هست ولی تا الان هیچیش نشده

ولی یک Samsung گرفتم چند وقت پیش واسه اتاق 32 اینچ دقیقا تا گارانتی 18 ماهش تموم شد 3 تا از رشته led های پشتش سوخت و تصویر دیگه نداشت

شاید سونی گرون تر باشه ولی مطمئناً کیفیت بهتری هم داره

لینک به دیدگاه

راستیتش میگید سونی پول برند میگیره ولی ما یک سونی دارم lcd چهل و خورده ای اینچ هست ولی تا الان هیچیش نشده

ولی یک Samsung گرفتم چند وقت پیش واسه اتاق 32 اینچ دقیقا تا گارانتی 18 ماهش تموم شد 3 تا از رشته led های پشتش سوخت و تصویر دیگه نداشت

شاید سونی گرون تر باشه ولی مطمئناً کیفیت بهتری هم داره

سامسونگ بدرد نمیخوره اما الجی کیفیت تلوزیون هاش واقعا عالیه من چند ساله الجی دارم و راضی هستم

شارپ بهترین کیفیت رو داره

الجی و سونی در یک سطح هستند اما الجی ارزونتره

در حال حاضر تلوزیون های سونی و شارپ  که در بازار هستند ژاپن اصل نیستند و در مالزی ساخته میشن

شارپ همه تلویزیونهاش پنل ژاپنی هستن

ویرایش شده توسط General.Zod
لینک به دیدگاه

این LG ها ساخت کره هستن ؟! بشخصه LG ساخت کره نوشته از بانه گرفتم کیفیت عالی ولی یکی دیگه گارانتی ایران هست میگن ساخت ایرانه کیفیتشم خیلی بده با اینکه جدیدتره !

ویرایش شده توسط PCI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه کیفیت ماندگاری کارایی و تصویر حقیقی می خوای همون سونی رو بگیر ... بقیه از نظر من به گرد پای سونی نمیرسن ...!  :-?

لینک به دیدگاه

سونی که با زیرنویس مشکل داره . از لحاظ نرم افزاری و پشتیبانی از فرمتهای ویدیویی ضعیفه

لینک به دیدگاه

دروود

سونی نخرید پول برندش رو میگیره

با این پول میتونید 4k الجی بخرید دوران فول اچدی دیگه گذشته و کیفیت تصویر خیلی پایین تری نسبت به الترا اچدی داره

این چندتا تا مدل رو پیشنهاد میدم

wwt5_dgfnjhghfgh.jpg

4K 60P HEVC_x265

تلویزیون هوشمند Webos2.0

قابلیت ماشین زمان2

کنترل جادویی

کیفیت تصویر  4k_Ultra HD

مجهز به پنل با کیفیت مقاوم IPS

قابلیت اشتراک گذاری

خروجی صدای 2 کاناله

Wi-Fi داخلی

y4zj_fghmnm.jpg

14aa_gbvbv.jpg

اگه سونی خواستید بگیرید این مدل رو پیشنهاد میکنم

urog_ghnbn.jpg

ادرس سایت رو لطف میکنید؟

با گارانتی اصلی بنظرم خیلی قیمتش بیشتر باشه

لینک به دیدگاه

درود

اگه کیفیت ماندگاری کارایی و تصویر حقیقی می خوای همون سونی رو بگیر ... بقیه از نظر من به گرد پای سونی نمیرسن ...!  :-?

حرف شما رو قبول دارم ولی کدام مدل سونی بهتره ؟؟؟ من این رو میخوام

لینک به دیدگاه

ادرس سایت رو لطف میکنید؟

با گارانتی اصلی بنظرم خیلی قیمتش بیشتر باشه

http://www.digibaneh.com/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف شما رو قبول دارم ولی کدام مدل سونی بهتره ؟؟؟ من این رو میخوام

اینطور که شنیدم سونی سری جدیدش حتی نرم افزار اندرویدی جدید روش ریخته که از قبل خیلی عملکرد بهتری داره... یه سرچ کنی بد نیست...!  ^_^

فکر کنم 4k 49 اینچش با قیمت مد نظر شما بخونه اگه درست یادم باشه...!  :-?

http://www.sony.com/electronics/televisions/xbr-x830c-series

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

این تو بانه حدود ۴.۲ قیمتشه

آندروید هم هست

و 4k

3d هم نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تو بانه حدود ۴.۲ قیمتشه

آندروید هم هست

و 4k

3d هم نداره

درود

داشتن و نداشتنش رو نمیدونم دقت نکردم، اگه نداره یه مدل بالاترش رو هم میشه برداشت که مطمعنا 3d هم داره اگه خیلی براتون مهمه... البته این نظر منه بازم تصمیم رو خودتون باید بگیرید...! 

لینک به دیدگاه

اینطور که شنیدم سونی سری جدیدش حتی نرم افزار اندرویدی جدید روش ریخته که از قبل خیلی عملکرد بهتری داره... یه سرچ کنی بد نیست...!  ^_^

سری w به نظرتون بهتر نیست؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سری w به نظرتون بهتر نیست؟؟؟

چرا خوبه مادرم اینا w800 46رو گرفتن خیل عالیه اما وقتی سری جدید میاد چرا سری قدیمی رو بگیریم وقتی 4k هست چرا فول اچ دی بگیریم ...!  ^_^

لینک به دیدگاه

من خودم 3D دارم تقریبا میشه گفت روزهای اول جذابیت داره

جای این میشه همون مدلی که گفتم رو بخرید سری X

لامصب کدوم کنترل سراغ دارید بعد زا ده سال با یک باطری نو مثل روز اول نرم و سریع کار کنه؟!

لینک به دیدگاه

چرا خوبه مادرم اینا w800 46رو گرفتن خیل عالیه اما وقتی سری جدید میاد چرا سری قدیمی رو بگیریم وقتی 4k هست چرا فول اچ دی بگیریم ...!  ^_^

حرف تون رو قبول دارم ولی هر مدل جدیدی که بیاید، که نمیشه دلیل که بر قبلی برتری دارد ، باید بررسی کرد که آیا این امکانات فقط روی کاغذ هستن یا نه درنمایش هم چنین امکاناتی دارن؟!

بعد هم من فقط تا اون رنج قیمت میتونم هزینه کنم نه بیشتر!

این مدلی که شما گفتید "43 هست و اینچ بالا من میخوام نه پایین :excl:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف تون رو قبول دارم ولی هر مدل جدیدی که بیاید، که نمیشه دلیل که بر قبلی برتری دارد ، باید بررسی کرد که آیا این امکانات فقط روی کاغذ هستن یا نه درنمایش هم چنین امکاناتی دارن؟!

بعد هم من فقط تا اون رنج قیمت میتونم هزینه کنم نه بیشتر!

این مدلی که شما گفتید "43 هست و اینچ بالا من میخوام نه پایین :excl:

درود

منم نگفتم این مدل رو حتما بخرید گفتم مدل خوبی بنظر میاد باشه بررسی کنید ار اونایی که خریدن یا جاهایی که دارند بعد خرید کنید، نه تنها این بلکه هر جنس دیگه ای می خرید... من خودمم جدیدا دیدم این کالا وارد شده که سریعا اکثرش فروش رفته چند جایی که بود تو نت همه ناموجود کردند...!  :D

من همون 49 ش رو گفتم براتون اینی که تو عکس هست بله 43 هست اما 49ش با بودجتون می خوره اگه بیشتر هزینه کنید اینچ بالاتر و امکانات بهتری هم خواهد داشت که خرید کنید...!

http://www.digibaneh.com/%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86/%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3-%D9%86%D9%88/4K-TV/%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C--4K-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-XBR-49X830C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86-49.html

لینک به دیدگاه

درود

منم نگفتم این مدل رو حتما بخرید گفتم مدل خوبی بنظر میاد باشه بررسی کنید ار اونایی که خریدن یا جاهایی که دارند بعد خرید کنید، نه تنها این بلکه هر جنس دیگه ای می خرید... من خودمم جدیدا دیدم این کالا وارد شده که سریعا اکثرش فروش رفته چند جایی که بود تو نت همه ناموجود کردند...!  :D

من همون 49 ش رو گفتم براتون اینی که تو عکس هست بله 43 هست اما 49ش با بودجتون می خوره اگه بیشتر هزینه کنید اینچ بالاتر و امکانات بهتری هم خواهد داشت که خرید کنید...!

http://www.digibaneh.com/%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86/%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3-%D9%86%D9%88/4K-TV/%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C--4K-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-XBR-49X830C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86-49.html

این تلویزیون سه بعدی نیست؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تلویزیون سه بعدی نیست؟؟؟

نه این مدل نیست، باید منتظر ورود نسل جدید تلویزیون های اندرویدی سونی بشی اونا سه بعدیم داره فعلا که خبری ازش نیست همین دو مدل رو من دیدم تو اینترنت وارد شده فقط... !  ^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...