رفتن به مطلب

فروش *استثنایی پلی استیشن 60 گیگ - Ps3 60GB*

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروش Ps3 60GB

همونطور که میدونید تولید این مدل خیلی وقته متوقف شده. احتمال اینکه همچین دستگاهی (و به این تمییزی) رو پیدا کنید زیر 1 درصده. احتیاج به پول دارم و الا اصلا نمیفروختمش.

دستگاه رو 2 سال و نیم پیش گرفتم. بدون اغراق عینه روز اول کار میکنه. بی عیب و بدون صدا

دستگاه خیلی تمییزه و خوب نگهداری شده. مثل هر دستگاه کارکرده, خط و خش سطحی داره ولی خیلی باید زوم کنید ! چون اصلا معلوم نیست. غیر از یه خط روی کنسول و یکی زیرش که تو عکس مشخص شده.

خوده دستگاه هم بدون عیبه. تا به حال از لحاظ سخت افزاری, اجرای بازی و ... هیچ مشکلی نداشته و باز یا تعمیر نشده.

Region 3 , NTSC/J

Firmware : 3.50

کنسول همراه جعبه و یک دسته ی Sixaxis و مابقی لوازمش میات.

از جمله مزیت های این مدل : دارای سخت افزار جدا برای اجرای بازی Ps2, رم ریدر, 4 USB

سعی کردم دقیق توضیح بدم تا کسانی که کنسول رو برای کالکشن/آرشیو میخوان و حساس هستن اطلاع کافی داشته باشن.

طبیعتا نظیر دستگاه تو بازار نیست که بشه قیمت دقیق گرفت.

قیمت پایه : 300 تومن

دوستان میتونن پیشنهاد خودشون رو پ م کنن.

فقط با تیپاکس ارسال میشه و هزینه ی پست (10 تومن) به عهده خریدار.

یک روزه میرسه دستتون

عکس :

http://rapidshare.co...7562955/PS3.rar

i454120_DSC03748.JPG

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

چندتا سئوال دارم دوست عزیز

1- اگه لطف کنی یه مقدار تخفیف بدی من هستم ! چون تو این هفته قصد خرید یه پلی 3 رو دارم.

2- دستگاه قابلیت اجرای بازی های کپی رو هم داره یا خیر ؟

3- هارد دستگاه که از نوع 2.5 اینچی لپ تاپی هست رو می شه با هاردهای 2.5 اینچی توی بازار تعویض کرد یا خیر؟ ( چون من کارم کامپیوتره راحت می تونم در صورت امکان هاردش رو به 500 یا 1000 ارتقا بدم)

4- من مشهدم، می خوام اول دستگاه رو تحویل بگیرم، بعد از تست، در خدمتم

5- داخل هارد دستگاه بازی موجود هست یا خیر ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...