رفتن به مطلب

فروش یا معاوضه Sapphire HD 7970 Dual-X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.عنوان تاپیک که معلومه.

همونطور که میدونید گرافیک 384 بیت هست و 3 گیگ GDDR5

حدود یکسال و نیم کارکرده.گارانتی تموم شده.بیشتر واسه نرم افزارهای تری دی مکس و فتوشاپ استفاده شده و خیلی کم برای بازی.کاملا سالم و عالی.دلیل فروش ارتقا هست.احتمال معاوضه خیلی کم هست.مگر با موارد خاص.لطفا اگه موردی دارید پخ کنید :D

قیمت پایه 650

پیشنهاد خودتون رو پخ کنید.ترجیح میدم یا نفروشم یا به پیشنهاد مناسبی بفروشم.ارسال هم با خریدار هست

یاعلی

ukwx_wp_20160125_15_57_12_pro_li.jpg

f86_wp_20160125_16_09_18_pro_li.jpg

2qmj_wp_20160125_16_10_01_pro_li.jpg

0x2d_wp_20160125_16_10_08_pro_li.jpg

28ai_wp_20160125_15_56_56_pro_li.jpg

ویرایش شده توسط AmirBaharvand
لینک به دیدگاه

سلام عزیز

گرافیک gtx 660ti ازگرافیک شما قوی نر هست و تایپیک پایینی دوستی گذاشتن ۵۵۰،قیمتتون کمی بالا نیست؟

Sent from mTalk

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

گرافیک gtx 660ti ازگرافیک شما قوی نر هست و تایپیک پایینی دوستی گذاشتن ۵۵۰،قیمتتون کمی بالا نیست؟

Sent from mTalk

دوست عزیز، 660ti مطمئن هستید از 7970 قوی تر هست؟!!!

لینک به دیدگاه

عذر میخوام بنده با ۶۷۰ اشتباه گرفتم،ولی بازم تفاوت زیادی ندارن

http://www.overclockersclub.com/reviews/sapphire_hd_7970/7.htm

Sent from mTalk

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

Sent from mTalk

سلام برادر.من ۶۷۰ رو هم نمیتونم با این گرافیک مقایسه کنم.این گرافیک واقعا در نوع خودش عالیه.فکر کنم قیمت خوب باشه.دیدم جاهایی کمتر زدن.ولی خوب اوناهم دلیل خودشون رو داشتن.شاید مسئله ای چیزی داشتن.ولی مطمئنم ارزش این گرافیک تو همین مایه هاست.ممنون از حضورتون
لینک به دیدگاه

همونطور که معین جان لینک دادن هم رده های 7970 کارت gtx 680 هستش، درسته کارت قدیمیه

اما خیلی قویه، با 650 تومن کارتی به قدرت این گیر نمیاد.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

@};-

Page not found

Sent from my C6602 using Tapatalk

@};-

همونطور که معین جان لینک دادن هم رده های 7970 کارت gtx 680 هستش، درسته کار قدیمیه

اما خیلی قویه، با 650 تومن کارتی به قدرت این گیر نمیاد.

درود دوستان.والا من هم همین عرض رو دارم.جسارت نباشه.ولی فکر کنم کسی که بخواد بزنه سر مال یه همچین مقایسه هایی میکنه.همونطور که تو استارت گفتم ترجیح میدم یا نفروشم یا به پیشنهاد مناسبی بفروشم.حقیقتش زیاد حرفه ای نیستم توی مسائل فنی و جزییات دقیق قطعات.ولی خداروشکر اینجا هم دوستان خوبی هستند که حمایت میکنند،هم اینکه در حدی هستم که بدونم ارزش یک قطعه چقدر هست.اگه تا 3-2 روز دیگه مشتری نبود تاپیک رو میبندم.سپاس @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

یا حضرت گرافیک.این دیگه چه قدرتی داره.با ۲۹۰x تقریبا تو یه ردست.خوب بفروشی حیف که بودجه محدوده وگرنه میرفتم تو کارش

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

یا حضرت گرافیک.این دیگه چه قدرتی داره.با ۲۹۰x تقریبا تو یه ردست.خوب بفروشی حیف که بودجه محدوده وگرنه میرفتم تو کارش

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

درود.مشکل اینه که کمی قدیمیه(2012).با اینحال بسیار پر قدرته و از Directx 12 پشتیبانی میکنه و 384 بیت هست.ولی با آپدیت جدید درایورش انگار گرافیک تازه واردی هست

لینک به دیدگاه

منم یه مدل از این گرافیکو دارم واقعا قدرت خوبی داره تا زمانی هم که احساس نکنم ضعیف شده نگهش میدارم.

تنها مشکلش هیکل بزرگشه که کار اسنبل رو سخت میکنه یه مدل 280x گیرم اومده بود نصفه این هیکل داشت :)

لینک به دیدگاه

منم یه مدل از این گرافیکو دارم واقعا قدرت خوبی داره تا زمانی هم که احساس نکنم ضعیف شده نگهش میدارم.

تنها مشکلش هیکل بزرگشه که کار اسنبل رو سخت میکنه یه مدل 280x گیرم اومده بود نصفه این هیکل داشت :)

سلام @};-

یکم گنده هست.کیس من جگوار گرین هست.توش جاش میشه.ولی به قول شما کار اسنبل رو کمی سخت کرد.البته آخرین قطعه ای که نصب کردم گراف بود.والا ترجیح میدم نگهش دارم اگه مشتری خوب نباشه.چون واقعا قدرتمنده.ولی میل به ارتقا هست دیگه

لینک به دیدگاه

Gpu z ??

اونم بروی چشم

ویرایش شده توسط AmirBaharvand
لینک به دیدگاه

رفیق کارتت عالیه حرف نداره با این پول شاید گزینه ای از این بهتر گیرت نیاد .... بمونه خاک بخوره بهتر از اینه که مفت بفروشیش

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

رفیق کارتت عالیه حرف نداره با این پول شاید گزینه ای از این بهتر گیرت نیاد .... بمونه خاک بخوره بهتر از اینه که مفت بفروشیش

سلام.ممنون برادر.بله حق با شماست.منصرف شدم.سپاس از حضور و همراهی شمادوستان عزیز.باتوجه به نبودن مشتری مناسب تاپیک رو میبندم.برقرار باشید

لینک به دیدگاه

کجا 650 مفته - اتفاقا 650 خیلی هم بالاست _ چرا علکی قیمت  یه قطعه رو میبری بالا !!!!!!

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

دیروز تو فروم بغلی 2 تا r9 280x ایسوس دونه ای 600 فروخته شد و قیمتشم همون حدوده.نمیدونم با چه مبنایی فرمودین شاید گیر دوستمون نیاد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...