رفتن به مطلب

کمک اورژانسی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام حدود 3-4 روزه وقتی سیستم رو روشن میکنم مانیتور چند دقیقه یک بار سیاه میشه بعد سریع دوباره درست میشه بعضی اوقات هم چند ثانیه یکبار اینطوری میشه بعد میبینی حدود 20-30دقیقه  قطع میشه و دوباره شروع میشه کلا نظم خاصی نداره بعضی اوقات هم که سیستم رو روشن میکنم همه چی درسته ولی اکثر وقت ها این مشکلو رو داره الان هم که دارم این پست میدم صفحه مانیتور چند ثانیه یکبار میپره حلا باید چکار کنم؟ به نظر شما مشکل سخت افزاری؟

درضمن این رو هم اضافه کنم که حدود 7-8 روز پیش فن کارت گرافیکم رو میخواستم تمیزش کنم ولی زدم داغونش کردم من به جاش یه فن 8 سانتی بستم روش که از اولشم خنک تره این گفتم شاید کمک کنه ولی بازم میگم من حدود 3-4 روز این مشکلو دارم

مدل کارت گرافیکم NVIDIA GeForce FX 5500

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

اگه مانیتور سالمه به احتمال زیاد از درایو گرافیک یا خود کارت گرافیک هست دمای کارت بانرم افزار GPU-Z(در بخش سنسور دما رو نشون میده) اندازه گیری کنید,البته اگر سنسنور حرارتی داشته باشه!

یک بارم کارت دربیارید و اسلات گرافیک رو تمیز کنید @};-

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

سلام .

اول از سالم بودن کابل مانیتورتون مطمئن بشید اگه سالم بود ، مشکل می تونه از کارت گرافیکتون باشه .

به احتمال بسیار زیاد مشکل سخت افزاری هستش .

کارت گرافیک رو باز کنید ، با ملایمت تمیزش کنید ، اسلات مادربورد رو هم یه خاک گیری کوچیک بکنید و کارت گرافیک رو خوب پیچ کنید !!! دقت کنید کارت داخل کیس تکون نخوره .

لینک به دیدگاه

احتمالا از تغیر ولتاژ هم میتونه باشه

2 تا کار کن

یا با یه کارت گرافیک دیگه تست کن یا اگه نداشتی و مقدور نبود

کارت گرافیکت رو بده یکی دیگه برات تست کنه

یا اگه مادربردت انبرد داره با اون هم تست کن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما در دیدن فیلم و برنامه های گرافیکی هم مشکلی دارید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش اینا رو تست کن متوجه میشید از چیه :

اگه بگیم مشکل نرم افزاری باشه : درایور و ویندوز ............. که باسه اینکه بفهمید هست یانه بهترین کار اینه که نگزارید سیستم بوت بشه و برید تو بایوس بعد ببینید اگه مشکلی نداشت میتونه از نرم افزار باشه.

اگه از مانیتور یا کابل : بهترین کار باسه اینکه بفهمید از کابل هست یا نه اینه که تکونش بدید ببینید چی میشه (چون گفتید چند و قت یه بار میپره) اکه از اون نبود میمونه خوده مانیتور که میتونید با یه کیس دیگه امتحان کنید.

اگه مشکلات بالا نبود احتمالا کارت تو شکاف PCI Express درست نصب نشده.یا وقتی فن 8 سانتی رو روش نصب کردید باعث لرزش بیش از اندازه ی کارت میشه و تو شکاف موقع اتصال با اشکال روبه رو میشه (پیجی رو که کارت رو به کیس متصل میکنه رو ببینید درست بسته شده باشه).

یا اینکه کارت یا مین یا ... ترکیده باشه @};-

لینک به دیدگاه

بچه ها از همتون ممنونم اگه خدا بخدا کارت در آوردم اسلاتشو یکم گرد گیری کردم فعلا که ظاهرا درست شده تا ببینم چی میشه

بازم ازتون ممنونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...