رفتن به مطلب

مسابقات قهرمانی اورکلاک آزاد گیگابایت

LEE
 اشتراک گذاری

مسابقات قهرمانی اورکلاک آزاد گیگابایت  

28 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چرا بجای پرچم کشورمان پرچم دیگری روبروی اسم آقای شهریار بارانی دیده می شود ؟

• شکل پرچم را نمی دانستند.
      0
    • مسئولان تیم کشورمان کوتا هی کردند.
    • مسئولان خارجی مقصرند.
    • مسئولان خارجی عمدأ این کار را کردند.
    • اشتباه چاپی بوده.
      0
    • نظری ندارم.
    • مهم نیست.
    • هیچکدام.

Recommended Posts

بارها من اين مطلب رو گفت . اوركلاك در ايران تا به اشتراك منابع و اطلاعات نرسه به موفقيت نميرسه . تيم ايران نقص هائي داره كه بايد روش كار كنه .متاسفانه ما كمترين تجربه رو تو چنين مسابقات بدست مياريم . متاسفانه همون اشتباهات رو تكرار ميكنيم . شهريار عزيز اوركلاكر خوبي هست . ولي خوب هنوز جاي كار دارد . ولي تبريك ميگم بهش . درباره پرچم هم نماينده گيگابايت در ايران بايد اعتراض ميكرد چون سال پيش هم همين مسئله بود .

شما اگر این موضوعو تونستی به اکثر ایرانی ها بفهمونی شاهکار کردی

نه فقط در اورکلاک بلکه در همه ی علوم اگه اکثر ایرانی ها این موضوعو می فهمیدن و دست از حسادت بیجا بر می داشتن الان یه کشور پیشرفته بودیم واینقدر نادیده گرفته نمی شدیم

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

مسئله فهموندن من نيست . سالهاست چيزهائي كه بلد بودم رو انتقال دادم . از پرشين تولز تا شهر سخت افزار و .... البته اشتباه هم كم نداشتم شايدم زياد . ولي سعي كردم اون چيزي كه بلدم رو انتقال بدم . تركيب تجربه ها پيشرفت رو درست ميكنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه ربطی داره عزیز ، اون جا مسابقه اور کلاکینگ بوده واسه ی همه نه فقط واسه کشورهایی که صاحب تکنولوژی هستند.

قرار نیست هر کشوری صاحب فناوری نیست که پرچمشو لگدمال کنن

ربطش اینه که ما انتظار داریم مثل آمریکا و ژاپن و ... تحویلمون بگیرن که انتظار بی جایی هستش. مطمئنم چون با پرچم ایران نمیتونستیم شرکت کنیم مجبور شدیم به عنوان نماینده خاورمیانه شرکت کنیم و اون پرچم مسخره رو داشته باشیم. بقیه مطلب به خودمون ربط پیدا میکنه که بین شرکت نکردن یا اونطوری شرکت کردن یکیش رو انتخاب کنیم. که به هر دلیلی و درست یا غلط راه دوم رو انتخاب کردند. که نتیجش برای اونها اصلا مهم نیست ولی برای شرکتهای خودمون سود خوبی داره. پس با کمی توجه میتونیم بفهمیم که چه کسی سود خودش رو به ملیتش ترجیح داده.

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد

با تشکر از صحبت های دوستان و اساتید بنده که حداقل بیشتر از من در این زمینه فعالبت داشته اند

چند نکته رو لازم می دونم که برای دوستان بگم شاید موضوع تفاوت کنه

نگاه کن دوست عزیز یک وقتی بود که ما شروع کردیم به بالا بردن اسم ایران اون موقع ایران جز 100 کشور برتر هم توی این زمینه نبود ولی الان چی ؟

شما فکر کنم خوب به خاطر داشته باشید که سال 2007 ایران هیچ نماینده ای نداشت و کسی اسم ایران رو نمی شناخت این درست نیست که ما سرمون رو توی برف کنیم و بگیم فلان و غیره یادمه وقتی با یک خارجی در ضمیه اورکلاک داشتم صحبت می کردم و می گفتم من از ایرانم می گفت ایران کجاست توی افریقا هست . شما توی ایران هستی می دونی چندین سال تمدن داره اما کسی که توی او سر دنیا هست و 30 ساله که از ما خبری جز تروریست و مبارزه با قوانین جهانی انتشار پیدا نمی کنه !!!!

ما داریم به کشورشون فوحش می دیم انتظار دارید سهام داران اینتل که اکثرا یک جورایی به اون کشور مربوط میشند ما رو ساپورت کنند !!

از سال 2007 به این طرف با گذشت هر سال و هر ماه ایران افتخار کسب کرد و شروع شد به پیشرفت شما مطمعن باش اگر شما می گی ایرانی هستی من بیشتر از شما روی این موضوع حساس هستم حالا ما به جایی رسیدیم که برنامه های بزرگی داریم یواش یواش با شرکتی که در صورتی که ملیت مارو می دونست جوابمون رو نمی داد داریم رابطه بر قرار می کنیم یواش یواش در شرکت های خارجی داریم دارای مقام و رتبه میشم اگر کسی میگه شهریار بارانی یا شهر سخت افزار میگن همون تیم ایرانیه که با وجود تحریم تونسته موفق باشه یا در مورد دیگر تیم های ایرانی هم همین طوره شاید یک سری مورد ها اشتباه بین ما ها باشه اما واقعیت اینجاست که توی هر جا هستیم ایرانی هستیم حالا بسته به لطفی که دوستان دارند ابروی ایران رو در برابر دیگر خارجی ها می برند که اون هم به مرور زمان درست خواهد شد

دوستان عزیز حالا اگر شما بری به هر جا بگی ایرانی هستم می گن که اره ایران کشوری هست که موفق بوده و جای رشد داره ضمن اینکه اورکلاک رو هرگز به اسم یک علم نشناخته ایم اگر اورکلاک رو به دید یک علم بش نگاه کنیم اون موقع قضیه متفاوت خواهد بود حال اینکه چرا یک شخصی رفته مسابقه رتبه نیاورده خود کسانی که به اندازه سن شهریار اورکلاک کرده اند حتی به مسابقه فاینال هم راه پیدا نکردند مانند Hipro5 ایا این موضوع از ارزش Hipro چیزی کم می کنه؟؟

شما مطمعن باشید یک روزی خواهد رسید که تمامی افراد به اون چیزی که باید برسند می رسند و مطمعن باشید من خودم به شخصه به شما قول می دهم به زودی یک ایرانی رو در بین 10 نفر اول دنیا خواهیم داشت و به زودی تیم های ایرانی رو در بالا ترین رتبه ها خواهیم دید به امید این که روزی تیم ایران جز 10 تیم برتر دنیا باشد یادم هست روزی که ارزوی اینکه ایران جز 50 تیم اول باشه رو داشتیم حال ارزوی بودن در 10 کشور دنیا رو داریم و یک روزی هم خواهد بود که ارزوی بودن در 3 کشور اول رو خواهیم داشت و روز هایی خواهد امد که سر امد همه خواهیم بود پس اندکی زمان لازم هست تا یخ های بسته شده رو شکسته و به سوی اینده نزدیک قدم بر داریم

به امید اینکه ایران جز بهترین ها باشد

درود

مرسی عالی بود و من خیلی از صحبتهاتون رو قبول دارم .

اینو یادمون باشه که یحو نمیتونیم به درجات بالا در هر زمینه ای برسیم و باید همیشه اماده این باشیم که وقتی موقعیت جور شد اون لحظه کاملا میتونیم خودمون رو نشون بدیم و از اینکه سرمون رو تو برف فرو کنیم به جایی نخواهیم رسید .

باید اینطوری ادامه داد ولی باید حتما یه سری مسائل رو در نظر بگیریم و جاهایی که واقعا میخوان هویت ما رو زیر سوال ببرن واقعا باید مواظب باشیم . و اگر میخوایم واقعا خودمون رو نشون بدیم حتما باید جزئ بهترینها باشیم و اگه در اینجور مسابقات مقام خوبی نیاریم خود به خود پرچم و هویت ما زیر سوال میره . پس باید خیلی مراقب باشیم .

یه خواهشی دارم از دوستان :

وقتی کسی به اینجور مسابقات میره خواهش میکنم حمایتش کنید و اگر مالی نمیتونید حداقل از نظر روحیه بهش روحیه بدید و اصلا فکرشون نکنید که جزئ کدوم تیم و گروه هستش و فقط حمایتش کنید.

ممنونم دوستان و اخرین جمله دوستمون ریزر بهترین ارزوی ما خواهد بود

لینک به دیدگاه

شما مطمعن باشید یک روزی خواهد رسید که تمامی افراد به اون چیزی که باید برسند می رسند و مطمعن باشید من خودم به شخصه به شما قول می دهم به زودی یک ایرانی رو در بین 10 نفر اول دنیا خواهیم داشت و به زودی تیم های ایرانی رو در بالا ترین رتبه ها خواهیم دید به امید این که روزی تیم ایران جز 10 تیم برتر دنیا باشد یادم هست روزی که ارزوی اینکه ایران جز 50 تیم اول باشه رو داشتیم حال ارزوی بودن در 10 کشور دنیا رو داریم و یک روزی هم خواهد بود که ارزوی بودن در 3 کشور اول رو خواهیم داشت و روز هایی خواهد امد که سر امد همه خواهیم بود پس اندکی زمان لازم هست تا یخ های بسته شده رو شکسته و به سوی اینده نزدیک قدم بر داریم

به امید اینکه ایران جز بهترین ها باشد

با سلام

بله قطعا این چنین خواهد بود!

ولی در فضای پر تبعیض ایران، نام ایران! دست مایه ای برای رسیدن به قدرت شده!! به اسم ایران، برای ایران! ولی به کام خود!!

جناب حسینی، ممنون می شم این لینک رو چک کنید:

http://hwbot.org/rankings/teams/country/iran

2 تیم ایرانی با امتیازهای مشابه دارن پیش می رن، همین قدرت 2 تیم باعث شده که کشور ایران بتونه به رتبه 25 ام جهان صعود کنه (حتی بالاتر از تایوان قرار بگیره):

http://hwbot.org/community/country/iran

ولی متاسفانه نشریه عصر ارتباط میاد و رکوردهای ما و شهر سخت افزار رو چاپ می کنه، ولی اسمی از اوورکلاکرهای ما و هات اوورکلاک برده نمی شه! و در نهایت آواژنگ و شهر سخت افزار رو از عوامل پیشرفت اوورکلاک ایران قلم داد می کنه... :-j@};-

موضوع به هیچ وجه اسم بردن یا نبردن از ما نیست، رسانه ها و مطبوعات ما نمی تونن! بی طرف قضاوت کنن...

به یکی از دوستان مطبوعاتی گفتم که بین تهرانی و شهرستانی تبعیض قائل می شید، اونم به صورت خیلی واضح و شدید!! ولی به هیچ وجه قبول نکردند...

در حالی که کمی روزنامه و مجله ورق بزنید و توی پاساژهای تهران بگردید، متوجه این موضوع می شید..

آواژنگ 2 تا فستیوال برگزار کرد، حالا شده از عوامل پیشرفت اوورکلاک ایران؟!

بحث رو به شرکت ها نمی خوام بکشم، وگرنه شرکت های دیگه ای هستند که نقش شون پر رنگ تر از آواژنگ هست ولی ادعایی ندارند...

اگر ایران به اینجا رسیده، کار تنها یک اوورکلاکر نبوده! همه سهیم بودند و هستند

نزدیک 80-90 اوورکلاکر از ایران در سایت Hwbot نتیجه ثبت کردند، که حدودا 40 اوورکلاکر این کار رو به صورت حرفه ای دنبال می کنند

ویرایش شده توسط Olesius
لینک به دیدگاه

با سلام

من معین صامتی هستم متاسفانه نتونستم اینجا یوزری با نام BaRaN داشته باشم به همین دلیل از این یوزر که اولین چیزی که چشمم بش افتاد بود از مدیران تقاضا دارم در صورتی که می توننند یوزر من رو به BaRaN تغییر بدند

بعد از اینکه این تاپیک رو دیدم اون رو برای شهریار عزیز ارسال کردم و در جواب به من این رو برای من فرستادند

سلام عزیز ، خوبی ؟

تا جایی که رسیدم خوندمش . تاپیک جالبی هست هر چند انتظار میرفت اشخاصی مثل آقای حسینی که از لحاظ سنی تجربه بیشتری دارند جور دیگه ای برخورد کنند ...

ببین معین اول از همه مورد پرچم را میگم که محور صحبت تاپیکه بود که فکر کنم در جریان کاملشم باشی . دقیقاً روزی که سایت PAN-Asia آپ شد من خودم به شخصه خیلی ناراحت شدم و توی XS چند تا پست زدم و گفتم که اگه دوستان به ما پرچم ندند من یک پرچم یک در یک از اینایی که توی استادیوم میارند با خودم میارم ! خیلی خیلی تند توپیدم به گیگابایت ، اینتل و ... . بعدش توی مسنجر با یکی از کارکنان گیگابایت صحبت کردم که تهش به اینجا ختم شد که گفتم پس اگه اسم ایران نمیتونه بیاد لابد نمیگذارید قهرمانم بشه دیگه ؟! اونم بهش برخورد و یک برخورد به نسبت شدیدی داشتیم . نزدیک به نیم ساعت بعد سامان حیدری به من زنگ زد که اتفاقاً شمالم بود گفت که بچه ها گفتند که مدیر کل marketing گیگابایت ایمیل زده که باید صحبت کنیم و ... و شما برو موقت پست ها را ادیت کن تا صحبت کنیم . من هم ادیت کردم و صحبت کردیم و تهش به این نتیجه رسیدیم که اینتل با اسم ایران مشکل داره از اونجایی که طبق قوانین آمریکا هیچ شرکت آمریکایی حق داد و ستد مستقیم با ایران را نداره . مدیر مارکتینگ گیگابایت چندین بار عذر خواهی کرد و گفت که لطفاً درک کنید این قضیه را . ضمن اینکه گفتند ما روز مسابقه تموم سعیمون را میکنیم که به شما پرچم ایران بدیم سال پیش ولی ممکنه با توجه به حضور نماینده اینتل نتونیم .

حالا تصمیم با من بود که برم با این اوصاف یا نرم . منم نشستم فکر کردم . دیدم این بچه گونه ترین نوع دفاع هست که مسابقه را تحریم کنیم ! چون در واقع این تحریم کردن خودمونه . من دقیقاً یادمه توی تایلند با اینکه حضور دوم تیم ایران بود خیلی هاشون اصلاً از اینکه ایرانی داره اورکلاک میکنه تعجب کرده بودند . اما نتیجه چی شد ؟ نتیجه این شد که توی تایلند خیلی ها فهمیدند که توی ایران ما غاز نمیچرونیم . یادمه بعد از مسابقه بود داشتم با یکی از بچه های تیم استرالیا صحبت می کردم . گفتم تبریک میگم قهرمان شدید . طرف گفت منم تبریک میگم به شما ! کارتون در حد ایران خیلی خوب بود !!! یعنی توی تایلند که ما آخر شدیم طرف میگه کارتون در حد ایران خیلی خوب بود ! یعنی سطح ایران برای ما در حد پشمکه ! یعنی ایران این قدر پرته توی ذهن ما که همین که شما شرکت کردید خودش خیلی عالیه !

این جمله طرف که میگفت کارتون در حد ایران خیلی خوب بود را که یادم اومد زنگ زدم آواژنگ گفتم من حتماً شرکت میکنم و مطمئن باشید تمام سعی ام را هم میکنم . دیدم اگه نرم کسی را تحریم نکردم جز خودمونو ! ببین پرچم و اسم مهمه خیلی هم مهمه ! ولی اگه دریا نباشه باید به قطره اکتفا کرد . میشه قطره قطره جمع کرد و دوباره دریا شد میشه هم گذاشت قطرات بخار بشند و خلاص ...

شرکت نمی کردیم هم مسابقه برگزار میشد . حالا تاثیر کدومش بیشتر بود ؟ اینکه من رفتم و از همون لحظه ای که بچه ها را دیدم گفتم که من از ایران اومدم و مدیر مارکتینگ گیگابایت به همه گفت که دوستان این ها از ایران اومدند و ما به دلیل مشکلاتی نتونستیم از پرچم و اسم کشورشون استفاده کنیم یا اینکه اصلاً نبودیم که بخواد اسمی از ایران بیاد ؟

دوم شدیم با اقتدار توی آسیا . مشکل ما اینه که همیشه نیمه خالی را نگاه می کنیم ! اون جمعیت عظیمی که اونجا بودند و مسابقه را یا به عنوان شرکت کننده یا به عنوان تماشاگر میدند همه فهمیدند که نفر دوم آسیا که با اختلاف کم هم دوم شد مال ایران بود . خوب این بهتره یا اون که نمیرفتیم ؟ دقیقاً یادمه همون فردی که سال پیش گفت کارتون در حد ایران عالیه ! در اومد گفت من انتظارشم نداشتم که ایرانی ها همچین رتبه ای بیارند ! یادمه همه کیف کرده بودند که روی رم ها هم توی مسابقه ما نیتروژن بسته بودیم . دقیقاًَ یادمه تیکه آخر داور ارشد مسابقه رفت برای نفر اول مسابقه نیتروژن بست روی رمش که خیالشون راحت بشه ما اول نمیشیم و ... . همه این ها باعث شد که اعتبار کسب کنیم و همه بدونند که ایران شاید تحت تحریم و محدودیت هست ، شاید بدون پرچم داره شرکت میکنه ولی تحریم دلیل بر ضعیف بودنمون نیست ! تموم افرادی که اونجا بودند قطعاً نمیتونند دیگه بگند مگه توی ایران هم شما اورکلاک میکنید که قبلاً می گفتند یا بگند کارتون در حد ایران خوب بود یا ... چون ایران با قدرت دوم آسیا شده بود جایی که ژاپن ، استرالیا یا ... رتبه نیاوردند . قطعاً به نفع کشورمون هست این مسئله نه به ضررش . خیلی خنده دار بود ! شب قبل مسابقه با ما این طور برخورد می کردند که انگار ما از پشت کوه اومدیم ! روز بعد از مسابقه رفتار های همشون چرخید ! از HiCookie و Dino گرفته تا مدیر مارکتینگ و ... . این یعنی کار ما برای ایران + بود ! یعنی هویت گرفتیم نه اینکه هویتمون از دست رفته باشه . بحث شخص نیست . چه من چه هر کس دیگه . توی فاینال هم به همین روال . توی فاینال شب قبل مسابقه e-killer ، youngpro و خیلی های دیگه میگفتند که تو اول میشی ! خوب این فرق نکرده با اینکه بگند مگه توی ایران اورکلاک میکنند ؟ یادمه اروپایی ها به خصوص فکر می کردند ما هیچی نیستیم ! ولی با اینکه رتبه خیلی جالبی توی فاینال نیاوردیم نظرشون کاملاً عوض شد نسبت به ما .

شب مسابقه توی رستوران یادمه همین اروپایی ها مثل Monstru اومدند گفتند که شما عربید یا فارس ها با عرب ها فرق دارند ؟ کلی وقت داشتیم توضیح میدادیم و توضیح دادیم که ایران چند هزار سال تاریخ داره و ... تا همون آقا بعد از مسابقه اومده توی XS نوشته که پرشیا لیافتش را داره که توی این مسابقات شرکت کنه و رتبه بیاره . معین این ها خیلی ارزشه ! این خیلی مهمه که الان دیگه کسی نمیتونه ایران را نادیده بگیره توی اورکلاک . دیگه کسی نمیتونه بگه ایرانی ها مگه اورکلاک هم بلدند ؟! جمعیت زیادی توی اون مسابقات میاند و میرند یا اخبارش را دنبال میکنند و همین که باشیم و رتبه بیاریم خیلی عالی هست ...

مثل مسابقه با اسرائیل میمونه . اگه مسابقه بدید و شکستش بدید بهتره یا اینکه اصلاً مسابقه ندید ؟

به این موضوع همیشه دقت کن : ملت ما ، ملت همیشه مخالفند ! مثال برات میزنم. توی PAN-Asia رتبه آوردیم . خودت در جریانش هستی بچه های سایت های دیگه نه تنها خوشحال نشدند بلکه شروع کردند به اینکه آره ! فروش آواژنگ خوب بوده ! یا به شهریار گفته بودند روی رم کار کن و از این حرف های نیارز که موفقیت را کمرنگ کنه . حالا اگه توی همون PAN-Asia رتبه نمیاوردیم میگفتند آره دیدید شهریار رفت رتبه نیاورد ؟! دیدید خراب کرد ؟ مطمئن باش شرکت نمیکردیم هم یک چیز دیگه میگفتند ... .

وقتی میتونی بجنگی که بری جنگ ! توی خونت بشینی و حرف بزنی چه فایده ای داره آخه ؟ اینکه بری اونجا رتبه بیاری ، حضور داشته باشی ، از حقت دفاع کنی جلوی این همه رسانه و مدیا ارزشمند هست و موثر . اینکه بشینی توی خونت و بگی توهین کردند شرکت نمیکنیم بی فایده هست .

الان گوگل و خیلی جاهای دیگه حتی اسم ایران را حذف کردند ! این بیشتر از پرچم نباشه ، کمتر نیست ! یعنی کشوری مثل پرتو ریکو وجود داره ، افغانستان وجود داره ولی ایران وجود نداره ! ولی همه ی ما از گوگل و خدماتش استفاده میکنیم ! مگه فروشنده های ما گیگابایت را نمیفروشند ؟ مگه از اینتل استفاده نمی کنند ؟ با این حساب این شرکت ها به ما توهین کردند ، چرا میفروشند ؟ چرا روی سیستم اکثر ما پردازنده های اینتلی هست که سعی میکنه ایران را نبینه ! چرا این برند ها را تحریم نمیکنه ؟

باید قوی بشیم تا نتونند ازمون چشم پوشی کنند . خروسچف توی سازمان ملل کفشش را به نشونه اعتراض در آورد و زد روی میز و دنیا را تهدید کرد و تهدیدش موثر واقع شد . حالا مثلاً اگه رئیس جمهور بولیوی کفشش را در بیاره به نشانه اعتراض چی میشه ؟ میندازنش بیرون !

ببین در نهایت خیلی مهم نیست . ببین من تا جایی که تونستم همیشه سعی ام را کردم و کشورم را هم قطعاً بالا آوردم . توی این چند سال مقالات ، اخبار و ... سخت افزاری مطلوبی ارائه کردیم با بچه های شهر سخت افزار ، اعضای زیادی را پرورش دادم و آوردم بالا و ... و این راه را ادامه میدم .

ما ( نمیگم فقط بقیه ! ) ملت قدر نشناس و همیشه مخالفی هستیم کلاً . دیگه وقتی شخصی مثل آقای حسینی این جوری برخورد میکنه نمیشه انتظار داشت بقیه رفتار بهتری داشته باشند . ولی نکته جالب اینه که من اگه میخواستم راهم را فدای صحبت افراد مختلف بکنم هیچ وقت نباید حتی شروع می کردم !

اون تاپیک را هم دیگه Reply نکن به نظر من ...

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

لینک به دیدگاه

درود

ببخشید این چند روز نبودم و نتوستم جواب بدم .

حتما باید پستهای بعدی منو میخوندین .

خیلی ساده توضیح میدم . الان تو امریکا و کلی کشورهای اروپایی , ایرانیها سمتهای خیلی بالایی دارن . درسته ایرانی هستن و واقعا دلایلی داره که دارن اینطور کار میکنن و تا حدودی باعث شدن روی ایرانیها حساب دیگه ای باز بکنن . ولی خیلی از افتخاراتشون به دلیل اینکه تبعه اون کشور هستن مال اون کشورهاست و بخشی هم مال ایرانیها .

دلایل زیاد هستش که اینجور مشکلات داریم که باز هم میگم جاش اینجا نیستش .

شما خیلی چیزها رو با هم ارتباط دادید و من هنوز رو اعتقادم هستم وقتی پرچم کشورم بالا نمیره تفاوتی نداره که اول بشیم یا اخر . چون ارزشی برای پرچم قائل نشدن . ارزشی برای منو تو قائل نشدن .( که این مسئله مقصر بخشی ما هستیم و بخشی اونها ) .

من تمام سختیها و مشکلات رو کاملا حس کردم و میدونم . ولی یه سوال دارم چرا در سایر مسابقات اینطور نشدن مثلا معین جان خودتون در مسابقات MSI َشرکت داشتید هم همین مشکل وجود داشت ؟( باز هم مسائل رو با هم قاطی نکنید و ماتریکس و اواژنگ رو به میون نیارید ) .

صحبت زیاده و لطفا سایر پستهای بنده رو بخونید بعد هز طور خواستید تعبیر کنید .

در ضمن مگه قبلا بنده چنین چیزی گفته بودم و همیشه دوستان رو مورد تشویق قرار دادم ولی این دفعه فرق داره و پرچم غیرت منه . غیرت منه ایرانیه و کاری ندارم چه بلایی سرش اوردن .

برای شما و همه دوستان خوبم ارزوی موفقیت میکنم و بنده هیچ وقت مشکلی با هیچ گروهی نداشتم ولی همیشه دوست دارم که برای بالا بردن ایران و ایرانی راه های مناسبتری رو انتخاب کنیم

لینک به دیدگاه

جدا جناب حسینی حرف دل منو زدید... میخواد مقام برترین اورکلاک تاریخ باشه تا زمانیکه پرچم کشورت بالا نره هیچ از نظرمن ارزشی نداره . همیشه گفتم پرچم یک کشور همه چیز اون کشور است و هویت من و شما رو در دنیای خارج اون پرچم تعریف میکنه ! اگر بخواهیم به دید ایشون به مسئله نگاه کینم بعد از یک مدت ندیدن پرچممون تو مسابقات برامون عادی میشه و وای به حالمون اگر روزی برسه که عادی بشه.

یک سری چیزاه ارزش فداکاری رو داره مخصوصا پرچم کشورت !! من به هیچ عنوان این مسئله که دنیا بدونه ایران اورکلاکر داره رو رو به پرچم کشورم ارجحیت نمیدم .. حالا اگر دنیا بدونه ایران به این همه محدودیت اورکلاکر داره چه فایده ای داره وقتی بهایی که براش پرداختی به قیمت نقض هویت خودت بود! ...... وقتی پرچمی نیست اسمی هم نیست . شما بری پاسپورتت رو هم پرینت بگیری بین تماشاچیها پخش کنی بازم پرچم کشورت نمیشه !!

من خودم یک اورکلاکر هستم و عشقم همین کاره ... ولی خدایش حالا مگه اورکلاکینگ چه آش دهن سوزی است که شما میگی مردم دنیا باید بدونن که ما بلدیم !!! ملیت کجا و یک مسئله پیش و پا افتاده ای مثل اورکلاکینگ کجا ؟؟ یعنی نمیشه بین این 2 تا گفت کدوم مهمتره !!!؟؟؟Shame%20On%20You.gif یعنی شما اورکلاک و پرچم کشورت رو تو یک سطح قرار میدی ؟؟؟

یعنی حتی با وجود دزدین پرچممون هم یک مسابقه رو تحریم نمیکنیم ؟؟؟!!! اگر غیرت ایرانی اینجا واقعا وجود داشته باشه جواب خیلی روشنه !!

سعی نکنید مسئله رو توجیه کنید . بهتره غیرت به کما رفته رو بیدار کنید

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

درود

سالار جان ممنونم از صحبتت هات عزیز .

یه سری از صحبتهاتون رو جسارتا قبول ندارم عزیز و یه سری رو کاملا قبول دارم .

با تحریم کردن هیچ چیزی حل نمیشه به جز اینکه بیشتر در چاه فرو بریم . باید بیاستیم تا خودمون رو نشون بدیم ولی من مشکلم با نحوه نشون دادنه .

در کل من در موقعیت دوستان نبودم چون میدونم بعضی وقتها شرایطی رو ایجاد میکنن که ادم به بعضی از کارها مجبور میشه .

در کل مشکلات خیلی فراوونه و یه سری مشکلات بر میگرده به بی مهری و سیاست بسیار اشتباه شرکتهایی مثل همین اینتل . خود همین اینتل میدونه که در خاور میانه بیشترین فروش رو به ایران داره البته مستقیم نمیفروشه و خودش رو میزنه به اون راه . باید یه راهی بیاندیشیم و از ناراحت کردن خودمون جلوگیری کنیم . شهریار جان و تیمشون و سایر تیمهایی که در ایران هستن باید با هم باشن باید همه با هم باشیم تا بتونیم گوش مالی حسابی در حد توانمون به این شرکتها بدیم .

لطفا نگید راه نداره چون راه داره . به طور مثال میشه توماری تهیه کرد و در سایتهای خارجی که اینتل روش حساسه گذاشت که ما کاربران ایرانی قدرتمون این نیستش که شما میبینید و امثال این .

اگر دوستان موافقن یه کاری این چنینی شروع کنیم ؟ و از کبوندن هموطنامون بپرهزیم اینطوری فکر میکنم با یک برنامه درست و هماهنگ میتونیم به نتایج بهتری برای همه برسیم .

لینک به دیدگاه

من در کل منظورم از تحریم این بود که هر چیزی بهایی دارد و وقتی بهای یک مسابقه اینقدر سنگین است همون بهتر که شرکت نکنیم . البته مبارزه منطقی با این مسئله هم کاملا درسته و من پشتش هستم !

اتفاقا به نظر من هم جواب میده و ایده خوبی است......

دقیقا به نظرتون محتوای تومار چی باشه بهتره ؟ ترجیح میدیم از تجربه شما در این جور برخوردا نهایت استفاده رو بکنیم ! :-?

لینک به دیدگاه

ميشد خيلي كارها كرد .كه حضور ايران رو نشون داد. بازو بند و مچ بند و ....

تو سايت hwbot هم ايراني ها فعالند عجيبه كه تصور درستي از اوركلاكر ها ايراني ندارند . قضيه براي من جاي سوال دارد.اينتل فكر نكنم با ايران مشكلي داشته باشه . در كل هويت ايراني رو ترجيح ميدم . كار دوستان خوب بود ولي هيچ تشكلي از اوركلاكرها نداريم . در سايت ها مختلف عضو هستند و به شدت روي برند تعصب دارند.متاسفانه جناب حسيني هيچ كدوم انتقاد پذير نيستند.اميدوارم همه موفق باشند :-?

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

دوستان ممنونم از نظراتتون

یه مقدار تعصب های بیخودی Bijan_Banafshekhah_124249.jpg رو بگذاریم کنار تا همه چیز حل بشه و به همدیگه تو مسائل ور مشکلات کمک کنیم . درسته تیمها باید و باید با هم رقابت داشته باشن تا کار هر روز بهتر بشه . ولی تمام تیمهای دنیا در یک کشور باید رقابت سالم داشته باشن و در تیم ملی باید دست دردست هم بدن .

این تعصبها به جز اینکه اعتبار ما رو بیاره پایین چیز دیگه ای نداره .

سالار جان باید همفکری کنیم و این بیشتر ایده معین جان بوده که به نظر من عالیه و باید همفکری کنیم تا این تومار رو درستش کنیم تا بتونیم نتیجه درستی بگیریم

لینک به دیدگاه

خوب جناب معین عزیز شما که پیش دستی کردی و دمت گرم حالا ایده رو یک مقدار بازتر کنی و راجع بهش توضیح بدی ممنون میشیم. حالا که ایده کلی یک تومار محتویاتش هم مهمه !؟؟ مثلا یک فایل PDF باشه که لینک تمام اورکلاکها و رکوردهای خفن ایرانی توش باشه به به همراه اسم شخص و مقام ها در مسابقات مختلف . یک چیز جمع و جوری که اطلاعات کاملی هم در مورد قهرمانهای ایرانی داشته باشه ! فکر نمیکنم جمع اوری لینکها و تمام رکوردها خیلی سخت باشه و از خود جناب شهریار هم میتونیم درخواست کنیم که رکوردهاشونو در اختیار ما بزارن (اگر خواستن ) . البته نه فقط ایشون بلکه تمام کسایی که به نحوی رکورد اور کلا ک زدن تو سایتهای معتبر مختلف ! وقتی کنار هم بزاریم اینا رو مثل یک دفترچه پیشینه اورکلاک در ایران میشه و فقط با خوندنش خارجیهام میفمن ایرانی هم محلی از اعراب داره ! پرچم کشورمون هم برافراشته خواهد موند ^^ . بهترین راه مبارزه با این مسئله اطلاع رسانی است به جای طومارهای اعتراض امیز !

دوستان عزیز دیگر همه ایدهاشون رو بریزن وسط ..تا فکرامونو رو هم نگذاریم نمیشه و ما رو اینجا تنها نزارن !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

این لینک مربوط به تیم شهر سخت افزار

http://www.hwbot.org/community/team/shahrsakhtafzar_iran_

این هم برای کل ایران

http://www.hwbot.org/community/country/iran

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...