رفتن به مطلب

فروش perfect zenon

amin8speed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان یه کیس پرفکت زنون که واقعازیبا و ارزونه خوب کیس تمیز و سالمه 3 تا فن قرمز دو تا 12 یک 23 من راضی بودم ازش از کیسای هم قیمتش شیک ترع این کیس کم استفاده و تمیزه همه چی همراهش هست پیچاش پایه های هارد که قابلیت نصب فن داذن تمام براکتایی که برا استفاده نکردن از پیچه همش هست و سالمه دور تا دور کیس هم led rgb که کنترل دارن و چند رنگن نصب مردم و رو کیس میدم فقط بردش خراب شده که قیمتی نداره و راحت گیرمیاد ولی بدون اون هم کار میکنن و معمولا با روشن کردن رنگش سبزه کیس همه چی تکمیل و حاره ایه در کل من راضی بودم
فنا رو من جلوی کیس بستم تا هوا رو بکشه داخل جلوی فن ها هم گردگیر هست که قابل شستنه 
1 ::
پایه های کیس چون بزرگ و پلاستیکی ان در اثر اشتباه شکست ولی من پیچش کردم و الان کملا سالمه کسب عکس خواست بگه
مدل کیس fc-ze04a
متعلقات تکمیله تکمیل مشابه نو هیچی ازش کم نیست همه چی تکمیل

فروخته شد ختم

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

• ارسال 101
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

x9d7oshcpb1i4wb4td410_s.jpg

xt91mlp3jaie0yd5jxj_s.jpg

x8yr2v38x0hgkkfzmbtrz_s.jpg

xavqw6jxfeywz1htd4ur8_s.jpg

x92n1xn7dypsghz6fwhn_s.jpg

xrjvirt9a5ue7uv44uo_s.jpg

لینک به دیدگاه

اینم مشخصات تو کاتالوگ :cool: 

xbpe34gatvrfo57dgfeau_s.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید . شما هر 12 ساعت یک بار میتونید تاپیک رو بالا بیارید . ولی هر 3-4 ساعت دارید این کار رو میکنید . اگر تکرار بشه ، تاپیک شما حذف میشه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید . شما هر 12 ساعت یک بار میتونید تاپیک رو بالا بیارید . ولی هر 3-4 ساعت دارید این کار رو میکنید . اگر تکرار بشه ، تاپیک شما حذف میشه .

ممنون از تذکر ببخشید

تکرار نمیشه

لینک به دیدگاه

اینم عکس سیستم با وسایل

xcr1qzde4dlzbb45ixsc_s.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...