رفتن به مطلب

انتخاب بين چند كارت 950

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

واسه سيستم ميخوام يه كارت گرافيك بندازم به نظرتون بين اين چندتا كدوم بهتره

Zotac GTX950 AMP! Edition (694)

Gigabyte GTX950 WF2X OC (725)

Gigabyte GTX950 OC (699)

Evga GTX950 Superclocked Gaming (675)

نظر خودم بيشتر با zotac هست بعد اون گيگابايت wf2x كه البته ضعيفتر از زوتاك هست و قيمت بيشتر داره

اين زوتاك خيلي قويه فركانس هسته اش از همه بيشتره فركانس رمش هم از همه بيشتره قيمتش هم مثل بقيس فقط نگران اينم كه با اين فركانس داغ كنه و مشكلي پيش بياد واسش

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

توی سری 950 قویترین Gigabyte gtx 950 xtream 2gb هست که واقعا کارت گرافیک عالی ای هست از نظر من با امکان بالای اورکلاک

لینک به دیدگاه

توی سری 950 قویترین Gigabyte gtx 950 xtream 2gb هست که واقعا کارت گرافیک عالی ای هست از نظر من با امکان بالای اورکلاک

تو خوب بودنش شکی نیس. ولی هم قیمت 960 از برندهای خوش قیمته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

شما  Zotac رو بردار  پشیمون نمیشید 

توصیه اکید میکنم دنبال دست دوم 960 باشید با این قیمت.

میشه مورد خوبی پیدا کرد.

از نظر مصرف تقریبا همون 950 هستش ولی خب قوی تره.

در اخر هم بازم اگه پیدا نشد 950 دست دوم سرچ کن

و اگه کلا با دست دوم حال نمیکنی زوتک ه خوبه به قیمت و کاراییش

یکی دارم ازش

داداش اختلاف فریم 960 با 950 اختلاف زیادی نیست ایشون میتونن 950 بردارن کمتر هزینه کنند

ویرایش شده توسط shayea
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1. Zotac GTX950 AMP! Edition

2. 960 کارکرده

لینک به دیدگاه

1. Zotac GTX950 AMP! Edition

2. 960 کارکرده

منم همین پیشنهاد میکنم.

لینک به دیدگاه

به نظر بنده Evga GTX950 Superclocked Gaming خریداری نمایید هم کیفیت ساخت بالاتر و کلا برند Evga کلاس کارش بالاست  ;)

لینک به دیدگاه

اگه میخوایین کارتی بگیرین حتما حتما 4 گیگ بگیرین

من با نظر این دوستمون موافقم

لینک به دیدگاه

با تشكر از دوستان

با ريوو هايي كه ديدم فرق زيادي بين زوتاك و 960 پايه نيست

7da5388822589723528f82f8b181c86a.jpg

صفر بخرم مطمئن تره ديگه

لینک به دیدگاه

اگه میخوایین کارتی بگیرین حتما حتما 4 گیگ بگیرین

من با نظر این دوستمون موافقم

950 كه چهار گيگ نداره 960 هم كه قيمتش خيلي بالاتره اگه رم كم بياره از سيستم ميگيره ديگه رم سيستم هم كه ddr4 هست نسبت به ddr3 بهتر ميتونه كمك كنه به كارت

بعد واسه فول اچدي دو گيگ كافيه ديگه مگه رم اختصاصي بيشتر در رزولوشن هاي بالا به كار نمياد؟

به نظر بنده

Evga GTX950 Superclocked Gaming خریداری نمایید هم کیفیت ساخت بالاتر و کلا برند

Evga کلاس کارش بالاست

;)
فكر ميكردم برند evga پايينتر از گيگا و زوتاك هست باتوجه به قيمت پايينتر هم كه داره يعني واقعا evga بهتر از اون دوتاست؟

شما Zotac رو بردار پشیمون نمیشید

داداش اختلاف فریم 960 با 950 اختلاف زیادی نیست ایشون میتونن 950 بردارن کمتر هزینه کنند

اره

فرقش با gtx 960 صد تومنه اونقدر پول داشته باشم 960 بهرم بهتره ديگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

950 كه چهار گيگ نداره 960 هم كه قيمتش خيلي بالاتره اگه رم كم بياره از سيستم ميگيره ديگه رم سيستم هم كه ddr4 هست نسبت به ddr3 بهتر ميتونه كمك كنه به كارت

بعد واسه فول اچدي دو گيگ كافيه ديگه مگه رم اختصاصي بيشتر در رزولوشن هاي بالا به كار نمياد؟

فكر ميكردم برند evga پايينتر از گيگا و زوتاك هست باتوجه به قيمت پايينتر هم كه داره يعني واقعا evga بهتر از اون دوتاست؟

اره

فرقش با gtx 960 صد تومنه اونقدر پول داشته باشم 960 بهرم بهتره ديگه

خب وقتی R9 380 هست که از 960 هم ارزونتره و هم اینکه قویتره و طومار 950 هم میتونه بپیچونه،  آخه چکاریه که گیر دادین به 950 و 960

نرود میخ آهنی در سنگ خارا

5p1hs23z3vcgv3hux2o5.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

خب وقتی R9 380 هست که از 960 هم ارزونتره و هم اینکه قویتره و طومار 950 هم میتونه بپیچونه،  آخه چکاریه که گیر دادین به 950 و 960

5p1hs23z3vcgv3hux2o5.jpg

@};-

لینک به دیدگاه

خب وقتی R9 380 هست که از 960 هم ارزونتره و هم اینکه قویتره و طومار 950 هم میتونه بپیچونه، آخه چکاریه که گیر دادین به 950 و 960

5p1hs23z3vcgv3hux2o5.jpg

[emoji15] [emoji15] [emoji15]

اخرين باري كه با اي ام دي كار كردم ده سال پيش بود كه خاطره خيلي بدي ازش دارم دوستام كه انويديا داشتن كارتشون هم ارزونتر از مال من بود بازي ها رو بهتر ميتونستن باز كنن

زياد سردرنميارم از اي ام دي

تو رنج هفتصد چي داره كه از 950 سرتر باشه

لینک به دیدگاه

[emoji15] [emoji15] [emoji15]

اخرين باري كه با اي ام دي كار كردم ده سال پيش بود كه خاطره خيلي بدي ازش دارم دوستام كه انويديا داشتن كارتشون هم ارزونتر از مال من بود بازي ها رو بهتر ميتونستن باز كنن

زياد سردرنميارم از اي ام دي

تو رنج هفتصد چي داره كه از 950 سرتر باشه

الان آخر بودجت واسه کارت گرافیک چقدره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

چیکار دارید به 10 سال پیش دوست گرامی

الان سخت افزار ها حدود 6 ماه  تا 1 سال کلاً بروز رسانی میشن با مدل های جدید

ضمناً مقدار هزینه نهایی که برای گرافیک میخواهید کنید رو بفرمائید

همچنین مشخصات دقیق سیستم و مانیتور و رزولیشن مورد استفاده در آخر پاور سیستم هم بفرمائید چند وات هست تا دوستان راهنمایی دقیقی بدن خدمتتون

لینک به دیدگاه

با سلام

الان سخت افزار ها حدود 6 ماه  تا 1 سال کلاً بروز رسانی میشن با مدل های جدید

همچنین مشخصات دقیق سیستم و مانیتور و رزولیشن مورد استفاده در آخر پاور سیستم هم بفرمائید چند وات هست تا دوستان راهنمایی دقیقی بدن خدمتتون

همینو بگو ~x( پست تبدیل شده بیست سوالی =))

لینک به دیدگاه

با هفتصد تومن بهترین گزینه زوتاک هست بعد EVGA کلا این دو برند تو ایران با قیمتای مناسبتری عرضه میشن در حالیکه قیمتای جهانیشون شاید بیشتر از کارتای دیگه باشه. در ضمن کارت زوتاک خیلی اورکلاک شده و عملکردش خیلی نزدیک هست به GTX 960 در حالت رفرنس و ارزش نداره بخواین واسه کارتای دیگه هزینه بیشتر بدید کارت R9 380 هم درسته عملکردش یکمی بهتر هست ولی اختلاف زیاد نیست و با GTX 960 تو یه سطح قرار میگیره در ضمن نسبت به GTX 950 و 960 پرمصرفرتره و اگه توان پاورتون زیاد نیست باید تو انتخابش دقت کنید

رم چهار گیگ هم تو این سطح به نظرم تبلیغاتی هست و تو سطح کارتایی مثل GTX 970 یا R9 290 یا بالاتر توجیه منطقی پیدا میکنه

http://www.techspot.com/review/1114-vram-comparison-test/page2.html

ویرایش شده توسط anarion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با هفتصد تومن بهترین گزینه زوتاک هست بعد EVGA کلا این دو برند تو ایران با قیمتای مناسبتری عرضه میشن در حالیکه قیمتای جهانیشون شاید بیشتر از کارتای دیگه باشه. در ضمن کارت زوتاک خیلی اورکلاک شده و عملکردش خیلی نزدیک هست به GTX 960 در حالت رفرنس و ارزش نداره بخواین واسه کارتای دیگه هزینه بیشتر بدید کارت R9 380 هم درسته عملکردش یکمی بهتر هست ولی اختلاف زیاد نیست و با GTX 960 تو یه سطح قرار میگیره در ضمن نسبت به GTX 950 و 960 پرمصرفرتره و اگه توان پاورتون زیاد نیست باید تو انتخابش دقت کنید

رم چهار گیگ هم تو این سطح به نظرم تبلیغاتی هست و تو سطح کارتایی مثل GTX 970 یا R9 290 یا بالاتر توجیح منطقی پیدا میکنه

اگر واقعاً نمیتونید یکعدد پاور 500 وات برای سیستم خودتون بخرید بهتره اصلاً کارت گرافیک هم نخرید

ix83cpjb8iqwxjy6w2ha.jpg

لینک به دیدگاه

الان آخر بودجت واسه کارت گرافیک چقدره

هفتصد نهايت هفتصدو پنجاه

با سلام

الان سخت افزار ها حدود 6 ماه تا 1 سال کلاً بروز رسانی میشن با مدل های جدید

asus h110m-c

i5 6600

Corsair DDR4 2400mhz 8gb

Corsair VS550

green oraman

با گرافيك به قيمت هفتصد تا هفتصدو پنحاه ميشه دو و نيم قيمت كل سيستم

مونيتور هم 1600 در 900 ولي يه چيزي ميخوام فردا به تلويزيون فول اچ دي هم وصل كردم واسه گيم كم نياره

در مورد اي ام دي ميدونم الان همه چي سريع به روز ميشه ولي اي ام دي زياد جالب نيست هر گيمي رو هم كه ميزنن بر اساس تكنولوژي هاي اختصاصي انويديا هست كلا اگه تو يه رنج قيمت تفاوت قدرت دو تا كارت زياد نباشه سمت اي ام دي نميرم[emoji6]

رم چهار گیگ هم تو این سطح به نظرم تبلیغاتی هست و تو سطح کارتایی مثل GTX 970 یا R9 290 یا بالاتر توجیح منطقی پیدا میکنه

اگه اي ام دي يه كارتي داشته باشه تو قيمت 700 و قدرت 960 بگين نيست ولش انويديا بهتره

اگر واقعاً نمیتونید یکعدد پاور 500 وات برای سیستم خودتون بخرید بهتره اصلاً کارت گرافیک هم نخرید

ix83cpjb8iqwxjy6w2ha.jpg

نه 550 وات هست مشكلي نيست از نظر پاور

ویرایش شده توسط mohamadjalilzade
لینک به دیدگاه

حالا از من میشنوی یه کارت تمیز دسته دوم گارانتی دار از همین لیون گیر بیار بهتره یه960 4گیگ شاید گیر بیاری از یه آدم مطمئن با شرایط مهلت تست...بنده خودم970 g1 دستو تمیز با250تومن کمتر قیمت اصلیش خریدم راضیم.حالا بستگی به خودتون داره

لینک به دیدگاه

حالا از من میشنوی یه کارت تمیز دسته دوم گارانتی دار از همین لیون گیر بیار بهتره یه960 4گیگ شاید گیر بیاری از یه آدم مطمئن با شرایط مهلت تست...بنده خودم970 g1 دستو تمیز با250تومن کمتر قیمت اصلیش خریدم راضیم.حالا بستگی به خودتون داره

اره دست دو كه بهتره البته گارانتي دارش كه بايد گشت دنبالش پيدا كردم ميگيرم ولي صفر هم يه دنياي ديگه داري خودم از قوطي پلمپ درش بيارم[emoji1] [emoji1] [emoji6]

لینک به دیدگاه

اره دست دو كه بهتره البته گارانتي دارش كه بايد گشت دنبالش پيدا كردم ميگيرم ولي صفر هم يه دنياي ديگه داري خودم از قوطي پلمپ درش بيارم[emoji1] [emoji1] [emoji6]

خخخ اره اونم خوبه :D  ولی بعدش پیشیون میشی چرا پول نو دادم دو روز دیگه بدتر از هر قطعه ای از قیمت میفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خوبه تفاوت 10% اختلاف کارایی با 960 رو بیخیال میشید

برید با همون دستاورد های انویدیا حال کنید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...