رفتن به مطلب

Review کوتاه از شاهکار Asus MG279Q | مانیتور گیمینگ حرفه ای mg279q ایسوز حرفی برای گفتن جا نمیگزارد!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

10900474286787825686.jpg

درود دوستان گل انجمن

مدت ها بود میخواستم مانیتور بخرم ولی چون حساسیت زیادی داشتم هر مدلی انتخاب میکردم یه بهونه ای براش پیدا میشد نخرم ..... و بالاخره بعد از سال ها  اپگرید کردم .....

بالاخره انتخابم رو کردم و خوشحال هم هستم زودتر از اینا مانیتور دیگه ای نخریدم!!!

دوستان میخواستم یک review کامل بنویسم براش ولی چون وقت ندارم فعلا ، الان فقط یک review کوتاه مینویسم تا بعدا احتمالا در ادامه اش کامل ترش میکنم!

و این که این review از حالت رسمی خارجه چون متن کتابی میشه و برای من نوشتنش مشکل تر میشه و ممکنه برای شما هم خسته کننده بشه .... و این که ببخشین میز مرتب نیست چون واقعا عجله ای شد و تا مانیتور رسید گزاشتمش رو میز و بسم الله نوشتن ریویو! وقتی ریویو رو نشوتم و عکس ها رو اپلود کردم دیدم میز اصلا مرتب نیست!! تو نگاه اول اصلا به هیچی توجه نداشتم بابت همین موضوع عذر میخوام ، ( دلیل عجله داشتن 2 روز دیگه باید برگردم خوابگاه و امتحانات ترم! ) .... اصلا میز هم اصولی نیست و یکی باید بخرم ، میز جوریه کیس باید سمت چپ باشه ... و بعضی عکس های با دوربین گوشی J5 گرفته شده که انصافا دوربین خوبی داره ولی از رو مانیتور خوب نمیگیره و بازم من کیفیت عکس و رزولوشنش رو کم میکنم چون سرعت اپلود امروز کمه ظاهرا یک عکس 2 مگی 5 دقیقه داشت اپ میشد... ولی سعی میکنم چند تا عکس با کیفیت با دوربین عکاسی canon بزارم ...

ایسوز سال 2015 یک مانیتور گیمینگ حرفه ای ساخت که مدل حرفه ای دیگر خودش که جز محبوب ترین ها هست ینی rog swift 2k gsync tn رو واقعا نابود کرد!!!! ( ریویو ساید بای ساید در یوتیوب موجوده! ) در کشور ما هم مدل mg279q ارزان تر!!!

در پایان ریویوو کوتاه و جمع و جور بنده متوجه میشین چرا ایسوز به تنهایی بیش از 40% از مارکت شر بازار مانیتور های گمینیگ رو در اختیار داره!!!

mg279q برای کسایی ساخته شده همه چی رو میخوان!! هم کیفیت! هم سرعت! هم تکنولوژی گیمینگ مثل فری سینک !!!

بر خلاف مانیتور های دیگه ایسوز مثلا سری vx و mx که براشون 5ms gtg ذکر شده ولی وقتی در عمل تست میشن بین8-14 هستن (تا اونجایی که من میدونم) ولی mg279q که براش 4ms ذکر شده واقعا همین حدود هست!!!!

مانیتور قبلی خودم یعنی مدل سامسونگ هم سرعت پاسخگویی خیلی خوبی داشت ولی بازم من به راحتی احساس میکنم این مانیتور خیلی سریع تره!!!

واقعا حرفی برای گفتن نزاشته ایسوز!!!

پنل این مانیتور در AHVA هست در (( خانواده ی )) IPS قرار میگیره و پنل 8bit داره ، و تونستن زمان پاسخگویی رو تا 4ms کاهش بدن که عالیه!!!

(روی عکس زیر کلیک کنین)

m522_img_1312_thumb.jpg

بگذریم بریم سراغ تست هایی که در روز اول ملاقات با سلطان قلب گیمر ها کردم ....

خوب کارت گرافیک 290 ام که واقعا امروز بهش افتخار کردم یک پهلوونه انصافا :دی

تراشه هاوایی واقعا با کسی شوخی نداره ، و در لباس Trix شرکت sapphire هم هست واقعا چیزی کم نداره ....

واقعا فکر نمیکردم در 1440p این قدر خوب عمل کنه .....

خوب در مرحله اول میریم سراغ بهترین عنوان FPS رقابتی حال حاضر یعنی BF4

خوب بازی رو در رزولوشن های مختلف تست کردم نتایج تست Ultra + MSAA4

23069686124998865648.jpg

خوب vsync بازنشسته رو خاموش کردم ، و گزینه ای freesync رو هم در مانیتور و هم در Radeon Sotware فعال کردم

02151340493259228253.jpg

با تنظیم کردن مانیتور در حالت FPS Mode وضوح تصویر خصوصا در نواحی نزدیک بالا رفته و به هیچ عنوان در قسمت های تاریک سرباز های دشمن که منتظر شکار هستن نادیده نمیگیرید!!!

54206091272471441215.jpg

(روی عکس زیر کلیک کنین)

4cp_img_1319_thumb.jpg

خواستم GTA:V رو تست کنم که متاسفانه دقیقا روزی که من عجله دارم ، براش اپدیت اومده بود توی استیم و منتفی شد!

ولی میریم سراغ ویچر3

موقع وارد شدن به ویچر 3 متوجه شدم بازی درسته گرافیک خیلی بالایی نداره ، ولی گرافیک چشم نوازی داره و اینجا فکر میکنم کارگردان هنری و کسایی که رو جلوه بصری کار کردن ، کارشون به چشم میاد .... ولی در کل بسیار خوب به نظر میاد

به کمی گشت و گزار و لذت بردن از محیط متوجه شدم کمی نقاط دور تار هستند!!

و اومدم اپشن مخصوص گیمینگ مانتیور یعنی Game Visual رو روی RPG قرار دادم و بله! نقاط دور بسیار واضح شدند و نقاط نزدیک هم چشم نواز تر!! اینجاست هنر ایسوز خودش رو نشون میده!

55608871179375089622.jpg

vjqr_123123123123123123123.jpg

(روی عکس زیر کلیک کنین)

snas_img_1324_thumb.jpg

دوستان بازم میگم عجله ای شد و این که کیفیت عکس ها هم اگر به نظرتون مناسب نیست ببخشین :D

نمیخواستم به طور حرفه ای مانیتور رو بررسی کنم ، فقط خواستم یک Review کوتاه گزاشته باشم و بیشتر از لحاظ چیزی که خودم به عنوان یک استفاده کننده تجربه کردم رو انتقال بدم ، نه این که برم ریویوو های حرفه ای این مانیتور رو ترجمه کرده باشم ...

خوشحال میشم دوستان گرامی نظرشون رو بگن : :) @};- @};-  @};-  @};-

ویرایش

تجربه دوستان این مانیتور سرعت پاسخگویی بسیار سریعی داره و در کنار 144hz بودن تصویر بی نهایت نرمی رو نشون میده خصوصا FPS ها!!!

در مورد این ک اگه کارت انویدیا دارین این مانیتور مناسب شما هست یا نه باید بگم سعی کنین جی سینک دار بخرین ولی اگه این مورد رو میخواین بخرین ، من میگم بخرین! بدون این تکنولوژی هم محشره شک نکنین! حتی اگه از سری پاسکال کارت دارین مثل الان خودم با 1080 و Fast Sync بسیار لذت میبرم دوستان شک نکنین من ک الان کارت انویدیا دارم تصویر خیلی خیلی نرم تری دارم تا زمانی ک 290 داشتم با فست سینک!

پس هیچ شکی نیس و مورد اخر بعضی ها میگن این مانیتور در 144fps مشکل داره و تصویر یه جوری میشه و.... من که تست کردم عالی بود و مشکلی نبود! شاید یکی مورد دار بوده یوتیوب گزارش شده ... خلاصه بدون نقص و نمره بیست دوستان خریدش به شدت توصیه میشه!

اینم از تجربه من!

موفق باشین

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

اندازه یه 980Ti رفتی مانیتور خریدی؟ :laughing:

داغ ش به دلت نمونه :D

منم یه رو روز بزرگ میشم از اینا میخرم =))

لینک به دیدگاه

درود

مبارک باشه!!چقدر خوشگل هستن ایشون:)کلا ایسوز طراحیش خوبه.ببخشید یک سوالی برام پیش اومد و اون هم اینکه منظورتون از این جمله چیه؟

”خوب vsync بازنشسته رو خاموش کردم ، و گزینه ای freesync رو هم در مانیتور و هم در Radeon Sotware فعال کردم“

مگر vsync معادل فری سینک در ای‌ام‌دی و gsync انودیا نیست؟

اگر لطف کنید قسمتی که مخصوص کاهش نور آبی هست را بررسی کنید

لینک به دیدگاه

درود

سعید جان، عزیزم، چرا قبلش ننوشتی ورود افراد با قلب ضعیف ممنوع!

نمیگی قلبم وا میسته. :D‏ ‏:D‏ ‏:D

راستی پهلوان نمی میرند همین کارت شماست ها که 2k‏ هم جواب میده. :D

مبارک باشه عزیز. :x

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

سعید جان ترکوندی ها  :D  مبارکت باشه و انشالله 1000 سال برات کار کنه.

والا ما با همین مانیتور 20 اینچی LG که پنل TN داره و رزولوشن افتخاری 900p رو داره، داریم حال می کنیم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب چیزیه ، مبارکت باشه داداش :x

چشم رو که خسته نمیکنه ؟

لینک به دیدگاه

تفاوت vsync و freesync تو چیه؟ 

رفرش ریت ماتیور چنده؟

ویرایش شده توسط mortezadime
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز مبارک باشه @};-

The way it's meant to be paid  =)) =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

رفرش ریت ماتیور چنده؟

فرکانس مانیتور با فریم ریت بازی همگام می‌شه، یعنی اگه فریم بازی در ثانیه اول 40 فریم باشه فرکانس مانیتور 40 هرتز خواهد بود وتعداد فریم در ثانیه دوم 140  باشه فرکانس مانیتور 140 هرتز خواهد بود.

لینک به دیدگاه

اندازه یه 980Ti رفتی مانیتور خریدی؟ :laughing:

داغ ش به دلت نمونه :D

منم یه رو روز بزرگ میشم از اینا میخرم =))

اتفاقا یکی از گزینه های روی میزم 980ti سرحال از برند evga بود ولی دیدم خوب من اینو گرفتم بشینم پای 720p چیکارش کنم =))

مانیتور های دیگه هم یا TN و گیمینگ بودن یا IPS بودن ولی گیمینگ نبودن .... اینه IPS Gaming میخواستم باید اینو میخریدم :D @};-

درود

مبارک باشه!!چقدر خوشگل هستن ایشون :)کلا ایسوز طراحیش خوبه.ببخشید یک سوالی برام پیش اومد و اون هم اینکه منظورتون از این جمله چیه؟

”خوب vsync بازنشسته رو خاموش کردم ، و گزینه ای freesync رو هم در مانیتور و هم در Radeon Sotware فعال کردم“

مگر vsync معادل فری سینک در ای‌ام‌دی و gsync انودیا نیست؟

اگر لطف کنید قسمتی که مخصوص کاهش نور آبی هست را بررسی کنید

درود دوست گرامی ، بله خشکل هستن :دی 

به طور خلاصه دوست گرامی ، این سینک های هوشمند مثل Vsync میاد نرخ فریم کارت و نرخ فرکانس مانیتور رو هماهنگ میکنه

gsync انویدیا و freesync ای ام دی میاد این کارو بهتر انجام میده ، و پارگی و استارتر و ... تا احد امکان ورمیداره .... تجربه ای روان از گیمینگ ارائه میده ... ویدیو مقایسه رو تو یوتیوب ببینین بهتر متوجه میشین @};-

درود

سعید جان، عزیزم، چرا قبلش ننوشتی ورود افراد با قلب ضعیف ممنوع!

نمیگی قلبم وا میسته. :D‏ ‏ :D‏ ‏ :D

راستی پهلوان نمی میرند همین کارت شماست ها که 2k‏ هم جواب میده. :D

مبارک باشه عزیز. :x

درود ایمان گل و گلاب و البته شادکام :D

اقا خدا نکنه .... :D

بله پهلوانند نمیمیرند هرگز :دی انتظار نداشتم تو 2K این قدر خوب باشه گفتم حتما باید بزنم تنظیماتو کچل کنم بازی کنم :D ممنون @};-

سعید جان ترکوندی ها  :D  مبارکت باشه و انشالله 1000 سال برات کار کنه.

والا ما با همین مانیتور 20 اینچی LG که پنل TN داره و رزولوشن افتخاری 900p رو داره، داریم حال می کنیم :D

خیلی ممنون مجتی گل :D  خوبه داداش ... به امید خدا بهترش رو میگیری .... موفق باشی خصوصا تو درست :D @};-

خوب چیزیه ، مبارکت باشه داداش :x

چشم رو که خسته نمیکنه ؟

ممنون داداش گرامی @};-

والا روشنایی رو بزارم بالای 85 بعد چند دقیقه کمی اذیت میشه چشم و طبیعی هست مال کسایی هست عادت دارن ، الان روی 70 هست و اصلا مشکلی نیست .... اتاق منم تاریکه یه خرده ، و فاصله ام هم 50 سانت هست فکر میکنم کمه ، جلو ایینه رد شدم دیدم چشام یه خرده سرخ هست :دی

رفرش ریت ماتیور چنده؟

مانیتور همون طور که تو عکس ها مشخصه 144hz هست

دوستمون پاسخ شما رو دادن @};-

فرکانس مانیتور با فریم ریت بازی همگام می‌شه، یعنی اگه فریم بازی در ثانیه اول 40 فریم باشه فرکانس مانیتور 40 هرتز خواهد بود وتعداد فریم در ثانیه دوم 140  باشه فرکانس مانیتور 140 هرتز خواهد بود.

@};-

عزیز مبارک باشه @};-

The way it's meant to be paid  =)) 

لول جهت شوخی بود =))

ممنون خبات گرامی @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

خب خداروشکر که بعداز مدتها تلاش و  سوال و جواب آخرش یک مانیتور خریدین و ازش راضی هستین 

مبارکتون باشه و ازش لذت ببرید و پیکسلهاش براتون چشمک بزنه

خلاصه خیلی خرسندم  که خوشحال هستین و شاد 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

درودی دوباره

راستی سعید جان، این مانیتورت خدایی نکرده پیکسل سوخته نداره؟؟؟

البته امیدوارم نداشته باشه.

آخه از چند نفری شنیدم این مدل مانیتور پیکسل سوخته زیادی داره!

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام 

خب خداروشکر که بعداز مدتها تلاش و  سوال و جواب آخرش یک مانیتور خریدین و ازش راضی هستین 

مبارکتون باشه و ازش لذت ببرید و پیکسلهاش براتون چشمک بزنه

خلاصه خیلی خرسندم  که خوشحال هستین و شاد 

سلام

:دی

دیگه تمام ریویوو ها از تمام مانیتور ها دیالوگ هاشونم حفظم =)) چند گیگ ارشیو ریوو مانیتور دارم :laughing:

ممنونم انشاالله شما هم همیشه خوشحال باشین @};-

مبارک باشه.

ببر خوابگاه با بچّه ها Game بزنید!

ببرم خوابگاه چششششم =)) اونجا فقط PES دیدم بعضی خوابگاها میزنند اونم جهت رقابت ..... گیمر ندیدم :دی ... خود منم اونجا با لب تاپ سر جمع دو سه ساعت متال گیر بازی کردم ... فقط خونه پشت میزکامپیوتر میچسبه :D

ممنون @};-

درودی دوباره

راستی سعید جان، این مانیتورت خدایی نکرده پیکسل سوخته نداره؟؟؟

البته امیدوارم نداشته باشه.

آخه از چند نفری شنیدم این مدل مانیتور پیکسل سوخته زیادی داره!

سپاس

درسته خیلی از مانیتور های میان رده ایسر و دل و.... بعضی مدل های ایسوز این سری این مشکلات رو داشتند..... :-?

خدا رو شکر مال من مشکلی نداره .... با کلی تلاش یک عدد پیکسل خاکستری یا سوخته دیدم اونم کنار صفحه اصلا مشخص نیست :D فقط وقتی صفحه کاملا سفید بشه و یه خرده بیای جلو یه چیزی اندازه نصف سر سوزن سیاه هست رو صفحه :D تو رزولوشن 2k و سایز 27اینچ اصلا مشخص نیست :D @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دیگه تمام ریویوو ها از تمام مانیتور ها دیالوگ هاشونم حفظم =)) چند گیگ ارشیو ریوو مانیتور دارم :laughing:

متشکرم سعید جان 

پشتکارتون قابل ستایش هست و بنده هم کموبیش در جریانش بودم که البته خداروشکر با یک انتخاب عالی همه رو اوکی کردین 

این مشکل پیکسل معیوب واسه خودش داستانی شده به خدا / انگاری امکان نداره نداشته باشه / کمی جای ناراحتی داره که این همه پول پای 

یک مانیتور خوب و گرون قیمت بدی ولی خیالت از پیکسل سوخته یا معیوب راحت نباشه 

واقعیتش منم میخواستم یکی از همین مدلا بخرم ولی خب همین مسئله باعث کنسل کردن خریدم شد و با همین بنکیو دارم لذت میرم 

فکر کنم یکی از همین مدلا بود تو بخش بازارچه که متاسفانه اون هم یه چندتایی پیکسل معیوب داشت و درک میکنم که آدم چه حالی میشه با دیدنش 

واقعا در عجبم که چرا نمیتونن این مورد رو حل کنن یا به حداقل برسوننش که لااقل در مانیتورهای گرون قیمت نباشه چنین معضلی 

باز جای خوشحالیست که مال شما فقط یک مورد مشابه داره که اونم فرمودین زیاد معلوم نیست تو این رزولوشن 

لینک به دیدگاه

سلام

ببرم خوابگاه چششششم =)) اونجا فقط PES دیدم بعضی خوابگاها میزنند اونم جهت رقابت ..... گیمر ندیدم :دی ... خود منم اونجا با لب تاپ سر جمع دو سه ساعت متال گیر بازی کردم ... فقط خونه پشت میزکامپیوتر میچسبه :D

ممنون @};-

درسته خیلی از مانیتور های میان رده ایسر و دل و.... بعضی مدل های ایسوز این سری این مشکلات رو داشتند..... :-?

خدا رو شکر مال من مشکلی نداره .... با کلی تلاش یک عدد پیکسل خاکستری یا سوخته دیدم اونم کنار صفحه اصلا مشخص نیست :D فقط وقتی صفحه کاملا سفید بشه و یه خرده بیای جلو یه چیزی اندازه نصف سر سوزن سیاه هست رو صفحه :D تو رزولوشن 2k و سایز 27اینچ اصلا مشخص نیست :D @};-

خب خدا رو شکر که فقظ یک مورد که اونم نامعوم هست.

موفق باشی سعید جان، امیدوارم لذتش رو ببری. :x

لینک به دیدگاه

vsync هم همین کارو میکنه

لینک به دیدگاه

پنل این نمایشگر ah-ips نیست، ahva هست که برخلاف دیگر اعضای خانواده ی ips تاخیر کمی داره.

ویژگیهای رنگی این نمایشگر به حرفه ای های رده ی ips پهلو می زنه، از جمله خطای رنگی ناچیزش که از بسیاری از نمایشگرهای حرفه ای عکاسی کمتره:

http://www.tftcentral.co.uk/images/asus_mg279q/comparison_2.jpg

بررسی فنی mg279q :

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/asus_mg279q.htm

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

اتفاقا یکی از گزینه های روی میزم 980ti سرحال از برند evga بود ولی دیدم خوب من اینو گرفتم بشینم پای 720p چیکارش کنم =))

مانیتور های دیگه هم یا TN و گیمینگ بودن یا IPS بودن ولی گیمینگ نبودن .... اینه IPS Gaming میخواستم باید اینو میخریدم :D @};-

درود دوست گرامی ، بله خشکل هستن :دی 

به طور خلاصه دوست گرامی ، این سینک های هوشمند مثل Vsync میاد نرخ فریم کارت و نرخ فرکانس مانیتور رو هماهنگ میکنه

gsync انویدیا و freesync ای ام دی میاد این کارو بهتر انجام میده ، و پارگی و استارتر و ... تا احد امکان ورمیداره .... تجربه ای روان از گیمینگ ارائه میده ... ویدیو مقایسه رو تو یوتیوب ببینین بهتر متوجه میشین @};-

درود ایمان گل و گلاب و البته شادکام :D

اقا خدا نکنه .... :D

بله پهلوانند نمیمیرند هرگز :دی انتظار نداشتم تو 2K این قدر خوب باشه گفتم حتما باید بزنم تنظیماتو کچل کنم بازی کنم :D ممنون @};-

خیلی ممنون مجتی گل :D  خوبه داداش ... به امید خدا بهترش رو میگیری .... موفق باشی خصوصا تو درست :D @};-

ممنون داداش گرامی @};-

والا روشنایی رو بزارم بالای 85 بعد چند دقیقه کمی اذیت میشه چشم و طبیعی هست مال کسایی هست عادت دارن ، الان روی 70 هست و اصلا مشکلی نیست .... اتاق منم تاریکه یه خرده ، و فاصله ام هم 50 سانت هست فکر میکنم کمه ، جلو ایینه رد شدم دیدم چشام یه خرده سرخ هست :دی

مانیتور همون طور که تو عکس ها مشخصه 144hz هست

دوستمون پاسخ شما رو دادن @};-

@};-

لول جهت شوخی بود =))

ممنون خبات گرامی @};-

یک گرافیک دیگه هم بگیرید خیلی خوبه چون این کارتتون نمیتونه 144 فریم بده برای تنظیمات خوب

لینک به دیدگاه

vsync هم همین کارو میکنه

نه عزیز، تو وی سینک فرکانس مانیتور ثابته مثلاً 60 هرتز.

لینک به دیدگاه

خب خدا رو شکر که فقظ یک مورد که اونم نامعوم هست.

موفق باشی سعید جان، امیدوارم لذتش رو ببری. :x

@};- @};-

متشکرم سعید جان 

پشتکارتون قابل ستایش هست و بنده هم کموبیش در جریانش بودم که البته خداروشکر با یک انتخاب عالی همه رو اوکی کردین 

این مشکل پیکسل معیوب واسه خودش داستانی شده به خدا / انگاری امکان نداره نداشته باشه / کمی جای ناراحتی داره که این همه پول پای 

یک مانیتور خوب و گرون قیمت بدی ولی خیالت از پیکسل سوخته یا معیوب راحت نباشه 

واقعیتش منم میخواستم یکی از همین مدلا بخرم ولی خب همین مسئله باعث کنسل کردن خریدم شد و با همین بنکیو دارم لذت میرم 

فکر کنم یکی از همین مدلا بود تو بخش بازارچه که متاسفانه اون هم یه چندتایی پیکسل معیوب داشت و درک میکنم که آدم چه حالی میشه با دیدنش 

واقعا در عجبم که چرا نمیتونن این مورد رو حل کنن یا به حداقل برسوننش که لااقل در مانیتورهای گرون قیمت نباشه چنین معضلی 

باز جای خوشحالیست که مال شما فقط یک مورد مشابه داره که اونم فرمودین زیاد معلوم نیست تو این رزولوشن 

دقیقا من از ایشون خریدم!

این موارد پیش میاد و جای این که دنبال مانیتوری باشیم مشکلی نداشته باشه یا گزارش نشده باشه باید نسبت به نیازمون بخریم و لذت ببریم!

تو امازون دیدم در مورد این مانیتور بهونه های الکی گرفتن!

یکی نوشته بود بازار مانیتور گیمینگ دست ایسوزه اینا یا رقبا هستن فیدبک دادن یا چون مانیتور رده بالا و گرون قیمت بوده بهونه میگیرن! مطمئن باشین خیلی ها خریدن راضی هستن ولی فیدبک ندادن! منم بعد چند هفته فیدبک میدم!

با دیدن این کامنت واقعا دیدم حرفش درسته!

مانیتوری هم که من خریدم فروشنده گفتن فقط تست شده واقعا هم همین طور بود! و گفتن یکی یا دو تا پیکسل روشن یا خاکستری داره ..... من امروز برام ورسید و با جنس نو م نمیزنه اصلا معلوم نبود باز شده بود قبلا! ، و  امروز چون روزای اخر تعطیلیم هست یه سره پای سیستم بودم حدودا 10ساعت! اصلا این چند مورد پیکسل که از کارخونه مشکل داشتن ندیدم به جز یک پیکسل که وقتی صفحه ای سفید سفید باز کنم یک سر سوزن با دقت پیدا میشه اونم کنار صفحه!!!!

به هیچ عنوان تو چشم نیست و بعد چندین ساعت استفاده شانسی یه صفحه سفید باز شد دیدمش!

واقعا راضیم ازش نمره 20 :D

یک گرافیک دیگه هم بگیرید خیلی خوبه چون این کارتتون نمیتونه 144 فریم بده برای تنظیمات خوب

انشالله سال 2017 یک کارت رده بالا میگیرم :دی

sli وcf روان بودنی که سینگل کارت داره ، نداره!

پنل این نمایشگر ah-ips نیست، ahva هست که برخلاف دیگر اعضای خانواده ی ips تاخیر کمی داره.

ویژگیهای رنگی این نمایشگر به حرفه ای های رده ی ips پهلو می زنه، از جمله خطای رنگی ناچیزش که از بسیاری از نمایشگرهای حرفه ای عکاسی کمتره:

http://www.tftcentral.co.uk/images/asus_mg279q/comparison_2.jpg

بررسی فنی mg279q :

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/asus_mg279q.htm

ممنون جناب بهمنیان بابت اطلاع رسانی

والله تو خود سایت ایسوز زده بود ips ما هم روشون رو زمین ننداختیم :D

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

البته این همون IPS هست. اما چرا بهش AHVA میگن. دلیلش اینه چون این فناوری ماله شرکته AU Optronics هست براش اسم AHVA گذاشته همونطور که سامسونگ برا پنلش از PLS استفاده کرده و ال جی IPS

فناورشون تقریبا میشه گفت همون IPS هست منتها چون ماله شرکت مختلفه اسم متفاوت دارند. @};-

ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...