رفتن به مطلب

█▄█ فروش ویژه Red Dead Redemption 2 نسخه ی PC برای کاربران لیون کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک دونه فارکرای خریدم،عالی و بدون مشکل،

ممنون از دوست عزیزمون با حوصله وقت گذاشتن.

کرک شده رو بخاید بخرید با اینوضع رایت کردن و تعدادحلقه ها همین پول درمیاد

خواهش میکنم مبارک باشه  @};-

لینک به دیدگاه

سلام بر شما. ممکنه شرایط tomb raider اشتراکی رو برام ارسال کنید. تازه اکانت ساختم در استیم و هیچ بازی تا به حال نخریدم. در ضمن نسخه فول آنلاک رو از سایت پی سی دی دانلود کردمو بلد نیستم به استیم معرفیش کنم. آیا میتونم این بازی رو روی کامپیوترم داشته باشم؟

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام بر شما. ممکنه شرایط tomb raider اشتراکی رو برام ارسال کنید. تازه اکانت ساختم در استیم و هیچ بازی تا به حال نخریدم. در ضمن نسخه فول آنلاک رو از سایت پی سی دی دانلود کردمو بلد نیستم به استیم معرفیش کنم. آیا میتونم این بازی رو روی کامپیوترم داشته باشم؟

مرسی

سلام

بله عزیز چرا نمیتونید.. به راحتی و بدون دردسر

بعد از خرید به شما نحو فعال سازی رو میگم.. اگه برای شما سخت بود خودم با تیم ویور انجام میدم  @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان کار دوست خوبمون یعقوب جان حرف نداره...تا بحال چند خرید داشتم ازش کاملا راضی کننده و عالی...ممنون از زحمات و معرفتش.

لینک به دیدگاه

درود دوستان کار دوست خوبمون یعقوب جان حرف نداره...تا بحال چند خرید داشتم ازش کاملا راضی کننده و عالی...ممنون از زحمات و معرفتش.

خواهش میکنم عزیز نظر لطفته :x

لینک به دیدگاه

دوستان یه Rise of Tomb Raider خریداری شد ایشون اومدن و با حوصله اکتیو کردن. حتی درایو گیمم فضای کم داشت و ایشون منتظر شدن من خالی کنم. گرچه خالی کردن 5 دقیقه بیشتر طول نکشید ولی ارزش داره این رفتار ایشون.

ممنون از این دوست عزیز @};-

لینک به دیدگاه

دوستان یه Rise of Tomb Raider خریداری شد ایشون اومدن و با حوصله اکتیو کردن. حتی درایو گیمم فضای کم داشت و ایشون منتظر شدن من خالی کنم. گرچه خالی کردن 5 دقیقه بیشتر طول نکشید ولی ارزش داره این رفتار ایشون.

ممنون از این دوست عزیز @};-

@};-  :x  از بازی کردن لذت ببرید

لینک به دیدگاه

Rise of tomb raider توسط اقای رئیسی گل واسم نصب و راه اندازی شد با اینکه خیلی سر نصب معطل شدن و بازی کم و کسری داشت ولی با حوصله واسم انجامش دادن با تشکر از ایشون

لینک به دیدگاه

سلام چجوری می تونم ازتون خریداری کنم؟

تامب رایدر رو میخوام

سلام

پخ شد

لینک به دیدگاه

Rise of tomb raider توسط اقای رئیسی گل واسم نصب و راه اندازی شد با اینکه خیلی سر نصب معطل شدن و بازی کم و کسری داشت ولی با حوصله واسم انجامش دادن با تشکر از ایشون

@};-

لینک به دیدگاه

سلام اقای رئیسی

tom raider رو میخام

شرایط رو پخ کنید.

لینک به دیدگاه

سلام اقای رئیسی

tom raider رو میخام

شرایط رو پخ کنید.

سلام ارسال شد دوست عزیز

لینک به دیدگاه

درود بر شما

لطفا شرایط رو برام توضیح کامل بدید میاام با بازی تامب رایدر شروع کنم بی زحمت لینک دانلود هم بگید...سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

درود بر شما

لطفا شرایط رو برام توضیح کامل بدید میاام با بازی تامب رایدر شروع کنم بی زحمت لینک دانلود هم بگید...سپاس فراوان

سلام عزیز

ارسال شد  @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...