رفتن به مطلب

█▄█ فروش ویژه Red Dead Redemption 2 نسخه ی PC برای کاربران لیون کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقای رییسی من هرچی توی هصوصی گفتم میتونید اینجا بذارید.

کاربری من خیلی هم برام مهمه.من مدیر ی انجمنم مه بالای ده هزار عضو داریم،شاید بنظر شما اعتبار نداشته باشم،اما برای خودم مهمه.

اصلا تصمیم با مدیریت،شما وظیفته پشتیبانی کنی،تعداددقیق رو هم توی تلکرام اعلام کردم،یک پک و ۱۳ تا بازی تک با مدرک واریزی دارم و خودتونم دارید‌.

کسی که کاری کرده باشه تا ببینه بقیه فهمیدن متواری میشه.من اینجام،مشتری هامم هست،چه شما چه مدیریت میتونید باهاشون صحبت کنید.کل مبلغ بازیها فک کنم ۱۵۰ هزار تومن شده،خرج دوروز ی بچه هست،اما مشکل اینه شما و دوستدون بزور میخاید اعتراف بکیرید که من دزدی کردم.نخیر نکردم.هرکسی هم تهمت بهم بزنه بخدا میسپرم که بزودی سرش بیاد.

لطف کنید تکلیف رو مشخص کنید و از تهمتهای بی پایه شما خسته شدم،

اگر هممایل بودید کلیه صخبتهای منو خودتونو بذارید اینجا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقای مهدی حی تی ایکس،من شمارو نمیشناسم اما اینطور که از اول داغ پریدی وسط هوای رفیقتو داشته باشی معلوم میشه که منطق درستی نداری،حرف نمیزدی یوقت اقای رییسی میکفت خودشیرین ندارم نه؟اسمتو فقط روی اکانت فیفای ایشون دیدم،متلک انداختنت چیه پس

عرضشو داشتم،لازم نیست شما تایید کنی یا نکنی این صحبتهای مسخره چه ربطی داره به اصل موضوع؟

شما روی چحسابی منو مقصر میدونی؟حرف منطقی داری بسم الله.

یعنی چون دوستتونه به این نتیجه رسیدین؟شما وکیل بقیه اعضا هستی؟یار و یار کشیه؟مشکلی نیست یارکشی کن،خدا یار من باشه بسه نه بنده ای کوچک.

من از اول کد نخاستم،اقا این مدال افتخار رو من نمیخام!یکبار ی مدرک بیارن که من گفتم کد رو بده من ازین ببعد.

اقای مهدی جی تی ایکس شما که دم از رفاقت با ایشون میزنی میشه مدرکی بدی که فروختم یا برپایه حدسو گمانه؟اگه به حدسه که خرفی باشما ندارم اکر به منطقه که لطف کن از اول نوشته هامو بخون،فارسی نوشتم که اکانتی نفروختم،خجالت داره بخدا.

دریافت کد هم با کوچکترین تغیبر ویندوز و سخت افزار نیاز میشه اقای مهندس.از پشت کوه نیومدیم.

در ضمن از اول کفتم من دیتای بازی میفروشم و درکنارش اکانت از شما میخرم،نمیدونم چرا نمیخونی پست منو و فقط المی طرفداری میکنی؟

در اخر اینکه اقای رییسی گفتن پشتیبانی میکنن و تمام،این پست شما تنها دلیلش یارکشی میتونه باشه.چون موضوع حل شده بود.

چقدر کوچیکی به خدا . جنبه فحش خوردن رو هم دارم بگو تا به ارامش برسی . من پیشاپیش ذهنت رو خوندم که الانه که گر بگیری بیای منو ببندی به رگبار

دقت کن:

من وقتی پیشاپیش مینویسم بله دوست نزدیکم هست برای ادم های ضعیفی مثل تو هست که نیان بگن نکنه دوستت هست داری طرفداری میکنی ازش

ادم عاقل جایی همین اقای رییسی رو محکوم کردم  برو بخون ببین چقدر دوست داشتم :D

تو بحث ادم ادعای همه چی رو میکنه .  ولی من از اون دسته ادما نیستم که ادعای چیزی رو بکنم . ما رو چه به مهندسی :D  من مسافر کشم 

جلوی خیلی ها هم وای میستم به وقتش .

اکانت نفروختی اوکی به اجماع نظر میرسیم نفروختی 

اقای رییسی شما هم دندون به جیگر بگیر دو دقیقه بشین :mad:   . :D

پشتیبانی میکنه ولی نه مدلی که شما مد نظرته دم به دقیقه شاد بشی ویندوز عوض کنی این بنده خدا رو به عذاب بندازی حال و احوال متغیر شما رو پشتیبانی کنه

ما یک روحیم در دو جسم . من دیگه رفتم تو حالت استند بای =))

دوست عزیز خواهشا موضع نگیر. سپر موشکیت رو فعال نکن و جملات ما رو نگرفته رو هوا نابود نکن 

دو دقیقه با ارمش جواب بده

شما اکانت فروختی یا نه؟   اگه نه پس اینی که میگی باید جواب من و مشتری هام رو بدی چیه؟

اگه درصدی برای ما سو تفاهم شده و شما باز هم اکانت نفروختی اول مراتب عذر خواهی رو اعلام میکنیم بعد میگیم دوست عزیز شما نمیتونی دم به دقیقه بیای کد بخوای

در ضمن

نمیدونم چرا این خدا برای شما هست برای ما نیست یا شما فکر میکنی ما بی خدا هستیم. گفتن سپردن به خدا در اخرین پست و ترک موضوع هست نه الان وسط حل کردن موضوع

پس خواهشا دوستانه همه چی رو قاطی نکن . بزار بعد حل شدن موضوع یه دوست جدید یکم بی اعصاب مثل شما پیدا کنیم کم کم  ارامش رو بهش بدیم

جان من قاطی نکن میخوام کمی شاد بشی

مشکل ما ایرانی ها اینه خیلی زود موضع میگیریم و فکر میکنیم با 4 تا خط نوشتن طرف رو کوبیدیم حسابی . شما اگه ذات منو بشناسی اونجوری منو به خود شیرینی متهم نمیکنی

جواب بده ببینیم دردت چیه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

اقای جی تی ایکس اگر میخای منطقی بخونی چشم

خصوصی تو چک کن.

چرا من فحش بدم؟مگه قوم مغولیم؟لطف کن فقط متلک ننداز،درست سوال کن و با احترام حواب بگیر.ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خصوصی رو خوندم یه پیشنهاد میدم و میرم و خودتون دوتا میمونید

چون شما بیش از حد کد دریافت میکنید این یعنی فروش اکانت ها(حتی قسم بخورید این کار رو نمیکنید)

ولی از طرفی میگید که شما در قبال مشتری هاتون مسئولیت دارید و خدا و شرع و عرف رو وسط میکشید

تنها کاری که میشه کرد اینه شما تک تک اون مشتری هاتون رو به اقای رییسی معرفی میکنید برای ادامه پشتیبانی. ولی جناب رییسی نرمال مثل همه مشتری هاش رویه رو پیش میگیره

چون در هر صورت به شما ظن افتاده. برای شما هم رضایت خدا ارجهیت داره پس باید راضی باشید البته اجباری نیست و فقط پیشنهاد دادم

اینجوری هم شما به ارامش میرسید و اعتبارتون خراب نمیشه . هم اقای رییسی دیگه این فکر رو نمیکنه داره از اکانت هاش سو استفاده میشه

منم برم یکم گوشت تلخ بشم زیادی شیرین بودم @};-

لینک به دیدگاه

خصوصی رو خوندم یه پیشنهاد میدم و میرم و خودتون دوتا میمونید

چون شما بیش از حد کد دریافت میکنید این یعنی فروش اکانت ها(حتی قسم بخورید این کار رو نمیکنید)

ولی از طرفی میگید که شما در قبال مشتری هاتون مسئولیت دارید و خدا و شرع و عرف رو وسط میکشید

تنها کاری که میشه کرد اینه شما تک تک اون مشتری هاتون رو به اقای رییسی معرفی میکنید برای ادامه پشتیبانی. ولی جناب رییسی نرمال مثل همه مشتری هاش رویه رو پیش میگیره

چون در هر صورت به شما ظن افتاده. برای شما هم رضایت خدا ارجهیت داره پس باید راضی باشید البته اجباری نیست و فقط پیشنهاد دادم

اینجوری هم شما به ارامش میرسید و اعتبارتون خراب نمیشه . هم اقای رییسی دیگه این فکر رو نمیکنه داره از اکانت هاش سو استفاده مشه

منم برم یکم گوش تلخ بشم زیادی شیرین بودم @};-

من مشکلی ندارم.روز‌اول هم گفتم مشتری هام مال شما!فقط تهمت دزدی نزن دیکه.همین که تهمت دزدی از من رفع بشه بسه و من گشنه مشتری نیستم،شماره و اسم و همه چی رو میدم بهشون خودشون پشتیبانی کنن،تعداد اکانت ها هم که مشخصه.

ضمنا بازم میگم اگر رمزی بمن داده میشده بخاطر‌راحتی کار‌خودشون بوده نه درخواست من.ایشون لطف میکردن تخفیف میدادن،منم لطف میکردم بجای ایشون فعال میکردم.همین.

حرف حسابه،من مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

دقیقا حرف منم همین بود مهدی

بهش گفتم از این به بعد دیگه باهات کار نمیکنم ولی پشتیبانی مشتریهات انجام میشه

حقیقت رو هم بهش گفتم

گفتم از اکانتام سواستفاده کردی ولی حلالت

همونطور که پستای قبلی خودش داره اشاره میکنه دوتا فارکرای بیشتر فروخته ولی واریزی نکرده

دیگه دلیلش رو نمیفهمم چرا اومد اینجا یه صفحه تایپ کرد

در صورتی که قبل از این پستش دیشب تو تلگرام گفتم پشتیبانی میکنم

همون اندازه ای که واریز کردی

پشتیبانی کی رو اینجا ندادم که ایشون دومیش باشه

بخدا کلی هم بهش اعتماد کرده بودم

بعضا شب تا صبح اکانت بهش میدادم دیتا مستقیم بگیره

همیشه هم در سریعترین زمان بهش کد میرسوندم

از تمام واریز هایی که کرده عکس میفرستم

لینک به دیدگاه

اقای رییسی،صبحم گقتم،بد عنوان کردی یا من بد متوجه شدم.

گفتی اکر وقت کردم چت رو میخونم،پشتیبانی میکنم.

امروز هم که اول من دیدم نوشتی مسیولیتی درمقابل من نداری.من اینطور برداشت کردم که یعنی پشتیبانی نخواهد بود.

اگر انجام میدید من مشکلی ندارم.

ضمن اینکه همه مشخصات رو تحویل میدم و دیگه تهمت دزدی نزنید اما هنوز پافشاری میکنین که نه دزدی.

من صدقه نخاستم که؟یا چیز اضافیی.

شما لطفا ازین ببعد به من اکانت جدید نفروش،همین هایی که واریز‌کردم و عکسش رو دادم درصورت نیاز پشتیبانی کن بسه و بدون که به کسی که اعتماد کردی ازت سواستفاده نکرده و برات سوتفاهم پیشومده.

تمامی حرفها و لطف هایی نم که بمن داشتی درسته و از‌اول‌گفتم اقای رییسی بمن لطف داشته.درقبالش سعی کردم وقت شمارو نگیرم بابت فعالسازی و طبق پیشنهاد خودتون کد رو میدادید اما‌کاش قبول‌نمیکردم.

بهرحال من ترجیح میدم به دوستانم اضافه بشن تا به دلخورها.

کاش دوستیمون سر این بحث بهم نمیخورد و حرف‌منو قبول میکردید و واقعا میفهمیدی که اکر‌منو مثل داداشت دونسنی منم همین حس رو داشتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تنها ضعف ما انسانها اینه از فکر هم اگاه نیستیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

alinozad    vs    Rai30

:huh:               :angry:  

*dry#            at%20wits%20end.gif

:wacko:                 :eek:  

:clapping:                  :-?  

:)                  ^_^

:big hug:             :big hug:

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

MEHDI-GTX

[-X  :-t  8-}

rahmanshahi

:ph34r:  -_-  :wub:  :daydreaming:

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رحمان نتیجه اخلاقی در مورد من چیه؟ 

اولی که قیلی ویلی میرم :D

دومی از ترس نصف کردنم ناخن میخورم

سومی شبیه دستگاهه metronome ه rolling%20on%20the%20floor.gif  6/8 میزنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رحمان نتیجه اخلاقی در مورد من چیه؟ 

اولی که قیلی ویلی میرم :D

دومی از ترس نصف کردنم ناخن میخورم

سومی شبیه دستگاهه metronome ه rolling%20on%20the%20floor.gif  6/8 میزنم

سلام آقا مهدیه گللل ، آقا من کوچیکه شمام ببخشید این شوخیه بنده رو :Not Worthy:

خخخخخ اولی به نشانه شوخی ها و خوش رو بودنتونه

دومی به نشانه داوری

سومی هم به نشانه اون آخرین پستتون که نتیجه اخلاقی گرفتین

:D  :D  :D

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استارتر گل آقای رئیسی

دوستان من از برادر خوبم اکانت چندتا بازی خریدم، بعداز 2 3 ماه که فراموش کرده بودم بازم بش pm دادم بنده خدا اومد از  اول همه اون کارهارو انجام داد بدون هیچگونه سوالی

درصورتی که اگه خود من بودم میگفتم که اصلا راه نداره

واقعا تشکر میکنم از آقای رئیسی گل که انقدر پشتیبانی عالی داره

بجز این موارد جناب رئیسی فردی هستن که من بعداز چندمرتبه معالمه با ایشون دیگه طوری شده بود که اگه می گفت برای من قطعه ای ارسال کن من الان ندارم حساب کنم براش فرستادم :)

یکی از بهترین بچه های سیستانی هستن که دیدم و واقعا پرچم زابلی هارو بالا کشیده @};-

لینک به دیدگاه

از ایشون اکانت Doom خریداری شد با پشتیبانی خوب ایشون بدون مشکل اجرا شد. :)

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استارتر گل آقای رئیسی

دوستان من از برادر خوبم اکانت چندتا بازی خریدم، بعداز 2 3 ماه که فراموش کرده بودم بازم بش pm دادم بنده خدا اومد از  اول همه اون کارهارو انجام داد بدون هیچگونه سوالی

درصورتی که اگه خود من بودم میگفتم که اصلا راه نداره

واقعا تشکر میکنم از آقای رئیسی گل که انقدر پشتیبانی عالی داره

بجز این موارد جناب رئیسی فردی هستن که من بعداز چندمرتبه معالمه با ایشون دیگه طوری شده بود که اگه می گفت برای من قطعه ای ارسال کن من الان ندارم حساب کنم براش فرستادم :)

یکی از بهترین بچه های سیستانی هستن که دیدم و واقعا پرچم زابلی هارو بالا کشیده @};-

سلام بر حمزه عزیز

خیلی مخلصم نظر لطفته داداشم ;)

بنده بلوچم از سیستان و بلوچستان هستم داداش کوچک زابلی ها @};-

از ایشون اکانت Doom خریداری شد با پشتیبانی خوب ایشون بدون مشکل اجرا شد. :)

خواهش میکنم از بازی کردن لذت ببر داداش 

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید سی دی کی اشتراکی TOTAL WAR WARHAMMER رو میخواستم  :-? 

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید سی دی کی اشتراکی TOTAL WAR WARHAMMER رو میخواستم  :-? 

سلام پخ شد عزیز

لینک به دیدگاه

با تشکر از آقای رئیسی اکانت TOTAL WAR WARHAMMER  از ایشون خریداری شد @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...