رفتن به مطلب

مزایده دسته اورجینال XboxOne فور ویندوز

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان این دسته خداشاهده با آک اصلا هیچ تفاوتی نداره چون هفته ی قبل روز سه شنبه رسید دستم سه چهارتا بازی هم بیشتر نکردم باهاش... بچه های گروه فیفا آنلاین هم درجریانن
دسته بدون کوچکترین مشکلی به سر میبره دلیل فروشمم اینه که با این جور دسته ها عادت نکردم بازی فوتبال انجام بدم با این دسته افت بازی دارم شدید. چون دکمه هاش فرق داره از مدل پلی استیشن.
برا اونی خوبه که قبلا با این دسته ها بازی کرده و بهشون عادت داره... تو عکس ها هم تاریخ ارسالی پست رو میبینید باورتون میشه همین چند روز قبل خریداری شده

"پس با این حساب یک فرصت خیلی خوبیه برای کسی که میخواد دسته ایکس وان تهیه کنه. چون عملا این دسته با آک هیچ فرقی نداره ولی قیمتش کمتره"

دسته از نوع سیمدار خریداری شده ولی قابلیت نصب باتری و وایرلس هم داره
دسته کاملا اورجینال میباشد و از کیفیت بسیار بالای برخورداره

قیمت پایه 160.000 

گام مزایده 5.000

فوری 185.000

پایان مزایده 12 ساعت پس از اولین پیشنهاد

واسه کسی که این دسته رو بخره بازی GTA که تو این تاپیک هست براش 75 تومان حساب میشه + بازی فیفا16 که تو این تاپیک هست فقط با 5 هزار تومان براش فعال میشه  :)  دیگه از این بهتر چی گیر میارید؟  :D 

قیمت آک دسته:
http://www.yeganestore.com/component/jshopping/xbox-accessories/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2.html?Itemid=0

شماره تلگرام: 09156079488

عکس:

2avpj7n9rrgzy1ycds00.jpg

hmdy501d76mnxn1e8h8n.jpg

y1leu553jkj3udvhfomr.jpg

تو عکس اولی همونطور که میبینید تاریخ ارسال فروشگاه یگانه استور به طرف بنده هست. آدرس و شماره تماس هم روش هست. میبینید که 5 روز قبل خریداری شده 2 روز هم تو راه بوده یه 3 روزی دست من بوده

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

ایشاللاه خوب فروش بره من میخریدمش اگه موقع کنکورم نبود حیف ولی فکر کنم سریع فروش بره

لینک به دیدگاه

ایشاللاه خوب فروش بره من میخریدمش اگه موقع کنکورم نبود حیف ولی فکر کنم سریع فروش بره

ممنون عزیز  :)

لینک به دیدگاه

میخوای 40 تومان ضرر کنی چون فقط نمیتونی باهاش خوب گل بزنی؟؟؟
شما جزو مرفهین بی درد جامعه تشزیف داری؟؟؟
شوخی کردم :))
من که به جز دسته ی ps تجربه ی دیگه ای نداشتم ولی دوستانی که دسته ی ایکس باکس داشتن خیلی ازش تعریف میکردن! یه دو هفته بازی کن شاید عادت کردی! تهش اینکه که 10 تومان دیگه ضرر کنی دیگه!

لینک به دیدگاه

میخوای 40 تومان ضرر کنی چون فقط نمیتونی باهاش خوب گل بزنی؟؟؟

شما جزو مرفهین بی درد جامعه تشزیف داری؟؟؟

شوخی کردم :))

من که به جز دسته ی ps تجربه ی دیگه ای نداشتم ولی دوستانی که دسته ی ایکس باکس داشتن خیلی ازش تعریف میکردن! یه دو هفته بازی کن شاید عادت کردی! تهش اینکه که 10 تومان دیگه ضرر کنی دیگه!

چه کنم دوست عزیز بیشتر بازی هارو دارم میبازم. لذت نمیده بازی کردن.. ولی تو بازی های دیگه واقعا فوق العاده است مخصوصا gta .چه دست فرمونی آدم داره با این دسته. دنده هاش خیلی روانه

لینک به دیدگاه

به به چه پسری

بالاخره خریدی......... حیف نیست ؟؟ بهترین دسته ای هست که تاحالا اومده به نظرم از نظر ارگونومی و راحتی دسته ps به گردش هم نمیرسه ولی باز سلیقه ای ه ایشالاه خوب بفروشی

لینک به دیدگاه

به به چه پسری

بالاخره خریدی......... حیف نیست ؟؟ بهترین دسته ای هست که تاحالا اومده به نظرم از نظر ارگونومی و راحتی دسته ps به گردش هم نمیرسه ولی باز سلیقه ای ه ایشالاه خوب بفروشی

سلام میلاد گل... فدات

واقعا حیفه ولی خب مجبورم باهاش نمیتونم فیفا بزنم. گیج میزنم چون دکمه ها فرق داره

بیشتر دسته رو بدون اینکه وصلش کنم همینجوری گرفتم تو دست خیلی احساس قشنگی میده وقتی تو دستت باشه از بس خوش دسته  :D 

لینک به دیدگاه

سلام میلاد گل... فدات

واقعا حیفه ولی خب مجبورم باهاش نمیتونم فیفا بزنم. گیج میزنم چون دکمه ها فرق داره

بیشتر دسته رو بدون اینکه وصلش کنم همینجوری گرفتم تو دست خیلی احساس قشنگی میده وقتی تو دستت باشه از بس خوش دسته  :D

سلام داداش 

چه فرقی داره خب دکمه هارو بچین منم customize میکنم!!!!

به نظرم اشتباه میکنی  :)

لینک به دیدگاه

سلام داداش 

چه فرقی داره خب دکمه هارو بچین منم customize میکنم!!!!

به نظرم اشتباه میکنی  :)

منم کاستومایز کردم ولی این دسته جوری طراحی شده اگه سرعت دکمه ی پایینی باشه بهتر میشه بازی کرد. کلا خود فیفا هم دکمه ی سرعت پایینیه. ولی از بس زیاد pes زدیم دیگه اینجوری عادت شده

لینک به دیدگاه

ببخشید بابت اسپم اما نظر من هم اینه که نگهش داری حیفه دسته ایکس باکس وان ارگونومی عالی داره و بغیر از فوتبال، بازیهای شوتر و اکشن ادونچر خیلی باهاش حال میده مخصوصا اون شوکش که کل هیکلتو میلرزونه. یجورایی هوشمند هم هست :) من که خودم الان دارم ویچر باهاش میرم بعضی جاها که خطر نزدیکم میشه شوک میده یا جالب تر اینکه وقتی میزان جادوم کم میشه یا از بین میره با شوک بهم یادآوری میکنه که آقا جادوت تموم شده حواست باشه. خیلی خوبه.

البته اینم بگم که تو ریسینگ شبیه سازی هم داشتن یک دسته ای مثل این واجبه.

لینک به دیدگاه

سلام .

با عرض معذرت از شما .

امکانش هست ۱۵۰ بدیتش به داداش کوچیکتون

لینک به دیدگاه

ببخشید بابت اسپم اما نظر من هم اینه که نگهش داری حیفه دسته ایکس باکس وان ارگونومی عالی داره و بغیر از فوتبال، بازیهای شوتر و اکشن ادونچر خیلی باهاش حال میده مخصوصا اون شوکش که کل هیکلتو میلرزونه. یجورایی هوشمند هم هست :) من که خودم الان دارم ویچر باهاش میرم بعضی جاها که خطر نزدیکم میشه شوک میده یا جالب تر اینکه وقتی میزان جادوم کم میشه یا از بین میره با شوک بهم یادآوری میکنه که آقا جادوت تموم شده حواست باشه. خیلی خوبه.

البته اینم بگم که تو ریسینگ شبیه سازی هم داشتن یک دسته ای مثل این واجبه.

شوکش واقعا باحاله... تو بازی dirt rally خیلی حس واقعیت به آدم دست میده. دکمه گازش هم اصلا انگار پدال گاز خود ماشینه 

دارم کم کم فکر میکنم نفروشم بهتره ها. یه جورایی حق با شماست حیفه 

سلام .

با عرض معذرت از شما .

امکانش هست ۱۵۰ بدیتش به داداش کوچیکتون

سلام.. 170 با هزینه ی ارسال از خودتون اگه بخواهید در خدمتم

کمتر نمیصرفه همون بهتر خودم استفادش کنم نظر دوستان هم مشاهده میکنید

لینک به دیدگاه

شوکش واقعا باحاله... تو بازی dirt rally خیلی حس واقعیت به آدم دست میده. دکمه گازش هم اصلا انگار پدال گاز خود ماشینه 

دارم کم کم فکر میکنم نفروشم بهتره ها. یه جورایی حق با شماست حیفه 

دوست عزیز نفروش یکی از بهترین دسته های بازی هستش ممکنه بعدش پشیمون بشی یک مدت باهاش بازی کن مثلا 1 ماه مطمئن باش عادت می کنی

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

بنده خودم دسته xbox دارم ولی میخام یکی دیگه بخرم کارکرده گفتیم شاید مقدور باشه واسه فروشنده اینو برداریم .

الان باهاشون تماس میگیرم و اوکی خریداری شده رو میگم خدمت شما ..

لینک به دیدگاه

من 2 تا دارم وگرنه میخریدم  :laughing:  نفروش آقا نفروش

کاش میتونستم نفروشم  :crying:

دوست عزیز نفروش یکی از بهترین دسته های بازی هستش ممکنه بعدش پشیمون بشی یک مدت باهاش بازی کن مثلا 1 ماه مطمئن باش عادت می کنی

موفق باشی @};-

ممنون دوست عزیز.. راجبش فکر میکنم

لینک به دیدگاه

داداش روی ویندوز7 هم میشناسه یا حتما باید وین10 باشه؟

قابلیت نصب باتری و وایرلس یعنی چی؟ کیت وایرلس همراش نیست؟

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

سلام

میشه با کابل وصل کرد به pc  ؟  

بله عزیز.. یه کابل داره با قابلیت جدا شدن اونم چه جنس با کیفیتی. فکر میکنم 3 متر هم داشته باشه خیلی عالیه

داداش روی ویندوز7 هم میشناسه یا حتما باید وین10 باشه؟

قابلیت نصب باتری و وایرلس یعنی چی؟ کیت وایرلس همراش نیست؟

رو همه ویندوزا میشه داداش

دسته وایرلس داره ولی اون دانگل که رو سیستم وصل میشه + باتریش همراهش نیست. با اونا قیمتش میشد 350 هزار. من بصورت سیمدار خریداری کردم

لینک به دیدگاه

داداش با سیستم معامله لیون خریدارم داداش

..........

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...