رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید واتر کولر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان من میخام برای سیستم امضام یک واترکولر بخرم ولی چون مدل کیسم green x2 هستش نمیتونم از مدل های 240 بگیرم آیا با توجه به نوع پردازنده من اگر از واترکولرهای 120 گرین یا دیپ کول capitan بگیرم مناسب هستن؟

دوستان اگر از این دومدل که گفتم دارن ممنون میشم بگن پردازندشون در دمای idle و load در چه دمایی کار میکنه

لینک به دیدگاه

درود

من کیس شمارو دارم

البته کمی مود شده .

در کل دمای CPU امضا در حالت بیکاری بین 30 الی 33 هست ..توی لود ندیدم بالای 58 نهایت 60 بره

گرافیک هم 33 الی 34 درجه و توی لود نهاااایت 69 الی 72

شما میتونی دیپکول بگیری و فن هاشو ساندویچی ببندی .. البته برای کیس ایکس 2 مدل کاپتان رو نمیشه .. باید مدل دیگه ای بگیرید

لینک به دیدگاه

درود

من کیس شمارو دارم

البته کمی مود شده .

در کل دمای CPU امضا در حالت بیکاری بین 30 الی 33 هست ..توی لود ندیدم بالای 58 نهایت 60 بره

گرافیک هم 33 الی 34 درجه و توی لود نهاااایت 69 الی 72

شما میتونی دیپکول بگیری و فن هاشو ساندویچی ببندی .. البته برای کیس ایکس 2 مدل کاپتان رو نمیشه .. باید مدل دیگه ای بگیرید

ممنون از جوابتون

ساندویچی یعنی چی ؟ چرا مدل دیپ کول رو نمیتونم ببندم میخاستم فن واتر کولر رو به بالای کیس وصل کنم

لینک به دیدگاه

ممنون از جوابتون

ساندویچی یعنی چی ؟ چرا مدل دیپ کول رو نمیتونم ببندم میخاستم فن واتر کولر رو به بالای کیس وصل کنم

ساندویچی یعنی هر دو طرف رادیاتور فن قرار بدید.

دیپ کول میتونید .. ورژن کاپتان که خودمم دارم . بلاک سی پی یوش یکم بزرگخ اجازه نمیده دو عدد فن به رادیاتور ببندید ..

بالای کیس برای ایکس 2 فکر کنم نشه دوتا فن بست .. چون برای من گیر میکنه به شانه های رمم

لینک به دیدگاه

ساندویچی یعنی هر دو طرف رادیاتور فن قرار بدید.

دیپ کول میتونید .. ورژن کاپتان که خودمم دارم . بلاک سی پی یوش یکم بزرگخ اجازه نمیده دو عدد فن به رادیاتور ببندید ..

بالای کیس برای ایکس 2 فکر کنم نشه دوتا فن بست .. چون برای من گیر میکنه به شانه های رمم

خیلی ممنون من ببندم همون با یه فن میبندم 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

میخواستم نظر دوستان رو در مورد واتر کولر Green GLACIER 120 GLC120-A AiO برای i7-6700k میخوام انتخاب کنم..اورکلاک نمی کنم ولی بازی و کار با نرم افزار های سنگین زیاد انجام میدم ؟؟!!

هم کیفیت هم کارایی برام مهم هست..

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهتره کیس رو یکدفعه تعویض کنید دوست گرامی

هم جا باز تر میشه و هم اینکه توی دمای کلی تاثیر میزاره

ارزونترین انتخاب هم X3 Viper هست که رادیات 240 هم داخلش جا میشه

بعد ها هم میتونید کارت و کولر و .... بزرگتر داخلش جا بدید

من اگه بودن اول کیس رو عوض میکردم

اینجوری پول تون یجورایی نفله میشه و چند باره کاری میشه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

میخواستم نظر دوستان رو در مورد واتر کولر Green GLACIER 120 GLC120-A AiO برای i7-6700k میخوام انتخاب کنم..اورکلاک نمی کنم ولی بازی و کار با نرم افزار های سنگین زیاد انجام میدم ؟؟!!

هم کیفیت هم کارایی برام مهم هست..

با تشکر

به نظر من که گزینه خوبی هستش امروز لیون کامپیوتر یه فیلم بررسی درباره واتر کولرها گذاشته اگه دیده باشی گرین نتایج خیلی خوبی بدست آورد به نظر من انتخاب خوبیه

بهتره کیس رو یکدفعه تعویض کنید دوست گرامی

هم جا باز تر میشه و هم اینکه توی دمای کلی تاثیر میزاره

ارزونترین انتخاب هم X3 Viper هست که رادیات 240 هم داخلش جا میشه

بعد ها هم میتونید کارت و کولر و .... بزرگتر داخلش جا بدید

من اگه بودن اول کیس رو عوض میکردم

اینجوری پول تون یجورایی نفله میشه و چند باره کاری میشه

سلام تو فکرم هست که کیس رو عوض کنم ولی یکی از دلیل هایی که میخام کولر 120 بخرم صدای کمترش نسبت 240 هستش که دو تا فن داره و قطعا صداش بیشتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من که گزینه خوبی هستش امروز لیون کامپیوتر یه فیلم بررسی درباره واتر کولرها گذاشته اگه دیده باشی گرین نتایج خیلی خوبی بدست آورد به نظر من انتخاب خوبیه

سلام تو فکرم هست که کیس رو عوض کنم ولی یکی از دلیل هایی که میخام کولر 120 بخرم صدای کمترش نسبت 240 هستش که دو تا فن داره و قطعا صداش بیشتر

با سلام

دوست گرامی بجای واتر کولر بهتره از ماچو یا لوسیفر استفاده کنید کارایی فکر کنم بهتری میدن خدمتتون

در نهایت انتخاب با خودتون هست

لینک به دیدگاه

بهتره که یک کیس بگیرید علت اینکه هم میگم اینه که رادیات 240 بیشتر از 120 خنک میکنه دو تا فنش رو هم میتونید مدل سایلنت بگیرید چند وقت بعد که ساکت باشه

لینک به دیدگاه

با سلام

عمر مفید واتر کولر ها چند ساله ،چقدر کمتر ایر کول ها هست ؟؟!!

لینک به دیدگاه

با اجازه از صاحب تاپبک

تقریبا از چند جا شنیدم که عمر واتر کم تر از ایر هست. یعنی چند سال عمرش هست؟ باید عوضش کنیم؟

لینک به دیدگاه

با اجازه از صاحب تاپبک

تقریبا از چند جا شنیدم که عمر واتر کم تر از ایر هست. یعنی چند سال عمرش هست؟ باید عوضش کنیم؟

خواهش میکنم احتمال داره درست باشه ولی بی خیال ما عمر خودمونم شاید از واترکولر کمتر باشه  فوقش خراب میشه ولی 4 5 سالم کار کننه بسه دیگه

دوستان من کیس گرین viper رفتم خریدم کسی اگر داره چه طوری پنل بالا و جلوی کیس باز میشه ؟ من هز چی فشار میدم در نمی یاد میترسم بشکنه

لینک به دیدگاه

من با سیستم امضام دمای cpu هیچ وقت بالاتر از 50 نمیره و معمولا هم زیر 45 هست

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم احتمال داره درست باشه ولی بی خیال ما عمر خودمونم شاید از واترکولر کمتر باشه  فوقش خراب میشه ولی 4 5 سالم کار کننه بسه دیگه

دوستان من کیس گرین viper رفتم خریدم کسی اگر داره چه طوری پنل بالا و جلوی کیس باز میشه ؟ من هز چی فشار میدم در نمی یاد میترسم بشکنه

اگه مثل x8 باشه، پنل جلو از پایین جای دست داره اگه به سمت خودت بکشی با یه فشار کوچیک پنل باید راحت باز شه.

پنل بالا هم جای دستش پشت کیسه، به سمت بالا بکش.

در رابطه با گولینگ هم green glacier120 رو با 4790K تست کردم توسط OCCT که مهدی معتمدی عزیز توی کلیپش ازش استفاده کرد.

در حالت IDLE دما 25 درجه میانگین (بین 24.5 و 25.5) متغیر و در حالت فول لود بعد از 10 دقیقه تست، دمای 65 درجه بدست اومد که خیلی خوب بود به نظرم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...