رفتن به مطلب

فروش بازی های steam||بازی ایرانی E.T. Armies به قیمت 32تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام. اگر با استیم آشنایی ندارید، به این لینک مراجعه فرمایید.

گیفت کارت 20 دلاری PSN قیمت: 60000 تومان

توضیح: روش پرداخت فقط از روش 3 امکان دارد. چند مورد امتحان شده و مشکلی نبوده. تضمین کار کردن کد ها برای کاربران معتبر مقدور می باشد. 

لیست قیمت (به تومان): 

راهنمایی: برای پیدا کردن بازی مورد نظر خود، از ctrl + F استفاده کنید.

آخرین بروزرسانی قیمت: 24 فروزدین

موقت: فروش بازی های با قیمت بالای پنجاه تومان ممکن نیست
Insurgency     ===     16000
Payday 2     ===     24000
Company of Heroes 2     ===     28000
Lords Of The Fallen Digital Deluxe Edition CD-key     ===     24000
Counter-Strike: Global Offensive     ===     32000
E.T. Armies     ===     32000
Rust     ===     40000
Payday 2: GOTY Edition     ===     40000
Firewatch     ===     55000
ARK: Survival Evolved     ===     63000
Mad Max     ===     63000
H1Z1 (H1Z1: Just Survive + H1Z1: King of the Kill)     ===     71000
Batman: Arkham Knight     ===     77000
SUPERHOT     ===     80000
Rise of the Tomb Raider - Nvidia CD-Key     ===     94000
FIFA 16 - origin     ===     97000
Batman: Arkham Knight Premium Edition     ===     97000
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN     ===     112000
Dirt Rally CD-Key     ===     120000
Hitman CD-Key     ===     120000
Grand Theft Auto V     ===     130000
Tom Clancy’s The Division Uplay CD-Key     ===     130000
Rise of the Tomb Raider - Standard Edition     ===     130000
The Witcher 3: Wild Hunt     ===     143000
Far Cry® Primal Standard Edition     ===     143000
DARK SOULS III     ===     147000
Fallout 4     ===     147000
Far Cry® Primal Apex Edition     ===     157000

روش های ارسال بازی:

روش1(منتخب): ارسال بازی به صورت gift از داخل استیم. در این روش فقط یک احتمال وجود دارد آن هم revoke شدن بازی هاست (مراجعه کنید به سوال 7 در بخش سوالات متداول) که اینو خودم تضمین میکنم و اگر چنین اتفاقی افتاد، من بازی را بدون دریافت هزینه ای برای شما دوباره ارسال می کنم. 

برای انجام این کار، من رو توی استیم به دوستانتون کنیدhttp://steamcommunity.com/id/warlordmsm

روش 2 و 3 نیاز به توضیح دارد:

این روش با استفاده از CD-key انجام می شود. CD-key هم بدجور تحریم هستیم و از بین حدود 15 تا شبکه شخصی انتقال داده، من یکی پیدا کردم که تحریمو دور و میزنه. بقیه رو استیم می فهمه و جلوشونو میگیره. حالا توضیح روش ها:

روش2(ارزان): شما رمز اکانتتان را عوض می کنید و مشخصات وارد شدن به اکانتتان را به من میدهید. من کد بازی را برای شما فعال می کنم و شما پس از آن رمزتان را دوباره به قبلی بر میگردانید. این روش هم تضمینی می باشد و هیچ گونه ریسکی به جز اعتماد به بنده ندارد. بعدش هم که من رمز اصلی شما را نمی گیرم که بخواهم اقدامی انجام دهم. کارمزد این روش هم 1000 تومان می باشد

روش3(ارزان ترین): بنده CD-key را مستقیما برای شما می فرستم و شما خودتان آن را استفاده می کنید. این روش را بخاطر ماهیت CD-key نمی توانم تضمین کنم.

نکات مهم:

نکته 1: اگر فروشگاهی یا شخصی قیمتی کمتر از من برای یک بازی داشت، (با پ.خ) به من اطلاع دهید تا بررسی کنم. در صورت صحت، قیمت رو اگر مقدور باشه آنقدر کاهش می دهم که از اون فروشگاه ارزون تر بشه . توجه کنید که محصولات دقیقا یکی باشند. یعنی هردو برای یک پلتفرم باشند، اگر هر دو برای استیم هستند، هر دو Region Free  باشند و هر دو از یک نوع(CDkey یا Gift) باشند.

نکته 2: برای خرید بازی ها باید سفارش بدید و تهیه کنم. برای سفارش دادن بازی هم قبلش به من پ خ بدید تا قیمتو چک کنم. چون ممکنه قیمت ها تغییر کرده باشه و قیمت من به روز نباشه. اینجا فقط لیست بازی هایی که تو اکانتم دارم یا بازی های پر تقاضا رو قرار میدم. قیمت بقیه بازی هارو می تونید توی کامنت یا پ خ یا استیم از من بپرسید. لینک یا اسم بازی در استیم یا فروشگاه دیگه بدید، قیمت تحویل بگیرید! لطفا اسم کامل بازی را همراه با قیمت کنونی به دلار ذکر کنید. اگر بازی چند نسخه دارد، بفرمایید کدوم نسخه را می خواهید. اگر پلتفرمی غیر از استیم می خواهید، اون هم ذکر کنید.

نکته 3: برای اعتماد سازی، بنده حاضرم اول بازی رو برای شما گیفت کنم و سپس مبلغو دریافت کنم. البته بستگی به فیدبک و اعتبار شما داره.

نکته 4: تمام بازی ها Region Free هستند و من بازی های با قفل منطقه ای نمی فروشم. یعنی بازی ها نه روس هستند نه برزیلی هستند. اگر بازی های من روس بودند یا هر چیز دیگه ای، افرادی که تا حالا از بنده خرید کردند، متوجه می شدند.

نکته 5: برای انجام بازی ها نیاز به بکاپ یا دیتای آن دارید که می توانید از این سایت با قیمت پایین تهیه کنید: steambackups.ir

نکته 6: اگر به من یک سفارشی بدهید و من نتوانم کمتر 20 ساعت دیگه اون رو دستتون برسونم(بعد 20 ساعت بازی را فرستادم)، 10 درصد هزینه بازی رو برمی گردانم(اگر 10 درصد هزینه بازی، کمتر از 2000 تومان باشد، 2000 تومان برمی گردانم). فقط قبلش با من هماهنگ کنید.

نکته 7: بازی روی تمام پلتفرم ها قابل تهیه هست ولی استیم راحت تر گیر میاد. اگر بازی برای پلتفرم دیگه باشه یا بصورت CD-key باشه، ذکر میشه. در بعضی مواقع ممکنه سهوا یادداشت نشه. اما قبل از خرید بازی حتما دوباره چک می کنم.

لطفا اگر سوالی دارید، ابتدا سوالات متداول را بخوانید. اگر جوابتون رو نگرفتید بنده در خدمتم.

سوالات متداول:

1: من هیچ اطلاعاتی راجع به استفاده از شبکه استیم ندارم لطفا راهنماییم کنید آیا لازم هست برای اجرای بازی آنلاین باشم و ایا امکان بازی با چند pc هست یا خیر ممنون میشم راهنمایی فرمایید. 

جواب: برای ساخت اکانت به سایت استیم بروید و یک اکانت استیم بسازید. ساختش کاری نداره. بعدش توی فروشگاه استیم کمی گشت و گذار کنید. بعضی بازی ها رایگان هستند و بعضی پولی. رایگان ها را می توانید دانلود کنید و بازی کنید. برای بازی های پولی یا باید خودتان آن ها را بخرید یا من آن ها را برای شما بخرم. وقتی بازی به اکانتتان اضافه شد، توی library شما اضافه می شود و برای انجام آن یا باید آن را دانلود کنید یا دیتا(بکاپ) آن را تهیه فرمایید. برای هر اکانت هم می توانید از چند کامپیوتر-فکر کنم حداکثر 10تا - استفاده کنید. فقط استفاده بصورت همزمان امکان ندارد. مثلا نمیشه برای یک گیمنت یک بازی مثل کانتر خرید و اونو چند نفر همزمان ازش استفاده کنند! اگر هم دسترسی به اینترنت در بعضی اوقات نداشته باشید مشکلی نیست و استیم یک قابلیت به اسم offline mode دارد و میتوانید بازی هایتان را انجام دهید. پیشنهاد می کنم به اینک های داخل امضام مراجعه کنید.

2: شما Paypal دارید؟ آیا سفارشات paypal هم قبول می کنید؟

جواب: نه. بنده paypal ندارم.

3: بازی X قیمت آخرش با تخفیف چنده؟

جواب: قیمت ها منصفانه و مقطوع هستند. اگر قصد خرید دارید، بفرمایید تا برای چک کردن قیمت که کمی وقت می طلبه اقدام کنم.

4: چجوری بازی ها رو با این قیمت گیر میاورید؟

جواب: از پاسخگویی معذورم. فقط می تونم بگم که ارزون می خرم و ارزون هم می فروشم. به شما اطمینان می دهم که بازی همانی هست که بقیه با قیمت بالا تر می فروشند.

5: شما سایت ندارید؟

جواب: سایت هم در آینده خواهیم زد. ولی اینو بدونید که خرید اینترنتی منتفی هست(فعلا). چون سایت ها رو فیلتر می کنند و نماد اعتماد الکترونیک هم داستانش مثل 7 خان هست و درگاه بانکی هم دردسر های خودشو داره.

6: من شما رو نمی تونم توی اکانتم اد کنم. چون محدود هست اکانتم. لطفا شما من رو اد کنید.

جواب : لطفا لینک پروافایلتان را بفرمایید. روش پیدا کردن لینک پروفایل: 

توی تنظیمات نرم افزار استیم، قسمت Interface، تیک گزینه ی Dispaly URL رو بزنید، از داخل خود نرم افزار، پروفایلتان رو باز کنید و آدرس رو به بنده بفرمایید. ( (با تشکر از کاربر آرین 0098 برای راهنماییشون. البته من هم این روش رو می دونستم)

7: revoke شدن که توی روش اول نوشتید؟ چی هست؟ از کجا مطمئن باشیم که بازی revoke نمی شه؟
جواب: این مسئله به نحوه خرید بازی مربوط میشه. توی کشور های دیگه که استیم از پرداخت های بانکیشون پشتیبانی می کنه، بعد از خرید بازی، شما می تونید به بانکتون زنگ بزنید بگید یکی از کارت من خرید کرده، بدون اجازه من. اون ها هم خریدتون رو باطل می کنند و اون بازی می پره. این کار توسط افراد شیاد انجام می شود. این مسئله مختص شیوه کار بنده نیست و هر خرید کالای مجازی ای میتونه revoke بشه.اینجا مسئله اعتماد و اعتبار میاد وسط. بنده مشخصاتمو دادم. تضمین هم کردم. تصمیم با خودتان هست که توی این مسئله به بنده اعتماد می کنید یا نه.

8: ایا بنده برای دریافت بازی از روش اول نیاز به "شبکه شخصی انتقال داده" دارم؟

جواب: بله. البته می تونید از افزونه مروگر کروم به اسم https every where که "شبکه شخصی انتقال داده"  نیست، استفاده کنید. البته برای روش 3 شاید 10 درصد فندق شکن ها کار کنند.

9: دقیقا میشه بگید بازی چحوری دستمون میرسه؟ گیفته؟ کده؟

جواب: اول ببینید چیزی که می خواهید CD key هست یا gift. اگر گیفت باشه، یک کالای مجازی حساب میشه. من اون کالا رو برای شما بصورت هدیه میفرستم.

اگر CD key باشه، از روش های 2 و3 امکان دریافتشو دارید. بنده استفاده از گیفت رو پیشنهاد می کنم.

10: بازی های Origin، Uplay و GOG چجوری بدستمون میرسه؟

جواب: اولا بنده استفاده از استیم را بجای Uplay  و GOG پیشنهاد می کنم. بخاطر امکانات استیم مثل نشان دادن فریم ریت بازی، امکان چت در هنگام بازی چه بصورت نوشتاری چه گفتاری و ... در مورد سوالتون هم باید بگم که همه فقط بصورت CD key هستند و بازی های Uplay و GOG از روش 2 و3 و بازی های Origin از روش 2 قابل خرید هستند.

11: از کجا می تونم بفهمم که شما به بنده بازی روس یا برای هرمنطقه دیگری ندادید؟

جواب: اگر بازی گیفت باشد و فرض کنیم که بازی روس باشد، وقتی بازی رو برای شما میفرستم، شما برای اضافه کردن بازی به library تان نیاز به شبکه شخصی انتقال داده روس خواهید داشت. درضمن در inventory، اگر روی بازی کلید کنید، در قسمت اطلاعات که سمت راست هست، این نکته را با رنگ نارنجی می نویسد. اگر بازی سی دی کی باشد، خب دوباره نیاز به شبکه شخصی انتقال داده روس خواهید داشت.

مشخصات بنده: محمد ساری مقدم
شماره کارت بانک ملی: 6037997186990884  به صورت جدا:Capture.PNG
پروفایل استیم: http://steamcommunity.com/id/warlordmsm

ویرایش شده توسط warlordmsm
لینک به دیدگاه

• ارسال 147
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود gta v هم دارید؟ میتوانید با gift بازی های مثل cod black ops 3 هم بفرستید؟

لینک به دیدگاه

سلام قیمت gta v میخواستم

درود gta v هم دارید؟ میتوانید با gift بازی های مثل cod black ops 3 هم بفرستید؟

GTA V به لیست اضافه شد.

سری CoD کم تخفیف می خوره. اما اگر واقعا قصد خرید دارید تهیه می کنم. چون با قیمت خوب فعلا پیدا نکردم، قیمت نمی دم

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت SQUAD ؟

با سلام. 121000 115000 تومان. اگر تا 24 ساعت دیگه قیمت جدید ندادم، همین قیمت رو می تونم لحاظ کنم.  خرید این بازی هم طول می کشه. شما به من سفارش می دید. من بعد حدود 2 روز می تونم بخرم. بعدش بازی رو براتون می فرستم و هزینه ای که عرض کردم رو پرداخت می کنید. من جای شما بودم، تا زمانی که تخفیف بخوره صبر می کردم. الان یک نگاه به قیمتای بنده بندازید، متوجه می شید که این بازی قیمتش از خیلی بازی ها مثل ویچر 3 بیشتره

لینک به دیدگاه

شما میتونید از سایت g2a خریداری کنید امروز Witcher 3 قیمتش شده 16 دلار

لینک به دیدگاه

شما میتونید از سایت g2a خریداری کنید امروز Witcher 3 قیمتش شده 16 دلار

با سلام

اون چیزی که توی اون سایت زده شده، CD-key این بازی هست.. آن هم نه روی پلتفرم استیم بلکه روی GOG که DRM free هست. قیمتش هم 44000 تومان هست. چیزی که من دارم می فروشم، نسخه ی استیم این بازی بصورت گیفت هست. درضمن خرید از اون سایت ها با paypal ممکن هست که چون خودم ندارم، باید با دوستان اونور آبیم معامله کنم. دلار پیپال هم گرون تر از دلار معمولیه( برای ما). ضمنا لطفا قوانین را مطالعه فرمایید تا خدای نکرده موجب تخلف از آن نشوید.

11 - بحث در مورد کیفیت قطعه ، مقدار ارزش و امثالهم در تاپیک فروش ، فقط با موافقت صاحب تاپیک امکان پذیر است .

12 - کم ارزش نشان دادن کالای ارائه شده در داخل تاپیک ممنوع است .

این جور پیام ها تاثیر منفی در فروش بنده داره.لطفا اگر فکر می کنید قیمت کالایی زیاد است، در پ خ پیام دهید. البته مطمئنا شما از این موضوع مطلع نبودید @};-

لینک به دیدگاه

با سلام

اون چیزی که توی اون سایت زده شده، CD-key این بازی هست.. آن هم نه روی پلتفرم استیم بلکه روی GOG که DRM free هست. چیزی که من دارم می فروشم، نسخه ی استیم این بازی بصورت گیفت هست. درضمن خرید از اون سایت ها با paypal ممکن هست که چون خودم ندارم، باید با دوستان اونور آبیم معامله کنم. دلار پیپال هم گرون تر از دلار معمولیه( برای ما). ضمنا لطفا قوانین را مطالعه فرمایید تا خدای نکرده موجب تخلف از آن نشوید.

این جور پیام ها تاثیر منفی در فروش بنده داره.لطفا اگر فکر می کنید قیمت کالایی زیاد است، در پ خ پیام دهید. البته مطمئنا شما از این موضوع مطلع نبودید @};-

ببخشید یکی از دوستانم میخواست تهیه کنه برای آون پرسیدم

ضمن اینکه این حرف من هیچ تاثیر منفی ای در فروش شما نخواهد داشت دیگه حرف دیگه ای فکر نکنم در این تاپیک بزنم یا سوالی بپرسم میخواستم جواب شما رو بدم ولی چون قانون قانون هست نمیشه یا علی

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ببخشید یکی از دوستانم میخواست تهیه کنه برای آون پرسیدم

ضمن اینکه این حرف من هیچ تاثیر منفی ای در فروش شما نخواهد داشت دیگه حرف دیگه ای فکر نکنم در این تاپیک بزنم یا سوالی بپرسم میخواستم جواب شما رو بدم ولی چون قانون قانون هست نمیشه یا علی

موفق باشید

اگر مایل باشید می تونید توی پ خ در موردش بحث کنیم (بدون نگرانی) ولی حالا که فکرشو می کنم تاثیر منفیی نداره! مثل اینکه از حرفم ناراحت شدید. معذرت می خوام. @};-

لینک به دیدگاه

اگر مایل باشید می تونید توی پ خ در موردش بحث کنیم (بدون نگرانی) ولی حالا که فکرشو می کنم تاثیر منفیی نداره! مثل اینکه از حرفم ناراحت شدید. معذرت می خوام. @};-

ببخشید دفعه ی دیگه توی پ.خ از شما سوال میشه :D

لینک به دیدگاه

سلام. آیا Rise of the Tomb Raider - Digital Deluxe Edition
موجود هست ؟
امشب بخرم بدستم میرسه؟
متشکر

لینک به دیدگاه

سلام

هزینه پیش خرید بازی Division چقدر میشه؟

و اینکه اگه بخوایم اکانت استیم رو شارژ کنیم هم چه به صورت گیفت کارت و چه به صورت عادی لطفا هزینه رو بفرمایید

لینک به دیدگاه

سلام

هزینه پیش خرید بازی Division چقدر میشه؟

و اینکه اگه بخوایم اکانت استیم رو شارژ کنیم هم چه به صورت گیفت کارت و چه به صورت عادی لطفا هزینه رو بفرمایید

سلام. توی لیست هستش: 179000 تومان. اگر نسخه های کامل تر رو می خواهید:

Pre-Purchase Tom Clancy’s The Division Gold Edition   ===   258000

شارژ اکانت فقط با کد زدن(key code) ممکن هست. قیمت خوب پیدا نکردم! بهتره از سایت هایی مانند persiankey یا gamers-shop تهیه کنید( من با این سایت نسبتی ندارم!) اما مسئله اینجاست که شما اگر حساب کنید، متوجه می شید که باستون نمی صرفه.

توضیح: قیمت من برای بازی اگر 20 دلار باشه، حدودا میشه، 59000 تومان. یعنی انگار دارید هر دلار رو، 2950 تومان می خرید.

گیفت کارد 20 دلاری حدود 74000 تومان قیمت داره. یعنی انگار دارید هر دلار رو، 3700 تومان می خرید.

لینک به دیدگاه

از آقای ساری مقدم عنوان Skyrim خریداری شد، از مشتری مداری و برخورد خوبشون ممنونم.

@};-

لینک به دیدگاه

از آقای ساری مقدم عنوان Skyrim خریداری شد، از مشتری مداری و برخورد خوبشون ممنونم.

@};-

بسیار ممنونم از لطف بی پایانتون!
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...