رفتن به مطلب

آقا خواهشن جواب بدین میخوام ببینم این قضیه مشکله.

mb13.f68
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من مانیتور b2355 سامسونگ هست .تصویر یک مقداری حالت دوتایی داره حالا نمیدونم طبیعیه یا نه لطفا راهنمایم کنین 5f14935a53b205ed666e9cfd708170b8.jpg

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

خواهش دارم اگه کسی چیزی میدونه بگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازم که شمایی  :D

نه این طبیعی نیست یا تنظیماتت مشکل داره یا مانیتورت در هر صورت مشکل داره... ویندوز 10 هست دیگه مال من که دوتایی نیست !  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کابل اتصال مانیتور رو تست کنید

یا تعویض کنید

اگر از آنبرد استفاده نمیکنید وبه کارت گرافیک متصل هست ببینید کارت گرافیک خوب در اسلات جا رفته باشه

درایور گرافیک رو بروزرسانی کنید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

شما اول با یک مانیتور دیگه تست کن ۰  اگر اونجا هم تصویر دوتایی بود که میتونه مشکل از تنظیمات و درایور و ... باشه اما اگر نبود از مانیتور هستش ! البته من تا الان همچین موردی تو سه چهارتا  مانیتوری که داشتم ندیدم ( دلیل نمیشه وجود نداشته باشه !)  - بقیه ی دوستان رو نمیدونم !!!! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همونطور که mInI_ClockEr گفت، از کابل یا نهایتاً کانکتور مانیتور/خروجی تصویر هست پس کابل رو چک کنید

لینک به دیدگاه

بنده هم همین مشکل رو داشتم و تاپیک هم براش زده بودم ، این مشکل رو تقریبا در 90 درصد کافی نت ها هم میبینم ، مشخص شد که مشکل از کابل مانیتور هست که اورجینال خود مانیتور نیست و از برندهای بی کیفیت هست . بنده یک عدد کابل باکیفیت X.B.T از سایت دیجیک خریدم و تصویر عالی شد انگار که کابل hdmi وصل کردم  :D

لینک به دیدگاه

کابلش که اتفاقا نو هست از این آبی ها .روزی که خریدم این موضوع رو متوجه نشدم الان میبینم اینطوریه.بببخشید الان یعنی میگین اول کابل رو امتحان کنم ؟ گرافیکم گالاکس 970 هست از رابط اون استفاده کردم براش نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

یک دور با کابل hami تست کنید

کابل hdmi این مشکل رو نداره (مانیتور شما رو نمیدونم والا سوخت hdmi داره یا نه) ولی گرافیک شما اوکی هست کلا الان همه از hdmi استفاده میکنن

لینک به دیدگاه

اقا خیلی خیلی ممنون امیدوارم یک جوری بهتون کمک کنم حداقل در همین مساٸل .

از کابل بود .عوضش کردم درست شد.

فکر کردم بهم قالب کردن .

لینک به دیدگاه

عذر میخوام الان یک کابل گرون خریدم به نظرتون با یک ارزونتر سالم عوض کنم یا کیفیت توی گرونه بهتره؟

لینک به دیدگاه

عزیز کابل شما رو خواستم نداشتن اما یک کابل گرفتم که روکش سفید وسراش زرده که روش نوشته گلد .قیمت 25000

این کارتنشpost-22747-1454177790008_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با رنگ که نمیشه مدل رو فهمید  :)

اگه منظورتون کابلvga  بوده باشه که مدلی که من ذکذ کردم اگه اشتباه نکنم بهترین کابل vga در ایران هست که من مدل 1.5 متری رو 15 تومان خریدم ، اینم لینکش : http://digik.ir/cable-main/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D9%BE%D8%B1%DA%98%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-cable-Monitor-Video-Projectors/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-VGA-%D8%B3%D9%88%D9%BE%D8%B1-%D8%B6%D8%AE%DB%8C%D9%85-X.B.T

حالا چرا میخواین کابل ارزونتر بخرین ؟! هرچی کابل با کیفیت تر باشه علاوه بر تصویر با کیفیت تر برای سایر قطعات مثل مانیتور و گرافیک مشکل کمتری به وجود میاد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز کابل شما رو خواستم نداشتن اما یک کابل گرفتم که روکش سفید وسراش زرده که روش نوشته گلد .قیمت 25000

این کارتنشattachicon.gifIMG_20160130_214514.jpg

فکر نمیکنم موردی داشته باشه در بخش کابل ها که انواع برند های چینی و ... بسیار زیادن در بازار همین برندی که تهیه کردین قابل قبول تر هست

ولی آیا تست هم کردید با این کابل جدید ؟

کلاً پورت VGA زیاد جالب نیست اونم با کارت 970 بهتره  اگر مانیتور تون DVI داره از کابل DVI استفاده کنید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم موردی داشته باشه در بخش کابل ها که انواع برند های چینی و ... بسیار زیادن در بازار همین برندی که تهیه کردین قابل قبول تر هست

ولی آیا تست هم کردید با این کابل جدید ؟

کلاً پورت VGA زیاد جالب نیست اونم با کارت 970 بهتره اگر مانیتور تون DVI داره از کابل DVI استفاده کنید

عزیز در مورد صحبتت بگم که خیلی صحیح نمیدونم اگه اینطوری که شما میگین بود پس چرا تبدیلش رو تویه همچین گرافیکی میزارن؟

به خاطر اینکه اگرهم فرق میکنه با همون تبدیل درست میشه دیگه .

درست نمیگم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز در مورد صحبتت بگم که خیلی صحیح نمیدونم اگه اینطوری که شما میگین بود پس چرا تبدیلش رو تویه همچین گرافیکی میزارن؟

به خاطر اینکه اگرهم فرق میکنه با همون تبدیل درست میشه دیگه .

درست نمیگم؟

من یخورده دیر پاسخ دادم

منظورم این بود که حالا که قصد خرید کابل جدید داشتین بهتر بود کابل DVI میخریدن @};-

لینک به دیدگاه

کابل vga قدیمی تر و کیفیت پایینتری داره و انتقال اطلاعاتش به صورت آنالوگ هست ولی کابل dvi به اطلاعات رو به صورت دیجیتال ارسال میکنه و کیفیت خیلی بهتری داره و یکی از بهترین راه های ارتباطی بین گرافیک و مانیتور هست ، اگه مانیتورتون کانکتور dvi یا hdmi داره توصیه میکنم از اون ها استفاده کنید ، البته درمانیتورهای عادی با رفرش 60 هرتز چندان تغییری در کیفیت مشاهده نخواهید کرد 

لینک به دیدگاه

با رنگ که نمیشه مدل رو فهمید :)

اگه منظورتون کابلvga بوده باشه که مدلی که من ذکذ کردم اگه اشتباه نکنم بهترین کابل vga در ایران هست که من مدل 1.5 متری رو 15 تومان خریدم ، اینم لینکش : http://digik.ir/cable-main/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D9%BE%D8%B1%DA%98%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-cable-Monitor-Video-Projectors/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-VGA-%D8%B3%D9%88%D9%BE%D8%B1-%D8%B6%D8%AE%DB%8C%D9%85-X.B.T

حالا چرا میخواین کابل ارزونتر بخرین ؟! هرچی کابل با کیفیت تر باشه علاوه بر تصویر با کیفیت تر برای سایر قطعات مثل مانیتور و گرافیک مشکل کمتری به وجود میاد .

عزیز یکی درست شیبه این دیدم مثل همین خوشگل بود گفت خرابه ترسیدم اما بازم دقیقا نمیدونم این بود یا نه احتمال 90 در صد میگم همین بود که میداد 12000 تومان 1.5 متریشو

کابل vga قدیمی تر و کیفیت پایینتری داره و انتقال اطلاعاتش به صورت آنالوگ هست ولی کابل dvi به اطلاعات رو به صورت دیجیتال ارسال میکنه و کیفیت خیلی بهتری داره و یکی از بهترین راه های ارتباطی بین گرافیک و مانیتور هست ، اگه مانیتورتون کانکتور dvi یا hdmi داره توصیه میکنم از اون ها استفاده کنید ، البته درمانیتورهای عادی با رفرش 60 هرتز چندان تغییری در کیفیت مشاهده نخواهید کرد

پس اون تبدیل هیچ فرقی براش نداره؟

لینک به دیدگاه

تبدیل فقط تبدیل میکنه ، تعیین کننده کیفیت نهایی ضعیف ترین سوکت در طول ارتباط هست ، مثلا در تبدیل vga به dvi یا dvi به vga چون vga ضعیف تر هست پس تعیین کننده کیفیت هست .

مانیتور شما پورت dvi داره ، اگه امکان تعویض کابل رو دارید توصیه میکنم از یک کابل dvi استفاده کنید . البته همونطور که گفتم تفاوت اندکی رو شاهد خواهید بود ولی به هر حال کیفیت بهتر میشه درحالیکه همون هزینه رو برای کابل پرداخت کردین . با این تغییر شما سیگنال های آنالوگ رو به دیجیتال تغییر میدین که تکنولوژی جدیدتری هست . 

البته یه نکته مهم : پورت dvi چند نوع هست و باید متناسب با خروجی کارت گرافیک و ورودی مانیتور مدل مناسب رو بخرید .

برای آشنایی بیشتر با انواع کابل های dvi به این لینک برید : http://bytegate.ir/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-dvi-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F/

بهترین نوع dvi هم میشه گفت مدل DVI-I با مادگی dual link هست که تقریبا با همه نوع پورت dvi سازگاری داره   

لینک به دیدگاه

اون تبدیل رو واسه این گذاشتن که اگر شما کارت رو گرفتید و مانیتورتون dvi نخورد در به در دنبال یه تبدیل نگردید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...