رفتن به مطلب

رکورد شکنی دیگری از سوی شرکت G.Skill: ارائه کیت رم DDR4 با حجم 128 گیگابایت!!

Recommended Posts

fssfd39ge8dg2xvktigk.jpg

شرکت G.Skill یکی از بزرگترین شرکت های توسعه دهنده و تولید کننده رم و لوازم جانبی گیمینگ در سراسر دنیا، از اعلام یک رکورد شکنی دیگر هیجان زده است. این شرکت از این به بعد، علاوه بر کیت رم های DDR4 از قبل اعلام و معرفی شده، کیت رم DDR4 با حجم 128 گیگابایت (8 رم 16 گیگابایتی!) را نیز عرضه خواهد کرد. این میزان حجم رم را فقط مادربردهای دارای چیپست X99 می توانند پشتیبانی کنند. این کیت رم از رم سری RipJaws V بوده و دارای فرکانس 3200 مگاهرتز، تایمینگ 34-14-14-14 و ولتاژ 1.35 ولت می باشند. قابل ذکر است که نسخه ی استاندارد و پایه ی این سری رم دارای فرکانس 2133 مگاهرتز و تایمینگ 35-15-15-15 هستند که ارتقاء و بهبودهای قابل توجهی به خود دیده اند.

مجهز شده به پروفایل XMP 2.0، این کیت به راحتی نصب خواهند شد. تصویر زیر نیز گواهی است از اجرای صحیح، سالم و بدون مشکل 128 گیگابایت رم در چیپست X99 حتی بعد از 42 ساعت آزمون متداوم. برای این کار، از مادربرد MSI X99 GODLIKE Gaming و پردازنده ی Core i7 5960X استفاده شد.

erkbmteh46d39k0ne67.jpg

مشاهده تصویر بالا در کیفیت اصلی

کیت رم 128 گیگابایتی DDR4 3200MHz جدیدترین کیت از سری RipJaws V است و در اواخر ماه فوریه سال 2016 به قیمت 1070 دلار در یک سری فروشگاه های خاص (همکاران تجاری شرکت G.Skill) به فروش خواهند رسید.

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رکورد شکنی تو کیت 128 گیگی 3200 مگاهرتزی هست

تردیدی وجود نداره که جی اسکیل بهترین سازنده رم تو دنیا است. :clapping:

@};- 

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

قابل توجه دوستان، بنده قبل از اینکه خبر رو ترجمه کنم، رفتم با پسرخاله ی گرامی (مدیر عامل شرکت G.Skill) سفارش کردم که حتماََ یکی از این کیت ها رو برام از تایوان بفرسته ایران (تعجب نکنید، من یه رگم تایوانیه =)) )

لینک به دیدگاه

قابل توجه دوستان، بنده قبل از اینکه خبر رو ترجمه کنم، رفتم با پسرخاله ی گرامی (مدیر عامل شرکت G.Skill) سفارش کردم که حتماََ یکی از این کیت ها رو برام از تایوان بفرسته ایران (تعجب نکنید، من یه رگم تایوانیه =)) )

بی صبرانه منتظریم :D  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...