رفتن به مطلب

آیا قیمت کارت گرافیک شکسته خواهد شد؟!(نظر سنجی)

ArminZol
 اشتراک گذاری

قیمت کارت گرافیک  

100 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. قیمت کارت های گرافیک پایین خواهد اومد؟!

• بله
      40
    • خیر
      60
  2. 2. چه زمانی کاهش قیمت خواهیم داشت؟

• در کمتر از یک ماه آینده
      6
    • بیشتر از یک ماه به طول خواهد انجامید
      94

Recommended Posts

به نام خدا

درود

با توجه به اینکه قیمت قطعات داره کم و بیش میاد پایین جای سوال داره آیا قیمت کارت های گرافیک هم نزول خواهد کرد یا نه؟!

و یا اینکه کی این اتفاق خواهد افتاد؟!

orginal_1453729085_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

از نظر من تنها در صورتی پایین میاد که خودِ شرکت های تولید کننده کارت گرافیک، بیان داخل ایران نمایندگی رسمی خودشونو بزنن. درغیر این صورت فکر نکنم قیمت ها پایین بیاد.

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم پایین بیاد اما به مرور زمان چون اگه یه دفعه ای قیمت ها بشکنه و یاد پایین به ضرر تولید کننده تموم میشه نه تنها کارت گرافیک نه تنها قطعات کامپیوتر بلکه همه چی.

لینک به دیدگاه

اگه از لحاظ تکنیکی بخواهیم بگیم باید میاد پایین چون دیگه تحریم نیستیم ولی از لحاظ فکری بخواید بدونید بستگی داره به تولید کننده ها

صد درصد میاند پایین ولی چقدرش مهم هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بصورت کلی میشه گفت بله قیمت پایین میاد

در مورد زمانش هم در خارج بسته به سازنده داره ولی در داخل به دل فروشنده و وارد کننده در نهایت به تیپ و قیافه خریدار اگه خوب باشه چن لا پهنا حساب میکنن

لینک به دیدگاه

ممکنه پایین بیاد ولی امکانش بسیار کمه

بیشتر مزیت این لغو تحریم ها به خاطر این بوده که دیگه قیمت دلار سریع بالا نمیره و ثابت میمونه.

مثلا همین الان چندین هزار نفر با این قیمت دلار سرمایه گذاری کردن که پایین اومدش ممکنه موجب برشکست شدن اون ها بشه(در کل قیمت قطعات به دلار بستگی داره و دلار هم به این سادگی ها پایین نمیاد)

لینک به دیدگاه

به قول دوستان بستگی داره نماینده های رسمی تولیدکنندگان کارت گرافیک پساتحریم در ایران نمایندگی اصلی دایر کنن,تو اون میون طراح های تخفیفی بزارن مث بلاد کفر/خارج/ %-( ...حالا اینکه با ورود نسل جدیدکارت گرافیک ها نسل قبل کاهش قیمت پیدا میکنن که طبیعیه... ولی فراموش نکنیم خدا هم بیاد فکر کن دلار پایین نیاد...همون اشو همون کاسه...بلکه کمی ...

لینک به دیدگاه

خیر

تاحالا سابقه نداشته چیز تو این کشور قیمت بیاد پایین.

مگر این که قیمت ارز بیاد پایین که اون هم در بهترین شرایط میشه 3100

لینک به دیدگاه

خیر

تاحالا سابقه نداشته چیز تو این کشور قیمت بیاد پایین.

مگر این که قیمت ارز بیاد پایین که اون هم در بهترین شرایط میشه 3100

نه عزیز شما فکر دلار4تومن باش.بودجه رو دلار3200میبندن.خدا بخیر کنه

لینک به دیدگاه

درود

خدا کنه ارزون بشه، ولی تا زمانی که دلالان بسیار شریف در میدان بی ناظر قیمت قطعات ویراژ میدن بعید میدونم ارزون بشه!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی قیمت ادلار هنوز بالاست چطور بیان قیمت قطعات رو بشکونن

دولت هم گفته توسال جدید قیمت دلار رو تک نرخی میکنن

که اونم زیر 3 تومن نیست چونکه بودجه سال دیگه رو با همین دلار 3 تومنی بستن

فوقش گرافیکهای تاپ بین 200 تا 300 تومن کاهش قیمت داشته باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا وقتی که واردات این کالاها دست یه عده خاصی باشه خیر

دست کس خاصی نیست

شما هممیتونید وارد کنید

لینک به دیدگاه

ب نظرم دایر شدن نمایندگی اصلی بعضی از شرکت های مونتاژ کننده کارت گرافیک حالا هر برندی میتونه تاثیر خوبی تو پایین اومدن قیمت کارت گرافیک داشته باشه

ب عنوان مثال نمایندگی اصل EVGA تو ایران ک تو سایت خود EVGA ثبت شده و این باعث شده تا قیمت های کارت های High End این کمپانی مثل Classified gtx 980ti حتی به 3 میلیون تومن نرسه...

برعکس محصولات کمپانی ایسوس که بخور بخور راه انداخته تو بازار ایران از هر کی میپرسی میگه من نمایندگی اصل ایسوس هستم من وارد کننده معتبر ایسوس هستم هرکی ی قیمت میده انگار دارن سر گردنه آش میفروشن ... کارت strix 980 ti از 3 تا 3.200 قیمت داره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواب دیدی خیر باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

خیر پایین که نمیاد و فقط طی مثلا حدود یک سال قیمتها تقریبا ثابت میشن ولی پایین نمیان / شما دعا کنین بالا نره پایین اومدنش پیشکش 

مگر اینکه در موارد خیلی خیلی نادر و غیر قابل تصور قیمت ارز تشریف بیاره پایین و ما اونوقت شاهد افت قابل مشاهده قیمتها باشیم وگرنه این مورد خواب و خیالی بیش نیست

یکی از مزیتهای برداشتن تحریمها تو زمینه سخت افزار باعث میشه دست افراد سودجو و کلاهبردار تو زمینه فروش و واردت

کوتاه بشه و از طرفی خدمات بهتری از طرف شرکتهایی که تحریم بودن دریافت کنیم ( آره جون خودم ! )

برداشتن تحریمها بیشتر تاثیرش رو در بخش صنعت و واردت دارو و خوراک و مواد اولیه ضروری و قطعات صنعتی و غیره هست تا کامپیوتر و ict 

اون بالا بالاییها هم تلاش میکنن که قیمت ها ( در هر زمینه ای ) پایین نیاد ! بخور بخوریست اون بالاها

خلاصه این جاده سرعت گیر و چاله چوله و دست انداز زیاد داره و ........ 

وطنم ای شکوه پابرجا
......
ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

فقط با ورود یه نسل جدید شاید قیمت نسل قبلی کمی افت کنه وگرنه با این وضعیت نظارت بر قیمتو این اقتصاد بیمار نه!

ویرایش شده توسط Rexxar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ب نظرم دایر شدن نمایندگی اصلی بعضی از شرکت های مونتاژ کننده کارت گرافیک حالا هر برندی میتونه تاثیر خوبی تو پایین اومدن قیمت کارت گرافیک داشته باشه

ب عنوان مثال نمایندگی اصل EVGA تو ایران ک تو سایت خود EVGA ثبت شده و این باعث شده تا قیمت های کارت های High End این کمپانی مثل Classified gtx 980ti حتی به 3 میلیون تومن نرسه...

برعکس محصولات کمپانی ایسوس که بخور بخور راه انداخته تو بازار ایران از هر کی میپرسی میگه من نمایندگی اصل ایسوس هستم من وارد کننده معتبر ایسوس هستم هرکی ی قیمت میده انگار دارن سر گردنه آش میفروشن ... کارت strix 980 ti از 3 تا 3.200 قیمت داره !

شاد مون کردی دوست گرامی

الانه که غش کنم =)) =)) =)) =))

چندین و چند سال دارم با PC سر و کله میزنم حتی یکمورد چه نو و چه کارکرده کارت EVGA به دستم نرسیده

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

چقدر مرمدم این مرز و بوم ساده لوح هستن ! فکر کردن یه بخشی از کوه تحریم ها برداشته شده دلار ارزون میشه و واین سوال رو دائم تکرار می کنن و امید دارن !!!!! دولت قیمت ارز رو برای سال جدید 3200 در نظر گفته و فرستاده مجلس که تصویب بشه ! یعنی ارز آزاد امکان نداره زیر 3200 بشه قطعا ...  @};-  :party:

لینک به دیدگاه

چقدر مرمدم این مرز و بوم ساده لوح هستن ! فکر کردن یه بخشی از کوه تحریم ها برداشته شده دلار ارزون میشه و واین سوال رو دائم تکرار می کنن و امید دارن !!!!! دولت قیمت ارز رو برای سال جدید 3200 در نظر گفته و فرستاده مجلس که تصویب بشه ! یعنی ارز آزاد امکان نداره زیر 3200 بشه قطعا ...  @};-  :party:

من هم توی همین فکربودم

حتی فکر ارزونی قطعات (اون جوری که بعضی ها در نظر دارن  خیالی باطل هست.

لینک به دیدگاه

با توجه به شرایط فعلی(قیمت نفت) من به شخصه انتظار ارزونی ندارم....

فقط در بهترین حالات تو بازه زمانی 3 ساله( 5 سال منطقی تره) می تونم امیدوار باشم قدرت خرید مردم افزایش پیدا کنه..

(البته پیش بینی می کنم تا بعد از عید یه افت قیمت داشته باشه همه چی ولی خیلییی خفیف!!)

لینک به دیدگاه

چی بگم همه رو گفتید 

هروقت قانون بود آن وقت ارزانی دیده میشه فعلا که قانون نیست 

شاید دچار افت کوچیک بشه مثلا 100 تومن 150 تومن همین

پیشنهاد میکنم قدرت خرید خودتون بالا ببرید یعنی پولدار بشید  :laughing:

راه دیگه نیست  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

آقا دلار ارزون میشه  big%20bug.gif

من پیشگوی قرن هستم و پیشگویی میکنم که تا هفته دیگه دلار میشه 900 تومان   :D

دوستان تا میتونن نقدینگی رو بالا ببرن  :laughing:

لینک به دیدگاه

اون که شکسته خواهد شد کمر ما هست نه چیز دیگری =))

یه ساله میخوام 970 بخرم نه قیمت نوش اومده پایین نه دسته دوش :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صبر کنین نسل جدید عرضه بشه قیمت سری الان یواش یواش میاد پایین :laughing:

در کل نه

لینک به دیدگاه

صبر کنین نسل جدید عرضه بشه قیمت سری الان یواش یواش میاد پایین :laughing:

در کل نه

دقیقا این فقط ممکن هست برا خودم پیش اومده  :)  

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...