رفتن به مطلب

آیا قیمت کارت گرافیک شکسته خواهد شد؟!(نظر سنجی)

ArminZol
 اشتراک گذاری

قیمت کارت گرافیک  

100 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. قیمت کارت های گرافیک پایین خواهد اومد؟!

• بله
      40
    • خیر
      60
  2. 2. چه زمانی کاهش قیمت خواهیم داشت؟

• در کمتر از یک ماه آینده
      6
    • بیشتر از یک ماه به طول خواهد انجامید
      94

Recommended Posts

ارزون که نمی شه گرون تر هم می شه... آواژنگ از قبل از اینکه دلار 3600 بشه موجودی 950 ،960 ،970 و 980 داشت ( وقتی دلار 3200 بود ) دلار که قیمتش 3600 شد تمام قیمت های آواژنگ رقت بالا بین 30 تا 100 تومن افزایش قیمت بین کالا های مختلف داشت.آواژنگ یه طوری تغییر قیمت داد انگار این قطعه ها رو همین امروز خریده و همین امروزم برچسب و کارت زده داده به فروشنده ها...این از آواژنگ گیرین هم که می دونه جنسش برو داره هر قیمتی بده میبرن.X9 رو 450 میفروخت فروش می رفت آوردش رو600 تومن بازم فروخت. الان 550 تومنه همچنان میفروشه گیرین هر قیمتی بده می خرن.(نمونش X3+ Viper که طی چند ماه پیش تا الان نزدیک 50-60 تومن قیمتش بالا پایین شده.ولی همچنان تند و تند ناموجود میشه).این کاهش قیمت های حاضر هم من بعید می دونم به دلیل برداشته شدن تحریم ها باشه. چون همه منتظر بودن تا تحریم ها برداشته بشه چیزی نخریدن چند ماهه بازار کساد شده و شرکت ها برای اینکه دوباره جریان بازار راه بیافته دارن جنس هاشون رو کمی ارزون می کنن که رد کنن بره جنساشون رو.سری بعدی که بخوان موجود کنن با دلار 3600 موجود می کنن و تلافی این ارزون کردن رو در میارن.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان بابت استقبال خوبشون از تاپیک

همچنان منتظر نظر دیگران هستم

لینک به دیدگاه

به نام خدا

درود

با توجه به اینکه قیمت قطعات داره کم و بیش میاد پایین جای سوال داره آیا قیمت کارت های گرافیک هم نزول خواهد کرد یا نه؟!

و یا اینکه کی این اتفاق خواهد افتاد؟!

orginal_1453729085_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8

ببخشید تا الان که دلار رفته بالا قطعات کامپیوتر گرون شده اون وقت شما تاپیک زدید و نوشتید قیمت قطعات داره کم و بیش میاد پایین !!!!!  تو ایران چیزی ارزون نمیشه

لینک به دیدگاه

به نظر من با اومدن کارت های گرافیک جدید قیمت کارت های قدیمی حتما افت خواهد کرد.ولی به طور کلی متاسفانه دلالان و بعضی افراد سود جو این رویه رو سخت خواهند کرد.چون خواهان سود مثلا 5 درصدی نیستند و گاها تا چند برابر سود میکنند.و هیچ نظارتی روی بازار کامپوتر نیست به عنوان مثال یک مادر برد ایسوس رو بنده هفته پیش از 630 تومان تا 760 تومان در یک روز قیمت گرفتم .و در اخر هم خرید نکردمجالبه همه هم میگن سود ما ده هزار تومان بیشتر نیست.فقط خدا میدونه چقدر روی قطعات میخورند که اصلا انصاف نیست.به نظر بنده بهترین راه حل اینه که اکثریت تا میتونند از بازار خرید نکنند و تنها راهش هم همین هست و خرید قطعات رو خودمون تحریم کنیم.شاید حداقل کمی قیمتش واقعی تر بشه.نمیدونم یک چیزی مثل کمپین نخریدن خودرو که تو بازار تاثیر داشت باید در مورد بازار کامپوتر به اجرا دربیاد.و باور کنید میشه و تاثیر داره دوستان عزیز.

لینک به دیدگاه

داداش قیمت قطعات کامپیوتر با ارزون شدن دلار قیمتش میاد پایین که اونم فعلا ارزون نمیشه چون قبل از برداشته شدن تحریم ها بانک مرکزی گفت تحریم و بردارن هم قیمت دلار و پایین نمی یاریم

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

قیمت از طرف سازنده و ...... شاید بیاد پایین

ولی این وسط فقط و فقط به نفع وارد کننده و فروشنده تمومو میشه..

ارزونتر میخرن .. به همون قیمت قبل میفروشند !

لینک به دیدگاه

اصولا کاهش قیمت در بازار جهانی موقعی اتفاق میفته که نسل جدیدی به بازار عرضه بشه

که این کاهش از طرف سازنده و بمنظور خالی شدن انبارها از تولیدات قبلی و ایجاد فضا برای فروش محصول تازه انجام میشه

و کمابیش روی بازار ایران هم تاثیر خودش رو میگذاره

اما اگر شما منظورتون از کاهش قیمت بدلیل لغو تحریم ها و.... هستش باید بگم شبیه به رویاست

روی این قضیه اصلا حساب نکن چون اینجا همونطور که همه میدونیم از این خبرا نیست

پس اگه قصد خرید قطعه ای داری یا همین الان بخر و حالشو ببر یا همچنان منتظر اومدن نسلهای جدید و جدیدتر باش 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان.والا ماکه تو کف یه 980ti گیگابایت بودیم که یه دفه پرید2880 شاید گرونترم بشه.حالا مجبورم بمونم تا بار جدیدinno3d تو هفته ی اول اسفند بیاد ببینیم یه 980ti ازش گیرمون میاد یانه.داداشام منتظر پایین اومدن قیمت توی این ناکجا آباد نشید.الان خریدتون رو بکنید وحالشو ببرید.اینا به فکرما وشما نبودن ونیستن عزیز تحریما روهم واسه پرکردن حسابای بانکی خودشون ورداشتن. :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:

لینک به دیدگاه

واقعا 33.33 درصد به ارزونی رای دادن؟ :D

نمیدونید تو مملکت اسلامی ارزونی حرامه؟

یه راه اگه غلط باشه همونطور ادامه پیدا میکنه؟

اینجا کسی معذرت خواهی نمیکنه؟

هر مصوبه ای که اشتباه تصویب بشه هیچگاه برنمیگرده؟

ناظم فروم بیا ببین با کیا شدیم 70 میلیون =))

لینک به دیدگاه

به نظر من با اومدن کارت های گرافیک جدید قیمت کارت های قدیمی حتما افت خواهد کرد.ولی به طور کلی متاسفانه دلالان و بعضی افراد سود جو این رویه رو سخت خواهند کرد.چون خواهان سود مثلا 5 درصدی نیستند و گاها تا چند برابر سود میکنند.و هیچ نظارتی روی بازار کامپوتر نیست به عنوان مثال یک مادر برد ایسوس رو بنده هفته پیش از 630 تومان تا 760 تومان در یک روز قیمت گرفتم .و در اخر هم خرید نکردمجالبه همه هم میگن سود ما ده هزار تومان بیشتر نیست.فقط خدا میدونه چقدر روی قطعات میخورند که اصلا انصاف نیست.به نظر بنده بهترین راه حل اینه که اکثریت تا میتونند از بازار خرید نکنند و تنها راهش هم همین هست و خرید قطعات رو خودمون تحریم کنیم.شاید حداقل کمی قیمتش واقعی تر بشه.نمیدونم یک چیزی مثل کمپین نخریدن خودرو که تو بازار تاثیر داشت باید در مورد بازار کامپوتر به اجرا دربیاد.و باور کنید میشه و تاثیر داره دوستان عزیز.

من هم موافق این هستم شدیییید. بیاین یه حماسه بسازیم @};- :)

لینک به دیدگاه

به نظر بنده بهترین راه حل اینه که اکثریت تا میتونند از بازار خرید نکنند و تنها راهش هم همین هست و خرید قطعات رو خودمون تحریم کنیم.شاید حداقل کمی قیمتش واقعی تر بشه.نمیدونم یک چیزی مثل کمپین نخریدن خودرو که تو بازار تاثیر داشت باید در مورد بازار کامپوتر به اجرا دربیاد.و باور کنید میشه و تاثیر داره دوستان عزیز.

داداش سطل کمپین تحریم خودرو به لطف دولت تبدیبر و امید وارونه شد خالی شد رو سره خودمون =))

کجا تاثیر گزاشت؟ ماشین ارزون شد؟

لینک به دیدگاه

من که تا زمانیکه عقلم رسیده چیزی ندیدم تو این مملکت بیاد پائین روز به روز . سال به سال گرونتر . و جیب مردم خالیتر میشه قدرت خرید مردم کمتر میشه میزان افسردگی حتی بیشتر میشه  :)

الان دلار که هی سیر صعودی داره باس خودش پس شما چه امیدی داری چیزی ارزون بشه  :-? .

ماشین مگه ارزون شد ؟کیفیتش مگه رفت بالا ؟ یه مش مردم ساده لوحم رفتن این آهن پاره ها رو خریدن . پس به نظر من کاهش قیمت خیالی باطل است  ^_^

دست های پشت پرده و بچه های بالا نمیزارن چیزی ارزون شه

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

با تحریم قیمت قطعات بالا نرفته بود که الان با لغو تحریم بیاد پایین. دلار تا 3200 بیاد میشه انتظار 5 الی 9 درصدی کاهش قیمت ها در 6 ماه آینده داشت . دلار 3200 شد شما 6 ماه دیگه میتونی کارت 3.350 رو 3.000 بخری. کلا نظر منو بخوای 1 ماه هم ارزش نداره صبر کنی چیزی رو که میخوای بخری ارزون شه بعد بخری. الان 980ti میتونی گیم ها راحت بازی کنی سال آینده به فکر  sli یا 1080ti خواهی افتاد. 

لینک به دیدگاه

ببخشید تا الان که دلار رفته بالا قطعات کامپیوتر گرون شده اون وقت شما تاپیک زدید و نوشتید قیمت قطعات داره کم و بیش میاد پایین !!!!!  تو ایران چیزی ارزون نمیشه

عزیز طبق قیمت های لیون هر روز شاهد کم شدن قیمت ها هستیم

اگرچه کم هستن

واسه همین اون رو نوشتم

لینک به دیدگاه

داداش سطل کمپین تحریم خودرو به لطف دولت تبدیبر و امید وارونه شد خالی شد رو سره خودمون =))

کجا تاثیر گزاشت؟ ماشین ارزون شد؟

بله دقیقا ارزون نشد.میدونید اشتباه مردم کجا بود .وقتی وام دادند هم نباید کسی وام میگرفت وماشین قسطی نمیخریدند.اگه ی خورده دیگه تامل و تحمل میکردند به جان خودم کلی از قیمت پراید وسمند و405 غیره...میفتاد.انباراشون پر بود از ماشین دیگه جا نداشتند فقط ی کم دیگه صبر میشد قیمت خودرو های داخلی پایین میومد..من ی پراید دو گانه سوز چند سال پیش گرفتم اقا پدر منو دراورد بیشتر از ده دفعه خاموش میکرد ماشین صفر.با ضرر فروختم.به خدا نخرید..نخرید

من که تا زمانیکه عقلم رسیده چیزی ندیدم تو این مملکت بیاد پائین روز به روز . سال به سال گرونتر . و جیب مردم خالیتر میشه قدرت خرید مردم کمتر میشه میزان افسردگی حتی بیشتر میشه  :)

الان دلار که هی سیر صعودی داره باس خودش پس شما چه امیدی داری چیزی ارزون بشه  :-? .

ماشین مگه ارزون شد ؟کیفیتش مگه رفت بالا ؟ یه مش مردم ساده لوحم رفتن این آهن پاره ها رو خریدن . پس به نظر من کاهش قیمت خیالی باطل است  ^_^

دست های پشت پرده و بچه های بالا نمیزارن چیزی ارزون شه

بله دقیقا موافقم.حیف اهن پاره.اهن ارزش داره بستگی داره دست کی اهن رو بدین تا چه چیزی با هاش بسازه.مردم صف بسته بودند واسه اهن پاره ها.دلم میسوزه واسه خودمون و مردم.طرف به من میگه اقا من 635 مادر برد رو میخرم 640 میدم خدمت شما.بعد میری دو تا مغازه اونور تر همون قطعه رو میده 585 .ادم به خدا کلافه میشه..

لینک به دیدگاه

دوستان دلار برای سال بعد 2990 ت تصویب شده و اینکه هرسال مالیات اضافه میشه + قیمت بنزین و ... عوامل دیکه و...  . چطورمیخاد کاهش قیمت داشته باشه  ؟؟؟ ن گرافیگ همه قطعات .  :) 

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

دوستان دلار برای سال بعد 2990 ت تصویب شده و اینکه هرسال مالیات اضافه میشه + قیمت بنزین و ... عوامل دیکه و...  . چطورمیخاد کاهش قیمت داشته باشه  ؟؟؟ ن گرافیگ همه قطعات .  :) 

دوست عزیز یه سوال میشه بپرسم چرا شما همیشه تو تاپیکا با فونت بزرگ کامنت میزارید؟ اینجا بخدا کسی کور نیست با فونت کوچک هم نظرتون رو کاربرا میبینن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه سوال میشه بپرسم چرا شما همیشه تو تاپیکا با فونت بزرگ کامنت میزارید؟ اینجا بخدا کسی کور نیست با فونت کوچک هم نظرتون رو کاربرا میبینن

بنده خلاف قوانین عمل نکردم . بعدش شما ناظری ؟ :) 

لینک به دیدگاه

اگر بودجه دارید و می تونید تهیه کنید، این دست و اون دست نکنید، تهیه کنید و استفاده کنید، بیخود وبی جهت هم با اعصاب و روان خودتون بازی نکنید! :) این داستان امروز گرون میشه ، فردا ارزون میشه و برعکس همیشه بوده و هست، جوابش هم همیشه مشخص بوده، برای رفع تحریم ها هم فکر اینکه تو مدت کمی قیمت ها کاهش پیدا کنه، درست نیست، حداقل نیاز به چندین سال اون هم با مدیریت و برنامه ریزی صحیح و اصولی هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از وقتی دلار رفت بالا همینه

یک عده توهم پایین امدن قطعه رو دارن

برین بخرین استفاده کنید حالش رو ببرید

لینک به دیدگاه

فازت چیه داداش؟ ارزونی؟؟ هر سال سر افت فروش قیمت پایین میاد نزدیک عید برو خرید ببین میتونی اصلا خرید کنی؟ چیز هم قیمتش رقته رو 3600 اگه بازار فروش روال قبل رو داشت الان باید بالاتر هم میرفت!

لینک به دیدگاه

دوستان امروز لیون خودمون کلی از کارت ها رو کاهش قیمت زده

داستان چیه؟

لینک به دیدگاه

قیمت گرافیک بخاطر تغییر قیمت و رقابت دو کمپانی در خارج تازه داره اینجا تعادل میگیره خبری نیست ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...