رفتن به مطلب

کمک به یک مدرسه

sabawebhost
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گل لیونی

دو دل بودم این تاپیک بزنم یا نه،ولی تصمیم خودمو گرفتم که بنویسم این پست نهایتا این میشه که کسی همراهی نمیکنه ولی از من که چیزی کم نمیشه نهایتا 1 مگابایت اینترنت و 5 دقیقه وقت

اول خودمو معرفی کنم،اسمم سیناست و ساکن یکی از شهرستان استان اصفهان،شهر کوچولوی ما که 75 کیلومتر از مرکز شهرستان فاصله داره تقریبا کم جمعیت و بافت سنتی داره

شغل من ازائه خدمات کامپیوتری و به نیاز شغلم به بیشتر ادارت دولتی سر میزنم،یکی از مدارس شهر که میشه گفت قدیمه از لحاظ داشتن یه سری وسیله واقعا در تنگنا و خانواده هایی که بچه هاشون توی این مدرسه درس میخونن اکثریت قشر کارگر هستند یا اتباع بیگانه-به همین دلیل خیلی دستشون باز نیست که بخوان سیستم خوب توی کلاس ها داشته باشند (کیس + مانیتور +دیتا پرژوکتور+برد هوشمند)

به همین دلیل تصمیم گرفتم این تاپیک ایجاد کنم تا اینجا که بیشتر عزیزان کارشون توی این زمینه هست هر کمکی از دستشون بر میاد انجام بدن

پ.ن

موارد خیلی مهم

1.همه میدونیم توی این زمونه اعتماد خیلی سخت شده ،اما خیالتون راحت اعتماد سازی به هر نحوه ی که لازم باشه انجام میشه ، بازدید حضوری - شماره حساب اموزش و پروش منطقه یا مدرسه ،مهر امضا رسید یا هر چیزی که صلاح میدونید و فکر می کنید کافیه

اکانت کاربری من در سایت همسایه http://forum.persiantools.com/members/king_of_shadows.331362/

2.چون هیچ ریکی توی کفشی کسی نیست و همه چی رو واضح و روشن توضیح دادم پس خواهشا شخصیت خودتون و منو حفظ کنید و تهمت و یه سری سوالات نا به جا نپرسید.

3.اگه جایی رو نامفهمو توضیح دادم بفرمایید تا روشنکری بشه

پیشا پیش از همه عزیزانی که توی این مورد کمک میکنند قدردانی و تشکر میشه

لینک به دیدگاه

سلام سیناجان چطوری؟

چیا بکار این بنده خداها میاد؟ :(

حرکتت خیلی ارزشمنده.بچه ها من سیناجان رو میشناسم کارش درسته :)

لینک به دیدگاه

سلام سیناجان چطوری؟

چیا بکار این بنده خداها میاد؟ :(

حرکتت خیلی ارزشمنده.بچه ها من سیناجان رو میشناسم کارش درسته :)

شما لطف داری ما خیلی کوچیک تر از اینی هستیم که کارمون درست باشه خدا از سر تقصیرات دوران جاهلیمون بگذره  :crying: 

یه چیزایی مثل برد هوشمند ، سیستم ،ماینتور ،دیتا پروژوکتور - مانیتور و حتی اگه کسی در توانش برگه A4 باشه کار راه اندازه

دانش اموز همین مدرسه بودم 12 ساله مثل همون روزیه که من رفتم اونجا

این دو تا لینکم ببنید خالی از لطف نیست

http://www.tosega.ir/?p=3550

http://sobhemeymeh.blogfa.com/post-7057.aspx

--------------

از مدیران عزیز هم اگه کسی آنلاین و لطف کنه این تاپیک مهم یه یه امکانی بهم بده بتونم بیشتر از یه بار در روز آپ کنم ممنون میشم

ویرایش شده توسط sabawebhost
لینک به دیدگاه

درود دوست خوبم

مرسی از تاپیکت

مشکلی که وجود داره اینه که کمک کردن بدون هماهنگی اموزش پرورش خودش موردی هستش که ما قبلا به مشکل بر خوردیم .

وقتی مالی وارد مدرسه میشه از قبل باید هماهنگ بشه که جزو اموال مدرسه قرار بگیره . قبلا چنین کمکهایی کردیم و بعدها که سر زدیم چنین خبرهایی نبود و تمام کالاهای ما به تاراج رفته بود .

برای همین از اون پس با هماهنگی اموزش و پرورش انجام دادیم .

لینک به دیدگاه

درود دوست خوبم

مرسی از تاپیکت

مشکلی که وجود داره اینه که کمک کردن بدون هماهنگی اموزش پرورش خودش موردی هستش که ما قبلا به مشکل بر خوردیم .

وقتی مالی وارد مدرسه میشه از قبل باید هماهنگ بشه که جزو اموال مدرسه قرار بگیره . قبلا چنین کمکهایی کردیم و بعدها که سر زدیم چنین خبرهایی نبود و تمام کالاهای ما به تاراج رفته بود .

برای همین از اون پس با هماهنگی اموزش و پرورش انجام دادیم .

شهرهای بزرگ قوانین سخت خودشو داره مثلا خود شهر اصفهان مدرسه حق خرید بصورت دل بخواه نداره و باید بصورت مناقصه رسمی خرید کنه یا خریدن سیستم های لپ تاپ زیر i3 ممنوع ولی موضوعی که هست این که مدارس توی شهرهای کوچیک اینقدر بودجه ندارند و نکته دیگه این که وسایل راحت پر چسب میخوره و مشکلی پیش نمیاد برای اینجا چون شهر کوچیکه و همه افراد اداره بومی منطقه هستتن

بازم در صورت لزوم می تونم شماره اداره اموزش و پروش در اختیارتون بزارم تا با رئیس ناحیه هماهنگی کنید

لینک به دیدگاه

شما لطف داری ما خیلی کوچیک تر از اینی هستیم که کارمون درست باشه خدا از سر تقصیرات دوران جاهلیمون بگذره  :crying: 

یه چیزایی مثل برد هوشمند ، سیستم ،ماینتور ،دیتا پروژوکتور - مانیتور و حتی اگه کسی در توانش برگه A4 باشه کار راه اندازه

دانش اموز همین مدرسه بودم 12 ساله مثل همون روزیه که من رفتم اونجا

این دو تا لینکم ببنید خالی از لطف نیست

http://www.tosega.ir/?p=3550

http://sobhemeymeh.blogfa.com/post-7057.aspx

--------------

از مدیران عزیز هم اگه کسی آنلاین و لطف کنه این تاپیک مهم یه یه امکانی بهم بده بتونم بیشتر از یه بار در روز آپ کنم ممنون میشم

کارتون قابل ستایش هست

تو شک بودم حرف دلم رو بزنم یا نه ولی گفتم بگم

خدا وکیلی ما تو تبریز تو مرکز شهر همین هارو هم نداشتیم

تو هنرستان به اون بزرگی

یه کارگاه داشتیم پنتیوم 3

و یه کارگاه پنتیوم 4

هیچی هم باز نمی کردن

شما فرض کن ما تو سیستم پنتیوم 3 adobe primier کار می کردیم

ببین ما کی بودیم خخخخ

انشالله کسی اگه کاری از دستش بیاد کمک می کنه

ما که کاری از دستمون بر نمیاد

لینک به دیدگاه

کار پسندیده ایی هست موفق باشید

مانیتور منم CRT LG هست  :) 

اوضا مالی همه این روزها خرابه نگاه به امضاهای بالا 7 ملیون بعضی دوستان نکنید

90 درصد دوستان همین عکس ها هستن که تو سایت گذاشتید فقط ما به سن کارگریی رسیدیم

اینایی که تو عکس هستن هنوز نرسیدن  :)

لینک به دیدگاه

کارتون قابل ستایش هست

تو شک بودم حرف دلم رو بزنم یا نه ولی گفتم بگم

خدا وکیلی ما تو تبریز تو مرکز شهر همین هارو هم نداشتیم

تو هنرستان به اون بزرگی

یه کارگاه داشتیم پنتیوم 3

و یه کارگاه پنتیوم 4

هیچی هم باز نمی کردن

شما فرض کن ما تو سیستم پنتیوم 3 adobe primier کار می کردیم

ببین ما کی بودیم خخخخ

انشالله کسی اگه کاری از دستش بیاد کمک می کنه

ما که کاری از دستمون بر نمیاد

اتفاقا اینجا هم همینه ، بیشتر سیستم ها پنیتوم 4 ف یه دیتا دارند وقتی روشن میکنند فنش صدای تراکتور میده  :-?

کار پسندیده ایی هست موفق باشید

مانیتور منم CRT LG هست  :)

اوضا مالی همه این روزها خرابه نگاه به امضاهای بالا 7 ملیون بعضی دوستان نکنید

90 درصد دوستان همین عکس ها هستن که تو سایت گذاشتید فقط ما به سن کارگریی رسیدیم

اینایی که تو عکس هستن هنوز نرسیدن  :)

به امید خدا اونایی که دستشون بازه کمک کنند 

لینک به دیدگاه

فعلا که عزیزان خیر خبری ازشون نیست و تاپیک کم فروغ

به امید خدا کم کم جور میشه

لینک به دیدگاه

دادا دمت گرم ولی شما که کمک میخوای بکنی بهتر نیست به موارد مهم تر برسی ؟ از نوجوان 14 ساله تا پیر مرد 70 ساله رو هر روز میبینیم که تا کمر خم شدن توی سطل اشغال ها دنبال یه تیکه وسیله که بتونن بفروشن بلکه امشب رو از گرسنگی نمیرن ! از نظر من اونا اولویت دارن برای کمک کردن . بازم نظر شخصی من بود حرکت شما هم بسیار زیباست

ویرایش شده توسط Mahdidaneg
لینک به دیدگاه

اون عزیزی که منفی دادی حالا درسته ما کاربر ویژه نیستیم ولی .....

تاپیک کار خیره دلیلی نمی بینم بحثو کشش بدم

کمیته امداد هم خوبه.
شما اگه واقعا دنبال کمک هستید به کمیته امداد هم سر بزنید.
در مورد بهزیستی دودلم. 

:-?

الان یک سوالی این جا مدرسه است یا گیم‌نت؟ من متوجه نشدم.

آخه چرا منفی میدید؟ یک سؤال پرسیدم.

کلا آدم ... زیاده

بهتر بود پست اول تاپیک بند دوم مطالعه کنید،ا

به سیستم توی امضاتون نمیخوره جایی زندگی کنید که مردمش هنوز با تیر و کمون غذا تهیه میکنند،دیتا پرژوکتور و برد هوشمند برای گیم نت ؟ یا نکنه اینجا انجمن مصالح ساختمانیه که بیام تقاضای اجر و سیمان کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

دادا دمت گرم ولی شما که کمک میخوای بکنی بهتر نیست به موارد مهم تر برسی ؟ از نوجوان 14 ساله تا پیر مرد 70 ساله رو هر روز میبینیم که تا کمر خم شدن توی سطل اشغال ها دنبال یه تیکه وسیله که بتونن بفروشن بلکه امشب رو از گرسنگی نمیرن ! از نظر من اونا اولویت دارن برای کمک کردن . بازم نظر شخصی من بود حرکت شما هم بسیار زیباست

همونطوری که عرض کردم شهر ما یه شهر کوچیکه و خوشبختانه هم چین مواردی توش دیده نشده و بعید میدونم در اینده دیده بشه،با نظر شما موافقم و من خودمم جز قشر پولدار و راحت طلب جامعه نیستم این موضوع کاملا برمیگرده به مدیریت دولت و اون نماینده هایی عزیز که قراره چند وقت دیگه بهشون رای بدیم ایجاد شغل و رفاه اقتصادی در سطح کلان از دسترس من یکی حداقل خارجه

و نکته دیگه و خیلی مهم این که اگه به تعلیم و تربیت رسیدگی جدی بشه و بتونیم توی مرحله که تصورات ما از زندگی شکل میگیره سالم وارد اجتماع بشیم خیلی از مشکلات حداقل شخصی حل میشه و یه سری نمیاین توی تاپیک گلواژه بنویسن 

اگه حرف زدن بلد نیستیم ، حرف نزدن که بلدیم

لینک به دیدگاه

من تجربه خوبی از هوشمند شدن مدارس ندارم  :(

چندتا مدرسه ای که دیدم هوشمند شد دانش آموزاش که هیچی حتی کارمندها و مدیران مدرسه هم از امور آموزشی فاصله گرفتن  :(

لینک به دیدگاه

من تجربه خوبی از هوشمند شدن مدارس ندارم  :(

چندتا مدرسه ای که دیدم هوشمند شد دانش آموزاش که هیچی حتی کارمندها و مدیران مدرسه هم از امور آموزشی فاصله گرفتن  :(

فک کنم توی این یه مورد افراط شده ، یه سری مزیت داره یه سری عیب - مثلا وقتی دانش خیلی با برد هوشمند بنویسه دست خطش خراب میشه و انگار مورچه رو گذاشتی توی جوهر و بعد گذاشتی رو برگه A4  :D

مزیت های خاص خودشم داره مثل همین فیلم ها وسی دی هایی که هست یه نمونه توی درس شیمی یه ازمایشگله مجازی داره خیلی جالبه و سرم گرم کننده

لینک به دیدگاه

@};-

امیدوارم وضع اون مدرسه بهتر بشه ...

خیلی دوست داشتم کمک کنم اما فعلا نمیتونم ...

لینک به دیدگاه

به سیستم توی امضاتون نمیخوره جایی زندگی کنید که مردمش هنوز با تیر و کمون غذا تهیه میکنند،دیتا پرژوکتور و برد هوشمند برای گیم نت ؟ یا نکنه اینجا انجمن مصالح ساختمانیه که بیام تقاضای اجر و سیمان کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

همونطوری که عرض کردم شهر ما یه شهر کوچیکه و خوشبختانه هم چین مواردی توش دیده نشده و بعید میدونم در اینده دیده بشه،با نظر شما موافقم و من خودمم جز قشر پولدار و راحت طلب جامعه نیستم این موضوع کاملا برمیگرده به مدیریت دولت و اون نماینده هایی عزیز که قراره چند وقت دیگه بهشون رای بدیم ایجاد شغل و رفاه اقتصادی در سطح کلان از دسترس من یکی حداقل خارجه

و نکته دیگه و خیلی مهم این که اگه به تعلیم و تربیت رسیدگی جدی بشه و بتونیم توی مرحله که تصورات ما از زندگی شکل میگیره سالم وارد اجتماع بشیم خیلی از مشکلات حداقل شخصی حل میشه و یه سری نمیاین توی تاپیک گلواژه بنویسن 

جسارت نباشه من که مرکز استان زندگی می‌کنم هم‌چین مدارسی تو شهرمون ندیدم. فکر کنم نون شب واجب تراز این حرفا باشه. دقت هم کرده باشین به عکس ها بچه‌ها دارن با سیستم بازی می‌کنن نه بحث آموزشی. به هر حال کارتون درسته که این تاپیکو زدید.

لینک به دیدگاه

هم‌چین مدارسی تو شهرمون ندیدم. :-? 

اگه جدی جدی ، بدون شوخی میگما مدارس شهرتون هوشمند نشده حتما اگه میتونید پیگیری کنید بورد هوشمند و کتاب های الکترونیک الان جز کتاب های کار و فناوری شده و از 5 یا 6 دبستان تدریس میکنن یه چیزایی مثل ورد و موی میکر

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

کمک کردن یه امر اختیاریه و ازتون میخوام اگر نیتتون خیره پس تحمل منفی و حرفها و صحبتها رو داشته باشید .

وقتی ما تاپیکها رو قفل میکنیم و یا میبندیم دوستان اعتراض میکنن که چرا مگه ما چی گفتیم و مگه مطلب با چطور بوده . در کل هر مطلبی که باعث تشنج و خدای نکرده ناراحتی کسی بشه بسته میشه .

پس ازتون میخوام دقت کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه پیشنهادی دارم که اونم اینه که کلا تخته ی هوشمندو بی خیال بشو واقعا به هزینش نمی ارزه یه پروژکتور بگیر وصل کن به یه لپ تاپ یا سیستم با یدونه از ان تبلتا (فکر کنم از 50 تومن شروع میشه و دیگه میره تا wacom های چند ملیونی ) اینجوری راحت معلم می تونه روی تخته بنویشه بدون اینکه جلوی تخته رو بگیره و حتی میتونه خلی راحت فایلایی که نوشته شده تو کلاس بعدا بده به دانش آموزا حتی میتونی یه میکروفون هم بگیری صدای معلم هم ظبط بشه دیگه الان همه یه گوشی دارن که mp3 پخش بکنه و یه کامپیوتر ساده که بتونه یه پاور پوینت باز بکنه.....  در کل هزینه ی این کار نسبت به تخته ی هوشمند کمترم هست ....

دلیلی هم که با این تخته ها مخالفم اینه که عملا هچ چیز بیشتری از حالت بالا ارائه نمیده به جز یه مورد اونم میتونه این باشه که مثلا یه دانش آموز بیاد پای تخته یه سوالی چیزی حل کنه که باز اونم میشه یه تبلت دیگه بزاری برای حل سوال.....

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...