رفتن به مطلب

پیشنهاد سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان مختصر مفید بگم

تصمیم به ارتقاع دارم

سیستم فعلی

cpu:i5 4460

maderbord :z97 mark 1

power:850 OC+green

ram:8 gig 1600

گراف ندارم فعلا

قسط ارتقاع یه سیستم گیم دارم البته سری 170 تا یه تومن هم میتونم هزینه کنم راهنمایی کنید ممنون میشم من تو خرید قطعات تنوع دچار اشفتگی شدم البته یک میلیون تومن به اضافه فروش قطعاتم

Sent from my D826 using Tapatalk

ویرایش شده توسط mehran_maroofi
لینک به دیدگاه

متوجه نشدم 1 تومن میتونید هزینه کنید ؟

اگر این طور هست

این دو قطعه رو بخرید

EVGA GTX 950 Superclocked GAMING قیمت 675

Samsung 850 EVO 120GB قیمت 235

با این دو قطعه سیستم شما جون تازه ای میگیره و راحت میتونید بازی کنید

اگر بیشتر میتونید هزینه کنید گرافیک رو هر مدلی از 960 بردارید

مثلا 

GALAX GTX 960 EXOC 4GB با قیمت 900 تومن

لینک به دیدگاه

دوستان مختصر مفید بگم

تصمیم به ارتقاع دارم

سیستم فعلی

گراف ندارم فعلا

قسط ارتقاع یه سیستم گیم دارم البته سری 170 تا یه تومن هم میتونم هزینه کنم راهنمایی کنید ممنون میشم من تو خرید قطعات تنوع دچار اشفتگی شدم

الان ديگه دوره هسول و رم ddr3 نيست

سعي كنيد اسكاي ليك برداريد با ddr4

اين پاور به نظرم توان خيلي بالايي داره نسبت به قطعات شما اين سيستم با گرافيك 950 يا 960 رو پاور 600 وات هم راه ميندازه

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

الان ديگه دوره هسول و رم ddr3 نيست

سعي كنيد اسكاي ليك برداريد با ddr4

اين پاور به نظرم توان خيلي بالايي داره نسبت به قطعات شما اين سيستم با گرافيك 950 يا 960 رو پاور 600 وات هم راه ميندازه

قسط کراس فایر دارم که پاور قوی برداشتم من خیلی بی اندازه از گیمینگ ۷گیگا سری ۱۷۰خوشم اومده اگر مین با پردازنده خودم رو بدم با یه تومن هزینه کردن چه پردازنده واسه این برد بگیرم منظورم z170 gaming 7 هستش

متوجه نشدم 1 تومن میتونید هزینه کنید ؟

اگر این طور هست

این دو قطعه رو بخرید

EVGA GTX 950 Superclocked GAMING قیمت 675

Samsung 850 EVO 120GB قیمت 235

با این دو قطعه سیستم شما جون تازه ای میگیره و راحت میتونید بازی کنید

اگر بیشتر میتونید هزینه کنید گرافیک رو هر مدلی از 960 بردارید

مثلا

GALAX GTX 960 EXOC 4GB با قیمت 900 تومن

ممنون از راهنمایی اما از قدیمی شدن قطعات میترسم پیشنهاد خوبی کردین به فکر برد منو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مختصر مفید بگم

تصمیم به ارتقاع دارم

سیستم فعلی

گراف ندارم فعلا

قسط ارتقاع یه سیستم گیم دارم البته سری 170 تا یه تومن هم میتونم هزینه کنم راهنمایی کنید ممنون میشم من تو خرید قطعات تنوع دچار اشفتگی شدم البته یک میلیون تومن به اضافه فروش قطعاتم

سیستم الانت چشه که میخوای بفروشی

فرق هازول با اسکال لیک مثلا چقدره که میخوای ضرر کنی فوقش 5%

سیستم شما فقط یه گرافیک کم داره که اونم اینو بگیر از 960 هم قویتره و کارت میان رده 960 و 970 میشه

هم قیمت با 960 4 گیگ ولی قویتر

http://lioncomputer.ir/product/7298/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+R9+380X+G1+GV-R938XG1+GAMING-4GD/

لینک به دیدگاه

قسط کراس فایر دارم که پاور قوی برداشتم من خیلی بی اندازه از گیمینگ ۷گیگا سری ۱۷۰خوشم اومده اگر مین با پردازنده خودم رو بدم با یه تومن هزینه کردن چه پردازنده واسه این برد بگیرم منظورم z170 gaming 7 هستش

ممنون از راهنمایی اما از قدیمی شدن قطعات میترسم پیشنهاد خوبی کردین به فکر برد منو

اگه فقط هدفتون گيم هست سي پي يو رو يه i5 6400 به قيمت 670 بگيريد هم كارتون راه ميفته قدرتش درست به اندازه سي پي يو فعليتون هست. با دوستمون كه بالا گفتن موافقم زياد صرفه اقتصادي نداره اين سيستمتون رو ارتقا بديد حداقل صبر كنيد نسل بعد چيپست اينتل بياد و ارتقا بديد كه تفاوت رو بتونيد احساس كنيد.

اس ال اي رو معمولا رو گرافيك هاي رده بالا gtx970 و gtx 980 انجام ميدن كه به نظر من واسه گيمينگ يه دونه از اين كارتا هم حتي تا رزولوشن 2k جواب ميده و هزينه بيهوده هست واسه گيمينگ اين كار رو بكنيد

لینک به دیدگاه

یه کارت گرافیک در حد 950 بگیر 

رم رو به 16 افزایش بده

یه هارد ssd با کیفیت و مطمئن بگیر

اگه برای گیم میخوای این بهترین کار هست .

اگه هم قصد ارتقای پردازنده رو داری یا 4690k بگیر یا اگه بودجه بیشتر داری 4790k ، نسبت به همتای اسکای لیک معمولا 5 درصد تفاوت درکارایی دارن که خوب قیمتشون هم پایین تر هست و درضمن شما باید این مادربرد Z97 خودتون رو هم به قیمت پایین بفروشی و دوباره مادربردهای گرون z170 بگیری که خیلی خرج میره بالا درحالیکه فقط 5 درصد افزایش کارایی میگیرین !

لینک به دیدگاه

ارتقاع سیستم فعلیتون اشتباه محض هست

من خودم گیمرم و هنوز دارم با سیستم امضام کار می کنم و کمبودی هم احساس نمی کنم

الانم دارم فارکرای 4 بازی می کنم

با اینکه من تفاوت بیشتری با اسکایلیک احساس خواهم کرد ولی بازم عرضش ضرر نداره فعلا

شما الان به یه گرافیک قوی و شاید یه ssd نیاز دارین

دوستان پیشنهادات خوبی دادن برای گرافیک و ssd من دیگه تکرار نمی کنم

اگه مثل من اهل نصب گیم و پاک نکردنش هستین گرافیک رو بالاتر بردارین و بیخیال ssd بشین

اگه نه ssd هم خوبه

رم رو هم ارتقا بدین ولی به هیچ وجه سیستمتون رو ارتقا ندین

کراس فایرم بهش معتقد نیستم برای کسی مثل خودم که اومدم تازه 280 گرفتم مثلا 2 سال دیگه بخواهم ارتقا بدم دیگه 280 ارزش کراس نداره و گرافیک های بهتری اومده 100%

لینک به دیدگاه

سیستم الانت چشه که میخوای بفروشی

فرق هازول با اسکال لیک مثلا چقدره که میخوای ضرر کنی فوقش 5%

سیستم شما فقط یه گرافیک کم داره که اونم اینو بگیر از 960 هم قویتره و کارت میان رده 960 و 970 میشه

هم قیمت با 960 4 گیگ ولی قویتر

http://lioncomputer.ir/product/7298/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+R9+380X+G1+GV-R938XG1+GAMING-4GD/

منم با پیشنهاد ایشون موافقم انتخاب مناسبیه .

لینک به دیدگاه

یه کارت گرافیک در حد 950 بگیر

رم رو به 16 افزایش بده

یه هارد ssd با کیفیت و مطمئن بگیر

اگه برای گیم میخوای این بهترین کار هست .

اگه هم قصد ارتقای پردازنده رو داری یا 4690k بگیر یا اگه بودجه بیشتر داری 4790k ، نسبت به همتای اسکای لیک معمولا 5 درصد تفاوت درکارایی دارن که خوب قیمتشون هم پایین تر هست و درضمن شما باید این مادربرد Z97 خودتون رو هم به قیمت پایین بفروشی و دوباره مادربردهای گرون z170 بگیری که خیلی خرج میره بالا درحالیکه فقط 5 درصد افزایش کارایی میگیرین !

اینقدر مدل ssd هست که من کلا قاطی کردم یه ssd خوب با سرعت بالا بهم معرفی میکنید

لینک به دیدگاه

من به ترتیب اولویت گفتم ، اگه شما قصد انجام بازی های روز رو دارید بهتره به ترتیبی که گفتم قطعات رو ارتقا بدید ، یعنی اول گرافیکی مثل 950 تهیه کنید و بعدش مقدار رم رو به 16 افزایش بدید ، و بعدش خیرد هارد ssd 

ssd خوب هم من از دوستان تعریف هاردهای evo سامسونگ رو زیاد شنیدم . دقت کنید که هارد های ssd هیچ تاثیری در فریم بازی نداره و اصلی ترین وظیفه اش افزایش سرعت لودینگ اطلاعات هست .

لینک به دیدگاه

اس اس دي سامسونگ اوو استفاده كردم در حد تبليغاتي كه ازش ميكنن نيست ولي بهتر از بقيه هست قيمتشم در حد بقيه هست 120 گيگ كه واسه درايو ويندوز كافيه 230 هست

لینک به دیدگاه

پیشنهاد عاقلانه ایی دادید ممنون از شما همه دوستان قانع شدم

لینک به دیدگاه

یا خدا

قصد!!!

اینقدر مدل ssd هست که من کلا قاطی کردم یه ssd خوب با سرعت بالا بهم معرفی میکنید

samsung evo

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...