رفتن به مطلب

عکس کارت صدا & هدفون و اسپیکرهاتونو توی این تایپیک بذارین(مشاوره در خرید هم خواستین بگین)

CREATIVE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 22 مهر 1399 در 17:17، woooo639 گفته است :

سلام 

حیف یاد لیون قدیم بخیر 

توقعی دیگه نیست

مراقب خودش باش 

یا حق

درود

اگر میشد کلا تایپیکو پاک میکردم چون این کارشون نهایته بی احترامی و نهایته کارنشناسی بود..

حالا خوبه بحث سیاسی توی این تایپیک جایی نداشت

هرچیزی قدیمیش خوب بود...

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
  • ارسال 315
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام آدینه ی همگی بخیر

دیروز یه سری مطلب اینجا نوشتم که بخاطره اختلال هاست لیون پاک شده

دوباره می نویسم

این تایپیک خیلی وقته داره خاک میخوره

امروز میخوام بعد از مدتها با یه سورپرایز جدید( البته واسه خودم) دوباره راهش بندازم

با معرفی اسپیکر جدیدم که دیروز دستم رسید و امروزم تونستم توی ولوم بالا تستش کنم

بریم سراغ مدل دقیقش

creative megaworks thx 550

total power : 500 watt rms

satelite : 70watt rms

subwoofer : 150 watt rms

در مورد کیفیت صداش اینو قبلش بگم که مدله بالاترشو یعنی gigaworks s750 رو سالها داشتم و همچنین logitech z5500 رو

بی هیچ تعصبی باید بگم لاجیتک z5500 هیچ جذابیتی جز ظاهر قشنگش نداشت و از نظر کیفیت صدا واقعا در برابر کریتیو باید کرکره رو بکشه پایین

حالا باز نیایید زیر این تایپیک دعوا کنید سر ادیفایر و لاجیتک😁 من فقط طبق تستی که انجام دادم و طبق تجربه گفتم

این اسپیکر سال ساختش واسه حدودا ۲۰ سال پیشه اما بقول معروف هیولایی هست هنوز و دود از کنده بلند میشه

عکساش:

20211022_124726.jpg

20211022_124746.jpg

20211022_124759.jpg

20211022_141029.jpg

20211022_143734.jpg

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام مجدد

بعد از ۳ ماه با یک سورپرایز جدید برگشتم

فعلا فقط عکس کاتالوگشو میذارم

که امروز برسم تمیزش کنم و تست کنم و عکس های نهایی رو آپلود کنم

عنوانشم میزنم :

سورپرایز coming soon...😃😎

20220106_233441.jpg

لینک به دیدگاه

درود

بعد از یک هفته تست که البته قسمت نشد با کابل اپتیکال هم تستش کنم اما خب اهمیتی نداره چون مهم عملکرد بود رو حالت line in 

عکس ها و جزییات و توضیحات تکمیلی اسپیکر creative inspire 5700 digital 

چون دکودرش یکم تنظیماتش زیاد بود اولش درگیر بودم باهاش😁

بالاخره تونستم از ۵ تا باندشم خروجی بگیرم

دو سه تا کنسرت و فیلم باهاش تست کردم رو حالت cmss movie که مخصوص کریتیو هست و از قابلیت های دکودرشه

بشدت صدارو فراگیر میکنه

حالت cmss music هم داره که عمق موزیکو بیشتر میکنه ولی حجم خروجی صدارو کمتر

سابش با اینکه فقط ۳۰ وات rms هست اما عالی کار میکنه و کوبش و عمق خیلی خوبی داره

با اینکه ۴ تا باند نسخه ی اصلی خودشو نداره و بجاش ۴ تا باند ۷۰ واتی جایگزینش شده اما عملکرد دکودر واسه درایو کردنه ستلایت ها بی نظیر بود

یه نکته که خیلی برام جالب بود اون آداپتوره ۱۵ ولتی اسپیکره که خیلی سنگینه😁😅

واقعا نصف وزنشو اون تشکیل میداد وقتی کارتونشو تحویل گرفتم

این اسپیکرو فقط برای تست خریدم و یک هفته ی شیرین و جذاب رو باهاش سپری کردم و الان هم تاپیک فروششو زدم

دوس دارم برسه دست کسی که قدرشو بدونه و دعام کنه بابت این نازنینی که بدستش میرسه

واقعا یه سینمای خانگی عالی هست اگر کسی قدر بدونه و پولشو پای جنس و برندهای فیک بازار دور نریزه

تمام توضیحات غیر متعصبانه گفته شد چون تا الان اسپیکرهای زیادی از کریتیو لاجیتک رو داشتم و تست کردم و طبق نظر شخصی و غیر تخصصی مطالبو نوشتم که خدایی نکرده کم لطفی نکرده باشم در حق برندی😃

اینم عکس هاش :

20220107_125739.jpg

20220114_192738.jpg

20220114_192918.jpg

20220114_192833.jpg

IMG_20220114_200325_439.jpg

IMG_20220114_200329_625.jpg

20220106_233441.jpg

لینک به دیدگاه

۴۰ دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

درود

بعد از یک هفته تست که البته قسمت نشد با کابل اپتیکال هم تستش کنم اما خب اهمیتی نداره چون مهم عملکرد بود رو حالت line in 

عکس ها و جزییات و توضیحات تکمیلی اسپیکر creative inspire 5700 digital 

چون دکودرش یکم تنظیماتش زیاد بود اولش درگیر بودم باهاش😁

بالاخره تونستم از ۵ تا باندشم خروجی بگیرم

دو سه تا کنسرت و فیلم باهاش تست کردم رو حالت cmss movie که مخصوص کریتیو هست و از قابلیت های دکودرشه

بشدت صدارو فراگیر میکنه

حالت cmss music هم داره که عمق موزیکو بیشتر میکنه ولی حجم خروجی صدارو کمتر

سابش با اینکه فقط ۳۰ وات rms هست اما عالی کار میکنه و کوبش و عمق خیلی خوبی داره

با اینکه ۴ تا باند نسخه ی اصلی خودشو نداره و بجاش ۴ تا باند ۷۰ واتی جایگزینش شده اما عملکرد دکودر واسه درایو کردنه ستلایت ها بی نظیر بود

یه نکته که خیلی برام جالب بود اون آداپتوره ۱۵ ولتی اسپیکره که خیلی سنگینه😁😅

واقعا نصف وزنشو اون تشکیل میداد وقتی کارتونشو تحویل گرفتم

این اسپیکرو فقط برای تست خریدم و یک هفته ی شیرین و جذاب رو باهاش سپری کردم و الان هم تاپیک فروششو زدم

دوس دارم برسه دست کسی که قدرشو بدونه و دعام کنه بابت این نازنینی که بدستش میرسه

واقعا یه سینمای خانگی عالی هست اگر کسی قدر بدونه و پولشو پای جنس و برندهای فیک بازار دور نریزه

تمام توضیحات غیر متعصبانه گفته شد چون تا الان اسپیکرهای زیادی از کریتیو لاجیتک رو داشتم و تست کردم و طبق نظر شخصی و غیر تخصصی مطالبو نوشتم که خدایی نکرده کم لطفی نکرده باشم در حق برندی😃

اینم عکس هاش :

20220107_125739.jpg

20220114_192738.jpg

20220114_192918.jpg

20220114_192833.jpg

IMG_20220114_200325_439.jpg

IMG_20220114_200329_625.jpg

20220106_233441.jpg

بسیار عالی! انصافا بازی کردن و فیلم دیدن با اسپیکر های فراگیر یک دنیای دیگه است! به قدری بازی اپکس شیرین شده بود که از پینگ 150 فراموش کرده بودیم 😅

جسارتا ساب این مدل چند اینچ هست؟ برنامه ای به نام ToneGen هست اگر خواستید یکم ساب رو به حرکت وادارید میتونید فرکانس 15-20 هرتز بهش بدید تا بدون ایجاد صدا جنب و جوش کنه😬😬

اگر در فرکانس 20 هرتز صدایی از ساب شنیدید قدر سیستم رو بدونید!!

پایینتر از 15 هرتز نرید که بلندگو میسوزه 💀 این برنامه برای تست دمای آمپلیفایر های دست ساز و پایداری منبع تغذیه هم بسیار عالیست!

اگر احیانا یه وقتی حوس کردین دل و روده این اسپیکر رو بریزید بیرون بی زحمت از ولومش هم یک عکس بگیرید 😁

هنوز هم نمیدونم این شرکت ها از چه مدل ولوم آنالوگی برای کنترل شش یا هشت کانال استفاده می کنند🤔

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Black Boy گفته است:

بسیار عالی! انصافا بازی کردن و فیلم دیدن با اسپیکر های فراگیر یک دنیای دیگه است! به قدری بازی اپکس شیرین شده بود که از پینگ 150 فراموش کرده بودیم 😅

جسارتا ساب این مدل چند اینچ هست؟ برنامه ای به نام ToneGen هست اگر خواستید یکم ساب رو به حرکت وادارید میتونید فرکانس 15-20 هرتز بهش بدید تا بدون ایجاد صدا جنب و جوش کنه😬😬

اگر در فرکانس 20 هرتز صدایی از ساب شنیدید قدر سیستم رو بدونید!!

پایینتر از 15 هرتز نرید که بلندگو میسوزه 💀 این برنامه برای تست دمای آمپلیفایر های دست ساز و پایداری منبع تغذیه هم بسیار عالیست!

اگر احیانا یه وقتی حوس کردین دل و روده این اسپیکر رو بریزید بیرون بی زحمت از ولومش هم یک عکس بگیرید 😁

هنوز هم نمیدونم این شرکت ها از چه مدل ولوم آنالوگی برای کنترل شش یا هشت کانال استفاده می کنند🤔

درود

قابل شمارو نداره دوست عزیز

بله قطعا گیم با اسپیکر فراگیر بخصوص 5.1 خیلی لذت بخشه ولی خب من گارفیک انبرد استفاده میکنم و فعلا 2 ترابایت گیمی که روی هاردم هست بلااستفاده موند

سابش اگر اشتباه نکنم 8 اینچ هستش اما ساب اصلیش که داخلشه کوچیکتره چون فقط 30 وات قدرت داره

در مورد فرکانس هم چون گذاشتمش برای فروش ترجیح میدم این ریسکو نکنم تا این نازنین از دست نره:)

در مورد باز کردنشم همین ترجیحو دارم اما توی یوتیوب دیدم که دکودرشو باز کردن برای تعمیر

این مدل اسپیکر خیلی خاصه البته بیشتر بخاطر دکودری که براش طراحی کردن

البته کریتیو یه 8 سالی هست دیگه از تولید این مدل اسپیکرهای خاص دست برداشته و رفته سمت تولید ساندبار

الان فقط مونده ساندبار کریتیو رو تست کنم و یه مدل خاص دیگه اگر گیرم بیاد

بیا بخرش و خودت بازش کن :))

لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

درود

قابل شمارو نداره دوست عزیز

بله قطعا گیم با اسپیکر فراگیر بخصوص 5.1 خیلی لذت بخشه ولی خب من گارفیک انبرد استفاده میکنم و فعلا 2 ترابایت گیمی که روی هاردم هست بلااستفاده موند

سابش اگر اشتباه نکنم 8 اینچ هستش اما ساب اصلیش که داخلشه کوچیکتره چون فقط 30 وات قدرت داره

در مورد فرکانس هم چون گذاشتمش برای فروش ترجیح میدم این ریسکو نکنم تا این نازنین از دست نره:)

در مورد باز کردنشم همین ترجیحو دارم اما توی یوتیوب دیدم که دکودرشو باز کردن برای تعمیر

این مدل اسپیکر خیلی خاصه البته بیشتر بخاطر دکودری که براش طراحی کردن

البته کریتیو یه 8 سالی هست دیگه از تولید این مدل اسپیکرهای خاص دست برداشته و رفته سمت تولید ساندبار

الان فقط مونده ساندبار کریتیو رو تست کنم و یه مدل خاص دیگه اگر گیرم بیاد

بیا بخرش و خودت بازش کن :))

خیلی ممنون. والا 30 وات هم همچین کم نیست برای اسپیکر کامپیوتر😬

خیلی دوست دارم اما همیشه هدفون استفاده میکنم. یه مدتی برای تفریح اسپیکر سه بعدی استفاده کردم و لذت بردم 😁

بله حیفه فشار میاد روش. انشالا یوتیوب میگردم ببینم چیزی پیدا میشه🙏

لینک به دیدگاه

۲۸ دقیقه قبل، Black Boy گفته است:

خیلی ممنون. والا 30 وات هم همچین کم نیست برای اسپیکر کامپیوتر😬

خیلی دوست دارم اما همیشه هدفون استفاده میکنم. یه مدتی برای تفریح اسپیکر سه بعدی استفاده کردم و لذت بردم 😁

بله حیفه فشار میاد روش. انشالا یوتیوب میگردم ببینم چیزی پیدا میشه🙏

زنده باشی

والا 30 وات Rms واسه امثال من اندازه صدای قاشق افتادن روی زمینه:)

قابل شمارو نداره

منم اکثرا هدفون استفاده میکنم چون همسایه ها اذیت میشن بخوام ولوم بدم و از صدای بالاتر استفاده کنم

این مدل هارو هم میگیرم در حد تست که بتونم تجربیاتمو بیشتر کنم

توی یوتیوب از این اسپیکر یه 10 تایی کلیپ دیدم

ممنون بابت توضیحات برادر عزیز

موفق باشی🧡

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

دوستان توی این تایپیک لطف کنید اگر حوصله تایپ دارید از تجربیاتتون در مورد برندها و اوناییکه خودتونم داشتید بنویسید

اگر سکوت کنید مجبور میشم اسم ببرم و بیارمتون وسط😁

خوددانید

لینک به دیدگاه

خب انگار دوس دارید ناز کنید😁

از آقای علیرضا البرز با نام کاربری @Ali Alborz دعوت میشه ❤

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۱/۳ در 07:23، CREATIVE گفته است:

خب انگار دوس دارید ناز کنید😁

از آقای علیرضا البرز با نام کاربری @Ali Alborz دعوت میشه ❤

ایشون افتخار ندادن به هر دلیلی صحبتی کنن

قبلا لطف کردن توی تایپیک عکس گذاشتن

ازشون ممنونم

دوس ندارم کسیو توی رودروایسی بذارم

هرکسی دوس داشت و حوصله داشت خوشحال میشم تجربیاتشو باهامون به اشتراک بذاره🌷

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود مجدد

نفر بعدی که ازشون دعوت میشه و از دوستانه کار درست و عزیز من هستن اقای شمشکی با نام کاربری @005

لینک به دیدگاه

نفر بعدی که ازشون دعوت میشه جناب آقای رحمانشاهی عزیز با نام کاربری @rahmanshahi

لینک به دیدگاه

این تایپیک هم دیگه به روزای اخرش رسید...

ممنون از همه ی اوناییکه اینجا لطف کردن و وقت گذاشتن و لذت بردم از سیستم و توضیحاتشون🌷

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ در 20:52، CREATIVE گفته است:

نفر بعدی که ازشون دعوت میشه جناب آقای رحمانشاهی عزیز با نام کاربری @rahmanshahi

آقا خیلی چاکریم

والا ما اصلا در این زمینه عددی نیستیم در پیش اساتیدی همچون شما.

تجربه زیادی از مدل های مختلف سیستم صوتی ندارم ولی چند سال پیش بعد از عوض کردن اسپیکر های معمولی و پیشه پا افتاده که همه یه مشکلی داشتن اومدم z5500 عزیز رو گرفتم که واقعا چه اون زمان چه همین الان من یکی رو که از نظر صدا تامین و ارضا میکنه، چه از نظر تفکیک چه از نظر کیفیت و چه از نظر هجم و قدرت.

من یه جمله هم به اونایی که استفاده از اسپیکر قوی و قدرتمند رو بی دلیل و پول دور ریختن میدونن میگم همیشه، اونم اینه

آیا اونی که میره سمند، پرشیا، بنز یا مازراتی میخره، نمیتونه پراید بخره؟ پراید راه نمیره؟؟؟ پس مرض داره میره میلیاردی خرج ماشین میکنه؟ صد در صد هزار و یک تفاوت وجود داره که طرف همچین کاری میکنه، شاید طرف با پرایدم ۵۰ تا بره با بنز هم ۵۰ تا بره، ولی این کجا اون کجا.

ختم کلام، مخلص تمام بچه های گل تاپیک که هنوز سعی میکنن تاپیک رو زنده نگه دارن هستیم، یاد اون دوران بخیررررر که عزیزانی همچون خوده سعید آقای حسینی هم تاپیک براشون ارزش داشت و فعالیت میکردن توش.

@سعید حسینی

ویرایش شده توسط rahmanshahi
تگ
لینک به دیدگاه

۵۱ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

آقا خیلی چاکریم

والا ما اصلا در این زمینه عددی نیستیم در پیش اساتیدی همچون شما.

تجربه زیادی از مدل های مختلف سیستم صوتی ندارم ولی چند سال پیش بعد از عوض کردن اسپیکر های معمولی و پیشه پا افتاده که همه یه مشکلی داشتن اومدم z5500 عزیز رو گرفتم که واقعا چه اون زمان چه همین الان من یکی رو که از نظر صدا تامین و ارضا میکنه، چه از نظر تفکیک چه از نظر کیفیت و چه از نظر هجم و قدرت.

من یه جمله هم به اونایی که استفاده از اسپیکر قوی و قدرتمند رو بی دلیل و پول دور ریختن میدونن میگم همیشه، اونم اینه

آیا اونی که میره سمند، پرشیا، بنز یا مازراتی میخره، نمیتونه پراید بخره؟ پراید راه نمیره؟؟؟ پس مرض داره میره میلیاردی خرج ماشین میکنه؟ صد در صد هزار و یک تفاوت وجود داره که طرف همچین کاری میکنه، شاید طرف با پرایدم ۵۰ تا بره با بنز هم ۵۰ تا بره، ولی این کجا اون کجا.

ختم کلام، مخلص تمام بچه های گل تاپیک که هنوز سعی میکنن تاپیک رو زنده نگه دارن هستیم، یاد اون دوران بخیررررر که عزیزانی همچون خوده سعید آقای حسینی هم تاپیک براشون ارزش داشت و فعالیت میکردن توش.

@سعید حسینی

درود آقا مهرداد

این حرفا چیه

بالاخره هرکی یه تجربه ای داره و شنیدنش باعث اذیت و زحمت کسی نمیشه و شمام از کاربرانه عالی هستی هرچند طول رفاقتمون شاید طولانی نباشه🌷

ممنونم که وقت گذاشتی

زد ۵۵۰۰ به عنوان یه تجربه ی نسبتا شیرین برام جذاب بود و پیشنهادم به اوناییکه مثل شما گیمر هستن خرید زد ۵۵۰۰ هست و اگر پیدا بشه زد ۵۴۰۰

نمیشه به کسی خرده گرفت ولی خب هرچقدر جلوتر میریم انگار خیلی چیزا برامون بی اهمیت میشه

من شناختی نسبت به جناب حسینی ندارم ولی خب اگر مثل حتی ۳ سال پیش هم بود این فروم بازم خوب بود..

این تایپیک متعلق به همه ست ولی خب دیگه مثل خیلی از دوستان روزه ی سکوت میگیرم بخصوص در مورد اسپیکر و کارت صدا

مشاوره کسی خواست به روی چشم ولی دیگه فقط توی پ خ و تماس

ختم کلام ..🌷

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...