رفتن به مطلب

عکس کارت صدا & هدفون و اسپیکرهاتونو توی این تایپیک بذارین(مشاوره در خرید هم خواستین بگین)

CREATIVE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عالیه

فقط یه سوال: آهنربای بلندگوها رو تصویر مانیتور مشکلی ایجاد نمیکردن؟ مثلا تصویرو بنفش نمیکردن؟ چون اسپیکرهای کامپیوتر محافظ مغناطیسی دارن اما باندهای ماشین نه

سلام

تو این حالت نه،نویزی نداشتند دقت کنین مانیتور یکم جلوتره اما وقتی مانیتورعقبتر بود کمی نویز مینداخت.

لینک به دیدگاه

• ارسال 315
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این عکس از هدفونم که همون موقع که خریده بودم ازش عکس گرفتم.

1ar0dbyqqh8myoydgohj.jpg

از اسپیکرمم عکس نذارم بهتره :D

ویرایش شده توسط sms.moosavi
لینک به دیدگاه

عرض سلام دارم خدمت همه دوستان عزیز

بنده هم تا حدود یک سال ونیم قبل از یه اسپیکر فوق العاده معمولی استفاده میکردم (مارکشم اکسس بود :D ) 

اصلا دنبال خرید اسپیکر نبودم اما توی نت اسم ادیفایر c2 زیاد به گوشم خورده بود

تا اینکه این اسپیکر رو با قیمت مناسب گیر اوردم و گفتم ببینم جریان چیه که اینقدر ازش تعریف میکنن.

خلاصه خریدم و تست کردم و تازه متوجه شدم بله صدا و موزیک یعنی چی :)

دیگه از اون زمان مقوله صدا و اسپیکر و کارت صدا برام اهمیت پیدا کرد و از سال گذشته تا الان چندین مدل کارت صدا رو هم تست کردم

از ادیفایر c2 باید بگم انصافا هم ظاهر جذابی داره هم صدای باکیفیتی (تو رنج قیمتی خودش)

منتها چون انواع کارت صدا رو هم با این اسپیکر تست کردم باید عرض کنم خدمتتون که کارت صدای مجزا حدودا 10-20 درصد کیفیت صداش رو بالا میبره.

تا اینکه چندوقت پیش یه c3 تهیه کردم و خوشبختانه کارت صدای تیتانیوم هم دستم بود

این اسپیکر رو با کارت صدای انبورد تست کردم اصلا صداش جذاب نبود و مثلا صدای ساب خیلی ضعیف و خشک بود اما وقتی  c3 رو به کارت تیتانیوم وصل کردم صدا از اینرو به اونرو شد :eek:

و اینجا بود که با تمام وجود تفاوت کارت صدای مجزا رو با کارت انبورد احساس کردم. :clapping:

هم حجم صدا بیشتر شده بود هم کیفیت بالاتر رفته بود (خصوصا صدای ساب دلنشین شده بود)

خلاصه تصمیم گرفتم c3 رو نگه دارم و c2 رو برای فروش قرار بدم.

اما در کل اگه بخوام بین c2 و c3 (بدون داشتن کارت صدا) یکی رو انتخاب کنم c2 هستش چون صدای c3 بدون کارت صدا اصلا حداقل برای من جذاب نیست.

در مورد این دو مدل باید عرض کنم هردو برای فضای حدود 10-15 متر جوابگو هستن.

نکته مثبت دیگر هم درمورد محصولات ادیفایر داشتن ریموت کنترل هستش که انصافا برای من که خیلی ضروریه.

برای مثال محصولات لاجیتک فکر نمیکنم اسپیکرهای زیر 600 تومنش کنترل داشته باشه.

ببخشید سرتون رو درد اوردم در اخر هم چنتا عکس براتون قرار دادم از c2 و c3 .

به به آدم لذت میبره ...

به عنوان کسی که مدلای مختلف ادیفایر رو داشتم میگم که کیفیتش فوق العادست........

c2 و c3  هر 2 عالین

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان
برای تنوع این ویدیو رو میزارم امیدوارم خوشتون بیاد :D 
به قدرت لاجیتک ایمان بیاورید ... :clapping: :D :D
4 عدد زد2300 در ماشین  !  :eek:  چکار داره میکنه ماشین داره از هم میپاشه ........ =)) 

http://s6.picofile.com/file/8241461326/4x_Logitech_z_2300_Honda_Civic_Bass_Demo.mp4.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

4 عدد زد2300 در ماشین  !  :eek:  چکار داره میکنه ماشین داره از هم میپاشه ........ =)) 

http://s6.picofile.com/file/8241461326/4x_Logitech_z_2300_Honda_Civic_Bass_Demo.mp4.html

سلام

:wacko:

یدونشم صداشو نمیشه زیاد کرد

4 تا!!!!!

آقا اگه پرایدبود نصف شده بود!

دست شما دردنکنه  @};-

عالی بود

لینک به دیدگاه

سلام

:wacko:

یدونشم صداشو نمیشه زیاد کرد

4 تا!!!!!

آقا اگه پرایدبود نصف شده بود!

دست شما دردنکنه  @};-

عالی بود

مخلصم جناب فردوسی عزیز :D

تو بلاد کفر چه کارایی که نمیکنن :laughing: ! بله واقعا 1 دونشم زلزله 8 ریشتریه %-(

انصافا اگه پراید بود از 4 جهت منفجر میشد =))

زنده باشید قابلی نداشت @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سلام خدمت اقای مهاجر عزیز

ماشاا.. کلا تو کار لرزوندنی شما

پنجره های اتاقتون سالمن که ان شاا.. ؟؟ :D

قبلا یه کلیپ از زد 5500 دیدم طرف دوتاشو گذاشته بود توی ماشین

شیشه ی جلوی ماشینش تاب برمیداشت

خیلی ممنون که فعالین

بقیه که نمیان توی این تایپیک شرکت کنن..

موفق باشی :) @};-

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان....

اینم سیستم صوتی بنده که سعی کردم بدون هزینه کردن درستش کنم که موفق هم بودم

در واقع بیشتر ایده ام رو از دوستان تو همین تایپیک گرفتم و تصمیم گرفتم از تمامی ماژول ها بهترین استفاده رو بکنم

برای شروع من یک اسپیکر بسیار پایین رده از Creative مدل SBS A120 رو برای استفاده روزمره داشتم که صدای بسیار معمولی اما خوب در برابر قیمت رو داره

در دومین مرحله غول خفته رو از بازنشستگی در اوردم و باورم نمیشه که اینهمه مدت ازش استفاده نمیکردم که اصلی ترین دلیلش هم تضاد رزنگش با سیستم بود که البته الان این سیاست از بین رفته  :laughing:

و اما غول خفته Edifier مدل R301 رو از انباری در اوردم و اسپیکرهاشو به دیوار چسبوندم تا یجورایی صدای فراگیر تولید کنه  :cool:

قدرت سابش بسیار بی نظیره این مدل در نوع خودش...کاملا میتونه یک اتاقو در هم بکوبه

حرکت سوم استفاده از باندهای یک دستگاه پلیر سونیا بود.....2 باند این دستگاه رو به اسپیکر ادیفایر وصل کردم و الان قدرت صدایی ادیفایر انصافا خیلی بهتر شده

و اما اخرین مرحله گرفتن 2 اسپیکر بسیار قدرتمند 4500 واتی ال جی بود که از سیستم صوتی بازنشسته فامیل گرفتم  :)

این 2 تا رو به همون ضبط سونیا وصل کردم و ضبط رو هم به کامپیوتر متصل کردم...این ضبط فقط قسمت سی دیش خرابه...با اینکه AUX نداره اما با یک کابل 2 به یک به رایانه میشه متصلش کرد

در واقع الان 8 اسپیکر با 2 ساب ووفر و در مجموع 3 بخش صوتی جداگانه دارم که هماهنگ با همدیگه کار میکنن...گرچه هیچوقت توانایی خرید غول های لاجیتک رو نداشتم اما تونستم با استفاده بهینه و مناسب از بازنشسته ها یک تیم خوب و دیدنی درست کنم و الان بسیار ازشون راضی هستم  :clapping:

و این عکس ها هم تقدیم به دوستان لیونی که مشوق من برای این پروژه بودن  @};-  @};-  @};-    نحوه چیدمان و شلوغ کاری هم از جناب کریمی عزیز الهام گرفته شده  :D  @};-    صد البته که خرید اون ابر قطعات در توان ما نبوده و احتمالا هم نخواهد بود  :wacko:

(*)  (*)  این شما و این هم تیم بازنشسته ها  (*)  (*)

26w_dsc_0614.jpg

l765_dsc_0615.jpg

hnz7_dsc_0618.jpg

pstj_dsc_0621.jpg

9roj_dsc_0620.jpg

لینک به دیدگاه

ماشاا.. کلا تو کار لرزوندنی شما

پنجره های اتاقتون سالمن که ان شاا.. ؟؟ :D

قبلا یه کلیپ از زد 5500 دیدم طرف دوتاشو گذاشته بود توی ماشین

شیشه ی جلوی ماشینش تاب برمیداشت

خیلی ممنون که فعالین

بقیه که نمیان توی این تایپیک شرکت کنن..

موفق باشی :) @};-

سلام آقا . خیلی مخلصم

من همیشه دنبال هیجانم واسه همین ساب لاجیتک ب نظر من هیجانش از همه ی برندها بالاتره مخصوصا این 4 اسپیکر (5500-2300-906-623) البته 5450 و 5300 هم عالین اما قدیمی شدن و بنده این 2 مورد رو از نزدیک تست نکردم :D . تو مواردی که گفتم 5500 و 2300 بهترینن و تا حالا ساب ووفری رو دست اینا ندیدم. حتی خیلی مدلهای سینمای خانگی هم کیفیت بیس و باندای این عزیزان رو ندارن ! مگر مدلهای حرفه ای بالای 3-4 تومن ...... البته صدای اعجوبه ی شماروهم نشنیدم متاسفانه  :big hug: 

بله 4 تا 5500 هم تو ماشین دیدم و بنده کلکسیونی از این کلیپ ها دارم :D :D

زنده باشید @};-

سلام به دوستان....

اینم سیستم صوتی بنده که سعی کردم بدون هزینه کردن درستش کنم که موفق هم بودم

در واقع بیشتر ایده ام رو از دوستان تو همین تایپیک گرفتم و تصمیم گرفتم از تمامی ماژول ها بهترین استفاده رو بکنم

برای شروع من یک اسپیکر بسیار پایین رده از Creative مدل SBS A120 رو برای استفاده روزمره داشتم که صدای بسیار معمولی اما خوب در برابر قیمت رو داره

در دومین مرحله غول خفته رو از بازنشستگی در اوردم و باورم نمیشه که اینهمه مدت ازش استفاده نمیکردم که اصلی ترین دلیلش هم تضاد رزنگش با سیستم بود که البته الان این سیاست از بین رفته  :laughing:

و اما غول خفته Edifier مدل R301 رو از انباری در اوردم و اسپیکرهاشو به دیوار چسبوندم تا یجورایی صدای فراگیر تولید کنه  :cool:

قدرت سابش بسیار بی نظیره این مدل در نوع خودش...کاملا میتونه یک اتاقو در هم بکوبه

حرکت سوم استفاده از باندهای یک دستگاه پلیر سونیا بود.....2 باند این دستگاه رو به اسپیکر ادیفایر وصل کردم و الان قدرت صدایی ادیفایر انصافا خیلی بهتر شده

و اما اخرین مرحله گرفتن 2 اسپیکر بسیار قدرتمند 4500 واتی ال جی بود که از سیستم صوتی بازنشسته فامیل گرفتم  :)

این 2 تا رو به همون ضبط سونیا وصل کردم و ضبط رو هم به کامپیوتر متصل کردم...این ضبط فقط قسمت سی دیش خرابه...با اینکه AUX نداره اما با یک کابل 2 به یک به رایانه میشه متصلش کرد

در واقع الان 8 اسپیکر با 2 ساب ووفر و در مجموع 3 بخش صوتی جداگانه دارم که هماهنگ با همدیگه کار میکنن...گرچه هیچوقت توانایی خرید غول های لاجیتک رو نداشتم اما تونستم با استفاده بهینه و مناسب از بازنشسته ها یک تیم خوب و دیدنی درست کنم و الان بسیار ازشون راضی هستم  :clapping:

و این عکس ها هم تقدیم به دوستان لیونی که مشوق من برای این پروژه بودن  @};-  @};-  @};-    نحوه چیدمان و شلوغ کاری هم از جناب کریمی عزیز الهام گرفته شده  :D  @};-    صد البته که خرید اون ابر قطعات در توان ما نبوده و احتمالا هم نخواهد بود  :wacko:

(*)  (*)  این شما و این هم تیم بازنشسته ها  (*)  (*)

26w_dsc_0614.jpg

l765_dsc_0615.jpg

hnz7_dsc_0618.jpg

pstj_dsc_0621.jpg

9roj_dsc_0620.jpg

ایول داداش حرکت قشنگی زدی . من عاشق این نبوغ و خلاقیت جوونای ایرانی هستم :clapping: :clapping: @};-

منم از خرج خودم و قطعات کامپیوترم زدم و این عشقارو خریدم :D  و البته بعدا ارتقا دادم سیستم رو

انشالا به زودی 2300 هم اضافه میشه و میخوام با 5500 سری کنم ! وااااای چه شود =))

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

عرض سلام دارم خدمت همه دوستان عزیز

بنده هم تا حدود یک سال ونیم قبل از یه اسپیکر فوق العاده معمولی استفاده میکردم (مارکشم اکسس بود :D ) 

اصلا دنبال خرید اسپیکر نبودم اما توی نت اسم ادیفایر c2 زیاد به گوشم خورده بود

تا اینکه این اسپیکر رو با قیمت مناسب گیر اوردم و گفتم ببینم جریان چیه که اینقدر ازش تعریف میکنن.

خلاصه خریدم و تست کردم و تازه متوجه شدم بله صدا و موزیک یعنی چی :)

دیگه از اون زمان مقوله صدا و اسپیکر و کارت صدا برام اهمیت پیدا کرد و از سال گذشته تا الان چندین مدل کارت صدا رو هم تست کردم

از ادیفایر c2 باید بگم انصافا هم ظاهر جذابی داره هم صدای باکیفیتی (تو رنج قیمتی خودش)

منتها چون انواع کارت صدا رو هم با این اسپیکر تست کردم باید عرض کنم خدمتتون که کارت صدای مجزا حدودا 10-20 درصد کیفیت صداش رو بالا میبره.

تا اینکه چندوقت پیش یه c3 تهیه کردم و خوشبختانه کارت صدای تیتانیوم هم دستم بود

این اسپیکر رو با کارت صدای انبورد تست کردم اصلا صداش جذاب نبود و مثلا صدای ساب خیلی ضعیف و خشک بود اما وقتی  c3 رو به کارت تیتانیوم وصل کردم صدا از اینرو به اونرو شد :eek:

و اینجا بود که با تمام وجود تفاوت کارت صدای مجزا رو با کارت انبورد احساس کردم. :clapping:

هم حجم صدا بیشتر شده بود هم کیفیت بالاتر رفته بود (خصوصا صدای ساب دلنشین شده بود)

خلاصه تصمیم گرفتم c3 رو نگه دارم و c2 رو برای فروش قرار بدم.

اما در کل اگه بخوام بین c2 و c3 (بدون داشتن کارت صدا) یکی رو انتخاب کنم c2 هستش چون صدای c3 بدون کارت صدا اصلا حداقل برای من جذاب نیست.

در مورد این دو مدل باید عرض کنم هردو برای فضای حدود 10-15 متر جوابگو هستن.

نکته مثبت دیگر هم درمورد محصولات ادیفایر داشتن ریموت کنترل هستش که انصافا برای من که خیلی ضروریه.

برای مثال محصولات لاجیتک فکر نمیکنم اسپیکرهای زیر 600 تومنش کنترل داشته باشه.

ببخشید سرتون رو درد اوردم در اخر هم چنتا عکس براتون قرار دادم از c2 و c3 .

سلام دوست من

یه سوال داشتم قیمت c3 چند هستش ؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

زنده باد تیم بازنشسته ها  :D

فقط یه نکته ، همه رو تو یه فضای کوچیک مجتمع کردید ، یه کمی بینشون فاصله بدید تا صدای زیباتری تولید کنن ، هر چه میشه به این چیدمان نزدیک بشه بهتره :

5-1ch-300x283.jpg

.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان عزیزم
واقعا چیزی دیدم که دلم نیومد برای شما ب اشتراک نزارم.....
ببینید خلاقیت و هنر انسان چکار ک نمیکنه !!!! :big hug: ^_^
z5500 ما به چه شکلی در اومده توسط یک دوست هنرمند در بلاد کفر....... :-? :wacko: :eek:
هنرش قابل ستایشه :clapping: :clapping: :) @};- 
در آخر از دوست عزیزی که در فروم پرشین این عکسارو گذاشته بود تشکر میکنم @};- :x
امیدوارم لذت برده باشید  :big hug:

2.jpg
3.jpg

4.jpg

5.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

14.jpg

17.jpg

19.jpg

20.jpg

22.jpg

23.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیزم

واقعا چیزی دیدم که دلم نیومد برای شما ب اشتراک نزارم.....

ببینید خلاقیت و هنر انسان چکار ک نمیکنه !!!! :big hug: ^_^

z5500 ما به چه شکلی در اومده توسط یک دوست هنرمند در بلاد کفر....... :-? :wacko: :eek:

هنرش قابل ستایشه :clapping: :clapping: :) @};- 

در آخر از دوست عزیزی که در فروم پرشین این عکسارو گذاشته بود تشکر میکنم @};- :x

امیدوارم لذت برده باشید  :big hug:

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

14.jpg

17.jpg

19.jpg

20.jpg

22.jpg

23.jpg

به به عجب صبرو حوصله ای

چقدر قشنگ درست کرده

دمش گرم

باید صداشو شنید ببینی چه فرقی کرده با این تغییر جنس بدنه

ممنون که این عکسارو به اشتراک گذاشتین :) @};-

لینک به دیدگاه

به به عجب صبرو حوصله ای

چقدر قشنگ درست کرده

دمش گرم

باید صداشو شنید ببینی چه فرقی کرده با این تغییر جنس بدنه

ممنون که این عکسارو به اشتراک گذاشتین :) @};-

سلام جناب غفاری بزرگ . واقعا حرفه ای کار کرده

قربون آقا @};-

لینک به دیدگاه

اینم کارت صدا و هدفون و هنذفری من

BEYERDYNAMIC DT235

post-16688-0-44460400-1458573408_thumb.png

اینم کارت صدای  CREATIVE SOUND BLASTER X-FI TITANIUM FATALITY PRO

post-16688-0-61904800-1458573593_thumb.png

post-16688-0-31741100-1458573619_thumb.png

اینم هنذفری که تازه خریدم و وضوح صداش خیلی خوبه ASUS FONEMATE

post-16688-0-17648300-1458573958_thumb.png

post-16688-0-76380200-1458573998_thumb.png

اینم   یار همراهم  با ظرفیت 8 گیگ MP3 PLAYER TRANSCEND

post-16688-0-38283500-1458573868_thumb.png

انشالله بعد از سربازیم برج 9 میخوام  ست 5 طبقه ی کنوود که دارای ورودی اپتیکال و AUX و CD هست با دوباند اکتیو و 100W RMS x2 و برق 100 ولت که نشون دهنده ی اورجینال بودن این ست ئه رو بگیرم ... در ضمن شاید قابش رو بردارم و یه قاب با پلکسی و شیشه درست کنم و توش هم led بزارم ...صدا در کنار نورپردازی ...

قیمتش هم حدود 700 تومنه ... خدایی صداش تک ئه

لینک به دیدگاه

از بیکاری داخل وسایلامو گشتم یه جفت 7294 یه دونه 4192 و دو تا 2030 (همگی ایسی امپ هستن) پیدا کردم دو دو تای اولی چون قویتر بودن انتخاب کردم

دست به کار ساختن زدم وو عکسها :

tda7294

0stztzl8ynp3rxzxhm7y.jpg

1wbhbbj2kj8gd1t02cvc.jpg

stk4192

hke75fb126r8arngvosr.jpg

c5qs66vb83dgfyw6qsk8.jpg

لینک به دیدگاه

از بیکاری داخل وسایلامو گشتم یه جفت 7294 یه دونه 4192 و دو تا 2030 (همگی ایسی امپ هستن) پیدا کردم دو دو تای اولی چون قویتر بودن انتخاب کردم

دست به کار ساختن زدم وو عکسها :

tda7294

0stztzl8ynp3rxzxhm7y.jpg

1wbhbbj2kj8gd1t02cvc.jpg

stk4192

hke75fb126r8arngvosr.jpg

c5qs66vb83dgfyw6qsk8.jpg

مدار رو آماده داشتی یا با برچسب لتراست زدی ؟

ولی این مدار های player  آماده که صفحه نمایش و usb و aux دارن و با 12 و 5 ولت کار میکنن خیلی خوبن ... مخصوصا با یه پری و امپ و میکسر گروپش کنی ...

لینک به دیدگاه

تست صدای 7294 روی ولوم 25% کامپیوتر

اسپیکر هم فابریک پرشیا هست :D

http://s7.picofile.com/file/8244278568/MOV.flv.html

مدار رو آماده داشتی یا با برچسب لتراست زدی ؟

ولی این مدار های player  آماده که صفحه نمایش و usb و aux دارن و با 12 و 5 ولت کار میکنن خیلی خوبن ... مخصوصا با یه پری و امپ و میکسر گروپش کنی ...

درود

نه مهدی جان برد رو با یه روشی که اسید و پرینتر و اتو درش استفاده میشه ساختم قطعات رو از قبل داشتم و بستم روی هم

تغذیه هم ترانس 24 دوبل هست که بعد یکسو سازی هر سرش 33 ولت اختلاف پتانسیل داره که جمعا 66 ولته

اون مدار stk ایسی اصلی داشته باشه خیلی صدای تمیزی میده با یه جفت بلنگو مناسب z623 رو حریفه ;)

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

تست صدای 7294 روی ولوم 25% کامپیوتر

اسپیکر هم فابریک پرشیا هست :D

http://s7.picofile.com/file/8244278568/MOV.flv.html

درود

نه مهدی جان برد رو با یه روشی که اسید و پرینتر و اتو درش استفاده میشه ساختم قطعات رو از قبل داشتم و بستم روی هم

تغذیه هم ترانس 24 دوبل هست که بعد یکسو سازی هر سرش 33 ولت اختلاف پتانسیل داره که جمعا 66 ولته

اون مدار stk ایسی اصلی داشته باشه خیلی صدای تمیزی میده با یه جفت بلنگو مناسب z623 رو حریفه ;)

من واسه تغذیه مدار صوتیم از پاور کامپیوتر خروجی میگیرم ...هم امنیتش بیشتره و هم جریان خوبی میتونی ازش بکشی ...

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

باسلام خدمت دوستان

میخواستم نظرتون رو راجع به اسپیکر 

بدونم اگه کسی تست کرده ممنون میشم راهنمایی کنه. 
ویرایش شده توسط hojjat rezapoor 37
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام یکی از بهترینهای  2

و سری حرفه ای کریتیو هست که امتحانشو پس داده 

یکی از دوستانم ظاهرا اخیرا خریده بود

اگر بیس  بالا مدنظرتون نیست و کیفیت  پخش و جزییات  بالای  صدا  براتون مهمه 

خب عالین!

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان
دیروز بعد از مدتها 2300 و 5500 لاجیتک رو با یه آهنگ بیس دار تست کردم . کارت صوت تیتانیوم اچ دی
بسیار عالی و لذت بخش ^_^ :D
آپ کردم اگر دوست داشتید ببینید @};- 

http://s7.picofile.com/file/8250354684/20160505_122648.mp4.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

دیروز بعد از مدتها 2300 و 5500 لاجیتک رو با یه آهنگ بیس دار تست کردم . کارت صوت تیتانیوم اچ دی

داداش نتیجرو نمیگی؟

بوست هم کردی z5500 رو؟

زلزله نیومد اهیانا؟

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت دوستان

میخواستم نظرتون رو راجع به اسپیکر 

بدونم اگه کسی تست کرده ممنون میشم راهنمایی کنه. 

سلام

بهترین گزینه برای شنیدن تمام جزییات یک اهنگ و فیلم هستش

یکی از دوستان هم 2 هفته ی پیش خریدن و کاملا راضی هستن

با توجه به فرمایش اقای فردوسی اگر بیس قوی لازم نداری در خریدش شک نکنید

موفق باشی

سلام دوستان

سلام اقای مهاجر عزیز

الان زدم بره برای دانلود

باید کلیپ خاصی باشه

ممنون بابت وقتی که میذاری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...